Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

почав трохи граьи...метро ісход пройшов, понятно що перший раз в житті. тепер качаю RDR 2 не знаю...понравиться чи ні. тіпа народ каже норм гра. не знаю гта5 нравилася від цієї контори. але тягомотину не люблю. якщо таке буде = то не пойдет. люблю двіж, но умеренний
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Omelya: 25.08.2024 00:38 почав трохи граьи...метро ісход пройшов, понятно що перший раз в житті. тепер качаю RDR 2 не знаю...понравиться чи ні. тіпа народ каже норм гра. не знаю гта5 нравилася від цієї контори. але тягомотину не люблю. якщо таке буде = то не пойдет. люблю двіж, но умеренний
Рдр2 шедевр, но ты не не пройдешь :lol:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Omelya: 25.08.2024 00:38але тягомотину не люблю
Ты качаешь самую тягомотную игру в мире. В игре 95% геймплея это скакать на лошади, ходить, жечь костры, есть, пить и спать.
Metroa
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Сталкер перший, настав час спробувати серію.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Metroa: 28.08.2024 07:22 Сталкер перший, настав час спробувати серію.
Мне лично очень зашла зов Припяти, максимально атмосферный сталкер, Скадовск легенда :super:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Omelya: 25.08.2024 00:38почав трохи граьи...метро ісход пройшов, понятно що перший раз в житті. тепер качаю RDR 2 не знаю...понравиться чи ні. тіпа народ каже норм гра. не знаю гта5 нравилася від цієї контори. але тягомотину не люблю. якщо таке буде = то не пойдет. люблю двіж, но умеренний
Тоді краще відкладіть. Гра хороша, але дуже-дуже неспішна.
Третій відмак, кіберпанк, порти соні, БГ3 і т.п.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Подскажите по генератору кадров в Elden Ring.
EldenRingFPSUnlockAndMore_v1.1.0.0 - у меня такой.
Во всех инструкциях черным по белому написано что для нормальной работы с G-SYNC надо включить вертикальную синхронизацию.
Хотя на сколько я понимаю G-SYNC и верт. синхронизация взаимоисключающие технологии.
Я в настройках панели управлении вертикальную синхронизацию включал\отключал - разницы 0. все ок и все нравиться.
Может из-за того что железо довольно мощное оно норм вытягивает все?
Или может я просто рак который не чувствую инпут лага из-за отключения в-синка ( как бы странно это не звучало, так как он обычно его наоборт даёт)
Из всех настроек выбрал только " режим в окне без рамки" так как фул скрин почему-то даёт только 100 фпс, а в окне без рамки все 144.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 01.09.2024 15:19Хотя на сколько я понимаю G-SYNC и верт. синхронизация взаимоисключающие технологии.
Vsync в играх лочит fps строго по максимальной герцовке монитора. Инпутлаг присутствует.
G-SYNC работает адаптивно, подстраивает герцовку монитора под то количество fps, сколько есть в конкретный момент. Отсюда плавный геймплей, нету инпутлага и никакого тиринга.
Мне визуально показалось, что 60 стабильных fps на 165гц мониторе выглядят и ощущается плавнее, чем на 60Гц мониторе, но может это всего лишь иллюзия :D
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Dremjke
я знаю как работают эти технологии, вопрос в том что инструкции к патчу противоречат логике, так как они как-то там на костылях делают из залоченых 60 герц анлок на фпс
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 01.09.2024 15:30инструкции к патчу противоречат логике.
Тогда странно. Вполне возможно, что мододелы сами не до конца тестировали этот нюанс.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Dremjke
https://github.com/uberhalit/EldenRingF ... me-ov-file
https://blurbusters.com/gsync/gsync101- ... ttings/15/

первая ссылка на мод,
вторая ссылка взята из первыой ссылк - нюансы по синхронизации кадров, и там подробно написано почему надо одновременно включать и в синг и г синк - но я ничего не понял
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 01.09.2024 15:40 Dremjke
https://github.com/uberhalit/EldenRingF ... me-ov-file
https://blurbusters.com/gsync/gsync101- ... ttings/15/

первая ссылка на мод,
вторая ссылка взята из первыой ссылк - нюансы по синхронизации кадров, и там подробно написано почему надо одновременно включать и в синг и г синк - но я ничего не понял
Там все правильно написано, тиринг присуствует при VRR полосой в низу панели еле заметен при високой герцовке но хорошо видно при резком разриве особенно если есть скачки от 100+ и до 60, для етого и советуют включать всинк

Відправлено через 6 хвилин 56 секунд:
Киберпанк на ПК даже спустя 4 года может удивить, ехал на встречу с информатором по квесту Ворда скипнул поездку а там очутились в другом краю города где мне игра предлагает покинуть машину :laugh: воспользовался Фаст травелом игра ушла в черный экран но со звуком
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Dremjke
Там все правильно написано, тиринг присуствует при VRR полосой в низу панели еле заметен при високой герцовке но хорошо видно при резком разриве особенно если есть скачки от 100+ и до 60, для етого и советуют включать всинк
Я специально смотрел и ничего не увидел, может есть разница когда монитор чисто G-SYNC а когда Free Sync премиум?
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 01.09.2024 21:07 Dremjke
Там все правильно написано, тиринг присуствует при VRR полосой в низу панели еле заметен при високой герцовке но хорошо видно при резком разриве особенно если есть скачки от 100+ и до 60, для етого и советуют включать всинк
Я специально смотрел и ничего не увидел, может есть разница когда монитор чисто G-SYNC а когда Free Sync премиум?
я лично такое чудо наблюдаю в доте 2 когда быстро мышкой через карту ведёшь камеру в окне без рамки, виден разрыв снизу с всинк проблем нету. Может сама дота как исключение и криво работает с врр ответа не дам, но сколько ещё таких проектов есть тут уже вопрос, лучший вариант если 144 то всинк +врр и Лок через игру до 138 В том же секиро и елдег ринг фпс кап как герцовка стоят на 60 = бешеный импут лаг от тройного буфера решил проблему через софт АМД отключением всинка и подгонка аналога у нвидиа забытого Фаст синка что не даёт выйти монитору за пределы и давать разрывы но убирая любой импут лаг от вертикалок, ну и сверху антилагом навалил :laugh:
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

man1242
Спс, у меня такое в стар крафте два когда по карте мышкой ведешь. Больше не где не видел. Надо будет попробовать.
Лок через игру до 138
Есть разница чем лок делать? через игру, в панели управления нвидия или сторонний прогой типа рива тюнер. Снова же в патче указано что надо юзать сторонний софт, но не могу понять почему. Как по мне разницы нет.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Давайте оставим тему для игр и фибдека по ним, а не продолжать снова и снова про активацию режимов VSync - для этого другие темы есть.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Спробував StarWars свіжий. Прокачка ще дивніша, ніж в Аватарі. Є система "вчителів", які дають завдання, після виконання якого відкривається перк.
Відкритий світ/карта якісь вбогі (по наповненню). Але дизайн отих міні-локацій (принаймні сюжетних) досить норм. Розбитий кораблик, де потрібно ядро активувати сподобався. Міста заплутані, мінікарта не дуже допомагає.
Є система репутації основних кланів. Ніби як є вибір, але гарні стосунки з одним кланом майже гарантовано зіпсують з іншим.
По ігроладу, інколи ларку нагадує. Паркур, пошук маршруту, таке мені заходить. Є сякий-такий стелс, але гірший, імхо, ніж в асасінах. Стрілянина для галочки. Є бластер і можна підбирати щось там з ворогів. Але ГГ не може тягнути рушницю, наприклад, по драбині. Ітого, якщо захочеться кудись піднятись, то лишиться лише дефолтний бластер.
Є "кіт" Nix допомагає як в проходженні (відкриває заблоковані двері з іншого боку) так і в боях (може відволікти, напасти, активувати вибух бочок тощо).
Космічні бої, фактично аркада. Десь на рівні старфілда, а може й гірше.
Крафту нема, за винятком кількох покращень для бластера/корабалика/байка. Шмот подібний як в Аватарі, тобто буквально кілька слотів для спорядження, яке може давати якісь унікальні, проте в більшості безтолкові переваги (зменшення дамагу від гранат коли ГГ виконує підкат, хех).
Сюжет ніби як є, але зарано казати.
Бігав поки що мало, може на інших планетах чи впродовж проходження, буде цікавіше.

По швидкодії - десь на рівні аватара, може трохи гірше. Графоній з коробки в суцільному милі, треба напильник. Анімації також досить посередні.
Кішка (трос) та бінокль трохи глюкаві.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 02.09.2024 14:32 Спробував StarWars свіжий. Прокачка ще дивніша, ніж в Аватарі. Є система "вчителів", які дають завдання, після виконання якого відкривається перк.
Відкритий світ/карта якісь вбогі (по наповненню). Але дизайн отих міні-локацій (принаймні сюжетних) досить норм. Розбитий кораблик, де потрібно ядро активувати сподобався. Міста заплутані, мінікарта не дуже допомагає.
Є система репутації основних кланів. Ніби як є вибір, але гарні стосунки з одним кланом майже гарантовано зіпсують з іншим.
По ігроладу, інколи ларку нагадує. Паркур, пошук маршруту, таке мені заходить. Є сякий-такий стелс, але гірший, імхо, ніж в асасінах. Стрілянина для галочки. Є бластер і можна підбирати щось там з ворогів. Але ГГ не може тягнути рушницю, наприклад, по драбині. Ітого, якщо захочеться кудись піднятись, то лишиться лише дефолтний бластер.
Є "кіт" Nix допомагає як в проходженні (відкриває заблоковані двері з іншого боку) так і в боях (може відволікти, напасти, активувати вибух бочок тощо).
Космічні бої, фактично аркада. Десь на рівні старфілда, а може й гірше.
Крафту нема, за винятком кількох покращень для бластера/корабалика/байка. Шмот подібний як в Аватарі, тобто буквально кілька слотів для спорядження, яке може давати якісь унікальні, проте в більшості безтолкові переваги (зменшення дамагу від гранат коли ГГ виконує підкат, хех).
Сюжет ніби як є, але зарано казати.
Бігав поки що мало, може на інших планетах чи впродовж проходження, буде цікавіше.

По швидкодії - десь на рівні аватара, може трохи гірше. Графоній з коробки в суцільному милі, треба напильник. Анімації також досить посередні.
Кішка (трос) та бінокль трохи глюкаві.
Без випуска в стиме по скидке бунт
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

Геральт
А я граю star wars jedi fallen order.
Якраз відкрив можливість їздити наверх по канатах.
Не знаю на скільки це далеко вже по сюжету.
Почала задушувати гра.
Те що немає швидкого переміщення і постійний трекінг по старих локаціях.
Плюс ще такий прикол буває, пройшов по локації немало, тоді кудись не туди звернув і тебе кинуло якщо не на початок то мінімум близько до початку і ти зясовуєш що знову єдина дорога тільки по старому маршруту, який ти щойно цілих пів години проходив.
Корочше бігаєш кругами по одному і тому.
Щось таке собі.
А ще саме головне що для гри купленої в стімі треба ще і лаунчер ЕА.
Я на це не звернув уваги і походу в мене ігр в стімі від ЕА штук 4
На мою думку якщо хочете продавати ігри на інших площадках, то треба і дозволяти запускати їх тільки з тих площадок.
А не робити оцей бред, купив там, тоді качай їх додаток, реєструйся в них.
Це банальне бажання всидіти на двох стульцях, і хочемо більше продати і не хочемо щоб без нашого контролю грали.
За таку фігню такі ігри треба тільки піратити, от суто на зло.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

mult
jedi fallen order як і jedi survivor то соулс-подібні коридорки. Де можна відкрити скорочення маршруту, є трохи відносно відкритих локацій, але то все одно коридорка. Тут не так. Є велика відкрита карта. Переміщення пішки довге й нудне. Є байк, їздить аж зашвидко (можна розбитись на якомусь виступі/валуні). Є точки швидкого переміщення, але поки що малувато. Від телепорту треба буде ще якусь частину долати самотужки. На міні-карті квестові точки інтересу. Безпосередньо на місці компас може ще вказувати на щось незвідане/цікаве. Ну, тобто класичний відкритий світ від Юбі. Правда, на інші планети ще не літав, не в курсі як воно там буде. Без світлових мечів на початку абсолютно не те, але потім заспокоївся і граю як типову юбі-грінділку.

Ну от одна з причин, чому не купував jedi - додаткові лаунчери. Брав на лоху оф-лайн активацію, зрештою, як і Outlaws
Відповісти