Выбор игровой приставки

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 09.04.2023 11:16 Dremjke
Только базовая версия бесплатная , плата за один месяц, а потом вроде бы год бесплатно
Кто-то попробовал? Бесплатно базовая?
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Парни , кому-то нужна Финалка 16 ?
Lynch
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

fantomrulezz: 09.04.2023 11:30
31 мар. 2023 г., 13:02
Ваша передплата PlayStation Plus
У світлі останніх подій плата за продовження передплати PlayStation Plus цього місяця стягуватися не буде.
Ми погасили безкоштовний ваучер з 30 додатковими днями передплати для вашого облікового запису – жодних подальших дій не потрібно.
У меня PlayStation Plus Extra (второй уровень, там где куча игр по подписке, аналог Game Pass), продлевают бесплатно регулярно раз в месяц.
Подозреваю, что и Deluxe тоже продлевают.
Как долго халява продлится - неизвестно, но пока что смело можно пользоваться.
Як це працює? Купляєш підписку на місяць і потім вони по закінченню автоматом продовжують її не знімаючи гроші з картки?
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

В мене підписка була проплачена на рік до листопада.
Я чув новину, що для України подовжують підписку безкоштовно як підтримка через війну.
Тому не став проплачувати подовження - і з листопада мені кожен місяць приходить такий лист і подовжують безкоштовно.
Чи є там якісь обмеження, по типу "треба бути довгостроковим клієнтом і мати довгу історію проплати підписки" чи обмежень нема і достатньо перший раз купити на місяць - тут не знаю.
Lynch
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

fantomrulezz: 06.08.2023 17:06 В мене підписка була проплачена на рік до листопада.
Я чув новину, що для України подовжують підписку безкоштовно як підтримка через війну.
Тому не став проплачувати подовження - і з листопада мені кожен місяць приходить такий лист і подовжують безкоштовно.
Чи є там якісь обмеження, по типу "треба бути довгостроковим клієнтом і мати довгу історію проплати підписки" чи обмежень нема і достатньо перший раз купити на місяць - тут не знаю.
Зрозумів. Дякую!

Отправлено спустя 3 часа 7 минут 38 секунд:
UPD: знайшов таку інформацію, що Sony продовжує підписку лише тим у кого до 24 лютого 2022 року вона вже була активована.
mecger
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Lynch: 06.08.2023 23:58
fantomrulezz: 06.08.2023 17:06 В мене підписка була проплачена на рік до листопада.
Я чув новину, що для України подовжують підписку безкоштовно як підтримка через війну.
Тому не став проплачувати подовження - і з листопада мені кожен місяць приходить такий лист і подовжують безкоштовно.
Чи є там якісь обмеження, по типу "треба бути довгостроковим клієнтом і мати довгу історію проплати підписки" чи обмежень нема і достатньо перший раз купити на місяць - тут не знаю.
Зрозумів. Дякую!

Отправлено спустя 3 часа 7 минут 38 секунд:
UPD: знайшов таку інформацію, що Sony продовжує підписку лише тим у кого до 24 лютого 2022 року вона вже була активована.
Месяц назад первый раз оформил подписку на месяц, а вчера пришло письмо, что в связи с текущей ситуацией в стране, оплата за продление взыматься не будет
Lynch
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

mecger: 09.09.2023 09:50
Lynch: 06.08.2023 23:58
Зрозумів. Дякую!

Отправлено спустя 3 часа 7 минут 38 секунд:
UPD: знайшов таку інформацію, що Sony продовжує підписку лише тим у кого до 24 лютого 2022 року вона вже була активована.
Месяц назад первый раз оформил подписку на месяц, а вчера пришло письмо, что в связи с текущей ситуацией в стране, оплата за продление взыматься не будет
Також місяць тому оформив першу підписку і за продовження зняло гроші
Deathcoretm
Junior
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Dremjke: 09.04.2023 10:59 В тред призываются владельцы playstation 4/5. Сейчас Sony бесплатно продлевает подписку для Украины? Можно разово оплатить, например, deluxe версию и в дальнейшем продление бесплатное?
Был акк у меня давний еще с пс4. Подарили мне пс5 ну и я взял максимальную подписку 3 месяца назад, теперь каждый месяц продлевают бесплатно :beer:
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Deathcoretm: 02.10.2023 13:00я взял максимальную подписку 3 месяца назад, теперь каждый месяц продлевают бесплатно
У меня по итогу что-то подобное получилось - взял соню в конце июля, купил экстра подписке, в августе докинул до делюкс, в итоге сначала в подписках срок действия показывался 30 сентября, затем 30 октября, вот сейчас уже 30 ноября... А я с того момента ничего не доплачивал.
Відповісти