Avatar: Frontiers of Pandora

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити гру Avatar: Frontiers of Pandora.

Сам ще не грав, думаю на якій платформі купити та чи варто взагалі. Які ваші враження? На ПК оптимізацію завезли чи ні? Без відгуків стіма неможливо зрозуміти, а кота в мішку брати не хочеться :D
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Nutbar: 12.12.2023 16:58 а кота в мішку брати не хочеться
На ютубе мне стало очевидно что это очередной ФК но в другом сеттинге.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Prescott: 12.12.2023 17:02 На ютубе мне стало очевидно что это очередной ФК но в другом сеттинге.
Доповніть думку для людини, що не грала в останні фаркраї. Це добре чи погано?
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Nutbar: 12.12.2023 17:53Це добре чи погано?
Ну в ФК3 это было интересно, в ФК4 ещё тоже работало а потом это скатилось в однотипный конвейер где вся игра проходит по одним и тем же лекалам. Играл в один ФК - считай играл во все. :dontknow:
L E V
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я грав ще в 1-шу частину фк, далі просто не заходило).
На рахунок аватара, колись грав в першу частину, якщо відходити, що фільм мені тоді зайшов, то гра теж сподобалась. на рахунок ціє почекаю. :)
Preacher
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Є інфа коли безкоштовна ознайомча версія на торентах з'явиться? Хочеться графіку чекнути.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

L E V: 13.12.2023 11:10 Я грав ще в 1-шу частину фк, далі просто не заходило).
На рахунок аватара, колись грав в першу частину, якщо відходити, що фільм мені тоді зайшов, то гра теж сподобалась. на рахунок ціє почекаю. :)
Первая игра по Аватару была годным продуктом для своего времени с кучей геймплейных механик за каждого из персонажей.

Нового аватара куплю, но не ранее чем он появится в стиме.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Вирішив все ж купити. У епіків знижка 33% на будь-що зараз по купону, тож взяв там за 1к грн звичану версію, але запускаю/оновлюю напряму через Ubisoft Connect :gigi: Думаю, в стімі буде за таку ж ціну не раніше ніж через півтора року і, як не крути, але так само буде потребувати юбісофт лончера.

Був ще варіант придбати на PS5 і я радий, що цього не зробив. Ціна там кінська і з такою ж (чи навіть гіршою) графікою було б 30к/с.

Що дуже порадувало:
Підтримка можливостей DualSense на ПК. І в грі є ряд механік (я поки на самому початку, тож багато чого не назву), які саме під нього робилися. Наприклад, зривання фруктів чи відламування гілок: спротив тригера дозволяє підібрати оптимальні кут та силу. Такі собі міні ігри. На іксбоксівському геймпаді (а саме з ним я пробігав першу арку) взагалі не було зрозуміло, що там якась механіка є.
Оптимізація. Мало того, що на стандартних налаштуваннях і так було 60+ к/с в 4к (з DLSS звичайно), так ще генерацію кадрів FSR3 завезли і тоді взагалі 80-120к/с. Причому картинка не шакалиться взагалі. Хоча граю на ТВ який в 3.5м від очей і напевно чогось не добачаю.
Візуал. Дружина подумала. що я фільм передивляюсь) А потім сиділа спостерігала як вночі по лісу бігаю. Дуже гарно. Може десь щось не таке вже й деталізоване, але все одно дивитись приємно.
Звукове оформлення також виконано якісно.
Розришення кіновсесвіту. Можна детальніше розглядати, вивчати та взаємодіяти з усім тим, що було в кіно.

Що не дуже порадувало:
Загальна історія (але я тікі почав, може щось насиплять цікавого).
Відсутність навіть умовного вибору. Просто винонуєш бойові завдання і все.
Є якась система навичок, якась система крафту, але якщо вони так за руку ведуть, то в принципі все одно на те все.

Вцілому, я отримав що хотів, більшого і не очікував. Буду протроху бігати, доповню відгук як пройду або закину.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Nutbar: 16.12.2023 02:04Загальна історія (але я тікі почав, може щось насиплять цікавого).
Відсутність навіть умовного вибору. Просто винонуєш бойові завдання і все.
Є якась система навичок, якась система крафту, але якщо вони так за руку ведуть, то в принципі все одно на те все.
Ну я ж и говорю, фар край :beer:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Nutbar: 16.12.2023 02:04 Вирішив все ж купити. У епіків знижка 33% на будь-що зараз по купону, тож взяв там за 1к грн звичану версію,
Гра настільки нудна, що то просто капець. Графіка гарна, а все решта нижче середнього. Того разу воно навіть нудніше ніж асасіни. А до Фар Края (особливо primal) як до місяця.
Прокачка крива, ні на що не впливає. Цікаві хіба що фінальні (в гілці) перки, але для їх відкриття потрібно викачати всю гілку та ще й пройти спец. випробування.

Крафт...ох, як же він мене вибішував. Оте "принеси банан, зірваний вночі під краплинами дощу" (то майже буквально). А ростуть вони в певній області і спробуй знайти потрібну пальму в тих джунглях. Мало того, області відкриваються по сюжету, і якщо б раптом захотілось скрафтити модний лук, то все одно не можеш, бо буде бракувати якоїсь кори, яку ти зараз просто не знайдеш. А коли знайдеш, то той лук вже г. вартий. Подібний маразм був в фаркарях, але тут воно якесь в рази гірше. Вгадувати кут/силу при зриванні набридає вже після перших кількох десятків разів. Раджу в налаштування ставити мінімальну складність для тої "чудової" мінігри.

Мабуть половина гри - польоти на ікрані, бо пішки то здуріти можна. В цій компоненті чимось нагадує Потера. Але бляха, там воно якесь цікавіше/збалансованіше, чи що. Коника по сюжету раз показали, але така анімація верхової їзди, що краще б не показували.

Бойовка якась двояка. З одного боку є критичні точки, влучивши в які можна шотнути робота. А з іншого боку те все працює тільки в стелсі. Бо в бою чорта з два в них влучиш. І зводиться до банального "всади n куль/стріл у ціль". Можна ще правда середовище використовувати: типу бочки підривати чи якісь гриби, які отруту розповсюджують. Але то швидше виняток. Є різні луки/стріли з певними властивостями (струм, отрута, вибухівка тощо), але для їх крафту потрібні певні інгредієнти, бігати за якими по всій карті не має бажання. Можна було б їх просто накопичувати "по дорозі", але інвентар настільки малий, що нічого з того не вийде. Карта не має норм наближення і обертання. В результаті, точка інтересу може бути в печері, а ти нарізаєш кола на плато над тою печерою.

Сюжет якийсь ніби є, але такий "цікавий", що всі діалоги хочеться пропускати. І так, вибору, звісно ж немає.

Паркур був досить цікавий по дорозі до ікранів, але після відкриття ікрана той паркур втрачає зміст.

В грі кілька валют і в залежності від NPC ми можемо щось взяти за очки клану (дають за квести), запчастини (падають з роботів), графіки чергувань (трапляються на авнапостах).

Трохи веселіше стає під фінал, коли треба бази зачищати. Але нормальні, великі бази. А не оті аванпости по кілька чоловічків.

Ще з цікавого: польоти в грозу над хмарами, пікірування вниз, зміна погоди, шот скорпіонів з першого пострілу )

Здається, зрозумів, в чому проблема таких забавок.
1- абсолютна відсутність харизматичних персонажів. Там буквально вони всі на одне лице. Запам'яталась хіба що Прія, бо тараторить постійно. Всі решта - просто болванчики. Зустрів, взяв квест, віддав квест, забув.
2 - квести короткі і до них ставишся як до рутини (а рутина воно і є). Сюжетка слабенька і рельсова.
На днях може домучу, витру, і забуду. В тій грі хіба скріншоти робити )
Зі. Щодо багів, швидкодії, претензій нема.
Оф-лайн активація 40грн на ПК. Для плойки від 200грн
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Upd. Все, домучив. 54год, частина з яких афк. 18рівень. 3 гілки прокачки на макс. Карта відкрита вся, проте не всі точки інтересу зачищені (десь мабуть третина). Квести досліджень з якогось моменту повністю ігнорував, бо набридли. Те саме і з сайдами. Фінал передбачуваний.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт
:up: Я навіть до ікрана ще не дійшов, але майже зі всім погоджуюсь. Крім того, що ота міні гра мені не набридає) Чомусь дуже сподобалось, може дякуючи адаптивним тригерам на дуалсенсі, чи просто кому як. Але з деякими матеріалами там і справді прикол. Опівночі в дощ застрибнути звідкись на дерево, в польоті зірвати фрукт і потім битися об гілки та листя щоб загальмувати. З одного боку, щось в цьому є, та якось занадто. І сумка так, замала. Схожа проблема була в першому хорайзоні, але навіть там з цим краще.

Були великі сподівання на сюжет, але взагалі не змогли. В подібних іграх щось має штовхати далі, мотивувати йди до кінця. А тут глобально нічого не відбувається, виконуєш невеликі доручення та й все. Через це гра здається ну дуже нудною.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подскажите как подружить амд фср 3 генерацию кадров с мси аб? если включить генерацию кадров с амд фср 3, то выдаёт ошибку и не включается пока мси аб не отключишь с рива тюнер. Как это пофиксить?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

MessiaH: 16.03.2024 10:14 Подскажите как подружить амд фср 3 генерацию кадров с мси аб? если включить генерацию кадров с амд фср 3, то выдаёт ошибку и не включается пока мси аб не отключишь с рива тюнер. Как это пофиксить?
Вже не згадаю, але здається там порядок грав роль. Може спочатку гра, а тоді моніторинг. А може навпаки. Але в мене тільки ріва, без AB
Зображення
Зображення
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 17.03.2024 20:36Але в мене тільки ріва, без AB
А выводишь тогда мониторинг как?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

MessiaH: 18.03.2024 18:51
Геральт: 17.03.2024 20:36Але в мене тільки ріва, без AB
А выводишь тогда мониторинг как?
Через ріву і виводжу. Вона має свої датчики, не всі, але мені вистарчає. Ну і там трохи мороки з першим налаштуванням.
Відповісти