Lineage II

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kotan92
Member

Повідомлення

10/03/2023 стартує український сервер https://l2ukraine.online/
Може хто забажає поностальгувати чи пограти :)
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Kotan92: 09.03.2023 17:19 10/03/2023 стартує український сервер https://l2ukraine.online/
Може хто забажає поностальгувати чи пограти :)
Никогда не понимал пвп сервера, больше половина контента выкинута из игры :-/
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сьогодні стартує європейський сєрвак. https://l2talkingisland.com/index.html
Ми з друзями ідемо в складі клану яким рулить чи то іспанець, чи то португалець.
Може хтось захоче долучитися.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

воно ще існує ???
:banghead:
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

big_bang
Та взагалі якесь невмируще) мабуть живе за рахунок постарівших малолітніх задротів) ностальгія вона така)
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

ervin
"Что мертво умереть не может". :laugh:
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin: 14.04.2023 13:08 big_bang
Та взагалі якесь невмируще) мабуть живе за рахунок постарівших малолітніх задротів) ностальгія вона така)
без образ, але я супер здивований
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

big_bang: 14.04.2023 11:48 воно ще існує ???
:banghead:
Боюсь оно нас переживет :)
Sh3ry
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Может осенью поиграю, поностальгирую на пвп-крафт х100 сервере Интерлюд.

Не играл с 2019 года ) может и не стоит лучше?)
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

Sh3ry: 04.08.2023 09:32 Может осенью поиграю, поностальгирую на пвп-крафт х100 сервере Интерлюд.

Не играл с 2019 года ) может и не стоит лучше?)
А чё не стоит ? :rotate:
Sh3ry
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

isusik63: 04.08.2023 09:39
Sh3ry: 04.08.2023 09:32 Может осенью поиграю, поностальгирую на пвп-крафт х100 сервере Интерлюд.

Не играл с 2019 года ) может и не стоит лучше?)
А чё не стоит ? :rotate:
Времени много схавает тогда. Я не умею играть по часу-два в день )
Поэтому наверно не стоит оно того.
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

Sh3ry: 04.08.2023 16:29
isusik63: 04.08.2023 09:39

А чё не стоит ? :rotate:
Времени много схавает тогда. Я не умею играть по часу-два в день )
Поэтому наверно не стоит оно того.
Вы ж не на х1 собрались , х100 ето так .все равно сервак ляжет через месяц , два .
Мне нравится бегать на х1 долгоиграющих . Но как-то "24/7" уже давно перерос . Могу месяцами не заходить , но скоро зима ....
Недавно ворвался на ельморлаб х1 , щас там с3 постепенно будет обнова до интерлюда . Сервер в 1 допустимое окно .
L2 считаю ретрогейменгом :) и выше интерлюда уже не то :) , думаю в ноут докинуть 5тб винт с ОС Batocera и забить массой ретроигр:)
Sh3ry
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

isusik63: 04.08.2023 16:41
Sh3ry: 04.08.2023 16:29

Времени много схавает тогда. Я не умею играть по часу-два в день )
Поэтому наверно не стоит оно того.
Вы ж не на х1 собрались , х100 ето так .все равно сервак ляжет через месяц , два .
Мне нравится бегать на х1 долгоиграющих . Но как-то "24/7" уже давно перерос . Могу месяцами не заходить , но скоро зима ....
Недавно ворвался на ельморлаб х1 , щас там с3 постепенно будет обнова до интерлюда . Сервер в 1 допустимое окно .
L2 считаю ретрогейменгом :) и выше интерлюда уже не то :) , думаю в ноут докинуть 5тб винт с ОС Batocera и забить массой ретроигр:)
Зная себя, мне страшно туда заходить )

У меня с 2020 года наиграно 5к+ часов только в одном апексе..

Тем более работа позволяет играть по 8+ в день, лучше я буду прокачивать скиллы по работе и спортом заниматься, как сейчас делаю )

Но ностальгия есть конечно, помню в 2004-2006 было золотое время в этом плане, мы с компанией 15+ человек всегда рубились в компзале.
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

Sh3ry: 04.08.2023 22:50
isusik63: 04.08.2023 16:41
Вы ж не на х1 собрались , х100 ето так .все равно сервак ляжет через месяц , два .
Мне нравится бегать на х1 долгоиграющих . Но как-то "24/7" уже давно перерос . Могу месяцами не заходить , но скоро зима ....
Недавно ворвался на ельморлаб х1 , щас там с3 постепенно будет обнова до интерлюда . Сервер в 1 допустимое окно .
L2 считаю ретрогейменгом :) и выше интерлюда уже не то :) , думаю в ноут докинуть 5тб винт с ОС Batocera и забить массой ретроигр:)
Зная себя, мне страшно туда заходить )

У меня с 2020 года наиграно 5к+ часов только в одном апексе..

Тем более работа позволяет играть по 8+ в день, лучше я буду прокачивать скиллы по работе и спортом заниматься, как сейчас делаю )

Но ностальгия есть конечно, помню в 2004-2006 было золотое время в этом плане, мы с компанией 15+ человек всегда рубились в компзале.
Ну тогда да, лучше не стоит :)
alex73
Junior

Повідомлення

Lineage II страшная вещь, хуже наркотиков. Лучше не начинать.
Miharos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alex73: 16.08.2023 15:02 Lineage II страшная вещь, хуже наркотиков. Лучше не начинать.
Цілковито підтримую. Грав на фрішарде Тріфл(х5 рейти) (Донецький сервер). Грінд, грінд, грінд, клан вари, пвп, грінд, грінд, пвп, грінд, грінд, осади топ рейд босів по 2-4 години, і мій рекрод десь 20 годин осада інсоленс товер .... воювали там два найбільших альянси на сервері і один елітний клан який воював досить успішно проти всіх(зборіще топ гравців) заважали один одному вбити боса. Сервак, і пк лаги від крупних баталій коли в мас ПВП(200-300 гравців) билися на одній локації(осада замка, топ рейд боса). При чому я тоді грав в Бд, профета, ШЕ, варкраєр, кототовод в вікнах, а сам на СХ..... триндець задроцтво
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення


Десь на днях зарелізилась на Кореї. В початкових стадіях розробки це була ЛА3, але потім змінився видавник (чи щось таке) і вони вирішили відійти від ЛА франшизи і релізнути як окрему гру. Мб комусь буде цікаво :)
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

daesz
О project tl :gigi:

6 лет в производственном аду, несколько студий менялось во время разработки, вряд ли выстрелит... Во всяком случае, без европейских серверов с норм пингом играть в такое смысла нет.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На Кореї точно змісту немає грати, але мб рано чи пізно добереться до глобала. Проблема в тому, що глобал якщо й буде - то швидше за все у амазону, а у амазона немає прав на розповсюдження ігор в Україні, бо ми тіпа "есенге" (привіт лост арк і блу протокол).

Хто там видавник ла2 для України доречі? Все ще іннова чи вже 4гєй?
Відповісти