Fallout 4

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
ramm
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 21.12.2022 10:15 Объясню с точки зрения геймдизайна. Есть такая вещь как иммерсивность (степень и глубина погружения в игровой мир) которая пряма зависит от трех параметров:
- реалистичность визуальной картинки
- наличие логичных слаженных игровых механик способных удерживать игрока "в потоке"
- отсутствие оправданий игровых условностей без должной необходимости (как пример даже интерфейс в некоторых играх пытаются завернуть внутрь игры, что бы не рушить степень погружения его наличием)

Далее, вторичный сценарий основной сюжетной ветки, это вообще не игровая условность как вы выразились, а самая обычная сценарная импотенция. Более того игра никак не выросла относительно предыдущей игры Bethesda в плане качества нарративного дизайна, все те же статичные диалоги с камерой-восьмеркой как в конце нулевых.
Ідеальних ігр не існує.
f4 очень далека даже от этой характеристики.
Васильович: 20.12.2022 18:32 P.S. Fallout 76 я успішно "закинув" - це зовсім інша гра по своїй суті (про це теж вже писав).
что одобрили и поддержали рублем гривной, то и получили. Вы действительно не видите причинно-следственную связь?
- ??? Графіка на 4, навіть зараз виглядає прийнятно. Візуальний стиль ретрофутуризму витриманий на всі 100%. Занадто "яскраво"? - це суб'єктивне сприйняття.
- В Ф4 більше злагоджених ігрових механік ніж в ф1 і ф2, навіть враховуючи примітивну діалогову систему і скіллчекінг. І перша і друга частини були максимально примітивними в плані ігрових механік - все зводилося до 10 агілки і ударах/стрільбі в очі. Розвиток вмінь був лінійним і не додавав ніяких нових механік окрім більшої шкоди/шансу на успіх.
- Знову суб'єктивне враження. Інтерфейс вписаний в світ ще з першої частини, і з першої частини вони були з додаванням мультяшно-комічних ілюстрацій.
Тільки не кажіть, що сюжет ф1 і ф2 це шедевр.
Нічого страшного в Ф76 не бачу, сайд-проєкт, котрий з кожним сезоном збагачується новим контентом, казуальний сурвайвал-шутер в світі фоллауту. Якщо вам він заважає, то не дивіться в його сторону.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 21.12.2022 10:15 Ух. Так сильно ф4 еще наверное никто не пытался оправдать.
А я і не виправдовую саму гру, я виправдовую своє особисте позитивне ставлення до неї :dontknow:

Боюся, що сперечатися особого смислу немає, бо все скочується до класичного Quit Having Fun:
спойлер
Зображення
Є тона інших ігор, які особисто мені не подобаються, от зовсім.
Але я не збираюся ходити по топіках і щось доказувати людям, які отримують задоволення від тих ігр.
В мене є знайомий, який досі грає на постійній основі в Fallout 76.
І я його не засуджую, хоча міг би кричати, що F76 - то не справжній фаллаут і т.д.
Подобається гра - грай на здоров'я.
Не подобається - ну, сорян. Знайди якусь іншу :)
Це не політична партія, за яку треба когось агітувати)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

ramm: 21.12.2022 11:33 Тільки не кажіть, що сюжет ф1 і ф2 це шедевр.
Вы так рассуждаете как будто между 1997м и 2015м годом, фаллаутов больше не случалось. Есть прекрасный пример под названием New Vegas, который и 3д и фаллаут в лучших традициях одновременно. А есть все остальное, в том числе и ф4.
Нічого страшного в Ф76 не бачу, сайд-проєкт, котрий з кожним сезоном збагачується новим контентом, казуальний сурвайвал-шутер в світі фоллауту. Якщо вам він заважає, то не дивіться в його сторону.
еще один любитель навернуть сессионного фоллаута с градостроительством, понятно.

Отправлено спустя 1 минуту 25 секунд:
Васильович: 21.12.2022 11:54 Але я не збираюся ходити по топіках і щось доказувати людям, які отримують задоволення від тих ігр.
но времени нахваливать посредственный продукт, у вас почему то хватило. Вот они двойные стандарты :)
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 21.12.2022 12:33 но времени нахваливать посредственный продукт, у вас почему то хватило. Вот они двойные стандарты :)
Які подвійні стандарти? В чому?
В тому, що я спілкуюся в темі по грі, яка мені не подобається, але не ходжу з критикою в темах по іграх, які мені не подобаються?
Вибачай, але це вже повна маячня.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чи я не вірю своїм очам, чи це жарт такий:

:rotate: :rotate: :rotate:
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 24.01.2023 11:41 Чи я не вірю своїм очам, чи це жарт такий:

:rotate: :rotate: :rotate:
Сподіваємось :beer:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII
WSavage
Unofficial ж - видно, що дещо з модів в ролик всунули, дещо просто реколором зробили.
П'яту частину обіцяли аж після TES 6 :(
solomoniks
Member

Повідомлення

Васильович: 24.01.2023 12:22 VovaII
WSavage
Unofficial ж - видно, що дещо з модів в ролик всунули, дещо просто реколором зробили.
П'яту частину обіцяли аж після TES 6 :(
Надеюсь, что беседка поработает над сюжетом и квестами 5-ой части.
Хотелось бы что-то подобное к Нью Вегасу увидеть.

Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
VovaII: 24.01.2023 11:41 Чи я не вірю своїм очам, чи це жарт такий:

:rotate: :rotate: :rotate:
Жарт :D

Отправлено спустя 3 минуты 40 секунд:
WSavage: 24.01.2023 12:19
VovaII: 24.01.2023 11:41 Чи я не вірю своїм очам, чи це жарт такий:

:rotate: :rotate: :rotate:
Сподіваємось :beer:
Фантазія Тодда Говарда :D
alexs_alexs
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, есть ли нормальная озвучка на Fallout 4? Игра вроде немного цепанула (до этого не играл в другие части), но машинный перевод - это конечно жесть. Приходится просто бегать и стрелять во все, что движется...только бы не слышать этот ужасный перевод
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

alexs_alexs
Хорошей озвучки нету и не будет, а в чём проблема буквы читать?
alexs_alexs
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Vpupkin: 29.02.2024 10:57 Хорошей озвучки нету и не будет, а в чём проблема буквы читать?
не очень удобно, когда целый день на работе за компом. Глаза сильно устают вечером тест читать. Зрение и так не айс, к сожалению
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

alexs_alexs: 29.02.2024 11:38не очень удобно, когда целый день на работе за компом. Глаза сильно устают вечером тест читать. Зрение и так не айс, к сожалению
Є хороша озвучка озвучена людьми майже професійно, але у вільному доступі її немає, якщо ще цікаво напишіть у лічку, дам посилання. ;)
спойлер


Отправлено спустя 1 минуту 39 секунд:
Vpupkin: 29.02.2024 10:57Хорошей озвучки нету и не будет, а в чём проблема буквы читать?
є
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Реч шла о хорошей озвучке.
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Vpupkin: 29.02.2024 12:03Реч шла о хорошей озвучке.
А чим Вам не вгодила та що на відео під спойлером вище, звичайно у кожного свої критерії, але коли це дубляж з живими "акторами", а не те недорозуміння з машинним перекладом що в мережі валяється у доступі, то що може бути краще? :insane:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

neo89skynet
Каждому своё, но мне уж лучше сабы, эта бездушная озвучка по бумажке с текстом вызывает рвотный рефлекс и уничтожает всю атмосферу.
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Vpupkin: 29.02.2024 13:04Каждому своё, но мне уж лучше сабы, эта бездушная озвучка по бумажке с текстом вызывает рвотный рефлекс и уничтожает всю атмосферу.
Я ось раніше теж юзал всі ці озвучки (звичайно раніше рівень їх був куди гірший ніж зараз, на багатооооо гірше :( ), а потім психанул і вивчив англійську на рівні розмовної і немає проблем =)
anyname
Member

Повідомлення

Vpupkin: 29.02.2024 13:04 neo89skynet
Каждому своё, но мне уж лучше сабы, эта бездушная озвучка по бумажке с текстом вызывает рвотный рефлекс и уничтожает всю атмосферу.
в F4 не все супроводжується субтитрами. оте радіо з квестами має лише звук.
Відповісти