Mass Effect 3 FULL

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

RA
А чого вони зрадять? Вони одурманені стануть, чи хасками?
Частично одурманены.
Изначально в диалоге с самым главным дядькой :gigi: он говорит, что Рахнии неплохо помогают в стироительстве Горна, а ближе к концу, точно не помню, появляется сообщение Рахнии вас покинули и бла, бла, бла.. А в диалоге где спрашиваешь про союзников сказали "а что ты ждал от этих не знаю и небудем о них говорить.." Т.е. матку освобождать не стоит.
Хотя если будешь 2 раза проходить, попробуй оба вариента.
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

oracool:RA
А чого вони зрадять? Вони одурманені стануть, чи хасками?
Частично одурманены.
Изначально в диалоге с самым главным дядькой :gigi: он говорит, что Рахнии неплохо помогают в стироительстве Горна, а ближе к концу, точно не помню, появляется сообщение Рахнии вас покинули и бла, бла, бла.. А в диалоге где спрашиваешь про союзников сказали "а что ты ждал от этих не знаю и небудем о них говорить.." Т.е. матку освобождать не стоит.
Хотя если будешь 2 раза проходить, попробуй оба вариента.
Можливо ти не так десь відповів або щось не так зробив, раз так сталось. У мене Ешлі жива, а у де-кого вона загинула. Відповіді та дії багато на що впливають.
я так бачу треба буде все з першої частини починати.
Це як мінімум на місяць ще, враховуючи макс рівень складності :laugh:
Хотів бути карамельним та пухнастим, усіх рятував, зберіг раду цитаделі, станцію колекціонерів...
спробую цього не робити.
eikei
Advanced Member

Повідомлення

Первую было весело за отступника проходить. Да и вторую тоже.
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Недовольные концовками могут проголосовать :D http://social.bioware.com/poll.php?user ... l_id=28989" target="_blank
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

Я чет не понял, они что и дальше будут клепать :facepalm:
http://gamerant.com/mass-effect-4-futur ... yce-59097/" target="_blank
eikei
Advanced Member

Повідомлення

oracool
то старая статья, стебного характера. Вообще не исключено, что и правда будут. ЕА любит бабло :lick:
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

eikei:oracool
то старая статья, стебного характера. Вообще не исключено, что и правда будут. ЕА любит бабло :lick:
Эх, жаль, жаль... так испортить BioWare :weep:

:idea:
а что помешает Шеппарда еще разок клонировать :laugh:

«О боже мой, они убили Кенни!», "Сволочи!!!"

Добавлено через 4 минуты 23 секунды:
О, вот еще, лично после моего прохождения 3 части вполне может появится Shepard T'Soni :lol:
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

Я б на місці виробників сюжет закрутив у третій частині набаго більше, та складніше... Частина могла би спокійно закінчитися готовністю та запуском Горна... Його запускають і...Чекайте четверту частину - це якщо бути короткословним.
Було би багато інтриг, та тайних угод та договорів...
Протеанець якийсь безхребетний - судячи по їх концепції життя - вони були фашистами та колонізаторами. Їх рівень розвитку мав бути вищий від теперішніх рас і манер відповіді та дії мали бути зовсім інші.
Видно, що робили гру студенти-ботаніки, які крім гамбургерів та піцци нічого у житті небачили.
Приплести геїв до гри - свинство та нахабність. Напевно буду писати їм листа стосовно даної теми.
У четвертій частині можна було би зробити спокійно подорожування у часі по різних періодах (на Тесії протеанська голограма казала, що женці - підвласні циклу, хто цей цикл створив, хто створив машини - ніхто не знає, от можна було зайнятись даним питанням ), можна було до гри додати расу Ягів...
Варіантів море, а от з фантазією та концепцією америкоси підвели. Перша частина - найцікавіша!
За графіку окрема розмова...
Спохаблення третьої частини гри неправильною політикою та неправильним маркетингом.
Востаннє редагувалось 12.03.2012 16:01 користувачем RA, всього редагувалось 3 разів.
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

RA
Я б на місці виробників сюжет закрутив у третій частині набаго більше, та складніше... Частина могла би спокійно закінчитися готовністю та запуском Горна... Його запускають і...Чекайте четверту частину - це якщо бути короткословним.
Було би багато інтриг, та тайних угод та договорів...
И тонны какашек впридачу :lol:
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

oracool - можна було зробити гру набагато інтругуючою та створити хороше зацікавлення на четверту частину!
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

Приплести геїв до гри - свинство та нахабність. Напевно буду писати їм листа стосовно даної теми.
ты поосторожней, а то обвинят в Гомофобстве (так вроде?) и объявят персоной нон-грата. :laugh:
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

RA: - найгірше, те, що пілот Кортез - гей! Це стидоба, хамство та неповага до військових! Гомокультура - нездорове явище у світі, яке вже починає нав"язуватися у іграх, як цілком нормальне явище! Ви бачили військових геїв? Багато серед них людей, що пройшли бойові дії, та є герої? Вони хіба що герої свого заду, та крім спекулюванням своєі вразливості та вишуканості - ні на що нездатні! Бачили боксерів геїв, або борців? Де максимально проявляються чоловічі якості - там їх бути не може! Такі речі треба усвідомлювати авторам... Або у них не хватало фінансування, та вони попросили їх у гомо-лоббі :lol:
А найгірше те, що цей недоробок, спробував до мене залицятися у барі "Чистилище" в Цитаделі. Там було кілька варіантів відповіді - я вибрав, що мене цікавлять жінки!
Це факт, якого ніхто ще не заперечив! :nunu:
Востаннє редагувалось 12.03.2012 16:13 користувачем RA, всього редагувалось 3 разів.
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

RA
Я себе представляю "Батальон геев-саперов на учении", что куда и где они будут копать искать ну и так далее... :laugh:

И да, сейчас идет целенаправленная гомо реклама геев. Я не ожидал, что в этой теме очень продвинута Германия. Что же с ними большевики натворили в свое время :lol: :weep: .
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

Щоб легко відмазатися від невдалої частини гри - виробники можуть цю всю муть перетворити у сон Шепарда, який знаходиться під вартою після закінчення другої частини або під час коми після якихось подій, на зразок початку другої частини. Це все йому приснилося... Він зривається із страшного сну і ...
Врахувати дані побажання та розбити фінал на дві частини, як я пропонував.
Виробники Халви до своєї гри відносяться набагато серйозніше.... Частини виходили не часто і дуже хороші по проходженню та графіці...
divinity
Member

Повідомлення

эх, вторую не осилил, поиграл 2 часа и удалил, видимо не судьба мне в 3ью сыграть. Игра это не графика :facepalm: Сколько ж можно. Пусть хоть текстовая игра, но увлекательная будет.
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

Однако :think:
спойлер
по концовкам пишут следующее:
Итак, Вы уничтожили базу Коллекционеров в предыд. части и вступили в бой со Жнецами со следующими показателями:
Готовность < 1750 – Земля будет уничтожена в любом случае, несмотря на ваше решение.
Готовность 1750 – Земля будет уничтожена, если вы решите контролировать Жнецов.
Готовность 1900 – Земля будет отчасти уничтожена, если вы решите убить Жнецов.
Готовность 2350 – Земля будет спасена, если вы решите контролировать Жнецов.
Готовность 2650 – Земля будет спасена, если вы решите уничтожить Жнецов.
Готовность 2800 – Synergy Ending – возможность спасти как Землю, так и всю Галактику.
Готовность 4000 – Выберите контроль над Жнецами и спасите Андерсона, чтобы увидеть, что Шепард жив.
Готовность 5000 – Уничтожьте Жнецов и не спасайте Андерсона, чтобы увидеть, что Шепард жив.
Вы НЕ уничтожили базу Коллекционеров в предыд. части :
Готовность < 1750 – Земля будет уничтожена в любом случае, несмотря на ваше решение.
Готовность 1750 – Земля будет спасена, если вы решите контролировать Жнецов.
Готовность 2050 – Земля будет спасена, если вы решите уничтожить Жнецов.
Готовность 2350 – Земля будет отчасти уничтожена, если вы решите убить Жнецов.
Готовность 2650 – Земля будет уничтожена, если вы решите убить Жнецов.
Готовность 2800 – Synergy Ending – возможность спасти как Землю, так и всю Галактику.
Готовность 4000 – Уничтожьте Жнецов и спасите Андерсона, чтобы увидеть, что Шепард жив.
Готовность 5000 – Уничтожьте Жнецов и не спасайте Андерсона, чтобы увидеть, что Шепард жив.
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

divinity

не твоя игра просто. я например не прошел ни одной фэнтэзийной рпг до конца (кроме первого Ведьмака, очень диалоги понравились)...после того как мир не может показать ничего нового, сюжет навивает скуку...бестолковое лазание по миру, какие-то дурацкие фракции, прокачка двух сотен перков с замудренными названиями и свойствами...ересь..все такое занудное...для меня B-) зато масс эффект считаю одним из лучших произведений игростроя. увлекательно, красиво...ну и может быть реальным :)
DUKE3D
Member
Аватар користувача
Звідки: CUDA

Повідомлення

и чего столько сердитых на Biowar...
После DA2,
ME3 - это предел всех мечтаний!!!!
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

Зауважив, що гомопілот літає на синьо-голубому шатлі-літуні, який з нормандії переносить у зону висадки. Не спроста це... :puke: :facepalm:
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Нде после своей концовки прям настроение испоганилось :( Ну посмотрел на ютубе лучшую из них - чутка веселее стало, хотя чувство, что Bioware всех кинули не покидает. Такая мега игра до последних 5-10 минут... и этот мальчик ещё - ппц короче, а не концовки.
P.S. Выбор на протяжении всех предыдущих эпизодов игры вообще не влияет никак - самое обидное.. Только брутфорс нужен по большому счету - побольше очков, силы войск.
Відповісти