Xbox Series X|S & Game Pass

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Автор
Повідомлення
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Доброго дня!

Приставки нового поколения уже вышли, и так сложилось, что я являюсь счастливым обладателем Xbox Series X, а также долгосрочной подписки Game Pass.

Возможно у кого-то есть какие-то вопросы по теме как приставок, так и подписок, буду рад ответить по мере возможности. :beer:
Кроме того, у меня так-же все-еще есть в наличии Xbox One X, так что если кто-то думает над апгрейдом и его интересуют вопросы субьективного сравнения — тоже попытаюсь помочь.
Andyrv
Junior
Звідки: Рівне

Повідомлення

Доброго дня! Планую взяти в майбутньому хбокс.
Таке питання! Маючи аккаунт xbox з прострочений gamepass, чи можу я купити xbox live gold (наприклад на 2 роки) і потім пробустити до Ultimate купивши ключ на місяць? Чи краще завести новий?
Чи є у бокса шаринг ігр, як у пс на декілька аккаунтів?
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Andyrv:Таке питання! Маючи аккаунт xbox з прострочений gamepass, чи можу я купити xbox live gold (наприклад на 2 роки) і потім пробустити до Ultimate купивши ключ на місяць? Чи краще завести новий?
Сам я таке не пробував, оскільки у мене підписка закінчується у 2023 тільки, але наскільки мені відомо, якщо нема активної передплати на геймпасс, то апгрейд повинен працювати. Судячи з https://www.xbox.com/en-US/live/gold/upgrade
спойлер
Q: If I no longer want Xbox Game Pass Ultimate, can I go back to Xbox Live Gold, Xbox Game Pass for Console, or Xbox Game Pass for PC?

A: Yes, after canceling Xbox Game Pass Ultimate. To cancel, sign in at https://account.microsoft.com/services/ ... te/billing and select Cancel subscription. You’ll have an option to end your subscription on its expiration date. Depending on your subscription’s status, you may also have an option to end it immediately with a refund of the price you paid for Ultimate only. Note that the upgrade of any prepaid time can’t be reverted to Xbox Live Gold or other Xbox Game Pass plans and is not eligible for refund.

Q: What happens to my prepaid months of Xbox Live Gold and/or Xbox Game Pass when I join Xbox Game Pass Ultimate?

A: When you join Xbox Game Pass Ultimate, we will apply any prepaid time you have on Xbox Live Gold and/or Xbox Game Pass toward Xbox Game Pass Ultimate, up to a maximum of 36 months.

For example, if you have 3 months of Xbox Live Gold and 3 months of Xbox Game Pass already on your account when you purchase your first month of Xbox Game Pass Ultimate, you will have a total of 7 months of Ultimate on your account before you need to renew your membership.
Тобто алгоритм має бути такий: закінчується строк підписки, ви її скасовуєте, купляєте лайв голд підписку і апгрейдите до ультімейт. Але ще раз, я такого не робив, і не знаю того, кто б так робив. У мого знайомого в грудні чи січні закінчується підписка, якщо не забуду, попрошу його перевірити.

Andyrv:Чи є у бокса шаринг ігр, як у пс на декілька аккаунтів?
Наскільки мені відомо, є аналог. Наприклад у вас є два акаунти на двох консолях. На першому з акаунтів є певна гра. Тоді ви на другій консолі логуєтесь з цим першим акаунтом і робите його домашнім, після цього можна грати на другій консолі з другого акаунта в гру, якою володіє лише перший акаунт. Один акаунт може бути домашнім на трьох консолях. Знову ж таки, особисто я це не перевіряв, тому що підозрюю що умова користувача формально не дозволяє шарити таким чином ігри іншим людям, а я на іксбоксі використовую свій основний МС акаунт, до якого підключено ще багато інших підписок, і мені не хотілося б щоб його забанили.
amarokwf
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Andyrv
Автор створив тему а сам 0 в самих цікавих питаннях.
На рахунок шарінга, гуглити домашній акк.
Грубо говоря, є акк з пасом і іграми, є 2 консолі. На одній заходиш під аком з іграми і робиш домашнім акком в настройках, все, модеш виходити з акка, і користуватись іншим
аккаунтом на цій консолі всім контентом.
На своїй приставці прос о логінишся і все, домашня консоль може бути одна. Єдине що на своїй доступ до інету повинен бути завжди більш ніяких нюансів, хіба що з донатом і деякими длс можуть бути проблеми нв домашній але то рідкість(длс) і я не зустрічав.
На рахунок грейда все має працювати але бувало що люди говорили що непішло, скоріш за все самі ж тупили. Але якщо акк чистий то краще поновому акку зробити
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

amarokwf
Автор 0 в цікавих питаннях, але усі відповіді такі саме як у тебе :D
Але спокійно, тема для цього і створена, всі все знати не можуть. Наприклад я також не купляв ігри з Аргентини, тому що в країні де я живу, є офіційні сервіси мс.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

3-14
- 2+2=4
- нет, сударь, вы неправы. два плюс два равно четыре
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

может кому то будет интересно

Original price was $14.99, current price $1.00
Buy Ultimate 1 Month and get 2 months free

Скидка на game pass, 1 бакс на 3 месяца.
Не уверен что работает в нашей стране, пробуйте кому интересно.
sensor
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Подскажите профану варианты получения game pass, что бы безопасно ну и дешевле офф вариантов? А то я покупаю ключики на 2недели, задолбало.
Himera
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шукайте де дешевше, по маркетах різних країн.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

sensor:Подскажите профану варианты получения game pass, что бы безопасно ну и дешевле офф вариантов? А то я покупаю ключики на 2недели, задолбало.
тебе это надо было делать раньше, можно было сделать себе на 3 года за 2к гривень ;) может и сейчас можно, но я не копался в этой теме снова.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Draqoon:может и сейчас можно, но я не копался в этой теме снова.
апгрейд лайва до гейм пасса вроде бы как не закрывали :) или я что-то пропустил?
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

3-14:
Draqoon:может и сейчас можно, но я не копался в этой теме снова.
апгрейд лайва до гейм пасса вроде бы как не закрывали :) или я что-то пропустил?
у меня он уже прошел, я не делал себе 3 года т.к. моя основная платформа это сони, а не пк :beer:
sensor
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Я себе год сделал. А там посмотрим;)
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Если кому интересно и лень самому делать то вот как вариант (не реклама)
спойлер
https://plati.ru/search/XBOX%20GAME%20P ... IMATE%2012
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Схема с Аргентиной работает без изменений ? Игры с приставки можно купить ?
sensor
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Prescott:Схема с Аргентиной работает без изменений ? Игры с приставки можно купить ?
да, только у меня почему-то получается купить 1-3 игры и потом временный бан на покупку.
Приходится создавать новый акк в арг. регионе и привязыватб новую карту... (по кругу 6 карт привязываю :))
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

sensor:да, только у меня почему-то получается купить 1-3 игры и потом временный бан на покупку.
Приходится создавать новый акк в арг. регионе и привязыватб новую карту... (по кругу 6 карт привязываю )
Так если банят акк то как покупать ? Пересылкой гифта через почту на основной аккаунт ?
sensor
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Prescott:
sensor:да, только у меня почему-то получается купить 1-3 игры и потом временный бан на покупку.
Приходится создавать новый акк в арг. регионе и привязыватб новую карту... (по кругу 6 карт привязываю )
Так если банят акк то как покупать ? Пересылкой гифта через почту на основной аккаунт ?
а по другому нельзя, только подарком на основной акк.
но у меня потом после 2-3 подарков пишет что регион карты не соотвецтвует с регионом магазина.
я не парюсь, покупаю без проблем. (всё равно покупаю 1-2 игры в мес по скидосам)
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

sensor:а по другому нельзя, только подарком на основной акк.
но у меня потом после 2-3 подарков пишет что регион карты не соотвецтвует с регионом магазина.
я не парюсь, покупаю без проблем. (всё равно покупаю 1-2 игры в мес по скидосам)
Вот этих костылей я и боюсь, как-то не по человечески :-/

Мне казалось схема выглядит так: Открываем ВПН на телефоне (к примеру) и подключаемся к Аргентине, далее подключаем консоль к телефону и регаемся на Аргентину, потом всё отключаем, соединяемся с домашним ви фи и покупаем себе на здоровье. Те консоль прошла бюрократическую регистрацию на Южную Америку и дальше не должно быть проблем.
sensor
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Не... Консоль переводим на регион Аргентины. Покупаем игру в подарок основному акку. Потом на телефоне включаем vpn аргентины. И через Майков сайт решаем код. Потом возвращаем любой регион который у вас домашний и качаем эту игру. На самом деле всё не сложно. Xbox game pass так же купить можно со скидкой. У меня выходит по ~5грн в мес :lol:
Відповісти