Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 23.05.2024 01:40 Лише зовні, а так прирости так там були такі собі. Три сотки атаки там погоду робили лише для роликів на спідкліри боссів через ексу чи тачанку. А так була юзлесс, так як займає місце на мапі. Бафала вона б ДПС я хонці з 300 до 30000 ото б було, а так ні :laugh:
Я мав на увазі саме дизайн персонажа та механіку того як вона працює :)
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Donate: 23.05.2024 01:40Щоб не було поверкріпу знову.
:facepalm:
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Цікава штука
https://honkaistarrailsorter.tumblr.com/
Трохи несподівано вийшло
спойлер
Favourite Character List:
1. Seele
2. Fu Xuan
3. Ruan Mei
4. Acheron
5. Stelle
6. Himeko
7. Yukong
8. March 7th
9. Asta
10. Hanya
11. Guinaifen
12. Serval
13. Sushang
14. Robin
15. Firefly
16. Huohuo
17. Lynx
18. Black Swan
19. Pela
20. Bronya
21. Qingque
22. Clara
23. Bailu
24. Xueyi
25. Natasha
26. Silver Wolf
27. Herta
28. Welt
29. Dan Heng
30. Gepard
31. Jing Yuan
32. Luocha
33. Kafka
34. Gallagher
35. Boothill
36. Arlan
37. Yanqing
38. Hook
39. Sparkle
40. Blade
41. Imbibitor Lunae
42. Argenti
43. Misha
44. Jingliu
45. Luka
46. Dr. Ratio
47. Tingyun
48. Sampo
49. Aventurine
50. Topaz
51. Caelus
52. Jade
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пограв трохи в ВВ - ну таке, сторі лайно повне, діалоги лайно повне, чарактер дизайн - всі з чорною палітрою (за винятком буквально 3-4 персонажів), багато жаліються на статери, але в мене наче не було (хоча проц постійно довбиться в сотку і температура 70*С).
JKrl
Member

Повідомлення

daesz: 24.05.2024 00:53 Пограв трохи в ВВ - ну таке, сторі лайно повне, діалоги лайно повне, чарактер дизайн - всі з чорною палітрою (за винятком буквально 3-4 персонажів), багато жаліються на статери, але в мене наче не було (хоча проц постійно довбиться в сотку і температура 70*С).
все добре післе перших двух арок.
не так як Star Rail, але добре.

Відправлено через 5 хвилин 40 секунд:
Donate: 23.05.2024 01:40
lewerlin: 19.05.2024 23:17
Добрий день. :rolleyes: Це вже трішки бородато.
Ну а так то чого ще чекалось від Е6?
Якби воно ще не співало весь час, був би взагалі кайф.
Щоб не було поверкріпу знову. Але для міхойо це вже ОК я розумію, з ахерон пройшло люди побігли кидати грошима. Приросту в 400% від конст це чудово :laugh: Чекаю коли 500% :laugh:
99% користуються персонажами навіть без сіги.
який паверкріп, в фф нормальне вікно можливостей, але зробити їй команду зможуть тільки ті що е6 тягають и 8 раз на день заливають.
я нагадаю, на одного дпс персонажа в цій грі уходить від 1 до 3 місяців фарму.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Я теж спробував вуву. Розчарований оптимізацією гри. Статерів немає, але відеокарту жарить на всі 280 Вт і це при 60 фпс і при загалом убогій якості графіки в цій грі навіть на максималках. Субтитри часто просто не поміщаються на екрані і я не маю можливості прочитати їх повністю, а з англійським озвучуванням я грати не хочу, воно убоге.
Поки що тут немає персонажів рівня Кафки, які можуть звести тебе з розуму і в очікуванні яких ти півроку будеш мало чи не на стелю лізти від бажання її отримати. Або будеш готовий просадити майже останні гроші на Е6 Ахерон. Трохи цікава в плані зовнішності персонаж другої половини патчу, можливо заради неї я пізніше трохи пограю.
Найбільше не подобається те, що ця гра вимагатиме багато часу на прокачування персонажів. Ще одної грінділки я не хочу. Скоро виходить нова гра від міхойо і ось там є персонажі, які мені цікаві. Тому певно вува і як пгр від цієї ж компанії не для мене. Не останню роль зіграв і той факт, що я ще рік назад зробив три акаунти і на всіх трьох мене заскамило в гачі на ті безкоштовні крутки, які вони дали. Якщо гра скамить вже зі старту, то навіщо вона треба. Чекаю на зенлесс зон зіро і на азур промілію.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я рерольнув тричі на одному й тому ж аці, отримав на Азії з перших 10 круток Енкор, так і лишився грати на Азії. Зі стандартного маю всіх крім Калчеро. На лімітованому - зробив 10 круток та отримав дівчинку-монка і фактично гарант на Їнлінь.
Все ще не подобається сторі, не цікава взагалі, діалоги не фонтан також, озвучка (англомовна) у деяких персонажів реально дно, англомовні субтитри часто не збігаються з тим що в англомовній озвучні (лол), але добре що відомбраження ЮАй можна виключили, то хоть не ріже око, експлоринг нормальний і це фактично те чого я й залип, бойовка - ну таке, мені в геншині більше подобалась, кіти у персонажів цікаві (подобається реалізація цих інтро/аутро), музика моментами норм, моментами взагалі "не в тєму", технічна частина - це просто зашквар, проц постійно довбиться в сотку з температурою 70*С, в той час ВК максимум на 40% загружена (2к) і температура рівня айдла, в гри також якісь проблема з освітленням, деколи воно наче норм, а деколи виглядає убого що пц, також тонна багів на старті.
Оскільки нічого не граю з гач в даний час, то продовжу грати, а як на горизонті з'явиться AKEF/GFL2 - то продам акк and call it a day :rotate:

Ця гра мене навчила апрешіейтити геншин - поки ніхто його в оупен ворлді не зміг ні наздогнати, ні тим більше обігнати в плані якості поголовно всього що є в грі. Жаль, що мій геншин профіль був на тому ж аці що й хонкай, так би мб й переставив та побавився в нього. Починати все спочатку не охота..
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 28.05.2024 23:07оки що тут немає персонажів рівня Кафки, які можуть звести тебе з розуму і в очікуванні яких ти півроку будеш мало чи не на стелю лізти від бажання її отримати. Або будеш готовий просадити майже останні гроші на Е6 Ахерон. Трохи цікава в плані зовнішності персонаж другої половини патчу, можливо заради неї я пізніше трохи пограю.
ІМХО, переплюнути Хойо в плані персонажів, можуть розробники Азурки. Якби ж в них над головою не стояв Тенцент...
Kirakishou: 28.05.2024 23:07Найбільше не подобається те, що ця гра вимагатиме багато часу на прокачування персонажів. Ще одної грінділки я не хочу.
А поки скрізь так, за винятком ХСР. Індустрія ще не прочухала тренд. Якщо Хойо і в ЗЗЗ його дотримаються, і гашню адаптують, то тоді вже можна буде побачити зміни і в інших тайтлах.
daesz: 28.05.2024 23:59поки ніхто його в оупен ворлді не зміг ні наздогнати, ні тим більше обігнати в плані якості поголовно всього що є в грі.
Всього то "Big Bosses" не бухгалтери-гуманітарії :gigi: .
JKrl
Member

Повідомлення

Kirakishou: 28.05.2024 23:07 Субтитри часто просто не поміщаються на екрані і я не маю можливості прочитати їх повністю, а з англійським озвучуванням я грати не хочу, воно убоге.
Поки що тут немає персонажів рівня Кафки, які можуть звести тебе з розуму і в очікуванні яких ти півроку будеш мало чи не на стелю лізти від бажання її отримати.
японська топ.
Актор Колкаро грав Сейфірота та Леона.

Буде в наступному патчі, але як вони її продадуть невідомо.
Kirakishou: 28.05.2024 23:07
Найбільше не подобається те, що ця гра вимагатиме багато часу на прокачування персонажів.
ти навіть не уявляеш
поки що мої стати приблизно 200 еліток на один кусок сета (потрібно два), на стандартний білд 4-3-3-1-1
поки що бачиться що ця ігра по рівню грінда на уровні ммо, плюс досить напряжні дейліки на мій смак.
я теж поки що пограю поки грається, але багато парити мозок, і витрачати гроші навіть на підписку, не буду.

Поки що мене найбільше не влаштовує те, в ігрі не має творчої горізонтальної прогресії окрім елементів, які нічого не роблять окрім як обходять резисти.
В геншині це елементальни реакції, в стар рейл це крит, брейк, фоллоу, дот, 4 архетипи + гібриди.
lewerlin: 29.05.2024 10:51 А поки скрізь так, за винятком ХСР.
місяць книжки на левел ап, якщо не фармити а просто чекати івентів та батлпасу
3 дні на брейк матеріали
2 тижні трейси
від місяца (сапорт) до трьох (дпс) на реліки
ми в одну гру граємо?
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 28.05.2024 23:59проц постійно довбиться в сотку з температурою 70*С, в той час ВК максимум на 40% загружена (2к) і температура рівня айдла
У мене на 2К теж все нормально, а от на 4К відяха починає жерти 280 Вт, тобто свій максимум. І на це впливає лише одна опція в налаштуваннях — тіні. Якщо поставити тіні на мінімум, то споживання падає до 120 Вт. Схожа ситуація в Honkai Impact 3rd і Snowbreak: Containment Zone, там теж є певні налаштування, які змушують відеокарту жерти 280 Вт. В Genshin Impact та Honkai: Star Rail оптимізація чудова, там всі налаштування в максимум і споживання близько 100-120 Вт в 4К. Це мене дуже сильно злить. Схожа ситуація була в Punishing: Gray Raven, там теж кінчений ПК-клієнт. Саме тому я в неї майже не грав.
lewerlin: 29.05.2024 10:51ІМХО, переплюнути Хойо в плані персонажів, можуть розробники Азурки. Якби ж в них над головою не стояв Тенцент...
Я не грав в Azur Lane, але судячи по аніме, а також по офіційним артам вони принаймні можуть в дизайн персонажів, тобто малювати цікаву зовнішність, а не як в Wuthering Waves всі персонажі в китайських сукнях і темних тонах. Почекаємо Azur Promilia і подивимося, які там будуть персонажі і чи захочу я витрачати на них гроші. На Zenless Zone Zero певно що захочу. Хоча для початку спробую пограти безкоштовно, подивлюся яка буде вдача на аккаунті.
JKrl: 29.05.2024 16:06місяць книжки на левел ап, якщо не фармити а просто чекати івентів та батлпасу
Скоріше малося на увазі те, що фармити в ХСР дуже легко. Фактично ти зливаєш енергію на автобій і отримуєш ресурси. Тобі не треба блін бігати по всій карті, щоб отримати реліки в ХСР. Наприклад, в геншині тобі треба вручну проходити кожен данж. За роки гри це вже блін набридло, проходити одні і ті ж данжі роками. А в ВуВі, як я розумію, тобі взагалі треба бігати по карті, щоб фармити ехо. Тобі нафіг треба ця тупа грінділка. Що вона може запропонувати такого, щоб захотілося спалювати на неї купу часу?
Спробую забрати Їнлінь і буду заходити час від часу. Зараз постійно грати точно не буду. Можливо, якщо вони колись допилять ПК-клієнт, то пограю. Мені просто цікаво, вони що, не помічають, що субтитри не поміщаються в ту кількість рядків, яка є в грі? Там купа речень тупо обірваних на половині. Я не хочу грати з англійським озвучуванням, я граю в ігри виключно з японським озвучуванням. Власне японська озвучка, японські чардізи та типажі це єдине на даний момент, що може зацікавити мене в відеоіграх взагалі.
Ще я не зрозумів, чому вони не надіслали в гру ті ехо, яких я крутив в гачі на їх сайті перед релізом гри. Також, промокоди які вони дали на 520 місцевих прімогемів. Два з них діяли тільки один день. Що за жадібність на старті гри? Коли у тебе є потужні конкуренти на ринку?
Одним словом сміття, а не гра.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 29.05.2024 18:40
daesz: 28.05.2024 23:59проц постійно довбиться в сотку з температурою 70*С, в той час ВК максимум на 40% загружена (2к) і температура рівня айдла
У мене на 2К теж все нормально, а от на 4К відяха починає жерти 280 Вт, тобто свій максимум. І на це впливає лише одна опція в налаштуваннях — тіні. Якщо поставити тіні на мінімум, то споживання падає до 120 Вт. Схожа ситуація в Honkai Impact 3rd і Snowbreak: Containment Zone, там теж є певні налаштування, які змушують відеокарту жерти 280 Вт. В Genshin Impact та Honkai: Star Rail оптимізація чудова, там всі налаштування в максимум і споживання близько 100-120 Вт в 4К. Це мене дуже сильно злить. Схожа ситуація була в Punishing: Gray Raven, там теж кінчений ПК-клієнт. Саме тому я в неї майже не грав.
Після сьогоднішнього апдейту - дещо впало споживання е/е процом (десь в середньому на 10-15Вт) та температура на 6-8*С. Але вважаю всерівно все ще дуже високим споживання як для настільки простої гри..
Дяк за підказку з тінями, гляну після вечері скільки виходить споживання з найвищими тінями та наступними по якості :)
Kirakishou: 29.05.2024 18:40
lewerlin: 29.05.2024 10:51ІМХО, переплюнути Хойо в плані персонажів, можуть розробники Азурки. Якби ж в них над головою не стояв Тенцент...
Я не грав в Azur Lane, але судячи по аніме, а також по офіційним артам вони принаймні можуть в дизайн персонажів, тобто малювати цікаву зовнішність, а не як в Wuthering Waves всі персонажі в китайських сукнях і темних тонах. Почекаємо Azur Promilia і подивимося, які там будуть персонажі і чи захочу я витрачати на них гроші. На Zenless Zone Zero певно що захочу. Хоча для початку спробую пограти безкоштовно, подивлюся яка буде вдача на аккаунті.
Обережно, стрімер дуже горні хорні :D
спойлер
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 29.05.2024 18:43Дяк за підказку з тінями, гляну після вечері скільки виходить споживання з найвищими тінями та наступними по якості :)
Краще з мінімальними і наступними по якості або з високими. Там різниця в два рази.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 29.05.2024 18:48
daesz: 29.05.2024 18:43Дяк за підказку з тінями, гляну після вечері скільки виходить споживання з найвищими тінями та наступними по якості :)
Краще з мінімальними і наступними по якості або з високими. Там різниця в два рази.
Перетещу всі, щоб глянути наскільки різниця у віжуалі та споживанні.
То відео, що я кинув про АР - то, здається, теє саме що ви кидали, але він там приводить трохи аналітики чому АР може мати успіх там, де умовний сноубрейк чи вува не змогли (в тому числі й предомінантлі чорна палітра у 80% персонажів).

Ще один з мінусів вуви який раніше не писав - мапа гіганська, але абсолютно форґетабл. Я не грав геншин з першого реролу венті і я по пам'яті зможу згадати 80%+ всього, що можна зустріти по дорозі Монштадту до Ліуе. В той час у вуві світ просто пустий та одноманітний..
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 29.05.2024 18:51Ще один з мінусів вуви який раніше не писав - мапа гіганська, але абсолютно форґетабл. Я не грав геншин з першого реролу венті і я по пам'яті зможу згадати 80%+ всього, що можна зустріти по дорозі Монштадту до Ліуе. В той час у вуві світ просто пустий та одноманітний..
В геншині мапу взагалі просто боги робили, майже скрізь можна знайти щось цікаве. Вона дійсно запам'ятовується. Я навіть не уявляю, скільки часу на неї витратили і скільки цим займалося людей. Інадзума для мене вже взагалі як рідна, наче я там живу і знаю, де лежить кожен камінчик. Шкода, що вони ті цікаві острови, які на літніх івентах були не залишили в грі назавжди.

Відправлено через 47 хвилин 10 секунд:
daesz: 29.05.2024 18:44Після сьогоднішнього апдейту - дещо впало споживання е/е процом (десь в середньому на 10-15Вт) та температура на 6-8*С. Але вважаю всерівно все ще дуже високим споживання як для настільки простої гри..
Дійсно, після сьогоднішнього патчу відеокарта навантажена на 170-200 Вт, а не на 270 Вт, як раніше.
Ще питання, у мене одного при виході з гри не через альт+ф4 виходить з аккаунту і треба заново вводити пошту та пароль? Бо і на роботі, і вдома постійно виходить з аккаунту, якщо виходжу з гри через кнопку вийти.

Графіка на максимальних налаштуваннях ніяка. Що тіні, що текстури не відповідають споживанню, яка гра просить від відеокарти. Ще, якщо натиснути ескейп, то гра в меню починає більше навантажувати відеокарту.

Відправлено через 3 хвилини 33 секунди:
Статтери на максимальних налаштуваннях є. Ще інколи якийсть дивний пінг - то 60, то 100+.

Відправлено через 6 хвилин 49 секунд:
Ось в цій будівлі різниця в тінях на мінімумі і будь яких інших налаштуваннях в два рази.
спойлер
Зображення
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 29.05.2024 20:03 Ще питання, у мене одного при виході з гри не через альт+ф4 виходить з аккаунту і треба заново вводити пошту та пароль? Бо і на роботі, і вдома постійно виходить з аккаунту, якщо виходжу з гри через кнопку вийти.
Теж саме, вихожу тільки через альт+ф4. На телефоні все нормально (сам не пробував але зі слів деяких людей в дискорді).
Kirakishou: 29.05.2024 20:03 Відправлено через 3 хвилини 33 секунди:
Статтери на максимальних налаштуваннях є. Ще інколи якийсть дивний пінг - то 60, то 100+.
В мене наче стабільний графік фрейм-тайму - 16-18мс без спайків взагалі, але пінг 290-330 (Азія), хоча не геймплей, наче, не впливає взагалі. Тільки деколи з'являється на весь екран "конекшн проблем. реконектін..", десь 2-3 рази за ігрову сесію.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

JKrl: 29.05.2024 16:06місяць книжки на левел ап, якщо не фармити а просто чекати івентів та батлпасу
3 дні на брейк матеріали
2 тижні трейси
від місяца (сапорт) до трьох (дпс) на реліки
ми в одну гру граємо?
Мались на увазі фактичні витрати реального часу ігрову рутину. Кілька раз табнути, натиснути кнопку, поклікати по щоденках і вийти. Ресурси зафармлені, нефрит забраний. Все паралельно зі своїми справами, наприклад приготуванням сніданку. Гра не конкурує за реальний час ні з чим по суті.
Kirakishou: 29.05.2024 18:40Я не грав в Azur Lane, але судячи по аніме, а також по офіційним артам вони принаймні можуть в дизайн персонажів, тобто малювати цікаву зовнішність, а не як в Wuthering Waves всі персонажі в китайських сукнях і темних тонах.
Найголовніше, вони вміють в індивідуальність і якість характерів. Коли персонаж легко співставляється з гіпотетичною(а інколи взагалі знайомою) реальною людиною. Зовнішність без характеру вайбу не створить.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Просто процитую те що сказав в день релізу про вуву :D
Зображення
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 29.05.2024 22:02Просто процитую те що сказав в день релізу про вуву :D
Изображение
Шивон була б більш вдалим прикладом :gigi: .
В принципі, судячи з усього, в вуві цілком ок з гейплеєм, і якщо вони не будуть вперто намагатись "в вайфу", а розвиватимуть саме геймплейну складову - в них буде власна немаленька ніша.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 29.05.2024 22:27
daesz: 29.05.2024 22:02Просто процитую те що сказав в день релізу про вуву :D
Изображение
Шивон була б більш вдалим прикладом :gigi: .
В принципі, судячи з усього, в вуві цілком ок з гейплеєм, і якщо вони не будуть вперто намагатись "в вайфу", а розвиватимуть саме геймплейну складову - в них буде власна немаленька ніша.
Чесно кажучи мені геймплейно соло левелін більше сподобався. Саме "бойовка".
JKrl
Member

Повідомлення

Ще один майже ідеальний юніт в ростер.
спойлер
Зображення
Відповісти