SnowRunner

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Автор
Повідомлення
Alligator
Member

Повідомлення

Wonderboy: 05.02.2024 18:10
Alligator: 05.02.2024 16:30Логично, загружать полностью все файлы но не давать их использовать
Кому що. Комусь істерити, комусь нагуглити DLC unlocker і грати. Якщо не хочуть вирішувати питання з поверненням гри, прийдеться так.
Цікаво, що передзамовлення Expeditions A MudRunner Game у тому же магазині висить без обмежень. :gigi:
Wonderboy
Member

Повідомлення

Пссс.... Я тут сильно заморочився і адаптував для 28.0 моди з видаленням блуму і правкою колізій предметів. Хто пам'ятає, це камера-мод, який дозволяє камері не скакати як навіженій біля усілляких стовпів-вишок-мостів. Особливо це відчувається у гористій місцевості типу випробувань у Залукодесі - без моду камера веде себе як епілептик.
якщо когось цікавить, то заллю на гуглодиск, бо на загальні ресурси якщо і викладу, то дуже пізніше.
VovaII
Member

Повідомлення

На Стімі доступний 12-й сезон(карта/регіон), а на Епіку нічого, як і раніше.
Правда Форд 750 — замість покраски, обклеєній чорно-білою газетою.

Розробники кажуть що їх юристи майже "порішали", тому і хотіли із 12 сезоном дати доступ, але Форд(чи хто тепер?) знайшов ще якусь "зачіпку".

Поки що на Ютубі дивися. Там аж 4 карти. Гаражі на двох. Нову машинку дають на 4 слоти, високу, із великими колесами. Ще нового скаута, але ще не бачив його. Перша і друга карта хоч на західну реальність схожі. — Крім багнюки мають і чимало асфальту. Що хоч якійсь логіці відповідає.
Wonderboy
Member

Повідомлення

VovaII: 12.02.2024 14:08Поки що на Ютубі дивися.
А я вже відкриваю. Після бісячих снігів - дуже гарна збірка, схожа на найпершу локацію по складності. YAR з колесами з DLC там просто цар і бог. Поки не виконав жодного завдання, просто катаюся по вишкам.
VovaII
Member

Повідомлення

Wonderboy: 12.02.2024 18:49А я вже відкриваю.
Якби ж була можливість перенести із Епіку в Стім... Заново все купувати і заново все проходити, щось не хочеться. Не люблю повторення.
Відповісти