The Witcher 3: Wild Hunt

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Ostin: 11.08.2022 19:27 Відьмак у бібліотеці Стім став українським.
Скоро буде патч з укр. локалізацією.
Ostin
Member

Повідомлення

Ektalion
Озвучення теж?
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Ostin: 30.08.2022 20:40 Озвучення теж?
Повна локалізація.
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ektalion
спойлер
2022-08-30_21-50-13.png
- у мене Steam показує, що немає там підтримки української взагалі. Лише назва гри українською відображається на сторінці в магазині та і все.
Якщо таки зроблять українське озвучення, то нарешті буде дійсно бажання заново пройти цю гру. Хоча ще ж має вийти покращена версія пізніше, то вже її варто мабуть зачекати.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ці переклади....дикий гін....це якийсь гон
Ostin
Member

Повідомлення

Покращену версію знову перенесли чи як? Мала вийти ще в 2020, якщо не помиляюсь. В 2021 точно вже мала. 2022 закінчується, а все ще немає... Хтось знає нову дату чи період виходу?
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 07.09.2022 10:16 Покращену версію знову перенесли чи як? Мала вийти ще в 2020, якщо не помиляюсь. В 2021 точно вже мала. 2022 закінчується, а все ще немає... Хтось знає нову дату чи період виходу?
Последний раз переносили на конец 2022
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Последние годы меня преследует сильнейшая апатия к сингл-играм, и вот спустя 7 лет после выхода я таки попробовал Ведьмака.
Я даже не заметил, как пролетели 4 часа! Затянуло нереально)
Последний раз так затягивала только Hades.
Aca
Member
Звідки: Закарпаття

Повідомлення

Ainger: 20.10.2022 11:57 Последние годы меня преследует сильнейшая апатия к сингл-играм, и вот спустя 7 лет после выхода я таки попробовал Ведьмака.
Я даже не заметил, как пролетели 4 часа! Затянуло нереально)
Последний раз так затягивала только Hades.
В мене так само пропало бажання грати в онлайн ігри бо там грають оті орки які мені огидні. Але на сингли щось теж не тягне бо сингли то...
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Aca: 20.10.2022 15:53Але на сингли щось теж не тягне бо сингли то...
Ото з-за таких любителів онлайну і стає сингл лише довіском до онлайнової гидоти.
Aca
Member
Звідки: Закарпаття

Повідомлення

Wonderboy: 20.10.2022 17:39
Aca: 20.10.2022 15:53Але на сингли щось теж не тягне бо сингли то...
Ото з-за таких любителів онлайну і стає сингл лише довіском до онлайнової гидоти.
Не плутайте чисто онлайнові проекти з іграми де є і те і інше. Там взагалі розробники "молодці".
Ostin
Member

Повідомлення

https://itc.ua/ua/novini/vidsutnist-ukr ... witcher-3/
Щось пишуть, що немає української локалізації... Тобто не озвучення, а взагалі нічого немає. Отаке
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Ostin: 13.12.2022 16:39Щось пишуть, що немає української локалізації... Тобто не озвучення, а взагалі нічого немає. Отаке
Та не буде її ніколи в відеоіграх.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Ostin: 13.12.2022 16:39Щось пишуть, що немає української локалізації...
Что-то я везде на наших ресурсах это вижу, будто кто-то решил что сейчас все обязаны украинскую локализацию делать. И какую вонь подняли из-за того что уже существующую ру озвучку поправят..... Я бы эти воняющим только англ оригинал оставил и пусть играют.
Dremjke: 13.12.2022 16:48Та не буде її ніколи в відеоіграх.
Лариан сообщили что в БГ3 будет, даже новость здесь была.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 13.12.2022 16:39 https://itc.ua/ua/novini/vidsutnist-ukr ... witcher-3/
Щось пишуть, що немає української локалізації... Тобто не озвучення, а взагалі нічого немає. Отаке
Вроде, никто не обещал локализацию
Ostin
Member

Повідомлення

Ну як ніхто. В темі тут були товариші, "які десь чули, десь бачили, що буде". Ну і в стімі все стало повністю українським. Окрім безпосередньо самої гри) Це досить кумедно. Відьмак 3 дикий гін. Українська не підтримується... То нахіба було перекладати сторінку? В принципі, це було все, заради чого чекав обнови. З іншої сторони, зараз не на часі) Тому най буде як є)
Enjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Ostin
Официально никто ничего не обещал.
То что народ придумал - это как бабки на лавочке шептались.
Для создания локализации в РПГ такого масштаба требуется много денег и времени работы.
Локализированное название в стиме это обычная практика и зависит от издателя. Нет ничего плохого в том, что описание перевели на украинский, это как этикетка с украинским переводом, которую наклеили поверх шампуня из Германии или Польши.
Aca
Member
Звідки: Закарпаття

Повідомлення

Вийшло оновлення і абсолютно безкоштовно. Я то думав це буде ремейк якийсь за окремі гроші а тут просто патч. Лишилось набратись смілості і почати проходити бо купити купив але шось не було часу( а тепер світла) Доречі скажіть чи потрібно шось почитати перед проходженням гри ну типу якусь настанову для новачків шоб стартанути більш менш впевнено шо робиш все правильно. B-)
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Aca
Краще грай своїм розумом, так набагато цікавіше, ніж коли все розжують і в рот покладуть. Тим більше у багатьох квестів різні кінцівки в залежності від твого вибору.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Поляки красавчики, держат марку . На всех платформах полная оййййййй! с оптимизацией.
Відповісти