Overwatch

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
overdue
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для ОВ нужна быстрая память и HT.
1060 раскроет 300 фпс на минималках, остальное упирается в проц\память.
В разгоне 3570к с памятью 1866 выдаст в среднем 200 фпс, зависит от карты.
На новых типо Оазиса будет меньше, на старых больше.
Нажатие Tab уменьшает фпс.
Без HT выжать 300 фпс не удастся, были тесты на реддите где 7600к+1070+3200 память выдавали так же как и у меня, но после смены на 7700к сразу стабильно 300 фпс.
C видео на фоне в хроме будет беда, если играть то нужно закрывать вообще все, иначе шаттеринг.
Играть с выше 60+ фпс смысл есть всегда.
Teazzie
Member
Аватар користувача
Звідки: Українка

Повідомлення

overdue
Оверу почти ничего не нужно, что бы показывать минимальный инпутлаг и 60+ фпс, настолько он хорош в плане оптимизации.
MaxMDR
Member
Аватар користувача
Звідки: Омск

Повідомлення

Возможно, кто-нибудь в курсе, будут ли на игру скидки? Или 34 доллара за одну игру и 56 долларов за 'game of the year edition' это и есть скидка?
https://eu.battle.net/shop/ru/product/overwatch
А то цена сравнима с Армой 3 и Watch Dogs 2, но для такой фановой игры хотелось бы видеть другой ценник.
Хотя, если хорошо подумать, сколько труда было вложено в игру, Blizzard можно понять.
Да и вроде бы какие-то обновления выходят не нее, а значит, есть поддержка.
Teazzie
Member
Аватар користувача
Звідки: Українка

Повідомлення

MaxMDR
23-го февраля была стандартная за 999 рублей. Обновления каждый месяц.
bobrui4anin
Junior

Повідомлення

Последняя обновка - просто супер ! Кто будет гамать, пишите, можно квики покатать, а так и рейт (у меня конец сезона 3к(был инактив), а так мастера держал пару сезонов, так что пишите!).
MaxMDR
Member
Аватар користувача
Звідки: Омск

Повідомлення

С 22 по 25 сентября планируется бесплатный weekend.
Зображення
Freem-freem
Member
Аватар користувача
Звідки: "${Kharkiv}"

Повідомлення

MaxMDR
вчерась дал второй шанс этому аниме-эпилептической игре :D еще 15 минут хаотичного действия на экране, пиу-пиу, разноцветные пульки, яркие персонажики... Удалено. B-)
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Freem-freem:Удалено
+1 тоже самое :-/
Lsee
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у меня на работе старые армовики так же говорят завистливо поглядывая на овервотчеров. Хочется поиграть, но уж очень много учеников начальных классов. Хотя сделано очень толково, как и большинство проэктов от Метелицы
Teazzie
Member
Аватар користувача
Звідки: Українка

Повідомлення

Lsee
Нет, ну в ксго, который стоит в 4 раза меньше, учеников начальной школы конечно же меньше, безусловно.
Lsee
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Teazzie:Lsee
Нет, ну в ксго, который стоит в 4 раза меньше, учеников начальной школы конечно же меньше, безусловно.
Наверное вы правы относительно КС, давно не играл в него. Со школьных времен :rotate: :beer:
Freem-freem
Member
Аватар користувача
Звідки: "${Kharkiv}"

Повідомлення

Lsee
Он просто сам школу как 3 года назад закончил :lol:
Teazzie
Member
Аватар користувача
Звідки: Українка

Повідомлення

Freem-freem
Ну конечно, синьйор. 10 лет уже :)
Freem-freem
Member
Аватар користувача
Звідки: "${Kharkiv}"

Повідомлення

Teazzie
извини обознался, я тебя со вторым путаю, с прошей еволистом :beer:
Lsee
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Овервотч до 28го сентября можно купить за 999 русских рублев :rotate:
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Доброго дня всім!
Може частково оффтоп,але вже вибачте.
Звернувся товариш до мене,після апгрейду свого ПК.Апгрейд проводився якраз і тільки для цієї гри.
Ситуація і конфіг:
Було:
ASRock 960GM-VGS3 FX
FX8320(по специфікації на сайті мат.плати він не підтримується,бо в неї ліміт 95Вт,а проц - 125Вт.Але робить)
8Гб опери одною планкою
MSI 7850
WD Green 1Tb
БП 500Вт Китай.
Стало:
установка ссд на 120Гб(тести гри проводились і на ній,в тому числі)
+8Гб опери
заміна 7850 на GTX770
Проблеми:
Рандомне падіння кадрів від 100 до 30 і нижче на пресеті "Високі" .MSI Afterburner показує завжди менше 80% завантаження відяхи і більше 80%(часто 99%) завантаження проца.Само собою,логіка мені підказує явну проблему,але є кілька "але":ФПС скакає +/- в тих же межах на будь-яких налаштуваннях графіки - від Низьких до Ультри.І не обов'язково при замісах - можна самому бігати по точці респауна при 35к/с,а можна скакати в м'ясорубці при 70к/с.
Варіанти рішення:
На мою скромну думку,треба міняти мать і БП,бо міст і ВРМ при такій кількості опери і навантаженні проца скоро здохнуть,а зараз просто задихаються.А БП,в якого на наклейці ліміт по 12В лінії - 385Вт,вже навантажений під зав'язку,не кажучи про скидку на його КПД.Боюсь,аби не повигорало в нього нічого від цього.
Для перевірки катнув ще ФІФУ18 - схожа картинка.Не на максимальних показує 50фпс,але на вид - підтуплює.І так само значно більше завантаження проца,ніж відеокарти.
Але ФІФА - це неважливо.Питання пишу сюди,бо,може,хтось знає,які ще програмні варіанти оптимізації бувають під цю гру?Я знаю,що ці FX8xxx - це не золото,але хіба аж так сумно все з ними?Чи в когось на подібному конфігу є якісь результати,на які я міг би зорієнтуватись?Всякі там ШедоуПлеї і Хбокс ДВР вимкнув.Драйвера на відік - останні з оф.сайту.Ну,і все таке.Не судіть суворо - просто більше нема,до кого звернутись.Я більше по апаратній частині,а тут ситуація,що і відмовити не можна,і якщо діло справді в залізі,як я собі думаю,то буду вирішувати щось.
Дякую!
KILOTOS
Member
Звідки: Славутич

Повідомлення

TheGuy
1. Может какой процесс грузит периодически систему? Антивирус, например. Или просто загажена винда, попробовать переустановить.
2. Помониторить температуру видеокарты и процессора на предмет перегрева.
3. Как вариант пока скинуть настройки все или выборочно на низкие, один фиг на качестве картинки почти не скажется.

Не уверен, что замена БП и материнки поможет, хотя кто его знает. По идее и указанная система должна нормально работать.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

KILOTOS
З установкою ССД поставилась і чиста вінда.Результати однакові що на старій вінді з хвостами АМД-шних драйверів і системою і грою на зеленому ВД,що на чистій свіжій вінді,встановленій на ссд разом з грою на ссд.Тому вплив ОС чи дискової системи я виключаю.
Температури - не критично.Перевірялось на відкритому стенді,в закритому корпусі,викручував обороти кулера на 100% - результат однаковий.
Цей баг на всіх варіантах налаштувань проявляється однаково.Як на пресеті Низько,так і на Ультра.Тому скидання не допомогло,пробували.Навіть ручне обмеження кадрів до 100 на Низькому пресеті,щоб не навантажувати систему на всі 100% дає той же результат.
Тому я і звертаюсь - може раптом хто з цим зустрічався.Друг в розпачі - і так вклався в апгрейд,а толку не особо багато.
Дякую за відгук!
Lsee
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Температуру ЦПУ промониторьте во время просадок, у меня на работе один эфикс (8350 правда) грелся как утюг и сбрасывал частоты беспощадно, причем циклично и постоянно. Не могли понять что за ерунда происходит, грешили на код, а оказалось у нас утюг) мало ли...
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Lsee
займусь детальніше цим,дякую.Пробував пропрацювати цей варіант,попутно зменшивши навантаження на плату - зафіксував множник поменше,обмежив його на 3Ггц на ядро.Завантаження 99% постійно,ФПС низький.
Спробую помоніторити,дякую!
Відповісти