Cyberpunk 2077

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Vpupkin: 30.05.2023 19:42Вот как-то так.
[Rendering/Shadows]
DistantHeuristicMinMeshAutohideDistInCascade0 = 90.000000
DistantHeuristicMinMeshSizeInCascade0 = 4.000000
Ага, а эти параметры только на тени влияют? То к примеру прогрузка людей, машин во время езды, деталей окружения, те параметры на это тоже подействуют?
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

XXXshadyXXX: 30.05.2023 17:17бывает просто тень от столба в 1 метре от тебя есть, а в двух метрах уже нет
було таке, тільки з деякими об'єктами. ні поняв чім фікситься...

У мене крайня Гог версія спочатку норм робила, а потім сплошні виліти коли відкриваю карту\інвентар , налаштування ставив різні, міняв драйвери - нічого не опомолго.
В темі роздачі - чоловіки пишуть теж таку проблему, і я поки "забів", почекаю доповнення і можливо там пофіксят цей баг .
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

XXXshadyXXX
Только тени.
Вот все параметры что есть.
https://fex.net/ru/s/kvteo8r
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Всім доброї ночі, шановні :)

Long story short: RTX 3080 оновив на RTX 4090, а решту системи на core i5 12400F не оновив :gigi: Наразі в роздумах наскільки мені це критично найближчим часом. 2 дня власних тестів в іграх підказують, що все гуд - плавно і красиво скрізь, окрім Hogwarts Legacy з Ray Tracing, яку власне вже пройшов і вдруге не планую.

Не можу знайти ідеального порівняння на YouTube, щоб і процесори потрібні для порівняння були в парі з RTX 4090, ще й тести в роздільній здатності 3840х2160р, а не 1080р. Проте ось на відео
спойлер
- RTX 4080 і без Ray Tracing, все одно досить показово - різниця між i5 12400 та i7 12700K в межах погрішності (1-2 фпс). От якби хтось з форуму з top-end системою на базі RTX 4090 (Ryzen 7700X і вище або Core i7 12700K і вище) був такий ласкавий, що погодився поділитися результатами продуктивності в Cyberpunk 4К на максимальних налаштуваннях (RT + Path tracing, DLSS Quality + Frame generation On), в тому ж клубі Afterlife (складна сцена) і я побачив би там не 67 fps як в мене, а скажімо 75-77 fps - тут ще б міг задуматися про доцільність апгрейду. Проте, якщо там будуть ті ж самі 67 або навіть 68-69 фпс, то думаю це буде дуже красномовно казати про доцільність даного апгрейду в моєму випадку.
спойлер
https://drive.google.com/file/d/1QFLdep ... sp=sharing
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Yaroslav Привіт!
Я можу протестувати, все що цікавить, але ж з RT + Path tracing це вже протестуємо не платформу, а відеокарту :up:
Так, я розумію, але це як раз мій випадок, купував RTX 4090 саме для гри на максимальних налаштуваннях з Ray Tracing в іграх, тому те, що між core i5 12400F та умовним core i7 12700K може бути різниця в 20 кадрів в 1440р без Ray Tracing мені не актуально, оскільки я не буду грати в таких умовах точно. Якщо Через 4-5 років вийде відеокарта в 2-3 рази потужніше за 4090, то там звісно я вже і повністю платформу оновлю до того часу.

А поки що буду вдячний за тест в клубі Afterlife :beer:
спойлер
https://drive.google.com/file/d/1QFLdep ... drive_link
Записав відео з цієї сцени також, щоб видно було на яких налаштуваннях перевіряв (хоча там все просто - вправо до упору, DLSS = Quality, Frame generation - On, RT + Path tracing = On), при записі Shadowplay продуктивність на 2 fps десь просіла в середньому, але це не критично для порівняння:
спойлер
https://drive.google.com/file/d/1hUiQhF ... sp=sharing
Для порівняння картини потім було б звісно цікаво ще Hogwarts: Legacy (Hogsmeade, RT On) глянути або Witcher 3 Next Gen RT On, але розумію, що це все чимало часу займає, тому не хочу нагліти дуже :)
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

snegurrrka
Привіт! :beer:
Shadowplay не ставив, спробував записати через MSI AB (суттєво падає фпс та фрізить), а в цілому в тому місці фпс фпс один-в-один як в тебе, просто проц менш завантажений . Заскрінив - теж 67 фпс :gigi:
Гадаю, різниця може проявитися, якщо десь потусуватися в місцях скупчення NPC, поїздити по-місту, ну і не в режимі 60 фпс звичайно B-)


Зображення

Відправлено через 37 хвилин 19 секунд:
Можна ще спробувати прогнати вбудований бенч, на ультрах (краще без Path Tracing та FG. Але непевне не вище FHD та DLSS performance :up:
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Yaroslav
Дуже дякую! Cyberpunk 2077 виявляється стабільним в показниках на різних системах :gigi:

Давай тоді порівняємо заради інтересу ще 3 різних бенчмарка (можна 2-3 прогони кожного для середнього результату):
1й - ті ж самі налаштування - 4К, все вправо до упору, DLSS = Quality, Frame generation - On, RT + Path tracing = On - просто це саме мій реальний кейс використання.
2й - 4К, але без Path tracing, Frame generation - On, RT - On + DLSS - Performance.
3й - 1440p, але без Path tracing, Frame generation - On, RT - On + DLSS - Performance.

Йти до Full HD вже якось зовсім не спортивно на відясі такого рівня :beer:

Відправлено через 40 хвилин 44 секунди:
Ось що в мене вийшло після 3 прогонів кожного варіанту. Всі скріншоти за посиланням - https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
- 4K, Path tracing = ON, DLSS = Quality, Frame generation = On, RT + all settings max:
AVG - 72.7 FPS, MIN - 60.52 FPS
- 4K, Path tracing = OFF, DLSS = Performance, Frame generation = On, RT + all settings max:
AVG - 141.54 FPS, MIN - 68 FPS
- 1440p, Path tracing = OFF, DLSS = Performance, Frame generation = On, RT + all settings max:
AVG - 195.87 FPS, MIN - 119.81 FPS
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

snegurrrka
у меня в клубе 72-73, но и разрешение немного меньше. можно сказать результат такой же
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

snegurrrka
Протестував як ти просив :beer: Частоти карти як в тебе - 2820/23000
У першому випадку, практично те саме:
1) AVG - 73.4 FPS, MIN - 60.8 FPS
Зображення
2) AVG - 147.8 FPS, MIN - 129.3 FPS
Зображення
3) AVG - 228.2 FPS, MIN - 98.9 FPS (якийсь дивний мін фпс, щось свопонуло мабуть)
Зображення
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Yaroslav
Круто! Мінімальний фпс дійсно нестабільний, а так все логічно вийшло. Для 4К навіть із значно простішими налаштуваннями не треба топ енд процесор та памʼять, оскільки відеокарта ботлнечить значно швидше.

fuksa
:super:
Дякую за тести, панове :beer: Зекономлю поки що, почекаю релізу Phantom Liberty, можливо там щось зміниться з вимогами до процесора. Якби я грав у змагальні ігри онлайн, де важлива кожна перевага та стабільність фреймтаймів на високогерцовому моніторі, то довелося б оновити систему, проте в жодну таку гру окрім як NBA 2K на Playstation 5 не граю, а для single-player досвіду в 4К мені цієї системи схоже цілком тепер вистачить :)

Єдине от ще чекаю на Baldur's Gate III, то там може бути інтенсивне навантаження в місті Baldur, памʼятаю як заради стабільності в Divinity Original Sin 2 довелося змінити core i5 2500K після 7 чи 8 років на core i5 8600K, тому що у великому місті з купою NPC та ефектів було дуже скрутно.
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

snegurrrka
Дивись вже сам по-бюджету. Я б оновив платформу - в ідеалі на 13700К/Z690~790/64GB DDR5-6000+, щось типу мого конфігу. Під стать відяшці - аби повноцінно відчувати всю цю "мощь" :up: Програма мінімум - 12700KF і заміна пам'яті на 2х16 :beer:

Доречі, непогані порівняльні відоси на каналі Testing Games :up:

Відправлено через 20 хвилин 13 секунд:
Ще невеличке прохання до тебе !
Мені все-ж цікаво, наскільки топова платформа потужніша за твою середньобюджетну.
Протестуй ось так, тут має бути вже суттєва різниця, без ботлнека відяхи:
все вправо до упору
- 1080p, Path tracing = OFF, DLSS = Ultra Performance, Frame generation = Off, RT + all settings max:
AVG - 170.9 FPS, MIN - 53.6 FPS
Зображення

...Було-б цікаво подивитися на результат 13900К :up:
fuksa, зможеш протестувати в себе?
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Yaroslav
у меня скромнее
Вкладення
20230623022236_1.jpg
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

fuksa
У мене швидша пам'ять і налаштовані таймінги - мабуть, це дає профіт :up:

Відправлено через 21 хвилину 29 секунд:
Перевірив з XMP-6000 CL40, ~159фпс видало. Дивно, 13900К мав-би видати хоч трохи кращий результат, може якийсь нюанс в Win10/11 :insane:
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Yaroslav
За таких налаштувань - 1080p, Path tracing = OFF, DLSS = Ultra Performance, Frame generation = Off, RT + all settings max:
Отримав наступні результати:
AVG - 101.42 FPS, MIN - 64.56 FPS
https://drive.google.com/file/d/16qxaLC ... drive_link
Завантаження процесора по ядрах було 70-80% в середньому, відеокарта десь на 40% завантажена була.
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Yaroslav
обновил биос и IME, стало чуть лучше. неужели так резко память влияет

upd. и в чем хитрость? вот в тесте даже с 8к, и разницей только в баланс, а не ультрапроизводительность - результат ровно как у меня
Вкладення
20230623163123_1.jpg
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

snegurrrka: AVG - 101.42 FPS, MIN - 64.56 FPS
Ось тут "слабкість" процесора ми й змогли розгледіти :beer:

Відправлено через 2 хвилини 30 секунд:
fuksa: upd. и в чем хитрость? вот в тесте даже с 8к, и разницей только в баланс, а не ультрапроизводительность - результат ровно как у меня
Можливо додаткові е-ядра заважають, можливо мої дуал-ранги 2х32 зарулили. Я очікував на трохи кращий результат у твоєму випадку :insane: Проц стабільно тримав 5500 по Р-ядрам?

...Глянув i2hard, в них 13700 виявився трішки швидшим за 13900 на кілька кадрів в CP2077.
Вкладення
13700Kvs13900K.png
Mishutko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Добрий вечір. Підкажіть якщо гра куплена в епік, можна буде dlc phantom liberty купити в стімі та встановити, чи треба щоб длс теж була з епік?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Mishutko: 06.08.2023 22:25 Добрий вечір. Підкажіть якщо гра куплена в епік, можна буде dlc phantom liberty купити в стімі та встановити, чи треба щоб длс теж була з епік?
треба щоб теж була з епік
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Друзі а хто може десь читав, - в фантом ліберті прогрес та прокачка персонажа з основної гри збережеться? Зараз повторно проходжу основну компанію і вот виникло питання чи доцільно качатись, чи просто пробігти! Взагалі гра на релізі і гра заразпісля купи апгрейдів це різні речі. Вилизали її, і тепер жодного бага, і стабільний надвисокий фпс.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

konb999: 23.08.2023 01:32в фантом ліберті прогрес та прокачка персонажа з основної гри збережеться?
Будет два варианта, продолжить игру основным персонажем , для входа в длц появится задание новое или начать из главного меню чисто длц , уже прокаченным персонажем.
konb999: 23.08.2023 01:32Зараз повторно проходжу основну компанію
Там в обновлении 2.0 которое выйдет вместе с длц ,основную игру конкретно переделали , добавили контента , имеет смысл начать перепроходить на релизе длц. Будет даже новая концовка основного сюжета
Відповісти