Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я й забув про Снєжную, думав, Натлан останній. Але з іншої сторони це якраз десь на рік-півтори контенту. А якщо це тільки анонс розробки, то й на цілих 2-3, тож Селестія також поміститься. Я нікке трохи пограв та дропнув десь перед релізом ЗЗЗ, мені щось ні сторі не зщайшов, ні геймплей. Хотів зайти забрати Аску та Рей - і забув, а як згадав - анінстральнув, бо підгоріло :D
Я повернувся в SWGoH, люблю ЗВ і все тут. І контент мені в ньому подобається (гільд рейди, купа різного ПвП), думаю навіть занести на річницю гри (вона через декілька тижнів) + паралельно жду GFN2 і AKEF.
Я б, мабуть, також не рішився дропнути гру в яку заносив, ще й настільки багато, але з власного досвіду знаю, що грати більше 2 гач одночатно - не дуже хороша затія :D
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 13.10.2024 23:59Я б, мабуть, також не рішився дропнути гру в яку заносив, ще й настільки багато, але з власного досвіду знаю, що грати більше 2 гач одночатно - не дуже хороша затія :D
Якби не Натлан, я б напевне дропнув на певний час. Не на зовсім, бо все ж цікаво, чим це закінчиться. Місія Архонтів в Натлані прям дуже класна. Плюс вони почали завозити нормальних персонажів. Дорослих жінок з мінімумом цензури.
Ось перша – Шілонен.
спойлер
Візуально така собі гяру, але на відміну від тупих гяру, вона розумна та талановита жінка. Чисто гап-мое, тобто гра на протиріччях. Японці люблять таке, це вже можна сказати заїжджена тема, але все одно чіпляє.
Після неї на горизонті Часка. Це котра з ельфійськими вушками. Та Мавуйка – Піро Архонт. На картинці вона з червоним волоссям. Причому вони дуже цікаві по сюжету, особливо Мавуйка.
спойлер
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мавуйка виглядає класно, чимось нагадує Ділюка :D
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 13.10.2024 23:59Я й забув про Снєжную, думав, Натлан останній
Після Снєжної точно має бути Каенріах, а от потім - Х3.
До купи, Дайна, з його новим Елементом, заанонсили ще за царя гороха, десь це має розкритись.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Схоже, що 3 грудня й справді може бути реліз. Тільки помітив що 2 тижні тому (якраз коли "всплила" дата 3 грудня) вони додати пролог трейлер на свому ютуб каналі.
https://www.youtube.com/@GFL2EXILIUM/videos

Зображення
JKrl
Member

Повідомлення

Берніс, е1 Робін та е1с1 топаз, всі 50/50 пройшли.
Гарний патч.
Юнлі розібрала хулая за 3 цикли, доречі. І те, один цикл просто чекав ульти Робін. Дамаг набагато краще ніж я очікував
Kirakishou
Member

Повідомлення

Якщо не брати до уваги цікавий сюжет та чудових персонажів (якби вони їх не цензурили, було б ще краще), то мені Zenless Zone Zero починає набридати. І справа навіть не в тому, що я програв там майже всі 50/50. Мені, як і пану lewerlin та пану daesz вже також починає набридати фарм — проходити одні і ті ж арени та отримувати сміття замість реліквій. Весь контент в HDD також вже давно набрид — як арени, так і телевізори. Ще дуже не подобається, що ця гра ніфіга не F2P friendly. Мабуть, це сама жадібна зі всіх ігор міхойо. Без сігнатурок твої персонажі просто не дамажать. Ресурсів на прокачку персонажів постійно не вистачає. Безодня дуже складна. Мабуть, такого не було ні в Genshin Impact, ні в Honkai Star Rail, що навіть перші поверхи даються зі складністю — треба попотіти, щоб отримати якихось одну-дві крутки.
Поки що найкраща для мене гра у міхойо це Honkai Star Rail. Фарм завдяки автобою не вимагає від тебе багато часу — він менше набридає, ніж той контент, який потрібно проходити самостійно. Genshin Impact з виходом Натлана також повернув до себе цікавість, але виключно завдяки завданню Архонтів. Воно просто шедевральне.
Я поки що не буду дропати Zenless Zone Zero, але якщо вони не змінять фарм та складність безодні (а вони цього не зроблять), то ловити в цій грі крім сюжету немає чого. А сюжет можна пройти в будь-який час, не обов’язково для цього грати в гру кожен день. Втім ця гра все ще краще, ніж Wuthering Waves. Сьогодні зайшов в Wuthering Waves – статтери як були, так і залишилися. Ще й при оновленні гри то викидає помилку про якість плагіни, то повторно завантажує вже завантажені до цього ресурси, якщо ти поставив завантаження на паузу. Пан lewerlin має абсолютну рацію щодо ігор від куро та тенсенту – вони просто лайно. В подальшому всі такі ігри можна сміливо дропати навіть не починаючи в них грати.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мені геймплейно ХСР дуже подобався, але от сторі - ну таке собі. Мб тому що я люблю трохи серйозніші історії (ну от взяти той же Ендор який вийшов минулого року, наче й космоопера (стар ворс), але він настільки добре написаний та знятий, я чесно кажучи не згадаю жодного серіалу який би мене настільки вразив ще з часів напевно виходу Наркос, тому справа точно не в сетингу; з іншої сторони зрозуміло, що таке not appealing до молодшої частини аудиторії хойо, тому очікування були певно завишені з моєї сторони).
Та навіть глянути на аркнайтс - там більш "дорослий" сюжет і краще прописана вселенна/кращий ворлдбілдінг, але він відповідно й не настільки популярний як ігри хойо (хоча тут ще геймплей аркнайтра який точно не для всіх, хоча мені дуже подобався).
JKrl
Member

Повідомлення

Так ззз дуже складно, але hi3d бував і складніше. Я іграю поки іграється. Заб'ю коли перестане, місячної підписки не жалко
Пгр я грав з релізу, але набридла історія про постійне страждання і левелап.
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
Вам не цікаво, що в труні Лочі? І навіщо вони з Цзінлю прибули на Лофу? Або що трапилося з Тіньюнь? Або історія вашої улюбленої Марч Севен? Як на мене, то сюжет доволі непоганий. Звісно, це не рівень якихось крутих серіалів, бо це зовсім інший формат.
До речі, про Марч Севен. ЇЇ новий шлях полювання доволі сильний, разом з Фейсяо вони непогано нагинають гру.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 17.10.2024 22:15 daesz
Вам не цікаво, що в труні Лочі? І навіщо вони з Цзінлю прибули на Лофу? Або що трапилося з Тіньюнь? Або історія вашої улюбленої Марч Севен? Як на мене, то сюжет доволі непоганий. Звісно, це не рівень якихось крутих серіалів, бо це зовсім інший формат.
До речі, про Марч Севен. ЇЇ новий шлях полювання доволі сильний, разом з Фейсяо вони непогано нагинають гру.
Я швидше мав на увазі глобальну історію гри, ніж окремих персонажів. Глобально в ЗЗЗ поки що вселенна виглядає краще прописана, при тому що масштаб явно не до порівнянні із ХСР. Але в ЗЗЗ самі персонажі, якби то м'якше сказати - не так сильно "виділяються", як от припустимо та ж Марч чи Кафка.

Ще до речі про Ендор і рівень діалогів (ну чи монологів в даному випадку).
спойлер

Я навіть не впевнений чи в будь-якому іншому "куску" ЗВ медіа є щось співставне.
Відповісти