Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
allekss
Member

Повідомлення

Подскажите в игре Horizon Запретный Запад, в fullhd включена вертикальная синхронизация, система r5 5600x 2x16 гб 3800 МГц оперативной памяти, 3060ti с памятью 6х, чаще всего при переходе в новые локации, просаживается fps с 60 до 15-20. У всех такое? Настройки стояли ультра, сейчас некоторые снизил.
blvckxscvle
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Добил Stellar Blade. Не лупите минусов, пжлста! :gigi:
Не люблю японщину, сюжет вообще пропустил но боевка мое почтение - такой приятный отклик на парирования, удары и тд - шикарны. Достойный и редкий представитель жанра слэшеров.
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

VladimirV
Це трохи широке поняття про суто сюжетні ігри історії, та все ж спробую:
Detroit: Become Human
Beyond: Two Souls
Heavy Rain
Uncharted 2-4 (багато дослідження, але все одно не open world)
Hellblade: Senua's Sacrifice (коротша за 20 годин звісно)
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

VladimirV: 26.05.2024 15:01 Кто-нибудь подскажите чисто сюжетные игры-истории, такие чтоб всего лишь часов на 20-30 прохождения.
Как пример - A Plague Tale: Innocence/Requiem. Как раз надавно их перепрошел, понравилось как раз их короткость и что не нужно залипать на месяцы.
Ато пока прохожу Open World Ассасинов на фул квесты с дополнениями, появляется желание передохнуть от рпгятины этой. Поиграть во что-то сюжетное и короткое.
И еще желательно чтобы игра не под сотню баксов стоила. Хотя на такой случай можно и спиратить.
Метро
The Forgotten City
Outer Wilds
Alan Wake 1-2
Control
VladimirV
Member

Повідомлення

snegurrrka
Draqoon
Спасибо.
Посмотрел все в EGS и Steam. На удивление все в егс стоят дешевле.
Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls, Heavy Rain все от одной студии Quantic Dream, все пока без скидок, позже посмотрю и добавлю.
Uncharted в егс со скидоном но чето дороговато 750грн. Но я про неё давно думал, вроде один позитив, возможно куплю/скачаю пиратку.
Metro копейки стоит особенно в егс все три Redux(обновленные) 2033, Last Light, Exodus вместе 150грн, добавлены. Наверное пора пройти, хотя в целом шутеры не доставляют.
Control везде без скидок ~ 640грн позже добавлю.
AW2 есть в колекции.
Hellblade, Outer Wilds, The Forgotten City нет желания проходить.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прошел God Of War 3 на PS5. В своё время забросил, когда пытался на PS3 проходить, а сейчас прям зашло. Игра явно не лучше GOW 2018 и Ragnarok, как любят заявлять фанаты "тех самых годоваров", но внимания стоит. Что очень сильно выбесило - отвратительное управление и бесячий QTE.
VladimirV
Member

Повідомлення

В общем, взял набор игр.
Metro 2033 Redux, Metro Last Light Redux, Metro Exodus, Batman Arkham Knight, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, Alan Wake
В метро раньше не играл, не знаю как пойдет, но цена такая что вообще все равно. AW1 просто чтобы пройти по очереди.
В сумме эти 6 игр 300 грн.
А вообще если порыться в эпике там еще столько же можно набрать задаром, просто не вижу смысла с таким запасом закупать игр. Тем более за фулпрайс.
Спасибо тем кто советует и отдельный привет любителям тыкать минусы :apes:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Добив все таки Cyberpunk 2077. На гру з доповненням витратив ~120 годин. В цілому, одна із кращих ігор останніх років. Шикарний сюжет, ледве не найкраща та найтехнологічніша графіка, шалене пропрацювання міста майбутнього. Якщо порівнювати гру Відьмаком 3, то тут все не так однозначно. Більшість Квестів/Gigs, це максимально примітивні вбий-принеси. Я через ці одноманітні квести в якийсь момент втратив інтерес до гри. Музика мені взагалі не зайшла. Якщо саундтрек Відьмаку просто шикарний, то радіостанції КП я практично не слухав. Також не сподобалось, що сюжет в кінці гри конкретно почав сипатись та й вибір кінцівки гри в фіналі, це щось в стилі славнозвісного світлофору із Mass Effect. Але це все на фоні легендарного Відьмаку, якщо розглядати гру не порівнюючи із попереднім проектом Проджектів, то це однозначний шедевр - 10/10.

Відправлено через 11 хвилин 29 секунд:
VladimirV: 27.05.2024 11:16 и отдельный привет любителям тыкать минусы :apes:
Треба, щоб +- були персоніфіковані, як в Діскасі, тоді буде менше цих анонімних мінусаторів))
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

kairo: 27.05.2024 13:25 Більшість Квестів/Gigs, це максимально примітивні вбий-принеси. Я через ці одноманітні квести в якийсь момент втратив інтерес до гри.
А я вот недавно закрыл все сайдквесты и контракты, а все из-за того, что наткнулся на парочку сайдов, которые были хоть и короткими, но прям цепляющими за живое, ну и решил все добить, вдруг там еще какие алмазы затаились. Ну а в дополнении все сайды и контракты совсем другого качества, каждый квест прям прописан и со своими приколами. :super:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ainger: 27.05.2024 13:35
kairo: 27.05.2024 13:25 Більшість Квестів/Gigs, це максимально примітивні вбий-принеси. Я через ці одноманітні квести в якийсь момент втратив інтерес до гри.
А я вот недавно закрыл все сайдквесты и контракты, а все из-за того, что наткнулся на парочку сайдов, которые были хоть и короткими, но прям цепляющими за живое, ну и решил все добить, вдруг там еще какие алмазы затаились. Ну а в дополнении все сайды и контракты совсем другого качества, каждый квест прям прописан и со своими приколами. :super:
Так, в Phantom Liberty усі квести дійсно якісні, бо в основній грі я в якийсь момент почав думати, що мені їх генератор рандомно створює, настільки вони примітивні. Мабуть Проджекти прислухались до критики і вирішили додати нормальних квестів в доповненні.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

kairo: 27.05.2024 13:25 Добив все таки Cyberpunk 2077. На гру з доповненням витратив ~120 годин. В цілому, одна із кращих ігор останніх років. Шикарний сюжет, ледве не найкраща та найтехнологічніша графіка, шалене пропрацювання міста майбутнього. Якщо порівнювати гру Відьмаком 3, то тут все не так однозначно. Більшість Квестів/Gigs, це максимально примітивні вбий-принеси. Я через ці одноманітні квести в якийсь момент втратив інтерес до гри. Музика мені взагалі не зайшла. Якщо саундтрек Відьмаку просто шикарний, то радіостанції КП я практично не слухав. Також не сподобалось, що сюжет в кінці гри конкретно почав сипатись та й вибір кінцівки гри в фіналі, це щось в стилі славнозвісного світлофору із Mass Effect. Але це все на фоні легендарного Відьмаку, якщо розглядати гру не порівнюючи із попереднім проектом Проджектів, то це однозначний шедевр - 10/10.

Відправлено через 11 хвилин 29 секунд:
VladimirV: 27.05.2024 11:16 и отдельный привет любителям тыкать минусы :apes:
Треба, щоб +- були персоніфіковані, як в Діскасі, тоді буде менше цих анонімних мінусаторів))
сюжет там єдине з чим немає проблем
Денис Коваленко
Junior

Повідомлення

VladimirV: 26.05.2024 15:01 Кто-нибудь подскажите чисто сюжетные игры-истории, такие чтоб всего лишь часов на 20-30 прохождения.
Как пример - A Plague Tale: Innocence/Requiem. Как раз надавно их перепрошел, понравилось как раз их короткость и что не нужно залипать на месяцы.
Ато пока прохожу Open World Ассасинов на фул квесты с дополнениями, появляется желание передохнуть от рпгятины этой. Поиграть во что-то сюжетное и короткое.
И еще желательно чтобы игра не под сотню баксов стоила. Хотя на такой случай можно и спиратить.
Можешь глянуть Dishonored 1, она старая, интересная, и относительно короткая
D_Sarif41
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

VladimirV
Если не проходил splinter cell blacklist, можешь поиграть, хорошая игра, часов на 20. Впервые играл в blacklist в 2015 году. Когда в конце 2023 обновил видеокарту, решил проверить как она выглядит на новом железе, и сильно удивился, что 10 - летняя игра круто выглядит, даже качественее чем некоторые игры 2024 года. Умели ведь ubisoft раньше делать игры.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Придбав квест 2, і вже тижня два граю в Blade & Sorcery вечорами. Активний геймінг прийшовся до смаку.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Поки був вільний то пройшов Stellrising та Miasma Chronicle, проходняк.
Stellrising спокійно переграває металевий пінокіо який набагато кращий.
Miasma Chronicle гра наче на 50% зроблена, сильно обмежена, краще пройти якусь іншу тактичну рпг, наприклад SHOWGUNNERS
Востаннє редагувалось 15.06.2024 23:00 користувачем Draqoon, всього редагувалось 1 раз.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Решил предоставить второй шанс Alan Wake 2 и не прогадал. игра затянула. Радует, что Remedy избавились от обилия багов в игре.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Граю в демку test drive unlimited solar crown, таке собі, якщо і буду брати, то тільки по скидці.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Сів грати в Resident Evil Village на PS VR2.
Це мабуть мій найкращий досвід VR ігор і один з найкращих ігрових досвідів взагалі.
Ефект присутності просто незрівнянний, в VR режимі гра лякає набагато більше, я за пару годин відклав цегли на невеличкий будинок.
Чудовий графон, наче трошки порізано порівняно зі звичайною версією заради швидкодії, але виглядає все одно чудово.
Чудовий (і дуже кріповий) саунддизайн.
Чудово імплементовані фішки контролерів з тактильною віддачею та адаптивними тригерами.
Круто пророблена механіка зброї, де треба її вручну перезаряджати, що під час бою сильно ускладнює гру, але і додає занурення.
Мінус - не вистачає взаємодії з об'єктами оточення, не можна перемацати все, що лежить на полицях, як в HL Alyx чи Horizon Call of the Mountain.
Зрозуміло чому так, оскільки гра все-таки не чисто VR і розроблялась в першу чергу під класичні платформи.
Це, мабуть, єдиний мінус, який не дає назвати її найкращою VR грою всіх часів.
Ну і всі інші плюси Village залишаються - історія, колоритні персонажі, драйвовий геймплей.
Коротше, всім фанатам серії дуже рекомендую спробувати саме в VR пограти, це дещо.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Жаль на pcvr її не має
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Draqoon: 15.06.2024 22:32Miasma Chronicle гра наче на 50% зроблена, сильно обмежена, краще пройти якусь іншу тактичну рпг, наприклад SHOWGUNNERS
Я б не сказав, гра чудова, після неї я ще й їхню Корупцію пройшов, а от SHOWGUNNERS - якась попса :dontknow:
Відповісти