Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 13.06.2024 01:58
Donate: 13.06.2024 01:17 Ну i цифри там в мicячних пiдрахунках теж таке :laugh: Вже писав особливо по китаю там крiнж пiдрахункiв :laugh:
Зображення
Там всерівно виходить більше ніж 1.75х від іос+андроїд :)
Donate: 13.06.2024 01:17 Не близько бо сiмпи там вже нанили що через 500 всi iх вайфу вже кинули копита. Тому там всi спiшно переписують сюжет :lol:
:lol:
Там же є декілька ельфійок, а вони живуть дуже-дуже довго (точно довше 500 по АК лору), і ще дуріни (ті що "дворфи") також довгоживучі :D

Надіюсь, що вона вийде пошвидше. Єдина гача яка цікавить саме в плані сюжитки.
ГФЛ2 не дуже має популярність в Китаї - 550к судячи з травневого чарту, що не так вже й багато. Можуть через не дуже високу зацікавленість нею в Китаї відсрочити випуск глобала :с
Там на ЗБТ такого АУФ навалили, що в цiлому як у Аркнайтсi не читаемо :laugh:
JKrl
Member

Повідомлення

GFL зажралися та повністю, тотально злили нішу сноубрейку. GFL 2 можна не чекати
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 13.06.2024 02:03
daesz: 13.06.2024 01:58
Там всерівно виходить більше ніж 1.75х від іос+андроїд :)


:lol:
Там же є декілька ельфійок, а вони живуть дуже-дуже довго (точно довше 500 по АК лору), і ще дуріни (ті що "дворфи") також довгоживучі :D

Надіюсь, що вона вийде пошвидше. Єдина гача яка цікавить саме в плані сюжитки.
ГФЛ2 не дуже має популярність в Китаї - 550к судячи з травневого чарту, що не так вже й багато. Можуть через не дуже високу зацікавленість нею в Китаї відсрочити випуск глобала :с
Там на ЗБТ такого АУФ навалили, що в цiлому як у Аркнайтсi не читаемо :laugh:
Я дивився стріми тільки в записі і скіпав лор,сторі релейтед контент, не люблю собі спойлерити такі речі :shuffle:
JKrl: 13.06.2024 11:05 GFL зажралися та повністю, тотально злили нішу сноубрейку. GFL 2 можна не чекати
Так сноубрейк - то звичайний шутер від третього лиця, а ГФЛ2 - по-крокова тактична стратегія (по типу xcom) :)
JKrl
Member

Повідомлення

daesz: 13.06.2024 11:15
Так сноубрейк - то звичайний шутер від третього лиця, а ГФЛ2 - по-крокова тактична стратегія (по типу xcom) :)
Ви трошки не розумієте ринок, вибачте.
Клієнт бачить соковитих аніме дівчат з вогнепальною зброєю, і все.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Переставив ніке і залип* за нею останні 3 дні. Я чомусь думав це гача зі стаміною та мануальним плеєм, а виявилось що це класична айдл гра. Мені все ще не дуже подобається сторі, і не дуже подобається графічний стиль персонажів. Але вона (як і всі інші айдл ігри) займає не так вже й багато часу коли весь цей ханімун період закінчується (ну тобто коли анлокнув всі гейм моди і запрогресив початкові стейджі), тому поки буду грати :)
JKrl
Member

Повідомлення

Zzz щось взагалі невідомо на кого розраховане.
Можливо на фанатів файтингов за 40?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 05.07.2024 09:56 Zzz щось взагалі невідомо на кого розраховане.
Можливо на фанатів файтингов за 40?
Ну так там i нiхто не робив нiчого...

Бойова система взагалi не вiдчуваеться...
Звукова частина взагалі ні про що, для ігор хойо це тупо крінж, і не більше... Вони добре деградували з HSR, тут взагалі саунд гірше вуви вийшов...
Геймплейно можливо було би окей по типу швидких аренок, але який ідіот зробив мільйони підвантажень (на HDD у знайомого вони по 20 секунд), мільйони анімацій, слоу мо і т.п. Це дико знижуе темп, так як на самих локаціях як блискавка бігаеш...
Ну ще навалили білого фільтру, щоб оце все ще більш крінжово виглядало...
Сюжет, могли би зробити якусь пародію, але я чогось не доганяю..
З позитивного... Напевно нічого :laugh:

А взагалі гра року вже є :laugh: Якщо дивитись на стан гри при першому тесті, гру можна через пів року в реліз.
JKrl
Member

Повідомлення

Та мене дивує взагалі моя особиста реакція, я до ігр ставлюсь неупереджено і суб'єктивно. Подобається? Граю поки подобається.
Вува хоч і з недоліками, но там кайф тупо бігати фармити ехо та шукати сундуки. Яй бігаю.
На ззз в мене нуль відклику. Мій мозок не зреагував на жодний аспект. Дизайн ніякий, комбат поганий, мир в загалі треш, технічна складова нижче середнього.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

JKrl: 05.07.2024 09:56Zzz щось взагалі невідомо на кого розраховане.
21-. Вищать від захвату.
JKrl: 05.07.2024 12:03На ззз в мене нуль відклику. Мій мозок не зреагував на жодний аспект. Дизайн ніякий, комбат поганий, мир в загалі треш, технічна складова нижче середнього.
Це дивлячись з чим порівнювати. В цілому відчуття, ніби деви забули, що роблять гачу з вайфу. Глянули, що в Ларіан ведмідь "зайшов", значить і їм треба :lol:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 06.07.2024 01:08
JKrl: 05.07.2024 09:56Zzz щось взагалі невідомо на кого розраховане.
21-. Вищать від захвату.
JKrl: 05.07.2024 12:03На ззз в мене нуль відклику. Мій мозок не зреагував на жодний аспект. Дизайн ніякий, комбат поганий, мир в загалі треш, технічна складова нижче середнього.
Це дивлячись з чим порівнювати. В цілому відчуття, ніби деви забули, що роблять гачу з вайфу. Глянули, що в Ларіан ведмідь "зайшов", значить і їм треба :lol:
35+
https://www.reddit.com/r/ZZZ_Official/c ... o_and_zzz/

Да й я не бачу проблему в стилі, проблема в самому геймплеї, хойо зробили рогалик по типу третього хонкаю в ХСР і тут почалося, що геймплей точно революційний, робимо по цьому гру.
Тільки нічого вони не покращили, а розробникам пофіг. Щось робити нове ось велком аркнайтс кожен рік новий рогалик з новими механіками і переосмисленням старих кривих механік.
А ось хойо випускають нову гру у якої я впевнений на 99% ендгейм механіки будуть як у старих їх ігор, як мінімум за годинку яку я пограв в суммі враження що змін напевно буде десь около нуля. І ти заходиш у нову (стару) гру.
Хоча в цілому в мене горить із бойової частини так як вона не відчувається взагалі...
JKrl
Member

Повідомлення

Donate: 06.07.2024 04:08 . Щось робити нове ось велком аркнайтс кожен рік новий рогалик з новими механіками і переосмисленням старих кривих механік.
Дівергент юніверс щось теж таааааке.
Лор ще більш заплутаний, механіки теж дивні.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Donate: 06.07.2024 04:08 Хоча в цілому в мене горить із бойової частини так як вона не відчувається взагалі...
Вона не інтуїтивна, але це про багато що в ЗЗЗ можна сказати. Коли розібрався - любителям кнопочки понатискати норм. Напевно єдине, до чого в мене особисто претензії немає, хоча мені такий геймплей і не заходить. Все руїнить візуал. Анімації+ефекти+фільтр і дають оте "не відчувається".
Автор посту - окремий випадок, з тексту ж явно.
Це в в ХСР, для 35+ напхали купу пасхалок на сайфай і Кафок з Ахерон. І геймплей покроковий.
А ЗЗЗ - чисто зумерська штука. Інша справа, що за "стилем", забули продумати елементарні речі. І тут немає жодного персонажа і навіть натяку на появу персонажа, з якого той же Kirakishou "зійде з розуму". Вайфу-фактор однієї Ембер>весь ZZZ.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin: 06.07.2024 08:45з якого той же Kirakishou "зійде з розуму"
Чому? Я не виключаю, що тут будуть няшки рівня Кафки чи Ахерон. Наприклад, Zhu Yuan мене трохи з розуму зводить.
спойлер
Але я закинув крутки на Акулу, бо вже маю на руках бойову повістку, залишилося ще дві неділі цивільного життя, тому не маю впевненості, що вийде покрутити Zhu Yuan.
До речі, доповідаю Вам щодо удачі свого облікового запису в Зенлесі. Ситуація та ж сама - тобто гірше, ніж 80% користувачів. Тобто маю ще одне підтвердження того, що удача прив'язана до облікового запису міхойо, а не до конкретної гри. Три гри на одному акаунті міхойо і всі три мають приблизно однакову удачу.

Відправлено через 4 хвилини 56 секунд:
Загалом з досвіду останніх півроку можу з впевненість сказати, що BrownDust2 — сама щедра гача-гра зі всіх. Ти маєш купу круток навіть якщо не граєш в гру, крім того система гачі дає змогу купувати дівчат за кешбек, якого дуже багато, адже ти маєш змогу робити до десяти безкоштовних круток щодня.
Міхойо така щедрість і не снилася. Не кажучи вже про цензуру няшок.
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
Коменти доставляють.
спойлер
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 17.07.2024 12:41 daesz
Коменти доставляють.
спойлер
Зображення
:gigi:

Я навіть не планував грати, але поки гра вище будь-яких похвал. Побачим як воно буде далі, що правда - хср мені спочатку зайшов, але сторін повернула кудись не туди і я втратив інтерес до неї.
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
Rat — то буде наступний персонаж, Джейн Доу. Мені гра також зайшла, я в неї заходжу з великим задоволенням, чого не скажеш про той же Wuthering Waves. Хоча в останньому у мене доволі непоганий акаунт, але грати тупо не цікаво.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я продав свій вува акк десь за 2 тижні до релізу зенлеса і радий що продав :D
Мені з 1.1 персонажів щось ніхто не зайшов, від Міябі я також не в захваті, глянемо хто буде буде другим персонажем в 1.2. Надіюсь не мейл.
Елен не пулив, Жу точно буду пулити, якщо б знати хто буде другий персонаж в 1.2 - то мб й вепон для Жу пулив би, бо так виглядає що буду скіпати все аж до 1.3 :D
спойлер
Зображення
Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
Перепрошую, 1.2 я точно скіпаю, там мейл + Янагі (фімейла з рожевим волоссям та в окулярах).
Якщо в 1.3 другий персонаж - це Lighter (мейл який часто "тусить" біля гаджет стору), то і 1.3 скіпаю :D Ок, мені варто навчитись читати до кінця - Лайтер буде 4зірковим персонажем на одному з банерів в 1.2.
Але є шанс, що це один із цих двох
спойлер
ЗображенняЗображення
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 17.07.2024 18:35Жу точно буду пулити
Я теж спробую, але не впевнений, що зможу без донату. Маю лише 40 круток і на банері нуль. Після Елен взагалі не крутив. Але не жалію, що забрав Елен, вона класна. Я її ще до релізу гри хотів забрати. Грати неї суцільне задоволення, такі-то комбо. Лише шкода, що отримав її на 82 крутці. Ось думаю, може зробити ще один аккаунт і на нього викрутити Жу, якщо на цьому не повезе.

Підписка і БП дали б мені круток як мінімум до першої 50/50, але зараз донатити в ігри немає бажання з цим курсом гривні. Міхойо ще й закрили лазівки для донату з інших країн, тобто тепер можна донатити тільки по тарифу для України, а це +20% податку "на гугл". Я раніше донатив за гривні по повній ціні, а потім дізнався, що можна купувати через США за 4.99 доларів, а не 5.99 як для України. Я приблизно з банеру Кафки так купував донати. Але недавно вони цю лазівку закрили, тепер треба ZIP-код штату США і я підозрюю, що вони ще й перевірятимуть країну походження банківської картки, тобто немає бажання ризикувати своїми аккаунтами.

До речі, хочу вас попросити перевірити на своїй RX7800XT, чи є ось тут якісь дивні артефакти? Мені навіть вдалося впіймати їх на скріншот. Це у мене вже друга гра, де в іграх на статичних картинках буває появляються оці дивні артефакти. Типу як бита пам'ять, постійні блимаючі квадратики, але вони блимають тільки сірим кольором і якщо переміщати вікно, то вони також переміщаються. Тобто проблема не з залізом, як я розумію. Це тільки на статичних картинках і саме в іграх. Це місія The Midnight Pursuit (I) - Strange Messages.
Ось на скріншоті приклад цих дивних артефактів. Поки що помітив їх тільки в цьому місці, на всіх решта картинках їх наче немає.
спойлер
Зображення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 22.07.2024 19:44
daesz: 17.07.2024 18:35Жу точно буду пулити
Я теж спробую, але не впевнений, що зможу без донату. Маю лише 40 круток і на банері нуль. Після Елен взагалі не крутив. Але не жалію, що забрав Елен, вона класна. Я її ще до релізу гри хотів забрати. Грати неї суцільне задоволення, такі-то комбо. Лише шкода, що отримав її на 82 крутці. Ось думаю, може зробити ще один аккаунт і на нього викрутити Жу, якщо на цьому не повезе.

Підписка і БП дали б мені круток як мінімум до першої 50/50, але зараз донатити в ігри немає бажання з цим курсом гривні. Міхойо ще й закрили лазівки для донату з інших країн, тобто тепер можна донатити тільки по тарифу для України, а це +20% податку "на гугл". Я раніше донатив за гривні по повній ціні, а потім дізнався, що можна купувати через США за 4.99 доларів, а не 5.99 як для України. Я приблизно з банеру Кафки так купував донати. Але недавно вони цю лазівку закрили, тепер треба ZIP-код штату США і я підозрюю, що вони ще й перевірятимуть країну походження банківської картки, тобто немає бажання ризикувати своїми аккаунтами.

До речі, хочу вас попросити перевірити на своїй RX7800XT, чи є ось тут якісь дивні артефакти? Мені навіть вдалося впіймати їх на скріншот. Це у мене вже друга гра, де в іграх на статичних картинках буває появляються оці дивні артефакти. Типу як бита пам'ять, постійні блимаючі квадратики, але вони блимають тільки сірим кольором і якщо переміщати вікно, то вони також переміщаються. Тобто проблема не з залізом, як я розумію. Це тільки на статичних картинках і саме в іграх. Це місія The Midnight Pursuit (I) - Strange Messages.
Ось на скріншоті приклад цих дивних артефактів. Поки що помітив їх тільки в цьому місці, на всіх решта картинках їх наче немає.
спойлер
Зображення
Скажи дякую, що не на 160 крутці :lol: Я ось 50/50 лузнув, а оні-онесан буде лише в 1.3 :laugh: Ну хочаб не як аяку яку прийшлось чекати до 2.0 :laugh:
Відповісти