Cyberpunk 2077

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

corban_jum: 26.10.2023 11:01
так як проходити? Якщо я зараз почну проходити ДЛС то в мене скіпнуться всі місії старої сюжетки?
я ось недавно пройшов місію вудуістів, отримав дзвінок від Сойки и повернувся до місії Такімури на параді
Я бы посоветовал пройти основную игру до "момента невозврата", игра любезно об этом предупредит, закрыть уведомление и пойти проходить Phantom Liberty, а после уже доигрывать основную линию. Но опять же, в Фантом либерти есть несколько концовок, одни совсем конечные, одни с плавным возвратом в Найт Сити (идеальный вариант, для того чтобы не испортить погружение)
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

corban_jum: 26.10.2023 11:01 колись була фанатська ідея з Цирі що так як вона може подорожувати через час та простір, то чому б ні
сподіваюсь вона це не Ліззі Уіззі...
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Також не впевнений, чи добре зробив - пройшов склад та в очікуванні дзвінка перед парадом, пішов у Dogtown. Але тільки зайшов й ще можу з сейвів "повернутися". Мабуть так і зроблю.
Цікава локація - відразу на вході майже 10 Гб VRam зжерло )
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Artem_K: 28.10.2023 01:47 Також не впевнений, чи добре зробив - пройшов склад та в очікуванні дзвінка перед парадом, пішов у Dogtown. Але тільки зайшов й ще можу з сейвів "повернутися". Мабуть так і зроблю.
Цікава локація - відразу на вході майже 10 Гб VRam зжерло )
вы чего этой Псарни боитесь так, оттуда в любой момент (кроме прохождения момента невозврата) можно выйти и продолжить основную линию, или вообще пройти всё длс и вернуться в Найт Сити. Это просто локация со своими квестами, а не безвылазный инстанс.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Ainger
Уговорили ) Я в начале прошел все побочные квесты, после чего стал несколько путаться в основных ветках )
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Відмовився від білду на пістолетах, перекинув всі поінти в метальні ножі + збільшений об'єм сайбервера/імплантів + все на НР та кулдаун НР інгаляторів, вийшов дуже фановий білд, жаль поки не ваншотить "босів" :)
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Можливо я цього не помічав раніше, але в 2.02 версії на вулицях з'явився народ, що несе якісь коробки, й начебто натовп став порізноманітніше.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Виходить що кіберпсихоз це не просто коли забагато хрому, а коли хрому достатньо щоб іскін з за блекволу спробував захопити контроль...
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

_nic: 30.10.2023 01:48 Виходить що кіберпсихоз це не просто коли забагато хрому, а коли хрому достатньо щоб іскін з за блекволу спробував захопити контроль...
У большинства киберпсихов прописаны довольно банальные первопричины, типа разлад в семье, потеря денег, ПТСР, проблемы на работе, в личной жизни и тд.
Хотя, может именно эти эмоциональные "взрывы" и есть последним триггером, позволяющим этот самый захват. :dontknow:
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Посміхнуло налаштування движку - Ві не відображається у дзеркалах, зате добре видно в дзеркальних поверхнях "віртуального" Сільверхенда :)
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Artem_K: 30.10.2023 15:44 Посміхнуло налаштування движку - Ві не відображається у дзеркалах, зате добре видно в дзеркальних поверхнях "віртуального" Сільверхенда :)
Ви без головы и криво анимирован, а ещё отражается его тень :)
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Чет я не особо понял одного момента из DLC...
В общем как я побывал в отеле, после этого мне позвонила Сойка и сказала что обновила и прокачала мой Биочип.
Но я чет не понял в чем это выражается. Че я получил то ? Никаких новых скиллов не добавилось.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Earanak: 31.10.2023 11:35
Чет я не особо понял одного момента из DLC...
В общем как я побывал в отеле, после этого мне позвонила Сойка и сказала что обновила и прокачала мой Биочип.
Но я чет не понял в чем это выражается. Че я получил то ? Никаких новых скиллов не добавилось.
:facepalm: ты их сам в соотв. дереве выбираешь
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

_nic: 31.10.2023 22:01 :facepalm: ты их сам в соотв. дереве выбираешь
Я говорю про звонок ПОСЛЕ миссии с Отелем. Это уже за середину DLC где то, после встречи с Французами.
К этому моменту почти все навыки биочипа с НАЧАЛА DLC уже прокачаны - https://i.imgur.com/JkdeAFH.jpg
Потому я и спрашиваю в чем заключается "обновление прошивки" и прокачка Биочипа в СЕРЕДИНЕ DLC, после звонка Сойки.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

UPD - прошел DLC, нашел последний поинт для биочипа. Ниче так нового и не добавилось.
Непонятно зачем этот разговор посреди DLC разрабы добавили. Видать забыли вырезать и планировали расширение скиллов.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Сьогодні новий патч виходить, додали трохи плюшок, теба буде зайти покатаись на метро :gigi:
спойлер
Screenshot 2023-12-05 105136.png
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Там вроде овердрайв должны до ума довести.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

90Гб патч. Ай :eek:
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

GreenMile
Скіко!? А не простіше буде видалити і знову перекачати гру? :think:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Xardas_95: 05.12.2023 15:03 GreenMile
Скіко!? А не простіше буде видалити і знову перекачати гру? :think:
Так отож. Якщо там у метро нікому не можна буде наступити на ногу і не ходять "самі нємєстниє" жебраки, то я буду розчарований :gigi:

Відправлено через 11 хвилин 4 секунди:
UPD. Може, помилився, при старті писало хх Гб/90 Гб, зараз глянув, появилось що наче 42Гб всього :gigi:
спойлер
patch.png
Відповісти