Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

maxn: 05.05.2024 16:50 чтоб вы понимали я уже лет 10 раз в год качаю первый дарк соул, уже и ремастер вышел......... и не могу пройти первого жирного монстра ( толстый огр в замке на мосту под башней).
а вы говорите именно про первую встречу с этим боссом? если да, то там нужно убегать влево, в проход, а не драться с ним :gigi:
а потом уже файт с ним начинается с прыжка ему на голову)

Насчет Lies of P согласен, очень крутая, жду пока будет по скидке, да игр пока в очереди уйма. Но Дарк Соулсы все равно рекомендую, особенно третью часть, это вообще что-то с чем-то. :super:
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ainger: 05.05.2024 20:22

а вы говорите именно про первую встречу с этим боссом? если да, то там нужно убегать влево, в проход, а не драться с ним :gigi:
а потом уже файт с ним начинается с прыжка ему на голову)
Не, того я убивал. там потом чуть дальше. Демон -телец которого надо убивать прыгая с башни ему на голову много раз или кидая от туда бомбы
спойлер
https://ru.wikihow.com/%D0%BF%D0%BE%D0% ... Dark-Souls
НУ меня очень сильно напрягает кривая камера и большие боссы, когда у тебя на весь экран колено противника.
У Пи в этом плане все хорошо, монстры нормального размера, и логично убиваемые, да и камера отличная.
Единственное не нравится консольность интерфейса, и иногда в узких коридорах мечем по стенам бью пока меня мочат противники.
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Залип в Salt and Sanctuary :) Давно я так не кайфував від гри.
Денис Коваленко
Junior

Повідомлення

VladimirV: 19.03.2024 07:20 Обнаружил у себя на аккаунте две игры Assasin Creed - Oddysey и Syndicate.
Пока их буду проходить, начал с Одиссеи потому что похожа на классическую рпг с открытым миром.
Одесея не ассасин, да и синдикат тоже мало похож...
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fear 2 на геймпаді
спойлер
Зображення
MGS revenge, часом переграти бої з босами на харді
спойлер
Зображення
JKrl
Member

Повідомлення

Порт тсушими- непотріб.
Я все сказав.
СУПЕР ААА ПС5 !!!11
Зображення
аж ностальгія пробила
Зображення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

JKrl: 16.05.2024 21:05 Порт тсушими- непотріб.
Я все сказав.
СУПЕР ААА ПС5 !!!11
Цусіма, це ПС4 гра.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Закінчив на днях Forza Horizon 4 із доповненнями. Довго шукав якісні гонки рівня Gran Turismo 5, але на ПК нічого подібного не бачив. Тому вирішив спробувати Хорайзен. Серія FН, це аркадні гонки(GT - сімкада) і на даний момент нічого кращого в даному жанрі немає. Спершу гра не дуже зайшла, адже відчуття від їзди були якісь іграшкові, грати було не цікаво. Але з часом натрапив на правильні рекомендації по грі - поступово вимикаємо усі "помогалки", крім ABS та TC, а коробку ставимо - ручну. І це зовсім інша гра! По-перше на "мануалі" вже через годину починаєш швидше їздити і як результат піднімаєш рівень ШІ суперників. По-друге, самі відчуття від ручного перемикання набагато крутіші за автомат. Гру пройшов практично на 100%, що буває досить рідко і можу усім її рекомендувати. Тверді 10/10.

П.С. Тепер чекаю знижку на FH5. Рекомендую брати одразу Ultimate видання.
Ostin
Member

Повідомлення

Мені чомусь SteamDB перестав показувати гривневі ціни в стімі. Зате доларові показує.
Маю на увазі історію цін, звісно.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 20.05.2024 16:27Але з часом натрапив на правильні рекомендації по грі - поступово вимикаємо усі "помогалки", крім ABS та TC, а коробку ставимо - ручну. І це зовсім інша гра! По-перше на "мануалі" вже через годину починаєш швидше їздити і як результат піднімаєш рівень ШІ суперників. По-друге, самі відчуття від ручного перемикання набагато крутіші за автомат.
Це все на любителя. Грати на механіці є сенс, якщо є кермо з кулісою і гра симрейсінг, в форзу грати на кермі таке собі задоволення, вона цілком під геймпад заточена, а ручне перемикання на геймпаді також далеко не всім сподобається. До того ж, форза дає можливість дуже тонко тюнити машину, а для лінивих (як я) є пресети з тюнінгом на будь-який клас та смак.
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

kairo: 20.05.2024 16:27Закінчив на днях Forza Horizon 4 із доповненнями.
Спробуйте ще Forza Motorsport нову, вона дуже менi зайшла. :up:
Wahoo
Member
Звідки: куда занесет

Повідомлення

neo89skynet
Не, в моторспортах, как и во всех форцах вообще есть огромноя проблема. В онлайне половина игроков - гриферы, треть читеры. А просто кататься с самим собой - скукота.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Dremjke: 21.05.2024 11:36 Це все на любителя. Грати на механіці є сенс, якщо є кермо з кулісою і гра симрейсінг, в форзу грати на кермі таке собі задоволення, вона цілком під геймпад заточена, а ручне перемикання на геймпаді також далеко не всім сподобається.
Я писав саме за гру на геймпаді. Перемикання передач вниз-вверх відбувається двома кнопками - Х/В, я звик за годину. При цьому, із ручним перемиканням починаєш набагато швидше їздити, адже краще контролюєш момент перемикання.
До того ж, форза дає можливість дуже тонко тюнити машину, а для лінивих (як я) є пресети з тюнінгом на будь-який клас та смак.
Я спочатку сам тюнив, але потім забив та так само ставив готові пресети. Коли сам тюниш, можна нерідко тільки гірше зробити.

Відправлено через 1 хвилину 42 секунди:
neo89skynet: 21.05.2024 11:46
kairo: 20.05.2024 16:27Закінчив на днях Forza Horizon 4 із доповненнями.
Спробуйте ще Forza Motorsport нову, вона дуже менi зайшла. :up:
Все хочу взяти гейм-пас та спробувати Моторспорт. Чекав весь цей час, щоб її довели до розуму, адже на релізі було багато негативних відгуків, та й зараз немало. Дуже прикро, що Gran Turismo не портують на ПК.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 21.05.2024 12:26Все хочу взяти гейм-пас та спробувати Моторспорт. Чекав весь цей час, щоб її довели до розуму, Вона і зараз не дуже, м'яко кажучи. Взяв нещодавно геймпас заради Hellblade 2 і в очікуванні вирішив пограти в Forza Motorsport. Якщо не грали в Gran Turismo, то на може і сподобається спочатку, але дуже швидко набридне і повализять усі косяки цієї гри. GT7 значно краща.
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Wahoo: 21.05.2024 12:10В онлайне половина игроков - гриферы,
це хто такi :shuffle: ?
Wahoo: 21.05.2024 12:10треть читеры.
Не зустрiчав, хоча може тому що не часто в онлайнi граю, частiше с друзями ганяєм.
Wahoo: 21.05.2024 12:10А просто кататься с самим собой - скукота.
А менi вдовподоби кар'єру/компанію (або як там вона називається правильно) пройти.
kairo: 21.05.2024 12:26адже на релізі було багато негативних відгуків
граю з релізу, нічого кретичного не помітив.
Wahoo
Member
Звідки: куда занесет

Повідомлення

neo89skynet
Гриферы, это товарищи, которые играют не в симулятор и гонки, а в carmageddon.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Купил Senua’s Saga: Hellblade II, осталось найти время "залипнуть".
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Во всю катаю сейчас в Hades 2. Ну, в целом как я и ожидал, кайф! Визуал, диалоги, музыка (оххх этот бой с Сиренами), юмор на высоте. Украинская локализация просто пушка! В первую часть наиграл 220+ часов, закрыл вообще всё, и сейчас я опять в восторге, даже не смотря на то, что многие вещи еще не прорисованы и не прописаны.
Единственное, боёвка пока ощущается похуже, менее динамично, есть какая-то странная задержка в движениях ГГ, оружие медленное, атаки прерывать нельзя, ну и один единственный уворот, то срабатывающий то не срабатыващий спринт после него. Но это все еще будет сто раз отполировано и перебалансировано, как это было с первой частью. Разрабы молодцы, планку держат, еще и разницу вернули, после смены региональных цен для Украины :super:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Prescott: 21.05.2024 18:02Купил Senua’s Saga: Hellblade II, осталось найти время "залипнуть".
Сделал возврат, нудятина неописуемая, на лекалах 1й части выехать не удалось.
VladimirV
Member

Повідомлення

Кто-нибудь подскажите чисто сюжетные игры-истории, такие чтоб всего лишь часов на 20-30 прохождения.
Как пример - A Plague Tale: Innocence/Requiem. Как раз надавно их перепрошел, понравилось как раз их короткость и что не нужно залипать на месяцы.
Ато пока прохожу Open World Ассасинов на фул квесты с дополнениями, появляется желание передохнуть от рпгятины этой. Поиграть во что-то сюжетное и короткое.
И еще желательно чтобы игра не под сотню баксов стоила. Хотя на такой случай можно и спиратить.
Відповісти