Battlefield 2042

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dench3
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Колда мне не зашла. Но спасибо за предложение!
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

koteyjah: 14.05.2023 19:51
Dench3: 14.05.2023 18:55Никто отрядом поиграть не хочет? Может соберемся в дискорде?
разве что в колду, эта игра очень посредственна
Согласен - колда очень посредственна :D
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

можно в епике сейчас взять игру за 301,68грн, если кому-то нужна :)
https://store.epicgames.com/ru/p/battlefield-2042

просто добавьте еще в корзину ерунду, типа такой, и автоматом применится купон епиков на 25%

Зображення
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Хто з досвідом в 2042, як вважаєте чи варто брати ігруху зараз? Ніби ціна вже нижче нікуди (<10$)

Бо маю лінійку бф3,4,1,5... Забугорні відгуки по 2042 діляться на 2 лагері:
1)гівно багане, краще купіть баттлбіт(тролять);
2)гра вийшла на нормальний рівень, оптимізована, ціна - ідеальна (<10$).
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Vitalio: 08.07.2023 20:40ціна - ідеальна
За 10$ отличная игра, последний патч не смотрел, но давно уже в играбельном состоянии.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Vitalio: 08.07.2023 20:40 Хто з досвідом в 2042, як вважаєте чи варто брати ігруху зараз? Ніби ціна вже нижче нікуди (<10$)

Бо маю лінійку бф3,4,1,5... Забугорні відгуки по 2042 діляться на 2 лагері:
1)гівно багане, краще купіть баттлбіт(тролять);
2)гра вийшла на нормальний рівень, оптимізована, ціна - ідеальна (<10$).
Я не можу себе змусити грати в це, навіть після всіх патчів. Хоча я фанат серії, БФ2,3,4,Hardline,BF1 грав на всі гроші, не вилазив з тих частин днями і ночами.
Відписав тобі в ЛС.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Купить, поставить таймер на часа, поиграть. Не понравилось - вернуть деньги.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ainger: 08.07.2023 21:08 Я не можу себе змусити грати в це,
, не вилазив з тих частин днями і ночами.
Так может в этом и проблема :laugh:
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

_FYA_EXel: 08.07.2023 21:13
Ainger: 08.07.2023 21:08 Я не можу себе змусити грати в це,
, не вилазив з тих частин днями і ночами.
Так может в этом и проблема :laugh:
если ты про то, что я наигрался и перегорел, то нет, я после пробы 2042 вернулся в БФ1 и 4, наиграл еще прилично, пока не переключился на синглы :gigi:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ainger: 08.07.2023 21:20если ты про то, что я наигрался и перегорел, то нет, я после пробы 2042 вернулся в БФ1 и 4
Аналогично, БФ1 - сказка, но онлайна считай уже нет. БФ5 - ок, нормально, привык. БФ2042 - какой-то треш для зумеров, такаааая поделка, такое ощущение что в шутан на мобильном телефоне играю. :-/

Отправлено спустя 57 секунд:
Vitalio: 08.07.2023 20:40Хто з досвідом в 2042, як вважаєте чи варто брати ігруху зараз? Ніби ціна вже нижче нікуди (<10$)

Бо маю лінійку бф3,4,1,5... Забугорні відгуки по 2042 діляться на 2 лагері:
1)гівно багане, краще купіть баттлбіт(тролять);
Не берите, или чисто за деньги которые совсем не жалко.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Vitalio: 08.07.2023 20:40Хто з досвідом в 2042, як вважаєте чи варто брати ігруху зараз? Ніби ціна вже нижче нікуди (<10$)
Вполне ок шутер под пиво. Брать строго по скидке. Я её покупал на одной из распродаж за проданные из кс го кейсы, считай, что бесплатно досталась :gigi:
Графика огонь, спецэффекты огонь, бои огонь (техника имба, правда), разные режимы есть (портал, например, годный режим). Людей всегда много, но при включенном кроссплее. Вокруг происходит полная вакханалия, но если нравится такое, то будет очень весело. Желательно, если есть, с кем в компании поиграть (даже с одним челоеком), но и в одиночку можно побегать-пострелять.
Единствоенное, к чему у меня притензия - это ТТК и стрельба в целом. Я или не разобрался, или полный нуб, но оружие себя ведёт крайне странно.
Фанаты предыдущих частей загадили эту игру, ибо на релизе было ужасно и отвратительно, но сейчас очень даже хорошо.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Vitalio: 08.07.2023 20:40 Хто з досвідом в 2042, як вважаєте чи варто брати ігруху зараз? Ніби ціна вже нижче нікуди (<10$)

Бо маю лінійку бф3,4,1,5... Забугорні відгуки по 2042 діляться на 2 лагері:
1)гівно багане, краще купіть баттлбіт(тролять);
2)гра вийшла на нормальний рівень, оптимізована, ціна - ідеальна (<10$).
А чого троллять, подивився відос на баттлбіт і наче нормально зробили, тільки про графіку забули :rolleyes:
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Vitalio: 08.07.2023 20:40 Хто з досвідом в 2042, як вважаєте чи варто брати ігруху зараз? Ніби ціна вже нижче нікуди (<10$)

Бо маю лінійку бф3,4,1,5... Забугорні відгуки по 2042 діляться на 2 лагері:
1)гівно багане, краще купіть баттлбіт(тролять);
2)гра вийшла на нормальний рівень, оптимізована, ціна - ідеальна (<10$).
454 часа наиграно и будет больше, т.к. поддержка вроде бы обещана до следующей части.

Игра хорошо подойдет любителям пвп-шутеров с соревновательными элементами. Благо в игре дофига волын, мастерство с которыми можно оттачивать чтобы не скучать.
Стрельба здесь не самая сложная, но, в то же время, это усложняет игру, т.к. мало-мальски дружащий с шутерами человек тоже может убить тебя за 300 миллисекунд, что добавляет хардкорности. Хэйтят игру в основном либо заскорузлые олдфаги, которые 10 лет играют в бф4, не готовые выбираться из своего заповедника, либо чисто на хайп-трэйне, основываясь лишь на мнениях инфлюенсеров. Так же, игра будет враждебна к подпивковичам, которые после завода залетают на карту и заканчивают ее со счетом 2-19.

Батлбит вообще не о том, их сравнивать не стоит. Она более хардкорна в плане игровых механик, здесь же твоя задача просто сделать красивый "эйс" не отвлекаясь на красные выделения из организма своего героя. Сезонные апдейты хороши, как правило добавляют что-то интересное в виде волын, карт, фич.

:idea: Кстати, позавчера в игре обновили версию DLSS, точно не понял на какую именно, но на 3070 стало прям супер-чётко в QUALITY, до этого было мыло мыльное, к которому я даже привык. Щас там DLSS просто ТОП!

Отправлено спустя 1 час 48 минут 58 секунд:
upd: они добавили DLSS 3.1.11 вместо 2.5, но без генерации кадров.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 11.07.2023 09:23БФ1 - сказка, но онлайна считай уже нет
в БФ3 вообще печаль печальная с онлайном :(
пока в БФ1 еще более менее, но уже становится тоже грустновато
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

mgerchik: 03.08.2023 14:07пока в БФ1 еще более менее, но уже становится тоже грустновато
Угу, 5-6 серверов с 2-3 захватами и остальные в операциях или голуби. Печаль. Отличная игра, мне очень зашла.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

bez5dva: 03.08.2023 13:09
Vitalio: 08.07.2023 20:40 Хто з досвідом в 2042, як вважаєте чи варто брати ігруху зараз? Ніби ціна вже нижче нікуди (<10$)

Бо маю лінійку бф3,4,1,5... Забугорні відгуки по 2042 діляться на 2 лагері:
1)гівно багане, краще купіть баттлбіт(тролять);
2)гра вийшла на нормальний рівень, оптимізована, ціна - ідеальна (<10$).
454 часа наиграно и будет больше, т.к. поддержка вроде бы обещана до следующей части.

Игра хорошо подойдет любителям пвп-шутеров с соревновательными элементами. Благо в игре дофига волын, мастерство с которыми можно оттачивать чтобы не скучать.
Стрельба здесь не самая сложная, но, в то же время, это усложняет игру, т.к. мало-мальски дружащий с шутерами человек тоже может убить тебя за 300 миллисекунд, что добавляет хардкорности. Хэйтят игру в основном либо заскорузлые олдфаги, которые 10 лет играют в бф4, не готовые выбираться из своего заповедника, либо чисто на хайп-трэйне, основываясь лишь на мнениях инфлюенсеров. Так же, игра будет враждебна к подпивковичам, которые после завода залетают на карту и заканчивают ее со счетом 2-19.

Батлбит вообще не о том, их сравнивать не стоит. Она более хардкорна в плане игровых механик, здесь же твоя задача просто сделать красивый "эйс" не отвлекаясь на красные выделения из организма своего героя. Сезонные апдейты хороши, как правило добавляют что-то интересное в виде волын, карт, фич.

:idea: Кстати, позавчера в игре обновили версию DLSS, точно не понял на какую именно, но на 3070 стало прям супер-чётко в QUALITY, до этого было мыло мыльное, к которому я даже привык. Щас там DLSS просто ТОП!

Отправлено спустя 1 час 48 минут 58 секунд:
upd: они добавили DLSS 3.1.11 вместо 2.5, но без генерации кадров.
Купив 10липня 2023 Батлу 2042. Награв 100годин, зробив 4000кіллів, підняв 90лвл аккаунту.
Висновки:
- у пушок віддачі взагалі немає (такої хардкорної як у pubg, csgo, r6s), пушки з правильними обвєсами просто знищуть всіх і вся;
- графіка файна, але щоб робити багато кіллів необхідно скручувати графу на мінімум (графа на ультра та мінімумі мало чим відрізняються, більше мила на ультрах, так що ворога приходиться тільки в тепловий приціл шукати, а на мінімалці в простому прицілі все чітко видно) 65-80фпс на ультрах, 100-120ФПС на мін, з профільним залізом;
- в соло режимі тебе мало хто підійме, комунікація поганенька;
- в режимі кроссплатформи(пк, консоль) гру швидко знаходить, на оффкросі(пк проти пк)- дуууже довго шукає;
- для швикдодії в активній фазі гри, необхідно міняти бінди на гаджети спеціаліста, підкати-стрейфи під час руху (у мене це бокові кнопки мишки та колесо);
- гра дуже чутлива до розгону ОЗУ(та розгону загалом) в разі якихось проблем може крашитись, прийшлось озу із 3733МГц скидати до 3600МГц, nvidia фільтри можуть приводити до крашу гри, також гра може крашити при переключенні між вікнами та моніторами(якщо їх ж пару);
- топові пухи SMG(pbx45, pp29, стали норм вектор к30 та p90), LMG/MG(lcmg, avancys, rpt-31, кажуть ще пару апргейднули), AR(m5a3, sfar, acwr, rm68, ac42) , DMR (bsv-m, m39, svd), Marksman(на любителя стояти на місці бути безпорадним sws10, gol - авп/слон), дробаш 12m auto). Кожен тип пухи вказаний в міру простоти контроля і використання...
- фармити обвєси найкраще в режимі з ботами в прориві (360кіллів відкривають всі обвєси на пуху/техніку, це прибоизно 30хв для мене, хоча спочатку прийдеться тратити по1годині, як новачоку, фармити на малих картах, граючи за Falcon з ящиком з боєприпасами та хіляючи себе її шприцом);
- геніїв техніки дуже важко побороти, а найважче повітряних асів, тільки зв'язкою з інженерів можна побороти, але вони ше ті абузери, так що це та ще біль для простої піхоти в 2042 (по-факту 1 інженер мало зробить погоди техніці, але попортити нерви зможе їм)
- підтримка на разі у гри є, обнови, нерфи/баффи/реворки і тд є - все роблять розраби, хоча й пізно, бо насрали в душу фанатам через сирий продукт на старті.

Висновок - гра вартує 370грн на скидці(як я взяв), 1500-2000грн - пффффф, краще Сталкер2 взяти і на чіпси з пивом лишиться під час проходження :beer:

Гайд по топовим обвєсам для 2042, чувак шарить, 2к годин награв, не раз з ним спілкувався
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... wV/pubhtml#
PS: якщо розібратись в грі, прокачати норм пухи, пограти пару годин то можна повноцінно трахати ворогів та насолоджуватись грою :beer:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Vitalio: 03.08.2023 17:57гра дуже чутлива до розгону ОЗУ(та розгону загалом) в разі якихось проблем може крашитись, прийшлось озу із 3733МГц скидати до 3600МГц, nvidia фільтри можуть приводити до крашу гри, також гра може крашити при переключенні між вікнами та моніторами(якщо їх ж пару)
Раніше вона крашила бо в розробників руки не з того місця. Потім виправили, але є вірогідність що щось знову зламали.
Dench3
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Отрядом поиграть еще нет желающих? :rolleyes:
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Vitalio: 03.08.2023 17:57
bez5dva: 03.08.2023 13:09

454 часа наиграно и будет больше, т.к. поддержка вроде бы обещана до следующей части.

Игра хорошо подойдет любителям пвп-шутеров с соревновательными элементами. Благо в игре дофига волын, мастерство с которыми можно оттачивать чтобы не скучать.
Стрельба здесь не самая сложная, но, в то же время, это усложняет игру, т.к. мало-мальски дружащий с шутерами человек тоже может убить тебя за 300 миллисекунд, что добавляет хардкорности. Хэйтят игру в основном либо заскорузлые олдфаги, которые 10 лет играют в бф4, не готовые выбираться из своего заповедника, либо чисто на хайп-трэйне, основываясь лишь на мнениях инфлюенсеров. Так же, игра будет враждебна к подпивковичам, которые после завода залетают на карту и заканчивают ее со счетом 2-19.

Батлбит вообще не о том, их сравнивать не стоит. Она более хардкорна в плане игровых механик, здесь же твоя задача просто сделать красивый "эйс" не отвлекаясь на красные выделения из организма своего героя. Сезонные апдейты хороши, как правило добавляют что-то интересное в виде волын, карт, фич.

:idea: Кстати, позавчера в игре обновили версию DLSS, точно не понял на какую именно, но на 3070 стало прям супер-чётко в QUALITY, до этого было мыло мыльное, к которому я даже привык. Щас там DLSS просто ТОП!

Отправлено спустя 1 час 48 минут 58 секунд:
upd: они добавили DLSS 3.1.11 вместо 2.5, но без генерации кадров.
Купив 10липня 2023 Батлу 2042. Награв 100годин, зробив 4000кіллів, підняв 90лвл аккаунту.
Висновки:
- у пушок віддачі взагалі немає (такої хардкорної як у pubg, csgo, r6s), пушки з правильними обвєсами просто знищуть всіх і вся;
- графіка файна, але щоб робити багато кіллів необхідно скручувати графу на мінімум (графа на ультра та мінімумі мало чим відрізняються, більше мила на ультрах, так що ворога приходиться тільки в тепловий приціл шукати, а на мінімалці в простому прицілі все чітко видно) 65-80фпс на ультрах, 100-120ФПС на мін, з профільним залізом;
- в соло режимі тебе мало хто підійме, комунікація поганенька;
- в режимі кроссплатформи(пк, консоль) гру швидко знаходить, на оффкросі(пк проти пк)- дуууже довго шукає;
- для швикдодії в активній фазі гри, необхідно міняти бінди на гаджети спеціаліста, підкати-стрейфи під час руху (у мене це бокові кнопки мишки та колесо);
- гра дуже чутлива до розгону ОЗУ(та розгону загалом) в разі якихось проблем може крашитись, прийшлось озу із 3733МГц скидати до 3600МГц, nvidia фільтри можуть приводити до крашу гри, також гра може крашити при переключенні між вікнами та моніторами(якщо їх ж пару);
- топові пухи SMG(pbx45, pp29, стали норм вектор к30 та p90), LMG/MG(lcmg, avancys, rpt-31, кажуть ще пару апргейднули), AR(m5a3, sfar, acwr, rm68, ac42) , DMR (bsv-m, m39, svd), Marksman(на любителя стояти на місці бути безпорадним sws10, gol - авп/слон), дробаш 12m auto). Кожен тип пухи вказаний в міру простоти контроля і використання...
- фармити обвєси найкраще в режимі з ботами в прориві (360кіллів відкривають всі обвєси на пуху/техніку, це прибоизно 30хв для мене, хоча спочатку прийдеться тратити по1годині, як новачоку, фармити на малих картах, граючи за Falcon з ящиком з боєприпасами та хіляючи себе її шприцом);
- геніїв техніки дуже важко побороти, а найважче повітряних асів, тільки зв'язкою з інженерів можна побороти, але вони ше ті абузери, так що це та ще біль для простої піхоти в 2042 (по-факту 1 інженер мало зробить погоди техніці, але попортити нерви зможе їм)
- підтримка на разі у гри є, обнови, нерфи/баффи/реворки і тд є - все роблять розраби, хоча й пізно, бо насрали в душу фанатам через сирий продукт на старті.

Висновок - гра вартує 370грн на скидці(як я взяв), 1500-2000грн - пффффф, краще Сталкер2 взяти і на чіпси з пивом лишиться під час проходження :beer:

Гайд по топовим обвєсам для 2042, чувак шарить, 2к годин награв, не раз з ним спілкувався
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... wV/pubhtml#
PS: якщо розібратись в грі, прокачати норм пухи, пограти пару годин то можна повноцінно трахати ворогів та насолоджуватись грою :beer:
Подписываюсь под каждым пунктом, кроме биндов специалиста :D
Особенно под крашами от разгона рамы, где ТМ5 0 ошибок возвращает, но игра вылетает на первых секундах. И, естественно, фильтры (NV ANSEL) которые стали крашиться после определенного апдейта нвидии. Хорошо, что щас в длсс шарпнесса завезли хоть, не нужно в дровах накручивать.

Таблица Сороу всегда в закрепе)

Отправлено спустя 31 секунду:
Добавляйся в ЕА, ник такой же, катаю обычно в районе 20:00 - 24:00

Отправлено спустя 26 секунд:
Dench3: 03.08.2023 20:12 Отрядом поиграть еще нет желающих? :rolleyes:
тоже добавляйся
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

BF2042, 2023 год, в игре та же проблема, что была начиная с BF3 и потом была в каждой игре. Когда в конце матча нажимаешь "выйти в меню", просто черный экран и эмбиент музыка на фоне. Кааааак, ну как можно было пронести это сквозь все эти годы/игры и не пофиксить :insane:
Відповісти