The Witcher 3: Wild Hunt

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ostin: 12.03.2023 21:45 Вкотре починаю перепроходити гру. І вкотре кидаю ледь вийшовши з білого саду. Поставлю малу складність - термінатор, не цікаво. Ставлю високу - бої зводяться до вдарив-відкотився. Вороги з однаковими текстурами та різними цифрами над головою бісять. Все-таки це більше інтерактивне кіно, аніж геймплейно багата гра. Але, в такому разі, забагато бойових активностей. А я ж хочу просто в гвінт походити пограти :D
Походив, полюбувався, видалив. Скучно...
Маю сподівання на ремейк першої частини, який вже в роботі. Вона найбільше запала в душу і саме її перегравав декілька разів. А от третю тільки раз пройшов.
у відьмаку на максимальній складності кудись потрібно відкочуватись?
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Paradox1306: 12.03.2023 22:09
Ostin: 12.03.2023 21:45 Вкотре починаю перепроходити гру. І вкотре кидаю ледь вийшовши з білого саду. Поставлю малу складність - термінатор, не цікаво. Ставлю високу - бої зводяться до вдарив-відкотився. Вороги з однаковими текстурами та різними цифрами над головою бісять. Все-таки це більше інтерактивне кіно, аніж геймплейно багата гра. Але, в такому разі, забагато бойових активностей. А я ж хочу просто в гвінт походити пограти :D
Походив, полюбувався, видалив. Скучно...
Маю сподівання на ремейк першої частини, який вже в роботі. Вона найбільше запала в душу і саме її перегравав декілька разів. А от третю тільки раз пройшов.
у відьмаку на максимальній складності кудись потрібно відкочуватись?
Если ты не играешь через фотонки или адреналин, то да
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

okypant: 12.03.2023 22:37 Если ты не играешь через фотонки или адреналин, то да
ця гра настільки проста що там взагалі не нада ні через що грати, взяв кота і все, переміг
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Paradox1306: 12.03.2023 22:54
okypant: 12.03.2023 22:37 Если ты не играешь через фотонки или адреналин, то да
ця гра настільки проста що там взагалі не нада ні через що грати, взяв кота і все, переміг
Об этом и речь, что она проста в коте с адреналином или в грифоне фулл буст ирдена.
Если брать яды, медведя и т.д., то все-таки немного кнопочка понимать прийдётся. Опять же, смотря о чем речь и бьешь ты свой лвл или выше... Я, например, после ядов вообще без смертей проходил в ирдене, но там оч много времени на все допки и знаки вопросов ушло.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

okypant: 13.03.2023 09:39 Об этом и речь, что она проста в коте с адреналином или в грифоне фулл буст ирдена.
Если брать яды, медведя и т.д., то все-таки немного кнопочка понимать прийдётся. Опять же, смотря о чем речь и бьешь ты свой лвл или выше... Я, например, после ядов вообще без смертей проходил в ирдене, но там оч много времени на все допки и знаки вопросов ушло.
ну для ведмедя потрібен мод на важкі удари бо в ванілі вони абсолютно юзлес. кіт потрібен для того що би урона з тички було більше, але можна і з полу вдягнутись, просто довше бити прийдеться
TypStar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

після некст-ген патчу гра на максимальній складності стала складнішою чи баланс не чіпали?
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

TypStar
Граю якраз зараз на максимальній на новому патчі, не можу порівняти з оригіналом бо стару версію грав на високому тільки, але сказати що гра стала надскладною не можу, вороги особливо рівного або вищого рівня б'ють боляче, зносять всю шкалу за 2-3 удари, тому швидко звикаєш до блоків перекатів і квена, також самі вороги куди жирніші, битви стають трохи довші, але чим вищий рівень тим стає лекше а вот на перших порах кожного утопця треба колупати пару хвилин.
Abracadabra
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька губернія

Повідомлення

Танцюють тіні, баг. На некст ген версії, останньому оновленні, в тусенті ось така світлодискотека, драйвера останні, віндовс оновлений, налаштування від мінімальних до максимальний крутив різниці нема, хтів подивитись що там наліпили а тут така 8888, можливо хто знає як побороти :beer:

Мій ПК:
s1155 Intel Xeon E3-1275V2
Lenovo M92P IS7XM Rev 1.0
zalman cnps10x optima
Asus Strix GTX960 Series 4gb
Системна память 16324 МБ (DDR3-1600 DDR3 SDRAM)
БП - Be quiet System power 9 500w
Диск #1 - SSD Patriot Ignite (447 ГБ)
Диск #2 - wd caviral black 640Гб (32мб сата2)
ОС - Microsoft Windows 10 PRO
BenQ GW2480 23.8 1080p 75Гц
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Abracadabra
Переключить dx11/dx12 пробовали?
Abracadabra
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька губернія

Повідомлення

Spiryt
однаково мерехтить, навіть перевстановлював все те саме, ставив через гог ліцензія :lamer:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Abracadabra
Нічого подібного не бачив у Туссенті, навіть поряд, так що, як-то кажуть..:)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Abracadabra: 01.05.2023 15:03Танцюють тіні, баг.
Так це досить розповсюджений баг, в багатьох іграх, а в такому вигляді, я б сказав навіть дуже лайтовий. Нема чого тут зайвий раз паритись. :-/
Востаннє редагувалось 01.05.2023 16:39 користувачем Kib, всього редагувалось 1 раз.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

пане, дивіться під ноги)
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Так це досить розповсюджений баг, в багатьох іграх, а в такому вигляді, я б сказав навіть дуже лайтовий. Нема чого тут зайвий раз паритись.
И вообще это не баг а фича. Наслаждайтесь пока бесплатно, в следующем патче будет продаваться как длс :D
Abracadabra
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька губернія

Повідомлення

"от зараза" до некстген патча все було чудово
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Abracadabra: 01.05.2023 20:40 "от зараза" до некстген патча все було чудово
Хочеться норм тіней - го за 40xx, поляки ж з НВ не за дякую співпрацюють )
А якщо серйозно, покопайте в сторону драйверів (налаштування/версії)
Abracadabra
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька губернія

Повідомлення

Геральт
Твою жабу за лапу, вже кроаще почекаю, з третім патчом вже наполовину менше тих танців, такими темпами ще один патч і можна буде побігати, а так цікавить може хто чув прикрутят укр локалізацію, хоча б текст?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Abracadabra: 16.06.2023 23:49 Геральт
Твою жабу за лапу, вже кроаще почекаю, з третім патчом вже наполовину менше тих танців, такими темпами ще один патч і можна буде побігати, а так цікавить може хто чув прикрутят укр локалізацію, хоча б текст?
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/7280/
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

А тем временем, в 3 сезоне сериала от нетфликс выясняется, что заядлый лавелаз Лютик — гей :lol: :laugh: :facepalm: :puke: .
спойлер
CDPR - ещё один респект вам, что нет такой муйни...
Отправлено спустя 2 минуты :
ПС: в книгах Анджея Сапсковского ничего такого нет, в игре тоже, это самодеятельность нетфликс. :apes:
anyname
Member

Повідомлення

Martix: 10.07.2023 13:46 А тем временем, в 3 сезоне сериала от нетфликс выясняется, что заядлый лавелаз Лютик — гей :lol: :laugh: :facepalm: :puke: .
спойлер
CDPR - ещё один респект вам, что нет такой муйни...
Отправлено спустя 2 минуты :
ПС: в книгах Анджея Сапсковского ничего такого нет, в игре тоже, это самодеятельность нетфликс. :apes:
Таки в нього іншого шляху немає. бо в першому сезоні Геральт пустив чутку , що Лютику хтось там здається копитом по життєво важливому органу зарядив.а Геральт брехати не може.а без того органу якби Лютику вже не мужик , а танцівник +5. :rotate:
Відповісти