Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kirakishou
Member

Повідомлення

Donate
Почему-то забыл про придвен. Сделал одну крутку в баннере новичка для пробы. Выпал парень. Это уже проклятый для меня аккаунт. Да и фиг с ним, честно говоря нет желания играть в очередную пнг-гачу. История вроде норм, но я уже отвык от пнг-гач. К хорошему (геншин, стар рейл) быстро привыкаешь. Та же грейв рейвен меня сюжетом тоже со старта зацепила, но потом пошла боевка с кривым управлением и я тупо не хочу даже разбираться, как сделать ее играбельной. Не говоря уже о том, что большинство из этих гач не дружит с 4К мониторами. В том же грейв рейвен добраться до настроек графики нельзя было, пока не пройдешь сюжет, а она со старта была в каком-то квадратном разрешении 2048х2048 и я тупо играл в обрезанным по краям артами. Это сходу подпортило впечатление так как не покидала мысль, что на тех обрезанных краях были какие-то детали или еще что-то. Ну и не стоит забывать, что для большинства из этих игр не делают не то что нормального, а вообще никакого ПК клиента. То есть нужно еще и через эмуль играть или на планшете. В общем, михойо разбаловали своими играми.

Відправлено через 2 хвилини 59 секунд:
Лол этот парень еще раз выпал. Ну значит байбай, реверс 1999. Когда-нибудь посмотрю на ютубе сюжет. Может быть.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

R1999 класна геймплейно, та й історія непогана, от сторі телінг мені не дуже сподобався, тому що половину першої глави взагалі нічого не зрозуміло, потім всю другу відбуваються якісь події, які фактично розжовують в третій і в тій же третій вже є якісь елементи ворлдбілдінга.
Але повертатись точно вже не буду, пропустив 1.0/1.1, там 1.2 на носі, якщо вже не релізнувся, а я не люблю грати в "наздоганялки" в гачі.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Мені історія сподобалась. Я переспав з цією думкою і вирішив поки що не видаляти гру. Просто не буду паритися щодо гачі, чисто читатиму історію.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Не зрозумів, відколи це в рельсі треба пройти за 10 циклів обидві кімнати? Міхойо в своєму репертуарі, в геншині вони крадуть час, а тут цикли.

Відправлено через 36 хвилин 9 секунд:
Я смог затащить, но уже на кончиках пальцев, а это начинает меня раздражать, потому что у меня расшатаны нервы и мне не нравится напрягаться, когда я в играх наоборот ищу развлечение. Она реально сильно понерфили не только Зеле, но и моноквантовую пачку в целом, потому что Хацкер не может накидывать квантовую уязвимость сразу куче врагов, а они в последние этажи добавляют кучу противников. Тут нужны АоЕ дамагеры, а у меня таких только Кафка так как на баннере Цзинлю меня заскамили. Кафка пока что тащит, да и то думаю потому, что у меня она с эйдолонами и конусом. И с реально мощной Тинъюнь, которая прям отлично к ней в жены заходит. Еще я очень рад, что занес на Фу Сюань. Она просто имба. Она у меня с посредственными реликами, без сигны, но тупо тащит. По сравнению с ней е2 Гепард с 4к защиты просто мусор. Ну и на данный момент в хиллерах реально не вижу смысла. Если будет еще такой же персонаж сохранения, как Фу Сюань, обязательно нужно роллить.
Алсо прошел сюжетку с мелкой лисой, хотя мне тут не советовали трогать ее. Но я посмотрел, там есть ивент, который нельзя пройти без прохождения сюжетки. Хорошо, что сам перепроверил, а то пролюбил бы этот ивент и конус с него. Так вот, чисто как персонаж мелкая лиса классная, ну тут сыграли на отцовских или материнских чувствах, типа хочется ее защитить. Но в плане полезности как-то не выкупил, что она делает такого, чтобы было необходимо ее крутить. Так что ее роллить не захотелось после сюжетки. В отличие от той же Фурины, которую я хотел скипать, но после сюжета все же решил потратить на нее крутки.
В общем, мне реально нужен АоЕ дамагер. Надо было таки занести те 50 долларов на Цзинлю, там реально немного до гаранта не хватало.
Ну и я реально еще раз убедился, что никакого рандома тут нет. ЛЯо точно знает, что ты хочешь. Он знает, какими персонажами ты играешь, на кого ты заносишь в баннеры, кому покупаешь конусы в бп. Неделю назад забухал, потом накатила депрессия из-за нагрузки на работе (кроме своей работы делаю работу еще двоих людей, а зарплату опустили почти до минималки) и тупо забил на обе игры, хоть там были подписки и т.д. Позавчера зашел в игру, сделал всего одну крутку в стандарт и мне прилетает недостающий эйдлон на Тинъюнь на 2 крутке после предыдущей четверки. Я на эту четверку тратил деньги на баннеры, где она была. Купил ей с5 конус в БП. Она у меня постоянно в пачке с того самого момента, когда ее получил. Тупо вообще постоянно. Естественно, ляо знает, что она мне нравится и дам мне замануху в виде шестого эйдолона, чтобы я не дропнул игру. Потому что когда ты ф2п не заходишь это одно, а когда у тебя куплены подписки и БП и ты не заходишь, то это уже намек, что тебе игра надоела. И это уже не впервые у меня такой опыт. Мне и в геншине кстати с тех 5 круток, которые раз в месяц за глитер покупаешь, тоже сразу две четверки дали. Обычно все четверки на 9-10. Так что подкрутка есть. Они собирают статистику кем ты больше всего играешь, на кого тратишь. Они же даже потом у себя на сайте на годовщину все это показывают.
Алсо простите за русский, просто мне что на работе, что дома часто приходится воспринимать несколько языков одновременно (английский, японский, русский) и добавлять к ним еще украинский реально сложно, я начинаю тупить.

Відправлено через 5 хвилин 49 секунд:
А за Зеле реально обидно. Я вот не знаю, у меня уже почти 300 в стандарте и я хотел забрать Броню еще с начала игры. Она Зеле немного баффнет, но тогда просядет моноквант. Даже не знаю, что делать. Сигнатурный конус есть и на Броню, и на Клару. Чисто внешне и как персонаж мне нравится Броня, хочу ее в жены к Зеле. Если не возьму ее на 300 круток, буду жалеть. Но баффнет ли она мне мои пачки? Или просто забинь на моноквант? И что там по Руан Мей. Кому она в пачку зайдет?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou,
то я радив не грати івент поки її баннер не закінчиться, бо 100% захочеться запулити, ну й вона реально дуже сильна і в команді на дотах, і в команді джинлю :)
20% енергії всій команді/40% атк всій команді/6 кленсів за 1 сп, Тіньюн яка може хіляти і кленсити :)

Маю зараз 165 круток, хочу Руан Мей, але й в 1.7/2.0 два дуже крутих персонажа, які бафнуть Кафку (Ахерон і Блек Свон).
Думаю, перший баннер на 1.7/2.0 будуть Марч, Юконг і Наташа, всі 3 у мене на е1/2, так що мені заходить роляти на них.

Броня нормально заходиться не тільки із Зілою, але я, мабуть, таки Велта візьму. Якщо на 11/12 поверх треба 3 команди - точно Велта, якщо все ще 2 - то гляну хто впаде, залишилось +-40 до 300 і десь стільки же до гаранта, конус маю на обох :D

Руан Мей в пачку до Кафки, в неї весь кіт зав'язаний на брейк ефекті, асіст коли брейкаєш тафнес (і дмг асіста скейлиться від брейк ефекта), а Кафка дозволить грати навколо цього доту від брейк ефекту, головне не "брейкати" з самою Мей. І ще там +дамаг команді, +пенетрейшн команді і +брейк ефект команді :gigi:
Можна, зрештою, в будь-яку команду, але в дотах можна вижати максимум з її кіта.

Відправлено через 4 хвилини 58 секунд:
Доречі, знайшов от сьогодні непоганий спредшіт, який трекає 4 зіркові і має зливи по деяких персонажах, ну й ще якась менш цікава інфа є :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =950421202
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
То таки Блек Свон зайде до Кафки? Бо мені один чувак про це казав ще до реліза Кафки чи одразу після нього, але коли я про це тут в темі сказав, в цій інформації засумнівалися.
Стосовно малої лисиці, то мені банально нема куди її поставити. Хіба що замість Гепарда в пачку до Кафки, але я дуже сумніваюся, що вона затащить хіляти, коли горила буде майже ваншотать персів. У мене зараз дві пачки, які не міняються взагалі - Кафка, Тіньюнь, Сампо, Гепард і друга пачка - Фу Сюань, Сільвер Вульф, Зеле, Цінцюе. Поки що ці пачки тащать хаос на 30. Я вже до десяти ротацій пройшов майже не напрягаючись. Кафка з Тіньюнь нагинають добре і це не дивно, я в них вкинув багато грошей. Гепарда я би хотів поміняти. Він тащить, але з Фу Сюань не порівняти. Сампо там тому, що він у мене прокачаний в стелю, а інші дотери або не е6, або не прокачані, тому поки що поставив до Кафки його. В принципі, поки що ця пачка нагинає доволі сильно. Моноквант уже вкотре проходить жуків на 10 поверсі, але реально майже чи не на останніх циклах. Прямо відчувається, що Зеле не вистачає дпс. В принципі, у неї реліквії погані, можна спробувати пофармити їй реліквії. По талантам і рівню всі ці персонажі прокачані в стелю, тобто 80 рівень і 6/10/10/10. Мабуть треба було все ж задонатити на Цзінлю. У мене з п'ятірок дд тільки Зеле, Кафка і Хімеко. Ну або просто плюнути на цей хаос і грати чисто казуально. Я вже витратив грошей більше, ніж можна отримати круток з хаосу мабуть чи не за увесь час гри. Моя основна проблема з іграми, що я вже не пацан і у мене мало того, що вже давно розшатані нерви, так ще й робота виматує плюс загальнонаціональний стрес від війни і я в іграх шукаю розваги, а не викликів, тому такі речі, коли ти десять раз пробуєш пройти, а у тебе не виходить, мені не подобаються. З іншої сторони, коли у тебе пройдено не на 30, то це теж тисне на психіку. Особливо, якщо у решти твоїх знайомих пройдено на 30. Мабуть не треба було мені повертатися до ігор, я на них забив вже давно. Мене вони перестали чіпляти з часів, коли я з братом і батьком сиділи на підлозі перед телевізором і довгими зимовими вечорами грали в сєгу. Після того я звісно грав в ігри, але вони вже не викликали тих емоцій. Часто це було типу встановив, полазив по менюшкам, перевірив чи комп тягне і видалив. Це не стосується ігор на плейстейшен, в них я хоч і не багато, але грав і отримував задоволення. Але все одно набагато цікавіше було читати наукову фантастику, мангу, дивитися аніме. Потім вийшла друга Аліса від МакГі і я в неї тупо залип, пройшов декілька разів. Чи не вперше за довгий час отримав ті самі емоції, як у дитинстві. Після неї виходить ніер з 2В і я випадково на ютубі побачив геймплей з нею, впізнав сейю Мікаси з тітосів і одразу придбав гру. Ще й за фулпрайс, бо тоді взагалі не знав, що в стімі бувають знижки. Настільки я був далекий від відеоігор. А потім вийшов геншин, в якому купа улюблених сейю. Думаю, продовжувати, що було далі, не варто. Ці ігри зробили мене залежними від них. Бо я тупо вже три роки майже кожен день проводжу з цими персонажами, вони вже давно для мене рідні. Ось тільки дпс-чек у вигляді безодні напрягає. Напрягає, бо чомусь не можу його ігнорувати. Мабуть тому, що ком'юніті тисне своїм "ха-ха лох не осилив". Піду краще спати, всім снів.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou
100%, у неї кіт на початку був трохи інший, вона була дамагер/дебафер, по типу Велта. Але тепер її карти таро чи ватева вони називаються рахуються як дот, тобто все що працює з дотами буде працювати і з її картами, наприклад ульт семпо, який на 30% бустить дамаг від дотів, або ульт/скіл Кафки, які просто трігерять спрацювання самого доту в хід Кафки.
Плюс в неї діфенс даун на базовій атаці. Дальше не дуже пам'ятає, що там по кіту, бо там реально стінка тексту :D
Але в дот пачку точно зайде на ура :up:

В мене команда з нею (ХХ) : Кафка / Аста / Семпо / ХуоХуо. Раніше, коли ХХ немав - то Асту приходилось міняти на Гепарда, бо Байлу соло немогла вихіляти, а ХХ може і от той кленс на ній дуже рятує, від всякого лишнього (як від дотів, так і від умовного діфенс дауна який підвищує дамаг по персонажах) демеджу. Правда, я б сказав що вона не дуже АІ френдлі. На авто вона працює ну зовсім так собі; якщо ніхто не надамаганий/з дотом - вона юзає базову атаку, тобто наступний цикл ходів команда лишається без хіла; з нею важливо не жати ульти офф кд, тому що в разі потреби екстренного підхілу (який трігерить від ульти, як того хто юзав, так і хілить всіх інших хто нижче 50%НР), вона більше reactive than proactive, якщо розумієте про що я :)
Хочу вкачати Луку, щоб кидати в команду до Кафки, коли мені потрібен діспел, тмоу що Пела у мена завжди в команді з Джинлю.

На рахунок Джинлю - вона дуже сильна, в мене не сама оплимальна команда із нею (вона/Пела/Тіньюн і суппорт або Гепард, або Байлу, в наступному патчі, здається, дадуть безплатну Лінкс - то я її буду використовувати, бо й хілить нормально, і кленс є, та ще й симпатичний персонаж :) ).

Раніше дуже довго грав в swgoh, то мобільна покрокова пвп гра по ЗВ (так, я люблю ЗВ, перечитав дуже багато зі старого канону, перечитав майже весь новий канон, пробував читати навіть комікси, 90% з цього англійською, і от новий канон від діснея то лайно, крім Андора який ну просто божественний, і Роуг Ван - який просто хороший, дісней не зміг випустити нічого путнього). Так от до гри - там більша частина контенту ПвП напралений, або кооп направлений проти ну дуже сильного АІ, в результаті чого в грі було багато челенджевого контенту. В гачах пвп буває рідко, тому для мене завжди цікавий ебіс/меморі оф кеос/інший челенджевий контент, не стільки як для лишніх 3-5 круток в місяць, а скільки ради самого челенджу.
ПРОТЕ :
Зображення

Марч в англомовній озвучці - безподобна, поки мій самий улюблений персонаж у всій рельсі. Далі невеликий спойлер відносно неї, дивитись на свій розсуд :)
спойлер
В файлах гри є 5ти зіркова Марч, її імя, по крайній мірі, поки що - Ейлін. Можливо на час релізу (думаю це станеться тоді, коли ми дізнаємося ким вона була до етернал айса і як так сталось що вона в нього попала, типу як 4* дан хен / 5* дан фен) - ми отримаємо її баннер і мені б дуже хотілось її отримати в колекцію, а отже треба обдумати пуляти і молитись RNGesus'у на ранні 5050, щоб в майбутньому не залишитись з носом без Марч 8 :)
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 05.12.2023 00:3820% енергії всій команді/40% атк всій команді/6 кленсів за 1 сп, Тіньюн яка може хіляти і кленсити
А якщо обирати між нею та Руан Мей, хто буде більш корисний? Просто у мене немає круток одразу на двох без донатів. Атаку і енергію мені вже заливає Тіньюнь. Типу можна поставили ХоХо замість Гепарда, але чи затащить вона хілити? За умови, що у мене немає для неї п’ятизіркового конусу. Мій Гепард так-то тащить, враховуючи, що у нього ще й артефакти так собі і немає сигнатуного конусу. Додаткова енергія це дійсно круто, а от +40% до сили атаки порівняються з +30% до урону у Руан Мей?

Відправлено через 6 хвилин 35 секунд:
daesz: 05.12.2023 02:52Марч в англомовній озвучці - безподобна, поки мій самий улюблений персонаж у всій рельсі. Далі невеликий спойлер відносно неї, дивитись на свій розсуд
Огура Юі також робить чудо. Хоча тут навіть не в озвучуванні справа, а в самому персонажі, в її зовнішності, характері та історії. Те, що буде її п’ятизіркова версія це вже навіть не спойлер. Особливо, після п’ятизіркової версії Дань Хена. Я теж спробую її витягнути, але у мене в пріоритеті Яе Сакура та Рейден Мей. На цих двох я готовий купувати нефріт, щоб отримати їх хоча би без ейдолонів, а краще е1-е2.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 05.12.2023 09:11а от +40% до сили атаки порівняються з +30% до урону у Руан Мей?
У подружки Герти, там поки що(можуть на релізі змінити) 30% за просто так, що вона на полі. Ешка накидує ще зверху купу всього.
Kirakishou: 05.12.2023 02:26Прямо відчувається, що Зеле не вистачає дпс. В принципі, у неї реліквії погані, можна спробувати пофармити їй реліквії.
У Зельки явно прослідковується "статовий голод". Я коли її ставлю з Астою або з +1 Кілем в команді, прямо наочно відчуваю і зайвий Кіль і кожен копійчаний стак Асти. А, і капці на швидкість їй обов'язкові(начхати на капи), - вони дадуть ДПМ, а гігатичку разганяти вже саппами.
Kirakishou: 04.12.2023 22:16Она реально сильно понерфили не только Зеле, но и моноквантовую пачку в целом
Моноквант, поки чисто концепт. Немає хорошого четвертого персонажа під нього(не затички). Сюеї теж не дуже виглядає на це місце. Окрім стихії персонажі ще самі по собі повинні мати синергію. Я думав покрутити Вовка на цьому рерані(попередньо скіпав ради Лочі) і бачу, що і зараз скіпатиму - тупо Жуань Мей дасть більше, ще й вайфу. Я би не вівся зараз на моноквант, а просто перезібрав би пачку з Зеле. Вкачайте Кафці ще одного дотера, а Лисицю віддайте Зеле. Буде сильно краще.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Я не дивився на неї гайди, бо не планував її ролити. А зараз подивився — ні, для мене це однозначний скіп. Ви так все круто розписали, а на ділі там купа заморочок, треба рахувати ротації, підбирати швидкість і таке інше. Ці +20 енергії і +40% атаки висять на ульті вартістю 140 одиниць, тобто їй треба швидкі соратники, треба конуси на реген енергії, треба, щоб саму її часто атакували. Типу береш цю тендітну беззахисну лисичку щоб дивитися, як її будуть бити? Бо інакше вона не набере енергії на ульту хоча би раз в чотири ходи? Добре, набрав ти на ульту раз в чотири хода, але ж ще треба хіл. Якби я її отримав за 50 круток, то хай буде. Хоча поки що хілери в цій грі не потрібні для того, щоб пройти на 30. От кленси у неї це круто. Але в мене вже є Рись тобто Лінкс, тому можу поставити її в моноквант. А в пачці з Кафкою – буду чекати ще когось. До того ж завжди можна зробити ще одну спробу пройти поверх.
lewerlin: 05.12.2023 10:24У подружки Герти, там поки що(можуть на релізі змінити) 30% за просто так, що вона на полі. Ешка накидує ще зверху купу всього.
Знаю, я читав її кіт і мені про неї ще чи не з самого початку гри говорили, що це буде імба. Я про взагалі ХоХо не дивився інформацію, я вчора вперше пройшов її сюжетку. Тому повівся на +20 енергії та +40% сили атаки, а зараз спробував її в пробнику – ви бачили які у неї там стати? Удачі нафармити реліквій. Тут однозначно треба ролити ще й сігну, щоб впевнено нею грати.
lewerlin: 05.12.2023 10:24Моноквант, поки чисто концепт. Немає хорошого четвертого персонажа під нього(не затички).
Так, але з затичкою у вигляді Цінцюе я проходжу вже не одну ротацію підряд переважно за один присіс без ретраїв. Жуків проходить саме монокват, хоч там і на кінчиках пальців, але вони тащать. Просто я що в генші, що тут роблю помилку з загально прийнятої точки зору – я майже не фармлю реліквії, а концентруюся тупо на прокачці всіх талантів в стелю. У мене пунктик на цей рахунок, я хочу, щоб в улюблених вайфу всі таланти були 10/10/10, а в дуже улюблених, ще й хоча би е1-е2. У мене відверто слабка Зеле, там щось типу 3000 атака і 160/60 - треба фармити арти.
Лисичку я нікому не віддам, то жінка Кафки. Вони з першого дня разом. Там поміняється Сампо і Гепард, але лисичка навряд чи. У мене 10 круток до 300 в стандарт, заберу звідти жінку для Зеле. А ще є 10+ тої смоли, з якої можна зробити реліквії на вибір. Просто я не знаю чи взагалі у Зеле є понеціал, щоб кидати в неї зараз інвестиції.
Просто не буду собі зраджувати, буду грати як вайфулюб, а не мінмаксер. Плювати на ту 1 крутку в місяць (!) за непройдений 10 поверх. Тим більше що я майже півроку взагалі хаос не чіпав, а в геншині мабуть півтора чи два роки на безодню було тупо плювати. І був щасливий. Але цей психологічний тиск зі сторони ком'юніті, коли ти скрізь бачиш кого треба крутити, хто імба, хто за скільки секунд пройшов поверх і т.д. – більшість же не обговорює вайфу, тому що вайфу це взагалі не для нормісів, більшість обговорює саме як нагинати в безодні і це на тебе також впливає, хочеш ти цього, чи ні. Але я поки що тримаюсь і кручу тільки вайфу – і це не обов’язково має бути зовнішність, може бути характер чи сейю. Типу мені подобаються типажі старших сестричок – дорослі модельки в грі — Кафка, Тіньюнь, але і Фу Сюань я забрав, то у нею Сейю Сімамури з юрійного аніме Adachi to Shimamura. Але це ми вже відійшли від теми. Чекаю Руан Мей, ХоХо скіпаю. Кому вона подобається і хто її отримав – мої поздоровлення.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 05.12.2023 11:53Знаю, я читав її кіт і мені про неї ще чи не з самого початку гри говорили, що це буде імба. Я про взагалі ХоХо не дивився інформацію, я вчора вперше пройшов її сюжетку. Тому повівся на +20 енергії та +40% сили атаки, а зараз спробував її в пробнику – ви бачили які у неї там стати? Удачі нафармити реліквій. Тут однозначно треба ролити ще й сігну, щоб впевнено нею грати.
ХоХо то однозначно скіп, якщо не сімп. І людям же не доходить, що це на разі єдиний сустейн, не здатний відпрацювати фокус(лол).
Kirakishou: 05.12.2023 11:53У мене відверто слабка Зеле, там щось типу 3000 атака і 160/60 - треба фармити арти.
Це не слабка, якщо без сігни і з тапками на швидкість. Її плюс, що їй можна все залити ззовні, і АТК, і кріти, і аффікси. Але тапки на швидкість треба, я ще шнурок на ЕР тестив - саппіків би їй жирних під таке.
Kirakishou: 05.12.2023 11:53Але цей психологічний тиск зі сторони ком'юніті, коли ти скрізь бачиш кого треба крутити, хто імба, хто за скільки секунд пройшов поверх і т.д. – більшість же не обговорює вайфу, тому що вайфу це взагалі не для нормісів,
ХоХо зараз всі боготворять якраз чисто по вайфу фактору і на глобус намагаються натягнути її плюси до рівня імби( а адеквати чекають рерани Лочі/Фу).
Kirakishou: 05.12.2023 11:53Просто я не знаю чи взагалі у Зеле є понеціал, щоб кидати в неї зараз інвестиції.
Так це інвестиції не в саму Зеле, а в квант сет з дефолтними(атк, кріти швидкість) статами. А він в принципі буде потрібен на аккаунті.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 05.12.2023 09:11
daesz: 05.12.2023 00:3820% енергії всій команді/40% атк всій команді/6 кленсів за 1 сп, Тіньюн яка може хіляти і кленсити
А якщо обирати між нею та Руан Мей, хто буде більш корисний? Просто у мене немає круток одразу на двох без донатів. Атаку і енергію мені вже заливає Тіньюнь. Типу можна поставили ХоХо замість Гепарда, але чи затащить вона хілити? За умови, що у мене немає для неї п’ятизіркового конусу. Мій Гепард так-то тащить, враховуючи, що у нього ще й артефакти так собі і немає сигнатуного конусу. Додаткова енергія це дійсно круто, а от +40% до сили атаки порівняються з +30% до урону у Руан Мей?
Думаю, РМ буде краща в ДоТ команді, але в цю дот команду всерівно прийдеться якийсь састейн добавити, того ж Гепанда, наприклад.
+ РМ нереально бустить 0 сайкл команду з Сушен (Сушен/Кафка/Аста/СВ), в якій і без РМ можна 50к брейк дот вішати :

В таку команду точно не потрібно ХХ, оскільки там вороги не встигають ходити/нанести який небудь дамаг.
Але якщо крутих реліквій немає, то ХХ мені подобається, бо в лиці 1 персонажа додає дуже багато всього для команди :)
lewerlin: 05.12.2023 10:24 У подружки Герти, там поки що(можуть на релізі змінити) 30% за просто так, що вона на полі. Ешка накидує ще зверху купу всього.
Так, але я казав, що основна перевага ХХ - хіл і кленс :)
lewerlin: 05.12.2023 10:24 У Зельки явно прослідковується "статовий голод". Я коли її ставлю з Астою або з +1 Кілем в команді, прямо наочно відчуваю і зайвий Кіль і кожен копійчаний стак Асти. А, і капці на швидкість їй обов'язкові(начхати на капи), - вони дадуть ДПМ, а гігатичку разганяти вже саппами.
Однозначно, з мене перші місяці в англомовному комюніті ржали, бо у мене на всіх стоять капці на швидкість.
А тепер бачу всі хто ржали самі напакували капців на швидкість на всіх, в тому числі й Зілу :D
lewerlin: 05.12.2023 10:24 Моноквант, поки чисто концепт. Немає хорошого четвертого персонажа під нього(не затички). Сюеї теж не дуже виглядає на це місце. Окрім стихії персонажі ще самі по собі повинні мати синергію. Я думав покрутити Вовка на цьому рерані(попередньо скіпав ради Лочі) і бачу, що і зараз скіпатиму - тупо Жуань Мей дасть більше, ще й вайфу. Я би не вівся зараз на моноквант, а просто перезібрав би пачку з Зеле. Вкачайте Кафці ще одного дотера, а Лисицю віддайте Зеле. Буде сильно краще.
Крутану одну-дві десятку на СВ - бо хочу Ханью, але я не зміг отримати жодного нового 4 зіркового персонажа на їх релізнтх банерах, тому надії не плекаю :D
Якщо попадеться рання СВ - круто, ні - також нормально :)
Але я й за моноквантом не гонюсь, Зіла реально сильно просіла по дамагу, і в мене вона значно краще "одіта" ніж Джинлю :с
спойлер
Зображення
Зображення
На Зілі в мене 4п квантум сет, на Джинлю - 4п лід, рутайлент оріна на обох (незнаю як я його переклали, незнаю значення слова rutilant xd)
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 05.12.2023 13:03Однозначно, з мене перші місяці в англомовному комюніті ржали, бо у мене на всіх стоять капці на швидкість.
А тепер бачу всі хто ржали самі напакували капців на швидкість на всіх, в тому числі й Зілу :D
Гра покрокова. А більшість ком'юніті дупля не відстрілюють в покроковому геймплеї. ОП - все що впливає на ордер, а вже потім решта.
daesz: 05.12.2023 13:03Крутану одну-дві десятку на СВ - бо хочу Ханью, але я не зміг отримати жодного нового 4 зіркового персонажа на їх релізнтх банерах, тому надії не плекаю :D
(миші плакали, кололись і продовжували жерти кактус крутити четвірки в банерах) :lol:
Я теж планував закинути дві десятки в банер Вовка, а потім порахував, що якщо воно таки впаде, то заруїнить мені некст патч.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 05.12.2023 11:53 Я не дивився на неї гайди, бо не планував її ролити. А зараз подивився — ні, для мене це однозначний скіп. Ви так все круто розписали, а на ділі там купа заморочок, треба рахувати ротації, підбирати швидкість і таке інше. Ці +20 енергії і +40% атаки висять на ульті вартістю 140 одиниць, тобто їй треба швидкі соратники, треба конуси на реген енергії, треба, щоб саму її часто атакували. Типу береш цю тендітну беззахисну лисичку щоб дивитися, як її будуть бити? Бо інакше вона не набере енергії на ульту хоча би раз в чотири ходи? Добре, набрав ти на ульту раз в чотири хода, але ж ще треба хіл. Якби я її отримав за 50 круток, то хай буде. Хоча поки що хілери в цій грі не потрібні для того, щоб пройти на 30. От кленси у неї це круто. Але в мене вже є Рись тобто Лінкс, тому можу поставити її в моноквант. А в пачці з Кафкою – буду чекати ще когось. До того ж завжди можна зробити ще одну спробу пройти поверх.
Новий сет на енергію, стрічка на енергію і конус або сіг, або шаред філін достатньо :)
Вона отримує енергію з бонусних абілок, коли союзники беруть хід і вона під дією свого бафа, який накидується на 2 ходи (3 з е1).

7:40 якщо прив'язка до часу не скопіювалась.
Kirakishou: 05.12.2023 11:53 Знаю, я читав її кіт і мені про неї ще чи не з самого початку гри говорили, що це буде імба. Я про взагалі ХоХо не дивився інформацію, я вчора вперше пройшов її сюжетку. Тому повівся на +20 енергії та +40% сили атаки, а зараз спробував її в пробнику – ви бачили які у неї там стати? Удачі нафармити реліквій. Тут однозначно треба ролити ще й сігну, щоб впевнено нею грати.
В мене не найкращі стати, але й не найгірші, працює нормально :)
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Конус с2, але от з нормальним сетом пенаконії/вонвака поки що не щастить :с

Відправлено через 3 хвилини 57 секунд:
lewerlin: 05.12.2023 13:15 Гра покрокова. А більшість ком'юніті дупля не відстрілюють в покроковому геймплеї. ОП - все що впливає на ордер, а вже потім решта.
Я цей урок уянив ще в swgoh :gigi:
lewerlin: 05.12.2023 13:15 (миші плакали, кололись і продовжували жерти кактус крутити четвірки в банерах) :lol:
Я теж планував закинути дві десятки в банер Вовка, а потім порахував, що якщо воно таки впаде, то заруїнить мені некст патч.
Я через Гуйнайфень - втратив гарант і нароляв е1 Топаз на 30 пулів :weep: Добре, що хоч на ХХ виграв 5050, хоч і на 75+ :с
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin
Все дуже сумно. Спробував пофармити тапки на швидкість за смолу, тому що взагалі не було з цього сету, ось це стати з найкращими чоботами. Сила атаки і кріт урон сильно просіли.
спойлер
2023-12-05_141656.jpg
Якщо ставлю куртку на кріт урон, тоді шанс просідає до 47.
спойлер
2023-12-05_142548.jpg
Спробую пограти с такими статами, хоча всі гайди рекомендують їй ставити саме на атаку.

Реліквії в цій грі це справжне пекло. Знаю, що багато людей дропнули гру саме із-за складності отримати реліквії. Мабуть треба тупо брати і зливати всю резину в квантовий данж, але чи буде воно того варте - ось питання. Якщо та ж Цзінлю просто ламає гру без всіх цих заморочок. Ще й питання чим прокачувати ці реліки. Є купа сміттєвих на перший погляд реліків, але потім виходить персонаж і ті реліки, які ти злив, для нього будуть топові. Я злив багато реліків з сету на +15% захисту, зливав саме ті, які не треба Гепарду. Але там були реліки типу чоботи на силу атаки і всі сабстати імбові, Гепарду вони не треба і поки що нікому вони не треба, але як воно буде у майбутньому?

Відправлено через 3 хвилини 12 секунд:
Правда можна ще з планарками погратись, на скрінах то салсотто. Є перспективна арена, але зараз реально немає чим їх качати.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 05.12.2023 14:32 Реліквії в цій грі це справжне пекло.
Що може бути кращим за 12х дабл ранів з яких ЖОДНОЇ нормальної реліки, навіть на класної, а хоча б нормальної.
Зображення
ФАрмлю реліки 3 дні в тиждень, 2 дні звичайні і 1 день планарки. В мене в ті дні трохи депресія прокидається :weep:
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin: 05.12.2023 13:15(миші плакали, кололись і продовжували жерти кактус крутити четвірки в банерах) :lol:
Чому б і ні, якщо на баннері 10 круток і в тебе 50/50? Тим більше це ж не куна крутити, ляо дав можливість кинути крутки на вайфу. Але я б і у баннер куна кинув ради Ханю, бо високі модельки жінок мені дуже подобаються. Зважаючи на моє везіня і на те, що на баннері майже пусто. У мене за три роки геншина жодного разу не було такого, щоб випав кун, бо ляо дає всіх на 80 крутці.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 05.12.2023 14:36 В мене в ті дні трохи депресія прокидається :weep:
Релакс потім випадає щось чудове, а стати полізли не туди куди треба наприклад тричі в захист :lol: Тому мін максити в іграх міхойо заборонено. Так як можна місяць там шось фармити і не нафармити ніфіга :laugh:
Kirakishou
Member

Повідомлення

Лисичці теж зробив типу як рекомендують гайди, швидкість залишилась такою ж, а атака просіла с 4000 до 3000.
спойлер
2023-12-05_144240.jpg
Було 4 пшениці. Тому немає бажання взагалі з цими реліками возитися в плані фарму. Що є - надів і воно якось грається.
Ось від цього більше задоволення отримую:
спойлер
2023-12-05_144520.jpg
І у мене таких персонажів вже мабуть з десяток. Ну може деякі трохи не докачані, типу атака у Сампо, але матеріали є, просто качаю щоб БП закривати, а не просто так.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 05.12.2023 14:42
daesz: 05.12.2023 14:36 В мене в ті дні трохи депресія прокидається :weep:
Релакс потім випадає щось чудове, а стати полізли не туди куди треба наприклад тричі в захист :lol: Тому мін максити в іграх міхойо заборонено.
Трохи накидаю "непоганих" реліків :gigi:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
І все було б не погано, але ж скільки в мене ось такого, коли перфектні роли і якийсь лайняний мейн стат типу нр% або деф%, або просто сет не той :(
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Я навіть незнаю навіщо я це левелив, воно ще більше портить настрій в процесі. На +0 таких гора стоїть :с
Відповісти