Diablo IV | 2023

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Varzek: 13.06.2023 19:10 А подскажите плиз по поводу прохождения на более высокой сложности. Вот я прошёл игру на легкой сложности. Что нужно делать дальше? Переключать сложность на Ветеран в Киовашаде? Нужно ли заново проходить основную компанию или только те сайд квесты, которые я не прошёл ранее?
Ну я от граю мало, кампанію не пройшов. Перемикався туди-сюди з першого рівня складності на другий і назад, прогрес кампанії залишається, як і рівень розвіданості світу. Власне як у третій дьяблі можна було спокійно змінювати рівень складності хоч по кілька разів щодня, так і тут. У четвертій дьяблі навіть спростили до того, що не обов'язково в меню гри виходити, а просто в місті клацнути на статую. Але й в третій знижувати рівень можна було без виходу в меню. Ну от якщо виконав якийсь квест наполовину, чи пройшов підземелля частково, то не знаю чи не доведеться в четвертій проходити з початку, не пробував, але на мій погляд то дрібниці.
Наприклад основну частину кампанії зручно проходити на конкретному рівні складності, а певного боса ніяк не в силах пройти. Тоді після кількох смертей від цього боса просто переходиш на менший рівень складності, перемагаєш боса й знову переходиш на вищий рівень складності, щоб гріндити більше. Я так в третій Дьяблі трьох босів: Беліала, Урзаеля та Малтаеля завжди міг проходити тільки на менших рівнях складності, ніж усе інше. Тут теж щось подібне має бути, але я зараз ледве-ледве на першому рівні не все витягую.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka
А каким классом играешь?
sergiiua
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Kassatka
Думаю, шось з прокачкою не так, бо потрібні шмотки падають без проблем. Почав грати з другого рівня, на ньому без проблем пройшов основну компанію (без жодного сайдквесту і тд), перейшов на третій рівень, на ньому «закрив» усі міста та відкрив усі дерева (щоб отримати усі постійні бонуси), перейшов на 4ый рівень, тепер зачищаю найтмар данжи для прокачки гліфів та грінду.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Трохи напрягають лаги при заході в місто через мережевий код гри. А, і таки пару разів ловив баг де перестає працювати голосовий чат.
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Titan - шедевральна. Имхо. Но. Диабло есть диабло.
з.ы Специально достал лицензионный - внимание! DVD с диабло 3. Поностальгировать так сказать. Купленный, в когда - то существующих гейм-магазинах в городе Винница. Что скажу. Мои доходы в долларах существенно упали. Индексации нет. Купить диаблу 4 я не смогу сейчас. И по-доброму завидую тем кто может. Это игры нашей молодости - уверен, для многих.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AceDeLaeda
У меня тоже есть лицензионный диск третей части. 300 с чем-то гривен стоил в 2012. Покупать диски было приятнее, чем цифровую лицензию сейчас. И помню игра тогда была сложнее, чем через лет 5-6, когда я в итоге её прошёл :)
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 13.06.2023 23:28 Перемикався туди-сюди з першого рівня складності на другий і назад
Для чого? там 2 рівень і так ізі
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Опять выкинуло с сервака ещё и сразу после победы над боссом по квесту. Интересно, сохранился ли процесс.
Но я полез сразу проверять инет и он работает. Не пойму в чем проблема, если у всех остальных всё ок.

Відправлено через 1 годину 22 хвилини :
Тут ещё стоит учитывать, что комп подключен к роутеру по WiFi. И возможно вся беда в этом, а я грешу на игру.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Подскажите не могу понять на что влияет данная настройка. Вроде разницы нет. Стою тестирую - разницы ноль.
Возможно это для других игроков которые рядом бегают - их будет подсвечивать?
Зображення
Зображення
Зображення

Вот скрины, на одном она вкл , на другом выкл. Мы стоим с волком бьём друг друга - разницы нет
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

По идее должно подсвечивать своего перса когда вокруг носятся толпы других игроков и мобов и ты вообще не можешь понять кто где (ака файты с ворлд боссами).
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

penetrator
Надо будет проверить. В соло локациях разницы 0
D1maV
Member

Повідомлення

Я прошу пробачення, але всі пишуть що гра зайшла…
Я програшові сюжетеку проблювався і видалив батлнет і прокляв блізард.
Я граю в серію Діабло з 97 року. І є фанатом серії (був).
Я не можу терпіти цей сюжет))
Далі спойлер
спойлер

Пів гри всі бояться призову Анданіель- а потім її призивають, і реакції 0, люди що поряд навіть не помітили її)

Потім Даріель просто на проході з нічого виникає. Навіть ніхто і слова не промовив - пояснити її виникнення. ( хто не в курсі, ця сутність страшніша ніж Андаріель по лору )

Додали в гру кобилу - а навіщо, я так і не поняв, сенсу в ній 0 - швидкість переміщення росте на відсотків 10)))
Але мерка зробити не змогли.

Трильйон побічних квестів- світ на межі руйнування, а ти піди знайди ковпачок від флешки що загубився.

Відсотків 60 сюжетки приділено Еліасу (що призвав Ліліт), але він вже її призвав так що на нього трохи пофіг получаеться)

Ну і саме головне - гра неначебто Діабло називається - так у мене є одне питання… А де Діабло?

Ну і де Тіраель?

П.С. В грі (4 частині) є Месхів - якщо хто не памʼятає це НПС який був капітаном корабля у другій Діаблі і переносив персонажа з другого акта в третій. Так ось в діаблі 2 йому що найменше років 30, Діабло 3 по хронології через 20 років після другої, а Діабло 4 ще через 50 років після третьої. Тобто йому має бути що найменше 100 років, так не погано зберігся дід)

Я розумію що всім новим сценаристам глибоко насрати на те що там було у попередніх діаблах, але @₽&₽? у цю гру грають виключно тому що грали попередні!! :weep:

П.п.с. Хто не дуже шарить за Лор Діабло то Інарій хотів вбити всіх людей а Ліліт дійсно врятувати. І Лорат мав би це розуміти як хорадрім- бо їм ця історія відома...
sergiiua
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

D1maV
І шо там такого легендарного було у сюжеті в Діабло 2? :) Це гра про грінд від 1ої до 4ої :)
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

В игре про гринд сюжетка неважна. Меня наоборот бесит ее наличие и, надеюсь, в сезонах ее можно будет скипнуть.
Как и механика renown. Ее уже тоже требуют переработать, а то накатывает ужас от мысли, что в новом сезоне надо будет снова делать тупые сайд квесты что бы получить эти 4 очка парагона в конце.
Тупые аффиксы nightmare данжей туда же. Все эти ваншот молнии заставляющее забегать под купол и летящие за тобой детонирующие камни убивают всю динамику.
Близзы, которые вместо того что бы бафнуть плотность мобов в хреновых данжах режут ее в жирных локациях опять таки убивая динамику.
Лошадь, которая застряет и цепляется за любую неровность, да еще и имеет кд на суммон :facepalm:
Телепорт слава богу немного фиксанули, но все равно куча мест где он не срабатывает.

Вообщем сейчас к игре много претензий и там уже вроде как готовят патч с 15 листами а4 изменений. Поглядим.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

sergiiua: 19.06.2023 02:09 D1maV
І шо там такого легендарного було у сюжеті в Діабло 2? :) Це гра про грінд від 1ої до 4ої :)
как минимум нарративный сторителинг в заставках, в д3\д4 не было ничего подобного.

А так да, искать глубокий лор в Дъябле сродне с поиском сюжета в CS/
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

penetrator: 19.06.2023 11:31 В игре про гринд сюжетка неважна.
Если они уберут сюжетку - потеряют большое количество игроков. Да и вообще сюжетка в Диабло оказалась не такая уж и куцая. Я как-то наткнулся в ютубе на серию роликов "Тайны Cанктуария". И после этого я понял, что там уже немало контента и его можно развивать.
vovandos1
Member

Повідомлення

Подскажите, а если я куплю обычное издание за 2500, я смогу потом проапгрейдиться до максимального за +1к?
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

vovandos1
Там у грі присутній магазин, де за реальні гривні можна купувати одиниці "платини", а потім за ту ігрову "платину" купляти різні плюшки типу косметики, а також за неї ж можна проапгрейдити гру до більш преміального видання. Наприклад я купив Digital Deluxe за 3149 грн, а не Ultimate за 3499 грн. (різниця в ціні 350 грн.). У магазині у мене є зараз можливість проапгрейдитись до Ultimate за 1000 одиниць платини, а пакет 1000 одиниць платини можна купити за 339 грн. Навіть трішки дешевше за 350 грн. в моєму випадку виходить. :) Очевидно від базової до Digital Deluxe або до Ultimate також можна буде проапгрейдитись, але я не знаю, за скільки одиниць платини. Наступний пакет платини 2500+300 бонусних = 2800 штук коштує 848 грн., а також є пакети 200 штук за 69 грн. і 500 шт. за 169 грн.
Наприклад якщо апгрейд коштує 3000 платини, то він обійдеться 917 грн., а от якщо 3500 платини, то 1086 грн. Варто запитати у того, в кого в наявності зараз базова версія, скільки одиниць платини коштує апгрейд до Ultimate.
Тому можна спокійно не поспішати купувати максимальну версію, а купити базову, і потім вже при бажанні й при нагоді апгрейдити.

Відправлено через 23 хвилини 10 секунд:
Також в мене є можливість за 237 грн. одноразово придбати комплект-доповнення "Мисливець зі склепу", який дасть три фігнюшки (додаткову конячку та дві декоративних зброї), а також 800 одиниць платини. Ну а потім вже докупати платину до потрібної суму для апгрейду. Так навіть краще буде, бо отримаємо ще один різновид конячки окрім того, що дається разом з Digital Deluxe. Буде дві конячки на вибір після апгрейду до Digital Deluxe або Ultimate.
D1maV
Member

Повідомлення

sergiiua: 19.06.2023 02:09 D1maV
І шо там такого легендарного було у сюжеті в Діабло 2? :) Це гра про грінд від 1ої до 4ої :)
Кому як)
Мені навпаки здається що грінд мав сенс д2 ну може ще в д3 до рос. А зараз не розумію навіщо гріндити? Пвп нема, трейду нема. Тепер грінд для людей з супер-першороднім-древнім інтелектом де вони можуть переролити пару синапсів)))
Mnemon
Member
Аватар користувача

Повідомлення

D1maV: 21.06.2023 09:43
sergiiua: 19.06.2023 02:09 D1maV
І шо там такого легендарного було у сюжеті в Діабло 2? :) Це гра про грінд від 1ої до 4ої :)
Кому як)
Мені навпаки здається що грінд мав сенс д2 ну може ще в д3 до рос. А зараз не розумію навіщо гріндити? Пвп нема, трейду нема. Тепер грінд для людей з супер-першороднім-древнім інтелектом де вони можуть переролити пару синапсів)))
Можеш продати речі через обмін між персонажами. Є канали у діскорді, де кидають оголошення про продаж тих чи інших речей. Можна таким чином заробляти золото. :)
Відповісти