Civilization 3 Gold Edition

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Всем привет! Поставил себе третью Циву из Золотого Издания на русском. Решил вспомнить школьные годы. Запустил "Конквестс", пару раз продул пока вспомнил механику :D, - в конце концов начал хорошую партию, играл ее достигая научной победы. Построил полностью корабль, жму на кнопку запуска и... Ничего не происходит. Корабль не запускается, игра как бы не выигрывается! :rotate: Подскажите что нужно сделать чтоб оно работало! У меня Виндовс 7 64-битный (и ставить режим совместимости с предыдущими версиями Винды я пробовал). Играю правда на ноутбуке, может это из-за того? Есть же у игр некоторых траблы из-за мобильных видеокарт. Оная если что Нвидиа 610м.
beril
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Написал бы в саппорт Стима или на форуме там спросил, быстрее бы ответили
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

при такій різноманітності сучасних 4x стратегій шпілити в стару циву))
ukrtel
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

pararam
думаешь год выпуска имеет значение для хорошего продукта?
unomen
Member

Повідомлення

pararam:при такій різноманітності сучасних 4x стратегій шпілити в стару циву))
это говорить токо об убогости совменных ;)
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ukrtel:pararam
думаешь год выпуска имеет значение для хорошего продукта?
Навіть для шахів постійно вигадують варіації, то що говорити про ці вбогі "симулятори історії". Я, наприклад, певен що якийсь "хороший продукт" типу MoO2 мене нічого не сподобить занового грати, бо є кращі новіші альтернативи, а якби не було - нічого заболочувати розум одним і тим же протягом 15 років. Хоч я шанувальник стратегій з упором якраз на стратегію, а цива більше тамагочі і вбивалка часу з добре збалансованими інгредієнтами.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Хоч я шанувальник стратегій з упором якраз на стратегію, а цива більше тамагочі і вбивалка часу з добре збалансованими інгредієнтами.
Оу... Можливо мсьє нам навіть перелічить ці "стратегії з упором на стратегію"? Бо мені аж цікаво стало...

Добавлено через 28 минут 22 секунды:
Написал бы в саппорт Стима или на форуме там спросил, быстрее бы ответили
У мене диск від 1С.
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bloody_Justice: Оу... Можливо мсьє нам навіть перелічить ці "стратегії з упором на стратегію"? Бо мені аж цікаво стало...
від paradox наприклад

Проблема циви і легіону інших ігор, її по тому ж принципу роблять попсовість - якщо все правильно робиш обов'язково win, один раз погравши, вивчаєш всі фішки і надалі ігровий процес строго прогнозований. В улюбленій Вами 3й циві експансія звелась до клепання більшого ніж супротивник стада юнітів і танкрашу. Те як намагаються зменшити швидкість експансії в пізніший версіях, особливо 5-й - костилі через небажання кардинально щось міняти і перестати випускати одну й ту ж саму успішну гру, з новими фєнєчками. Навіть колишній головний геймдизайнер 5-ї частини казав, що пізніше зрозумів який шлак деякі з цих трюків, типу обмеження "1 військовий юніт на тайл". Всі раси однакові задля балансу, з несміливими модифікаторами і т.д.
Хорошу стратегію зробити складно так, щоб упор в реалізм не похоронив іграбельність, простіше випускати по суті аналоги настільних ігор типу клонів циви
unomen
Member

Повідомлення

ну я бы не сказал что в 5-ой циве все нации одинаковые
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unomen
Це серйозні відмінності, really?
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

від paradox наприклад

Проблема циви і легіону інших ігор, її по тому ж принципу роблять попсовість - якщо все правильно робиш обов'язково win, один раз погравши, вивчаєш всі фішки і надалі ігровий процес строго прогнозований. В улюбленій Вами 3й циві експансія звелась до клепання більшого ніж супротивник стада юнітів і танкрашу. Те як намагаються зменшити швидкість експансії в пізніший версіях, особливо 5-й - костилі через небажання кардинально щось міняти і перестати випускати одну й ту ж саму успішну гру, з новими фєнєчками. Навіть колишній головний геймдизайнер 5-ї частини казав, що пізніше зрозумів який шлак деякі з цих трюків, типу обмеження "1 військовий юніт на тайл". Всі раси однакові задля балансу, з несміливими модифікаторами і т.д.
Хорошу стратегію зробити складно так, щоб упор в реалізм не похоронив іграбельність, простіше випускати по суті аналоги настільних ігор типу клонів циви
Ну, по-перше моя улюблена частина Ціви - п*ята з аддоном Брейв Нью Ворлд. Її досі підтримують до речі, он недавно вийшов патч в якому додали такі ресурси як какао і бізони! :) А третю я також люблю, поставив щоб поностальгувати+я зі зломаною рукою перебрався пожити до батьків, і мамин ноут не дуже тягне сучасні ігри! :rotate: Фішка "один юніт на гекс" - це найкраще, що сталось із серією після того, як в третій частині було "індивідуалізовано" всі нації. Якраз от накопичення супер-армій на одній кліточці було раком 3 і 4 частин, бо в 2 якшо ти клав одного юніта на клітинці, то гинули ВСІ юніти в тій клітинці, - це було туповато але вирішувало проблему "супер-скопичень.
Щодо спрогнозованого ігрового процесу Ціви - то це не зовсім так, шляхів для різноманітного розвитку є масса, і їх дуже цікаво всі спробувати. А що серед них є якісь більш ефективні - то це стосується всіх ігор взагалі. Бо ж всюди є якісь більш ефективні білди. Однакові раси (ну я про п*ятірочку) - теж дурня, ти просто їх не пробував нормально, деякі дуже відрізняються.
Твої Парадоксовські шпулі хороші, спору нема, але обсирати Цивілізацію - ну це просто смішно; недоліків там в загальному не більше ніж в твоїх Європа-Універсалісах і тд.
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Де я обсирав? По своєму непогані ігри, реіграбельність - показник хорошої гри (кожну циву я з інтервалом рік-два знову цацкався). Але моїх запитів вона (як, доречі, і EU) не задовільняє. Якщо її розглядати не як щось несерйозне, а з точки зору претензії на симулятор прогресу цивілізацій, цива - анекдотична.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Якщо її розглядати не як щось несерйозне, а з точки зору претензії на симулятор прогресу цивілізацій, цива - анекдотична.
От в цьому і є сила Цивілізації! Ну де ще можна, граючи Візантією засилати пророків Даосизма в Бразилію, щоб агрити їх до оголошення війни, а потім засипати їх атомними боньбами! В Циву якраз грають не заради реалізму, а от заради таких от божевільних комбінацій. :kbd:
unomen
Member

Повідомлення

pararam:unomen
Це серйозні відмінності, really?
очень
кстати самый крутой спец юнит у пиндосов ;)
Prophecylife
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Ваши споры сводятся к "моя правда лучше вашей".
_SerGe_
Member

Повідомлення

а є зараз цікаві глобальні стратегії крім парадоксів і тотал вара?
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bloody_Justice
такі ігри мають хоч мінімально мізки прокачувати, а не лише лулзи
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

pararam:Bloody_Justice
такі ігри мають хоч мінімально мізки прокачувати, а не лише лулзи
:D Ну я якби мізки прокачую читанням. А якщо ти маєш на увазі чисто ігрові якості: уважність, планування і тд, - то вони прокачуються і при лулзовій грі в TBS. :rotate:

Добавлено через 8 минут 4 секунды:
_SerGe_:а є зараз цікаві глобальні стратегії крім парадоксів і тотал вара?
Спробуй третю Галактік Цивілізейшн, чи Ендлесс Легенд. Може сподобаються. Аддон до Циви БЕ - Райзінг Тайд також підправив недоліки ванільної гри, можна спробувати. Чи ти хочеш псевдоісторичну гру?
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bloody_Justice:
_SerGe_:а є зараз цікаві глобальні стратегії крім парадоксів і тотал вара?
Спробуй третю Галактік Цивілізейшн, чи Ендлесс Легенд. Може сподобаються. Аддон до Циви БЕ - Райзінг Тайд також підправив недоліки ванільної гри, можна спробувати. Чи ти хочеш псевдоісторичну гру?
Мені теж нічого "наземного" не спадає на думку з глобальних. Названі Вами - це типу циви ігри. В третій галцил не грав (список DLC в рази дорожчих в сумі за основну гру розчулюють, причому додається базовий функціонал, який мав би бути від початку), в попередніх фішка - дизайн кораблів і там це певний стратегічний елемент - шпигунством виявляються характеристики флоту опонента і далі гоолвне щоб вистачило грошей на переобладнання свого для нападу, бо як ні - треба будувати, опонент так само. В ендлесі це виродилось в покер - кораблі будуються дуже швидко і сам AI використовує прийом заслати смертничка щоб вскрити яке у вас основне оснащення видами зброї та броні.
"Камін сун" Стелларіс, судячи з "щоденників розробників" там буде багато подібного на ендлес, але більш наворочено, побачимо наскільки додаткові штуки політики і дипломатії зроблять її подібною універсалісам, а не циві.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Вперед - завантажуймо безкоштовну Цив_3! Ще доба залишилась! :teacher:
Відповісти