Выбор игровой приставки

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jura
128 сообщений с 2011года , редко , но метко :lol:
Jura
Member

Повідомлення

Ахах, Ласт оф Ас 2 зіграєте ) ? Цусіму? Год оф Вар: Раднарьок? Анчартед 3 або Лост Легасі?
Адаптивну вібрацію і курки передасть геймпад бокса?
Як на мене очевидно що гівно в голові хто обирає безперспективний бокс )))
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Jura: 16.12.2022 09:52Адаптивну вібрацію і курки передасть геймпад
Вообще никакого восторга от этой фигни не испытал.
Jura
Member

Повідомлення

Ну це як грати без звуку ) адаптивність дуалсенса ще більше занурює в атмосферу гри.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дуже не хочеться опускатися до твого рівня, тому просто скажу - щиро надіюся, що ти доживеш до того віку, коли твоєї мудрості вистачить, щоб зрозуміти - люди різні і вимоги у них, відповідно, теж різні.
Особисто мене, наприклад, зовсім не цікавлять:
Jura: 16.12.2022 09:52 Ахах, Ласт оф Ас 2 зіграєте ) ? Цусіму? Год оф Вар: Раднарьок? Анчартед 3 або Лост Легасі?
При цьому я дуже (прямо ДУЖЕ) чекаю Starfield і Outer Worlds 2, які, сюрприз-сюрприз, виходять на:
Jura: 16.12.2022 09:52 безперспективний бокс
А за GamePass і ціну володіння взагалі мовчу.
0trog0
Member

Повідомлення

Що зараз є із адекватного з портативних консолей? В зв'язку з ситуацією в країні не хочу возити за собою стаціонарний ПК, але життя вимагає зміни місця роботи. Ноутбук з можливістю геймінга доволі дорого, як я зрозумів, десь від 40 треба потратити.
Поки що думав про світч від нінтендо. Є ще варіанти? Якщо все ж нінтендо - то яка версія зараз сама норм?
Мобільний геймінг зі смартфона лісом. Цей девайс в мене не асоціюється з іграми. Та й ігри там таке собі.
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

0trog0: 18.12.2022 09:39Поки що думав про світч від нінтендо. Є ще варіанти?
нi, нема.
ревiзiя 2 або олэд
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

konb999: 07.12.2022 12:36
fantomrulezz: 10.11.2022 17:22
У меня именно такая ситуация.
Комплектный джой из первой ревизии спустя два года работает нормально, а в докупленном спустя год втором залипает клавиша.
С курками и стиками проблем нет в обоих.
У меня уже больше года пс5. Первая ревизия приставки и первая ревизия геймпада. Второй геймпад дочки розовый :lol: второй ревизии. С обоими джоями никаких проблем. В работе абсолютно одинаковые. Хотя дети их просто убивают! По шуму приставки вообще не слышно. Так что вряд ли вторая ревизия еще тише. А если с пс 4про сравнить то там просто шум был вроде боинг взлетает!
Касательно дуалсенсов, сравнил ревизию А1, по моему субъективному мнению, на А1 курки имеют чуток более сильное сопротивление по нажатию в играх когда задействуются адаптивные триггеры. В джое из комплекта самой первой версии, курки по нажатию чуток легче. Но опять же это рандом, взял два джоя дуалсенс А1 (себе и другану) в одном курки более сильное сопротивление имеют, на другом чуток слабее.
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

Jura: 15.12.2022 22:40соні студіос майже останні хто робе КІНО в своїх сюжетних ексклюзивних ігр
адепт мильного кінца виліз з 2012?
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0trog0: 18.12.2022 09:39 Що зараз є із адекватного з портативних консолей? В зв'язку з ситуацією в країні не хочу возити за собою стаціонарний ПК, але життя вимагає зміни місця роботи. Ноутбук з можливістю геймінга доволі дорого, як я зрозумів, десь від 40 треба потратити.
Поки що думав про світч від нінтендо. Є ще варіанти? Якщо все ж нінтендо - то яка версія зараз сама норм?
Мобільний геймінг зі смартфона лісом. Цей девайс в мене не асоціюється з іграми. Та й ігри там таке собі.
Стим дек 256гб новый у барыг можно взять за 28к, может где есть варианты и по дешевле. Получается переплата около 200 баксов от цены в оф. сторе стима.

Или прошитый взлом свитч бу за 10-12к можно взять. Хотя стим дек выглядит куда интереснее, если бюджет позволяет.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Nuclear World: 18.12.2022 10:30стим дек выглядит куда интереснее
С его автономностью и габаритами руки отвалятся в портативе играть. Хотя нет, он быстрее сядет)
0trog0: 18.12.2022 09:39то яка версія зараз сама норм?
В2 или олед чипованые. Без чипа довольно дорогое удовольствие выходит. Хотя если покупать картриджи, проходить и продавать то норм. Но не все на картриджах есть. На в2 насколько помню довольно легко самому чип припаять, на олед намного сложнее, я бы сразу мастеру слал.
Лайт - ну такое, хотя я его себе первым взял, потом заменил на в2. Все таки возможность подключить к ТВ стоит переплаты. Хотя он самый компактный и если нужно играть в дороге то это лучший вариант + монолит. Хотя в монолите и минусы есть, зная стики у свитчей.
Чип позволит поставить эмули, хоумбрюшки, побаловаться разгоном и другие вкусности помимо бесплатных игр, типа подключение разных геймпадов от пс и ящика. При этом остаётся возможнсть загрузить офф прошивку и играть в купленные игры или онлайн.
спойлер
Ціни за чіповку:
чіповка Nintendo Switch OLED з Вашим чіпом - 2700 грн.
чіповка Nintendo Switch OLED з моїм чіпом - 7000 грн.

чіповка Nintendo Switch v1 чи v2 з Вашим чіпом - 700 грн.
чіповка Nintendo Switch v1 чи v2 з моїм чіпом - 5500 грн.

чіповка Nintendo Switch Lite з Вашим чіпом - 900 грн.
чіповка Nintendo Switch Lite з моїм чіпом - 5500 грн.
Временный взлом/прошивка на свитче это выкинутые деньги.
Востаннє редагувалось 18.12.2022 11:18 користувачем Grava, всього редагувалось 1 раз.
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava
Для меня самый большой минус это переплата барыгам 200 баксов (и то это ажиотаж спал, раньше переплата была +100% сверху к цене). :) 100 баксов ещё куда ни шло за "купить здесь и сейчас", но 200..., решил отложить эту затею до лучших времён. Я пока не знаю ничего интереснее из портатива, особенно когда есть огромная библиотека уже купленных игр в стиме.
Востаннє редагувалось 18.12.2022 11:19 користувачем Nuclear World, всього редагувалось 1 раз.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Nuclear World
Как вариант взять в Польше 64гб версию и ссд отдельно. Когда в последний раз мониторил цены выходило намного дешевле чем у нас.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Jura: 16.12.2022 09:52Як на мене очевидно що гівно в голові хто обирає безперспективний бокс )))
Без образ, але чому сонібої усі такі придуркуваті? Я кажу саме про поїхавших фанатів "ексклюзивів", а не про нормальних людей, які грають у ігри.
Іксбокс - це свого роду здешевленний ігровий ПК. Підключив до монітора чи телевізора і маєш шикарний пристрій з величезною бібліотекою ігр на будь-який смак.
Jura
Member

Повідомлення

Dremjke
Все теж саме і на соні з новими підписками ))) тільки в соні є ізюм якого немає в бокса у вигляді шикарних сюжетних ігр з адаптивним геймпадом!
Ви грали на пк в портіровані з соні: Детройт, Анчартед4, Год оф Вар?
Скажіть мені остані ігри на бокс які моють такий кіношний сюжет?
Тут писали що на соні дорого, та ніфіга: річна делюкс підписка = 2500грн де дуже багато годного(включая ексклюзиви) + роздачі в бібліотеку щомісячні! І купуючи б.у. диск як мінімум продаєш за що купив (а інколи ше й дороще)!
А в мому випадку товариш поділився своїм акуантом, я в день реаліза грав Год оф Вар: Рагнарьок.
Ну і повторюсь: дуалсенс це як кінотеатр 5.1 занурює звуком так і цей геймпад додає фішок!
Вот в мене є пк(взагалі пекарь з 2002року) але я хочу грати тільки через
дуалсенс!

Вот моя сама улюблена гра була Мафія: сіті оф ласт хейван (зарас ремейк Дефініті едішн). Я любив за потрясний сюжет (це як кінокласика Кресний Отец, Славниє Парні), і за останні роки мене удрючає що сюжетні ігри практично вимирають зарас мода на бездушний мультіплеєр + длс!
І ось соні мені повернула то відчуття коли гра є шикарним сюжетом як в кіно ;)

Отправлено спустя 22 минуты 22 секунды:
Доречі товариш працює в всеукраїнській сеті по продажу іт техніки.
Говоре від тоді як соні випустила нові свої підписки делюкс (це як геймпас), бокси значно меньше стали купувать :gigi:
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Dremjke: 18.12.2022 13:26Без образ, але чому сонібої усі такі придуркуваті?
Новые вибраций сводят людей с ума

Отправлено спустя 2 минуты 5 секунд:
Jura: 18.12.2022 14:08
Вот в мене є пк(взагалі пекарь з 2002року) але я хочу грати тільки через
дуалсенс!
:laugh: :lol:
Jura
Member

Повідомлення

Так що власники боксів будьте правдиві і признайте що ви трошки пролошарились, бо хтіли за 50грн грати через Аргентіну :gigi: і байдуже що то сміття а не гра, але ж 50грн :gigi: як кажуть жадость фраєра згубила!
Все покидаю цей консолесрач.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

bes: 18.12.2022 14:16Новые вибраций сводят людей с ума
Я уже так и понял :lol:
Jura: 18.12.2022 14:23Так що власники боксів будьте правдиві і признайте що ви трошки пролошарились, бо хтіли за 50грн грати через Аргентіну і байдуже що то сміття а не гра, але ж 50грн як кажуть жадость фраєра згубила!
Все покидаю цей консолесрач.
Ну ти даєш, чоловіче. Прийшов, нахезав, був розкиданий по фактам, потім ще раз нахезав, помив руки та пішов :gigi:
А фактів з твого боку ніяких, тільки фанбойські маняфантазії.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Jura: 18.12.2022 14:08Вот в мене є пк(взагалі пекарь з 2002року) але я хочу грати тільки через
дуалсенс!
Играй на ПК с дуалсенсом, в чем проблема? В огромное количество игр мододелы завезли работу триггеров, с возможностью тонкой настройки.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Jura: 18.12.2022 14:23 Так що власники боксів будьте правдиві і признайте що ви трошки пролошарились, бо хтіли за 50грн грати через Аргентіну :gigi: і байдуже що то сміття а не гра, але ж 50грн :gigi: як кажуть жадость фраєра згубила!
Все покидаю цей консолесрач.
Горе пекарь во что же ты играл на нем до покупки приставки? Или на хбоксе игры не такие и все сошлось на пару эсклюзивов ? :laugh: :lol:
Відповісти