Mass Effect 3 FULL

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

Концепція у грі - одна із найкращих, багато у чому автори повернулись до першої частини: у музиці, розкачуванні зброї та ще де-чого - похвально!
Але є і досить мінусів:
- найгірше, те, що пілот Кортез - гей! Це стидоба, хамство та неповага до військових! Гомокультура - нездорове явище у світі, яке вже починає нав"язуватися у іграх, як цілком нормальне явище! Ви бачили військових геїв? Багато серед них людей, що пройшли бойові дії, та є герої? Вони хіба що герої свого заду, та крім спекулюванням своєі вразливості та вишуканості - ні на що нездатні! Бачили боксерів геїв, або борців? Де максимально проявляються чоловічі якості - там їх бути не може! Такі речі треба усвідомлювати авторам... Або у них не хватало фінансування, та вони попросили їх у гомо-лоббі :lol:
А найгірше те, що цей недоробок, спробував до мене залицятися у барі "Чистилище" в Цитаделі. Там було кілька варіантів відповіді - я вибрав, що мене цікавлять жінки!
- вдосконалення та розкачування зброї ускладнили. Багато чого запозичили із першої частини, але до толку довести не змогли...
- також це стосується за екіпірування та вдосконалення всього решта.
- на сьогоднішній день могли графіку зробити кращої якості! Це несолідно для таких розробників. Напевно комусь зажали гроші :laugh: Графіка рівня Хвох - несолідно, навіть не відеокарту повноцінно навантажити не може...
Граю на макс рівні складності, та імпортував персонажа із першої частини, через другу в третю. Мав із самого початку потенціал за рахунок імпорту персонажу.
PS. Із суб"єктивного можу сказати те, що у грі поставили вибір між Кваріанцями та Гетами. Це неповноцінний вибір, враховуючи те, що Шепард зробив для кваріанців. Виною даного вибору стали вони і при таrому протіканні подій мав би бути третій варіант вирішення конфлікту - при головній стичці усі слухаються Шепарда і розходяться у різні локації, для продовження війни і перенесенні вирішення свого питання до перемоги над головним ворогом!
Востаннє редагувалось 16.03.2012 00:55 користувачем RA, всього редагувалось 3 разів.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

RA
Тыж вроде не в баре, а за клавой... не следует так вживатса в роль, а то мало ли что, и до беды недалеко ;)
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

А мені гра сподобалась,але трохи лінійна і дуже коротка(за вечір пройшов)
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

RA
вибір між Кваріанцями та Гетами
согласен, как то тупо.
этого гомо-пилота в конце грохнули, жнецы тоже нелюбят геев :gigi:
графика может и не главное, но всеже позор для 2012 года.
ну и окончание - просто какашка :-/ логики нет, можно сравнить с сериалами аля Лостпланет :down:

ИМХО игре 7 из 10 и то только за сюжет и две предыдущие части. Такой себе интерактивный фильм с елементами шутера и еще меньшими элементами РПГ.

Добавлено через 1 минуту 21 секунду:
axotnik
38 часов. Выполнил все побочки, облазил каждыйй угол. Что за удовольствие ее пропрыгать за пару часов? ;)
wolfsanek
Reviewer
Звідки: Харьков

Повідомлення

Просто EA и Bioware обещали и далее развивать вселенную MAss Effect, а в третьей игре просто закончить историю Шепарда. Так что внятной концовки можно было не ждать. Тем паче еще куча DLC повыходит для выкачки денег из фанатов. Так что игру поставили на конвейер, как Сall of Duty скоро будет.
Thunder7
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

[
divinity:Угу, и никакого интереса - пути нет, именно не родился, а стал БОГОМ, то есть 80 летним немощем. Объясню почему. В мире ты можешь делать много-много других вещей. А тут за тебя уже все пройдено, тебе надо пробежать от точки А к точки Z - и ВСЕ. Больше ничего ты не можешь делать, если играть читерным персом.
бред ты можешь делать всё но не напрягаясь
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

wolfsanek
без Шеппарда это что угодно но не Масс эффект :down:
Thunder7
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

wolfsanek:как Сall of Duty скоро будет.
Будет наверно что то онлайн :)
Первый МЕ - ощущения вау супер. МЕ2 - неплохо но коротко особенно радовали побочные миссии типа приземлится на планету и снять инфу с сервака разбитого звездолета. МЕ3 - какое то дежавю...
Востаннє редагувалось 11.03.2012 23:43 користувачем Thunder7, всього редагувалось 1 раз.
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

Thunder7
тут нечем напрягаться вобще, на самом легком уровне для третьекласников, какие еще читы :facepalm:
Thunder7
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

oracool:тут нечем напрягаться вобще, на самом легком уровне для третьекласников, какие еще читы :facepalm:
надо еще легче и что бы дохли все с одного клика.
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

та лучше тогда сразу эпилог посмотреть. :gigi:
я на сложном в конце солдатом шел как терминатор напролом с криопатронами и стазисом. зачем там читы? ИИ тупой.
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

дойшов тільки до Тесії - планети азарі. Могли придумати щось пооригінальніше, замість Кей Лан - нового Нео із Матриці :lol: - всі закони фізики пообходив і від біотичних атак та стазису ухилився :lol: - навіть хаски всіх рас на це реагують, краще б туди якогоь монстра розумного або слугу жнеців (придумали) та поставили :lol: а то якась нелогічність та тупість! Могли придумати щось оригінальніше. До першої частини так не підкопатися!
Сюжет із космосу - найкращий, єконцепція, але трошки недодумали...
Як би не перша частина, то не цікаво було б грати, а так ідея та концепція через усі частини йде.
Я також усюди бігаю та всі квести виконую...
Востаннє редагувалось 11.03.2012 23:59 користувачем RA, всього редагувалось 1 раз.
archibalt
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

axotnik ну не серйозно, в мене вже 25 годин геймплею а кінця немає, побічні місії займають часу
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

Ще одне нелогічне:
- коли досліджуєш планети, то світишся ворогам. Для чого таке робити? Стара ситема сканування планети не дала б такого "засвіту" женцям. Приходиться від них утікати і тяжко досліджувати галактики, щось тут автори не допрацювали із концепцією.
Також не всі квести зав"язані за хронологією і є логічними. Де що можна було зробити раніше і глобальніше на планетах, щоб не проходити наступні квести, але їх загнали у основний сюжет, тому їх змушений проходити, а насправді дані проблеми вирішувались проходженнями інших квестів.
За Цербер усі мали взятися давно, а не терпіти заважання на протязі усієї гри - це дуже нелогічно. Вже після нападу на Цитадель усі раси мали розірвати дану організацію у всіх галактиках...
мало локацій на Цитаделі і вони дуже маленькі.
Чому крогана Грюнта немає? Чому Кацумі поморозилась? Вона мусила розуміти, якщо не помогти, то хана прийде усьому живому, і їй небуде що і кому красти, не буде і вона жива, навіть непотріб із бандюків це зрозумів!
куди ділись Рахні? У першій частині я спас королеву Рахні, у другій частині вона дала мені звісточку, що допоможе, коли буде необхідність!

Добавлено через 6 минут 41 секунду:
oracool:RA
вибір між Кваріанцями та Гетами
согласен, как то тупо.
этого гомо-пилота в конце грохнули, жнецы тоже нелюбят геев :gigi:
;)
Просто, коли усі будуть гомо - їм не буде, що косити :lol:
PeterTheGreat
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

RA: Чому крогана Грюнта немає?
куди ділись Рахні? У першій частині я спас королеву Рахні, у другій частині вона дала мені звісточку, що допоможе, коли буде необхідність!
Есть они, при чём рядом ;)
divinity
Member

Повідомлення

А я в первой части Рахни завалил, и не жалею. Еще в 1 части вы прилетаете на какую-то планету, а на вас они нападают - союзнички блин, при том что вы уже "истребили расу", а эти рахни - так, не рахни:lamer: А вы все такие добрые только потому, что "бонус" дадут? :lol: :laugh:
oracool
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев / ПП Борщаговка

Повідомлення

RA
Рахниям доверять не стоит в этой части, они предадут, не сразу, чуть попозже.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Thunder7: Я игру воспринимаю как интерактивный фильм - потому всякого рода стрелятельный экшн скорее минус для меня а прокачка репутации дает максимальное количество вариантов в диалогах, а это плюс.
Эх, видать не проходил ты фол2 с низким параметром интелекта.
RA
Member
Аватар користувача
Звідки: LVIV

Повідомлення

oracool:RA
Рахниям доверять не стоит в этой части, они предадут, не сразу, чуть попозже.
А чого вони зрадять? Вони одурманені стануть, чи хасками?
Вони органіка, тому женці для них також загроза. Солдати рахні із своєю кислотою та різними можливостями могли б стати хорошою підтримкою у війні із женцями.
Граю на макс рівні, тому довго проходити прийдеться, але багато вражень на такому рівні.
Прийдеться грати два рази. Оскільки зберігся, коли допоміг гетам - зараз за них граю. Вони поступили благородніше:
- відключили зброю та чекали рішення, стосовно їх долі;
- вони дали можливість кваріанцям після повстання залишити систему, а не винищили їх;
- вини були рабами. Задум для них бути машинами, але штучний інтелект зробив із них мислячих істот, тому це було повстання рабів. Бродіння по серверу гетів це доказує!
Вдосконалені гети будуть потужніші союзники, ніж кваріанці.
Друге збереження зробив, коли допоміг кваріанцям. Тому буду ще раз проходити із такимии подіями. Кваріанці поступили по-свинськи:
- у складний момент для усіх органічних видів розпочати війну і тим самим відкинути гетів від органіків;
- нищити гетів, які добровільно зупинили свою атаку та мали можливість перейти на сторону органіків.
Гети були маріонетками двічі: у кваріанців та женців, тому цей вид заслуговує виживанню та співпрацю із органіками, на знак того, що органіки будуть до них відноситись, як до рівних.
eikei
Advanced Member

Повідомлення

Как-то разочаровала игра... Ну нельзя конечно сказать, что УГ, но в целом немного не дотягивает даже до второй части. Прошел большую половину - надоело, но добью. Игра дает слабину там, где не должна в первую очередь, - в плане сюжета. Ну и отдельно графику хочется отметить - она реально СТРАШНАЯ. Она имхо даже хуже чем в первых двух частях - очень плохие текстуры, очень убогие эффекты, картинка стала более детализированная в целом, но от этого пострадало качество самих деталей - геометрия крайне примитивна. Анимация вообще тихий ужас. По-моему, даже со второй плойки, если очень постараться, можно выжать подобную графику (вспомнить тот же биохазард 3), разве что все будет серенькое. Моя оценка пока 6/10.
Відповісти