Амд адреналін моніторинг допоміг вирішити лаги у іграх.

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Денис1
Junior

Повідомлення

Доброго дня чи вечора. Нещодавно оновив повністю свій пк (Є у профілі) що важливо з rx 580 перейшов на 6700 xt. При оновленні вже повністю на новій системі, стару продав - виявив що у грі присутні лаги. Від 80 фпс вони не особливо помітні але є, якщо ж заблокувати фпс на 60 і повертіти головою як і в грі раст так і в кс го то видно що картинка не плавна а наче має ривки, я знайшов як вирішити цю проблему через нову технологію AFMF(Бо там щоб побачити "фейковий" фпс треба моніторинг від амд) - якщо увімкнути моніторинг в amd adrenalin то лаги всі зникають і картинка становиться плавною та як до оновлення мого пк. Також додам що це відбувається не знавжди інколи картинка і без моніторингу плавна але зазвичай це не так. Я спробував записати це через amd record щоб показати тут та на інших форумах як це працює але при запису без моніторингу коли повинні були бути лаги їх теж немає, спробував через OBS studio - лаги є але на відео їх не видно. Почав рити інтернет у пошуках чогось схожого - не знайшов. Може тут хтось щось мені зможе допомогти або ж хочаб пояснити що це за магія така амд :-/

Відправлено через 2 години 52 хвилини 56 секунд:
Знайшов точно таку проблему але при записі відео (Що мені теж допомогає) і там ще досі немає відповіді майже за три роки :-/

Відправлено через 28 секунд:
Посилання на пост з проблемою - https://community.amd.com/t5/general-di ... m-p/495560
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Денис1
иногда ловлю тоже самое на rx484, помогает пару раз перезапустить то что лагает. грешу на драйвера, но подбирать драйвер рабочий - не хочу, надоело. при этом всём карта в 3д переходит, частоты нормальные, а лагает хуже чем на встройке. не всё лагает, на некотором ловлю часто, на некотором - никогда. смирился.
Денис1
Junior

Повідомлення

Помітив таку закономірність: при увімкненому амд моніторингу відеокарта споживає більше при меньшому навантаженні просто з 70% знижується на 40% і з 85w на 115w, також при вимкненому моніторингу хот спот знизився на 9 градусів а температура чіпа така сама
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Магія якась. Не помічав взагалі впливу моніторингу. Можна в паралель ріва тюнер тримати і гарячими клавішами включати/виключати амд моніторинг. В ріва показники лишаються +/- ті самі.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Денис1: 26.10.2023 14:09Помітив таку закономірність: при увімкненому амд моніторингу відеокарта споживає більше при меньшому навантаженні просто з 70% знижується на 40% і з 85w на 115w, також при вимкненому моніторингу хот спот знизився на 9 градусів а температура чіпа така сама
Вичистіть драйвери через DDU і переставте вже начисто. Явно якісь "хвости" в системі лишились.
Відповісти