Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kirakishou
Member

Повідомлення

Как же я обожаю эту гребанную помойку. Если ты пропустил несколько дней игры, потому что был занят на работе, то ты не сможешь в последний день полностью пройти ивент, ведь в него нужно играть каждый день. Даже две несчастные крутки они не могут дать без условий.
спойлер
2023-11-20_101411.jpg
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou
мене ще більше здивувала рандомність цього івенту. Коли воно видає випадкові карточки, які не мають відношення до кольору предмета.
Kirakishou
Member

Повідомлення

geka3250
Раніше такі події були і, якщо мені не зраджує пам’ять, вони були трохи довшими по часу, тобто ти встигав його пройти. Щодо рандома - мені випали майже всі бузкові. Добре, що четверо людей кинули дещо, то зміг двічі забрати нагороди, але навряд чи встигну забрати всі.
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так, вже був схожий івент, наче часу тоді трохи більше давали
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І ще одне знайшов, від KyoStinV, якщо правильно пам'ятаю - то це тубер, який ще й один з дев складу чи то йостар, чи то хайпергліф.


Відправлено через 24 хвилини 22 секунди:
Donate: 19.11.2023 21:38 замість того щоб взяти якись дохлий жанр і зробити в ньому гру, воно роблять геншин з базою...
Подивився це відео від Кьо і мені здається що вони зробити не геншин з базою, а факторіо з вайфу :lol:

Відправлено через 5 годин 43 хвилини 45 секунд:
Зображення
Бро із кукін..
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 19.11.2023 22:28 Тому в цілому популярність аркнайтсу умовна :laugh:
Тиць :)
А саме :
Зображення

:shuffle:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 01.12.2023 13:40
Donate: 19.11.2023 22:28 Тому в цілому популярність аркнайтсу умовна :laugh:
Тиць :)
А саме :
Зображення

:shuffle:
Там ігор взагалі немає :laugh: Було би непогано юзати офіційне рішення для ємуляції але там крінж.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 01.12.2023 13:40Тиць :)
А саме :
Изображение
І там же ХСР в трьох номінаціях :lol: А я то думаю, що за нефрит на мейлі в грі.
Donate: 01.12.2023 14:18Там ігор взагалі немає :laugh: Було би непогано юзати офіційне рішення для ємуляції але там крінж.
Гугл, до речі, міг би і в Хром таке діло засунути. Але їм ніколи, вони з адблоком воюють :gigi: .
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 01.12.2023 14:18 Там ігор взагалі немає :laugh: Було би непогано юзати офіційне рішення для ємуляції але там крінж.
Я в очі його ще досі не бачив навіть :gigi:
lewerlin: 01.12.2023 14:29 Але їм ніколи, вони з адблоком воюють :gigi: .
:lol:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Раз тут гачі...
Ось місяць як у реверс 1999 і в цілому це напевно так як повинен бути стар рейл...

Перше офк ніякого рандому немає. Окрім бою так як від того що випадає і куди в тебе летить може досить якісно змінити ситуацію...

Геймплейна механіка дуже глибока в проста в одно час, класи персонажів враховуються, тобто є в нас АОЕ ДД, є соло ДД, є бафери, дебафери, хілери, танки і т.п. Також грати від двух трьох кері офк немає сенсу так як практично любий хоче ходити постійно щоб юзати ульту, тому 2 саппорти або саппорт плюс хіллер це база... Офк частина персонажів досить самостійна, частина грають зазвичай в комбо для кращої єффективності, так як у кожного є своя якісь фішечка, наприклад останній герой може з легкістю ходити через хід що цікаво його кидати з героями які хочуть ходити постійно.

Візуал дуже ретельно підібраний і задезайнений.
Актори озвучування підібрані так що ніяка японська чи інша не потрібна. Ну дуже якісна англійська. Ще й озвучено десь 90% того що в грі є.
UI/UX зроблений без нарікань.
Гра в цілому нікого не прагне копіювати і має свій стиль. Да і в цілому цікаво читати інфу на основі чого вони зробили ті чи інші речі.

Сценарно це китайці які хочуть зробити сюжет рівня im14andthisisdeep, але в цілому текстах хоча б не багато і це не так напружує. Хоча б в цілому ідея добра що там далі почитаємо.

Офк дуже багато речей які облегшують ситуацію теж є. Безодня наприклад дозволяє робити багато що на відміну від хсра коли твоя друга команда лажає і тоді потрібно перегравати бій за першу. Тут такого немає. Плюс якщо ти не закрив як треба за другу команду можеш ресетнути її бій або лвл в цілому. Можна в бою ресетати матч скільки треба. Да й часу в цілому гра вимагає достатньо мало.

Банерів з пушками тут немає.
Скіни на відміну від аркнайтсу змінюють модель персонажу також коли робиш другий прорив. Та мають повноцінну гарну дуже L2D дуже цікаво бачити в деяких спектри ємоцій.

Побачимо як там далі буде але 1.1 вийшов дуже цікавим та насиченим.
Чого я не можу сказати наприклад про ХСР тому що це крінж, хоча починалась гра на 10 із 10 просто... Але треба було бити в дзвіночок коли один івент на цілий патч в 1.1. зробили.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 02.12.2023 00:09 Раз тут гачі...
Ось місяць як у реверс 1999 і в цілому це напевно так як повинен бути стар рейл...
Я видалив після 2 днів :gigi:
На ліміт банері отримав сотебі на хард піті, на стандартному дублікат етерніті, яку вже мав, і ВСІ 4* персонажі яких откримав - тенет, 6 чи 7 дублікатів і от того стандартного хілера якого на 10 дні логін ревордс дають.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.12.2023 01:24
Donate: 02.12.2023 00:09 Раз тут гачі...
Ось місяць як у реверс 1999 і в цілому це напевно так як повинен бути стар рейл...
Я видалив після 2 днів :gigi:
На ліміт банері отримав сотебі на хард піті, на стандартному дублікат етерніті, яку вже мав, і ВСІ 4* персонажі яких откримав - тенет, 6 чи 7 дублікатів і от того стандартного хілера якого на 10 дні логін ревордс дають.
Ну четвірки і нижче тут працюють лише в тому випадку якщо вони всі разом з себе щось уявляють. На скільки я помятаю для а кнайта там щось подібне є. А так це мінус неділя або дві фарму.

Сотебі та етерніті достатньо в цілому щоб за фейсролити весь сюжет. П'ятірки в цілому тут непогані є, і взагалі вони зпочатку деякі як так розумію більш цікаві чим навіть шестірки (сотебі хоче третій прорив дуже сильно але вона не дпс тому буде чекати його достатньо довго, а дівчинка з кульками показує себе в ролі хілера спочатку краще в рази так як в неї хід іде не від хп хіллера, а від втрачаногл хп пкрсонажу). А третій прорив дууже дорогий, і даєш ти своїм кері його, а їх тут треба чотири в ідеалі, але мінімум два так як безодня просто так себе не закриє. А будь який прирост по статам це дуже тут важливо. Типу 200 атаки це тут багатенько, і відчувається прям дуже.

Тому дублікат одного із найкращих аое дпс яка хоче спамити ультою не така погана річ на старті :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та в мене просто підгоріло, що на стандарті дублікат та ще й хард піті, а на лімітованову одні дублікати тенет, хоча я хотів корнблюм + сотебі на хардпіті :с
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.12.2023 02:30 Та в мене просто підгоріло, що на стандарті дублікат та ще й хард піті, а на лімітованову одні дублікати тенет, хоча я хотів корнблюм + сотебі на хардпіті :с
Ну кто заважав вироляти гарний акк на старті? Не в перший раз в гачі граєте. Якщо ПК ядер на 8 і має 32 гіга ОЗУ він з легкістю 10+ віконець потягне. В мене 6/12 + 16 Гб тяне 7, і цього було достатньо щоб так годинки за 3-4 вироляти те що я хотів... Під кінце на другому моніторі. Ще плюси в тому що гра дуже добре проходиться через макроси аж до банеру. На це десь 12 хвилин троеба. А далі там вже три кері з гарантованого банеру з яких (як для мене) нікудишня тільки ліля так я к фона фаер дд, як і меланія яку непогано мати, хоч і не обовязково :laugh:
спойлер
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 02.12.2023 12:44
daesz: 02.12.2023 02:30 Та в мене просто підгоріло, що на стандарті дублікат та ще й хард піті, а на лімітованову одні дублікати тенет, хоча я хотів корнблюм + сотебі на хардпіті :с
Ну кто заважав вироляти гарний акк на старті? Не в перший раз в гачі граєте. Якщо ПК ядер на 8 і має 32 гіга ОЗУ він з легкістю 10+ віконець потягне. В мене 6/12 + 16 Гб тяне 7, і цього було достатньо щоб так годинки за 3-4 вироляти те що я хотів... Під кінце на другому моніторі. А далі там вже три кері з гарантованого банеру з яких (як для мене) нікудишня тільки ліля так я к фона фаер дд, як і меланія яку непогано мати, хоч і не обовязково :laugh:
спойлер
Зображення
Не хотів морочити собі голову із сендбоксами і запуском паралельнихклієнтів. Хоча можна було й справді реролами займатись на емуляторі, а грати вже безпосередньо на ПК клієнті :)
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.12.2023 12:50
Donate: 02.12.2023 12:44
Ну кто заважав вироляти гарний акк на старті? Не в перший раз в гачі граєте. Якщо ПК ядер на 8 і має 32 гіга ОЗУ він з легкістю 10+ віконець потягне. В мене 6/12 + 16 Гб тяне 7, і цього було достатньо щоб так годинки за 3-4 вироляти те що я хотів... Під кінце на другому моніторі. А далі там вже три кері з гарантованого банеру з яких (як для мене) нікудишня тільки ліля так я к фона фаер дд, як і меланія яку непогано мати, хоч і не обовязково :laugh:
спойлер
Зображення
Не хотів морочити собі голову із сендбоксами і запуском паралельнихклієнтів. Хоча можна було й справді реролами займатись на емуляторі, а грати вже безпосередньо на ПК клієнті :)
Ну так через ємулятори всі і роляють, так як там є макроси і синхронізація дій :rolleyes: Що дозволяє з легкістю будь яку кількість копій робити. Тільки би залізо витянуло ці непотребства :rotate:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Візуальна частина анімації скілів в р1999 топова, та й англомовний дубляж сподобався, але поїзд вже пішов :/
Архленд, думаю, також не варто очікувати в глобалі - 7 числа буде річниця корейського релізу і ревеню не зрозуміло чи плакати, чи сміятись. Жаль звичайно, пограв її декілька днів з автоперекладачем і гра спродобалась..
Зображення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.12.2023 13:01 Візуальна частина анімації скілів в р1999 топова, та й англомовний дубляж сподобався, але поїзд вже пішов :/
Архленд, думаю, також не варто очікувати в глобалі - 7 числа буде річниця корейського релізу і ревеню не зрозуміло чи плакати, чи сміятись. Жаль звичайно, пограв її декілька днів з автоперекладачем і гра спродобалась..
Зображення
Ну в цілому не піздно там як раз тиждень до закінчення евентів. З початковими бонусами можна з лекістю купити самий жир :rotate: Та дуже швидко зробити команду е2-50 :rolleyes:
Kirakishou
Member

Повідомлення

З минулої неділі не заходив в геншин і в рельсу, спочатку напився, потім накотила депресія і тупо було ліниво навіть заходити забирати оплачені нагороди. Зараз зайшов в рельсу, зробив одну крутку в стандарт і отримав останній ейдолон для Тіньюнь, який не міг вибити на тих банерах, де вона була. Немає підкрутки, ага.
Ну і до речі за цей тиждень якось так пофіг стало на ці китайські гача-смітники. Це не вперше, коли я через те, що не заходжу в гру, втрачаю вже придбані ресурси з бойового пропуску чи крутки з велкіну, але зараз от думаю, навіщо я взагалі витрачаю на це китайське гівно гроші? Ну типу отримую я на 20 круток більше з того велкіну, ніж ті, хто грає ф2п, але ф2п лутає з 10 круток легендарок, а я зі 150.
Зараз у мене такий настрій, що краще взагалі більше не зв’язуватися з китайськими іграми і особливо з гача-сміттям.
Відповісти