Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou,
ні, от розширення робочого столу забув змінити, як з'явиться світло - спробую ще раз :up:

Відправлено через 41 хвилину 51 секунду:
Kirakishou: 23.07.2024 21:15 Відправлено через 29 хвилин 19 секунд:
На 8К артефакти теж є, але ситуація краща, ніж на 4К. На 8К приблизно раз в 5 секунд мигає один чорний квадратик і все. На 4К їх багато і вони танцюють по області в центрі екрану, а на 8К в одному і тому ж місці блимає один квадратик. До речі, не тільки на цьому кадрі з Ніколь ці артефакти. На деяких заставках завантаження локацій в грі вони також є, просто ті заставки всього декілька секунд на екрані, тому їх не завжди помічаєш.
Пробував різні монітори, різні драйвери, різні кабелі і порти. Схоже, що це таки проблема з залізом. Можливо пробема з HDMI портами на відеокарті. У мене зараз немає DP-кабеля, щоб перевірити чи будуть ці артефакти через DP-порт.
Хи. Виходить, що проблема з драйвером :)
https://fex.net/uk/s/tp1bl5d
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 23.07.2024 23:13Виходить, що проблема з драйвером
Я пробував починаючи від адреналіну 24.3.1 і до 24.7.1. Глітчі є на всіх версіях цих драйверів. І на тому драйвері, який ставиться через центр оновлення віндовс. На вашому відео глітчів наче немає. Просто я зі смартфона дивлюся і не впевнений, але наче немає. У нас обох одна і та ж сама модель відеокарти, та сама гра. У мене глітчі є, у вас немає. Якщо на свіжій вінді у мене нічого не зміниться, то це явно проблемний ГПУ. Певне він з заводу був таким просто я не помічав, бо він не в кожній грі себе проявляє, і до того ж я граю в дуже малу кількість порівняно не важких для ГПУ ігор. Не везе мені на карти від амд. З усіх тільки РХ 470 нормальна, всі решта накрилися. То відвал чіпа, то пам'ять.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 24.07.2024 00:21
daesz: 23.07.2024 23:13Виходить, що проблема з драйвером
Я пробував починаючи від адреналіну 24.3.1 і до 24.7.1. Глітчі є на всіх версіях цих драйверів. І на тому драйвері, який ставиться через центр оновлення віндовс. На вашому відео глітчів наче немає. Просто я зі смартфона дивлюся і не впевнений, але наче немає. У нас обох одна і та ж сама модель відеокарти, та сама гра. У мене глітчі є, у вас немає. Якщо на свіжій вінді у мене нічого не зміниться, то це явно проблемний ГПУ. Певне він з заводу був таким просто я не помічав, бо він не в кожній грі себе проявляє, і до того ж я граю в дуже малу кількість порівняно не важких для ГПУ ігор. Не везе мені на карти від амд. З усіх тільки РХ 470 нормальна, всі решта накрилися. То відвал чіпа, то пам'ять.
На відео є глітчі, глянете з компа і побачите :)
Я цього не бачив до сьогодні в жодній грі. Це якась софтова проблема конкретно в 4к (в мене чіпи пам'яті хайнікс, доречі, а не самсунг) :think:
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 23.07.2024 21:15 Пробував різні монітори, різні драйвери, різні кабелі і порти. Схоже, що це таки проблема з залізом. Можливо пробема з HDMI портами на відеокарті. У мене зараз немає DP-кабеля, щоб перевірити чи будуть ці артефакти через DP-порт.
Продуйте чимось порт.
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 24.07.2024 01:43На відео є глітчі, глянете з компа і побачите :)
Дійсно, на великому екрані їх видно. У вас вони теж у цьому ж місці.
спойлер
Я вперше помітив їх місяців два чи три тому в грі BrownDust2, а тепер ще й в Zenless Zone Zero вони проявили себе. Виходить, що вони досі не пофксили їх, адже глітчі саме такого типу проявилися ще рік назад в емуляторах саме на відеокартах RDNA 3. Може хоч зараз пофіксять, адже тепер це не емулятор, а повноцінна гра.
Ще мене в драйверах амд злить, що після кожного перевстановлення драйверів, якщо я роблю не чисту установку, а просто оновлюю їх, потрібно двічі перезавантажувати комп'ютер. Перший раз перезавантажуєш після оновлення драйверів, але коли він знову завантажується, то просить перезавантажитися ще раз, адже відбулися "зміни в обладнанні".
Я відписав їм на форумі про ці глітчі в Zenless Zone Zero, але з власного досвіду, якщо їм не почнуть масово скаржитися, то нічого не зміниться. Вони півроку, а то і довше, фіксили інсталятор драйверів для чипсета В450, який не запускався на системах з азійськими мовами та кирилицею. Деякі проблеми вони не можуть вирішити роками. Як ту, коли драйвер крашиться, якщо швидко промотувати відео. Недавно вони відписали про цей баг, але тільки тому, що їх користувачі корейського PotPlayer дістали, а не я зі своїм MPV та MPC-HC. В Release Notes до Adrenalin Edition 24.7.1 написано про цей баг «Black corruption may be observed while fast forwarding using PotPlayer.» По факту він на всіх плеерах з апаратним декодуванням є. І взимку, коли я про нього писав, фанатіки ліпили мені мінуси за це, типу проблеми немає. Але тепер самі ж амд про неї пишуть. І ця проблема з «fast forwarding» буквально роками проявляється, про неї пишуть в Release Notes до того чи іншого оновлення драйверів.
Як вам трейлери Джу Юань? Добре, що у мене зараз грошей немає на картці, тільки в паперовому вигляді. А то я впевнений, що заніс би не неї.
Хоча в Зенлесі можна перепроходити сюжет, тому за Джу Юань можна грати хоч кожен день в сюжеті з нею. Це майже те ж саме, що виграти її в гачі, адже ти можеш грати нею коли заманеться.
lewerlin: 24.07.2024 08:15Продуйте чимось порт.
На ньому заглушка стояла, він цнотливо-чистий з заводу. Дякую, ми вже розібралися з цими глітчами, у пана daesz ця проблема теж є. Тобто це проблема не конкретно з моїм екземпляром відеокарти.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 24.07.2024 08:35 Як вам трейлери Джу Юань? Добре, що у мене зараз грошей немає на картці, тільки в паперовому вигляді. А то я впевнений, що заніс би не неї.
Хоча в Зенлесі можна перепроходити сюжет, тому за Джу Юань можна грати хоч кожен день в сюжеті з нею. Це майже те ж саме, що виграти її в гачі, адже ти можеш грати нею коли заманеться.
Сподобався, мені й тізер також сподобався :D

Думав зайти на США популити (в мене там поки ще грав зібралось біля 12к полі), а там ще пізніше виходить ніж на Європі :lol:
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 24.07.2024 10:12Сподобався, мені й тізер також сподобався :D
У нас банер має бути доступний в 14:00. Я так міркую, до кінця банеру я точно докручу до 50/50. Але чи виграю – то вже інше питання. Донатити не буду, бо мені банально ліниво йти кидати гроші на картку, а з кредитної я крутити не буду. В цій грі все одно персонажами в світі бігати не можна, тільки проходити ними арени, а просто пограти за неї можна заново проходячи її місію. Ця гра дуже вигідно відрізняється в цьому плані від решти ігор міхойо. Було б круто, якби вони і в Honkai Star Rail додали можливість перепроходити сюжет.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 24.07.2024 11:32
daesz: 24.07.2024 10:12Сподобався, мені й тізер також сподобався :D
У нас банер має бути доступний в 14:00. Я так міркую, до кінця банеру я точно докручу до 50/50. Але чи виграю – то вже інше питання. Донатити не буду, бо мені банально ліниво йти кидати гроші на картку, а з кредитної я крутити не буду. В цій грі все одно персонажами в світі бігати не можна, тільки проходити ними арени, а просто пограти за неї можна заново проходячи її місію. Ця гра дуже вигідно відрізняється в цьому плані від решти ігор міхойо. Було б круто, якби вони і в Honkai Star Rail додали можливість перепроходити сюжет.
Сак суть в тім, що можна грати які хочеш моди і коли захочеш, так-то й Еллен була доступна в одній з місій в 3 главі, разом із всіма іншими персонажами з Вікторії :)
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 24.07.2024 12:35Сак суть в тім, що можна грати які хочеш моди і коли захочеш, так-то й Еллен була доступна в одній з місій в 3 главі, разом із всіма іншими персонажами з Вікторії :)
Я з цим погоджуюсь, просто маю на увазі, що все-таки тут є можливість пограти улюбленим персонажем хоч кожен день, навіть якщо ти його не маєш. Так, це обмежений режим гри тільки на одній арені, але все одно побігати персонажем ти можеш не тільки під час його банеру в режимі тестування персонажів.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 24.07.2024 12:39
daesz: 24.07.2024 12:35Сак суть в тім, що можна грати які хочеш моди і коли захочеш, так-то й Еллен була доступна в одній з місій в 3 главі, разом із всіма іншими персонажами з Вікторії :)
Я з цим погоджуюсь, просто маю на увазі, що все-таки тут є можливість пограти улюбленим персонажем хоч кожен день, навіть якщо ти його не маєш. Так, це обмежений режим гри тільки на одній арені, але все одно побігати персонажем ти можеш не тільки під час його банеру в режимі тестування персонажів.
В одному з діскордів хтось писав, що не виролив Єлан на релізі і довелось чекати на реран, можливість побігати персонажем навіть будучи обмеженим тільки до 1 місії в кампанії все ще краще - ніж відсутність її можливості, тут погоджусь :D

Там, доречі, івент вже в доступний, а я замість того щоб працювати - граю в нього дають халявні матеріали для скілів (добре хоч я фармив їх не дуже інтенсивно :gigi: )
спойлер
Зображення
Відправлено через 3 хвилини 10 секунд:
Навіть гайд вже вийшов на неї :gigi:
Kirakishou
Member

Повідомлення

Програв 50/50, але на 40 крутці. Отримав Солдат 11. Теж непогано, але Джу Юань була б краще. Тут дуже проситься пак за 119,99 доларів, там якраз 81 крутка для гарантованої Джу Юань. Якщо не загребуть в армію і буде настрій, то можливо під кінець її банера занесу. Все-таки персонажі в наступних банерах мене менше цікавлять, а реран буде через півроку, а то й більше. В геншині мене майбутні персонажі не цікавлять, а в стар рейлі на горизонті тільки нова Тіньюнь і Яе Міко цікавлять, але вони невідомо коли будуть.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Виграв 5050 але на 80 піті :/
Хоча би сігнатурку для Люсі виролив і ніколь М5 :)
Kirakishou
Member

Повідомлення

Зробив ще один аккаунт, кинув 10-15 круток в банер Джу Юань і 20-25 в стандарт, нічого не отримав і зрозумів, що мені тупо ліниво проходити весь сюжет заново. І витрачати 120 доларів на Джу Юань також, бо я подивився ціни на аккаунти – дешевше буде придбати аккаунт з Елен і Джу Юань.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 25.07.2024 11:07 Зробив ще один аккаунт, кинув 10-15 круток в банер Джу Юань і 20-25 в стандарт, нічого не отримав і зрозумів, що мені тупо ліниво проходити весь сюжет заново. І витрачати 120 доларів на Джу Юань також, бо я подивився ціни на аккаунти – дешевше буде придбати аккаунт з Елен і Джу Юань.
:gigi:
Я на акаунті на НА програв 5050 та отримав Ріну (в пару до М1 Грейс), тому я точно залишаюсь на ЕУ :)
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 25.07.2024 13:02отримав Ріну (в пару до М1 Грейс)
Хороша комба. Мені зі стандарту дало Грейс, Ріну і сігну Грейс. В цих двох дуже класна синергія. Я навіть Акулу не крутив (забрав Чжу з сігною, тепер думаю,
нахіба?).
Kirakishou
Member

Повідомлення

Я Ріну хочу ще з того часу, коли побачив її в рекламних відео. Просто мені подобаються електро-персонажі і мейди. Хочу Ріну і Джу Юань, Елен у мене вже є. Поки що це всі персонажі, які мене зараз цікавлять.

Відправлено через 2 хвилини 33 секунди:
Це не кажучи вже про те, як фаново Ріною грати. Задоволення на рівні з Елен, нею теж дуже фаново грати. Взагалі не жалкую, що забрав її.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 25.07.2024 13:08
daesz: 25.07.2024 13:02отримав Ріну (в пару до М1 Грейс)
Хороша комба. Мені зі стандарту дало Грейс, Ріну і сігну Грейс. В цих двох дуже класна синергія. Я навіть Акулу не крутив (забрав Чжу з сігною, тепер думаю,
нахіба?).
У Жу сігна не дуже, чесно кажучи, думав її крутнути, але вирішив скіпати :D
Комба непогана, але в мене на НА нема нормального ДПСа для пачки Ріна/Грейс, тому вирішив грати далі на ЕУ, тут є хоча б Неко :)
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 25.07.2024 14:00нема нормального ДПСа для пачки Ріна/Грейс,
Так в тому то і суть, що вони в двох і є дпс. Там прямо непогано так. Можна додати бурстовика, можна станнера. Я їм Корін сунув, тупо брейнлесс геймплей.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 25.07.2024 15:07
daesz: 25.07.2024 14:00нема нормального ДПСа для пачки Ріна/Грейс,
Так в тому то і суть, що вони в двох і є дпс. Там прямо непогано так. Можна додати бурстовика, можна станнера. Я їм Корін сунув, тупо брейнлесс геймплей.
З власного досвіду проходження одних і тих же стейджів з Неко+Енбі+Ніколь в контрасті з Грейс+Енбі+Ріна > друга пачка взагалі не дамажить :\ Там де я закінчував Неко за 2хв, пачка з Герйс навісь за 3.5 немогла..
Мб з Антоном замість Енбі ситуація була б трохи краща, але нафіг Антона :D

Грейс - класний персонаж, і нею легко грається, але їй потрібен інейблер, якого в грі поки що немає :/
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 25.07.2024 15:16Грейс+Енбі+Ріна > друга пачка взагалі не дамажить
Емм... Кнопки не качані? Арти? Бо я от не знаю, в мене все ок з дамагом.
Відповісти