Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

YumaX: 18.06.2024 22:13
Draqoon: 15.06.2024 22:32Miasma Chronicle гра наче на 50% зроблена, сильно обмежена, краще пройти якусь іншу тактичну рпг, наприклад SHOWGUNNERS
Я б не сказав, гра чудова, після неї я ще й їхню Корупцію пройшов, а от SHOWGUNNERS - якась попса :dontknow:
Дезматч шоу попса? Я тільки фільм дивився з шварцом чи сільвестром і все :rolleyes:
VladimirV
Member

Повідомлення

Draqoon: 15.06.2024 22:32 Miasma Chronicle гра наче на 50% зроблена, сильно обмежена, краще пройти якусь іншу тактичну рпг, наприклад SHOWGUNNERS
Мне понравились:
Mutant Year Zero: Road to Eden + Seed of Evil
The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos + Ruins of Limis + Back to the Futon
King Arthur: Knight's Tale + Legion IX
Эти прям вообще зашли.

Miasma тоже не сильно как-то зашла, мелкие диалоги как в старые добрые, медленновато.
Wartales тоже до конце еле осилил, поначалу вообще норм, позже когда все перки взяты скучновато и однообразно.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

После шикарного Lies of P решил поиграть в чето подобное.
Прошел где-то процентов 25-30% Lords of the Fallen и удалил нафиг. кривое, косое.... терпение тупо лопнуло , хотя через силу уже старался. Це просто жах
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Пройшов Dragon's Dogma 2

Сюжет ніякий, сайди також. Анімації криві, графіка посередня, оптимізації нема. Прокачка досить дивна. Можна комбінувати класи, але профіту від того лише кілька пасивок, які особливо не впливають. Окрема "подяка" за відсутність швидкого переміщення в грі з відкритим світом. З 51 зіграних годин мабуть половина - безглузда біганина по карті. Навіть на один раз гра не варта уваги. Пройшов, бо й так не було в що грати.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прошел недавно Alan Wake 2, игра конечно всё-равно спорная получилась, много духоты местами, но понравилась. DLC проходить не стал, пока не тянет, может со временем возьмусь.
А вообще, конечно, всё меньше и меньше хочется и тянет играть. Пока что в ожидании сталкера2.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke
А Фаллаут 4 проходили? Чимсь на Сталкер схоже, тільки світ відкритіший і, при бажанні, можна розбудовую бази розважитися.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 30.06.2024 08:42А Фаллаут 4 проходили?
Декалька разів пробував, але потім кидав, чому - вже не пам'ятаю, може як раз часу не було на відкритий світ.
Мені ф4 запам'яталася тим, що там стрільба досить приємна, на відміну від попередніх частин.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

maxn: 29.06.2024 23:32 После шикарного Lies of P решил поиграть в чето подобное.
Прошел где-то процентов 25-30% Lords of the Fallen и удалил нафиг. кривое, косое.... терпение тупо лопнуло , хотя через силу уже старался. Це просто жах
а мені дуже сподобалось. візуал на висоті, круті і важкі боси, графоній просто бімба і головне - укр. локалізація, за що розрабам окремий плюс
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пройшов нещодавно Hellblade 2 у геймпасс, в першу не грав але гра дуже сподобалась. Не слухайте тих хто горлає що їй краще пройти на ютуб це взагалі не так, сюжет та геймплей дозволяють відчути персонажів що наразі дуже рідко зустрінеш, не хочу кидати спойлерів але початок трохи душний і не зрозумілий але далі піде дуже велика динаміка до самого кінця
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 30.06.2024 09:01Пройшов нещодавно Hellblade 2 у геймпасс, в першу не грав але гра дуже сподобалась. Не слухайте тих хто горлає що їй краще пройти на ютуб це взагалі не так
Це тому, що ви в першу частину не грали, бо друга від неї буквально нічим не відрізняється, взагалі 0 прогресу.
Я особисто першу частину зміг подужати десь з 3ї спроби і в цьому році і вцілому гра спободалася, якщо прийняти її специфіку. Другій частині давав 2 шанси і все ніяк, ось взагалі ніяк.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Dremjke: 30.06.2024 09:07 Це тому, що ви в першу частину не грали, бо друга від неї буквально нічим не відрізняється, взагалі 0 прогресу.
Я особисто першу частину зміг подужати десь з 3ї спроби і в цьому році і вцілому гра спободалася, якщо прийняти її специфіку. Другій частині давав 2 шанси і все ніяк, ось взагалі ніяк.
Першу пройшов на одному диханні. Другу також. В другій трохи драйвовіша бойова. А може першу давно грав, тому тільки здається. І друга якась дуже коротка здалась. Загалом, обидві варто зіграти.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 30.06.2024 11:52Загалом, обидві варто зіграти.
Я думаю, що другу таки подужаю, але не зараз і не в найближчий час. Потрібно під неї відповідний настрій і тоді пройти за 1-2 заходи.
VladimirV
Member

Повідомлення

Перша частина Hellblade зараз коштує 37 грн в стім, так що хто не грав думаю тепер можна.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Обидві частини є в геймпасі
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Придбав секіро тому що схожа на мгс ревендж в плані механік, поки що подобається набагато більше ніж елден. П'ять годин а пройшов лише першого босса з початкової(навчальної) локації :lol:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

man1242: 03.07.2024 21:32 Придбав секіро тому що схожа на мгс ревендж в плані механік, поки що подобається набагато більше ніж елден. П'ять годин а пройшов лише першого босса з початкової(навчальної) локації :lol:
Із Секіро, головне вчасно зрозуміти, що прийоми, які завчив із соулсів тут тільки шкодять.
Malkav
Member

Повідомлення

Шановні, нарешті маю ПК що тягне, тож почав проходити список ігр які раніше відкладав до "часів без лагів".
І тут потребую допомоги зі старим-добрим Скайрімом. Колись починав грати, проходив щось по сюжету, щось по гільдіським квестам, але потім закинув, дуже вже погано йшла гра.
Зараз хочу знов пограти, але не хочеться заново проходити ті ж квести. Бачив мод на можливість стартувати не по сюжету, але хочеться більшого, зміни сюжету, можливо механік, магії, розвитку тощо. Можете щось порадити?
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 03.07.2024 21:32 Придбав секіро тому що схожа на мгс ревендж в плані механік, поки що подобається набагато більше ніж елден. П'ять годин а пройшов лише першого босса з початкової(навчальної) локації :lol:
Пробовал в нее играть, совсем не зашло.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Засели активно в Medieval Dynasty, уже третий день. Довольно залипательная, и спокойно размеренная игра.
Слегка упрощенный Kingdom Come с градостроительным элементом, онлайном, и интерфейсом от Обливиона :D
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

jumanji
Я за секіро зрозумів одне, вона наскільки не однозначна, що краще перед покупкою спробувати піратку :)
Тому що коштує дофіга, а от чи зайде це велике питання.
Я любитель соулсів, пройшов всі дарки не раз і елден рінг, ніо обидві частини і тд
А от секіро скачав піратку , бо дивись на ютубі проходження то ще там виникли сумніви.
Картинка, все чудово, а от сам геймплей якось не зайшло.
Вбивства по стелсу, бої на парируваннях, немає вибору зброї, може колись ще спробую.....
Відповісти