No Man’s Sky

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
doc11111
Member

Повідомлення

Народ, я недавно начал играть в эту игру, и мне по сюжетному заданию, надо полететь в другую солнечную систему, чтобы найти ученого для своей первой базы, но я нигде не могу найти гипердвигатель. В космической станции продают только улучшения для него, а сам гипердвигатель нет. Поэтому, пожалуйста подскажите, где можно найти сам гипердвигатель или чертеж для создания гипердвигателя.
Спасибо за помощь.
Stingjr
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Wiki https://nomanssky.gamepedia.com/Hyperdrive
А вот видео -
AlekseyL
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо хтось бажає пограти в кооп через дискорд, пишіть ) я тільки почав
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlekseyL: 13.06.2023 15:44 Якщо хтось бажає пограти в кооп через дискорд, пишіть ) я тільки почав
Жалко, що прочитав це тільки сьогодні - думав взяти NMS чи аутер ворлдс (ще спочатку мав андромеду, як 3 гру в цьому списку, але вона перша "вибула" :rolleyes: ), в результаті зупинився на другій, т.я. вирішив що буде більше контенту там для соло прохождення :shuffle:
AlekseyL
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 13.06.2023 16:00
AlekseyL: 13.06.2023 15:44 Якщо хтось бажає пограти в кооп через дискорд, пишіть ) я тільки почав
Жалко, що прочитав це тільки сьогодні - думав взяти NMS чи аутер ворлдс (ще спочатку мав андромеду, як 3 гру в цьому списку, але вона перша "вибула" :rolleyes: ), в результаті зупинився на другій, т.я. вирішив що буде більше контенту там для соло прохождення :shuffle:
блін, забув дописати що я через microsoft game pass граю ) вона там безкоштовна
хоча гугл каже що вона кроссплотформа

п.с аутер ворлдс швидко набридне )
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlekseyL: 13.06.2023 16:04 п.с аутер ворлдс швидко набридне )
Я декілька місяців тому перепройшов прей 2017 і був "в настрої" пограти щось ще в жанрі космік сай-фай. А тут ще й новини були про старфілд, що ще більше підігріло апетит :shuffle:
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlekseyL: 13.06.2023 16:04п.с аутер ворлдс швидко набридне )
так, по суті фоллаут тільки в профіль. хоча спочатку дуже цікаво та заходить.
daesz: 13.06.2023 16:27щось ще в жанрі космік сай-фай
сай-фаєм якось не можу назвати її, дуже вона мультяшна для цього :)
Відповісти