Death Stranding 2

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Robostyle
Member

Повідомлення


Тот курьер которым я хотел бы быть...
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Пробував першу, дропнув десь на середині. Можна було б грати в режимі пісочниці, будувати там собі щось, ресурси збирати. Але так як темпоральні дощі і так руйнують то сенсу нема.

З медіативним ігроладом є повно не таких наркоманських ігор і не з такою неадекватною ціною.
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

Геральт: 01.02.2024 18:54медіативним ігроладом є повно не таких наркоманських ігор і не з такою неадекватною ціною.
В эпике ее бесплатно раздавали пару месяцев назад. И дерект кат помоему еще за гривен 150 продавали там же.

Но я лично не могу продраться там через душный менеджмент инвентаря и груза , и непонятный мне , тоже довольно душный стелс. Которому не всегда дают альтернативу обойти както.

Недавно зашел поаутировать побродить , а оказалось что вместо этого пол часа просидел раскладывая инвентарь , а потом почти сразу твари прямо на мотоцикле сожрали, не дали проехать. Ну и дропнул нафиг. Уж лучше какойто сновранер покатать если чтоо такое хочется без духоты
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геній, дійсно чекаємо хоч в щось нове геймплейно пограю. Так як перша частина це щось було такє сумнівне, але експіріенс був чґв цілому чудовий в кінці кінців :laugh:

Added in 1 minute 12 seconds:
Alvaro: 03.09.2024 23:20
Геральт: 01.02.2024 18:54медіативним ігроладом є повно не таких наркоманських ігор і не з такою неадекватною ціною.
В эпике ее бесплатно раздавали пару месяцев назад. И дерект кат помоему еще за гривен 150 продавали там же.

Но я лично не могу продраться там через душный менеджмент инвентаря и груза , и непонятный мне , тоже довольно душный стелс. Которому не всегда дают альтернативу обойти както.

Недавно зашел поаутировать побродить , а оказалось что вместо этого пол часа просидел раскладывая инвентарь , а потом почти сразу твари прямо на мотоцикле сожрали, не дали проехать. Ну и дропнул нафиг. Уж лучше какойто сновранер покатать если чтоо такое хочется без духоты
Там є авто якє +/- робить більш менш. Його достатньо для проходження. Основне лише питання що брати в дорогу так як може знадобитися все
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Геральт: 01.02.2024 18:54 Пробував першу, дропнув десь на середині.
я мабуть і до середини не пройшов.
Відповісти