Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Зображення
Молодець, але хоч би назву написав - може ще комусь така гра цікава була б :rolleyes:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

можу рекомендувати Tribes of Midgard, кайфова інді та ще й з українською локалізацією :up:
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Alexsandre93: 10.06.2023 16:30 Всім привіт, шукав що ю зіграти, та згадав про одну давню гру, но назву не пам'ятаю... Може хтось нагадати?
2 команди стінка на стінку, або захват точок. Вибір героїв Орк з булавою, орк з щитом, гном що турель будує, та бафи розставляє, людина інквізитор з 2 мечами, та 2 жінки лисі (одна маг вогню а друга не пам'ятаю).
В свій час рубився в цю гру но її задушив неймовірний донат... Захотів глянути як воно там, но назва на язику крутиться но згадати не можу.
по описанию Panzar, надеюсь, ты после того как вспомнил, не побежал в эту руснявую помойку играть
Alexsandre93
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Ainger: 10.06.2023 16:50
Alexsandre93: 10.06.2023 16:30 Всім привіт, шукав що ю зіграти, та згадав про одну давню гру, но назву не пам'ятаю... Може хтось нагадати?
2 команди стінка на стінку, або захват точок. Вибір героїв Орк з булавою, орк з щитом, гном що турель будує, та бафи розставляє, людина інквізитор з 2 мечами, та 2 жінки лисі (одна маг вогню а друга не пам'ятаю).
В свій час рубився в цю гру но її задушив неймовірний донат... Захотів глянути як воно там, но назва на язику крутиться но згадати не можу.
по описанию Panzar, надеюсь, ты после того как вспомнил, не побежал в эту руснявую помойку играть
Так, вона, ще одна "обісрана" гра з молодості... В мусорку.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 10.06.2023 12:45 Як мінімум, можу "прописати" оминати ігри з 2000х (якими вся оригінальна трилогія ME, по суті, є), в тому числі ремастери.
Більше паттернів не помітив :)
Та ні, просто достатньо оминати овно, яке робили смузі-мени.
Як можна оминути халф-лайф? А Крізиси?, а F.E.A.R? Дум, квейк, дедспейс? Ні шановний, просто є ігри де розробники вміють у логіку, вміють розробити інтуітивно зрозумілий інтерфейс і керування, а є смузі-мени - "і так прокатить", і їх проекти норм заходять тім, хто грає і не задумується, а що там коїться.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XAMCTBO: 10.06.2023 17:33Як можна оминути халф-лайф? А Крізиси?, а F.E.A.R? Дум, квейк, дедспейс? Ні шановний, просто є ігри де розробники вміють у логіку, вміють розробити інтуітивно зрозумілий інтерфейс і керування
Але ж це все просто шутани, окрім Dead Space :shuffle:
Там сильно придумувати з інтерфейсом не треба. Хоча, якщо раптово захочеться докопатися, то і в перечислених іграх вистачає недоліків...
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Все ж нарешті осилив Hogwarts Legacy, 8 з 10 для себе приблизно, тому що подобається сетинг та світ, але гра на 2/3 складається з безглуздих одноманітних активностей в гірших традиціях сучасних ігор з відкритим світом, при цьому головна сюжетна лінія та глибина пропрацювання персонажів залишає бажати кращого.
Проте чарівні звірі, польоти, таємниці замку та окремі побічні квести деяких персонажів дійсно варті того, щоб пограти. Витратив 82 години, завершив всі основні та побічні квести + на 95% челенджі, але звісно море активностей на мапі не робив.

Дивлюся на свою бібліотеку ігор і хочеться тако зробити :banghead:, тому що ті ж Horizon: Forbidden West та God of War Ragnarok потребують теж безліч часу на проходження.

Можливо щось коротеньке пограю поки що, типу Planet of Lana, яку почав нещодавно, ніби її можна за 6-7 годин пройти.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snegurrrka
А навіщо намагатись пройти гру швидко? Чим швидше цікаву гру пройдете, тим меньше задоволення від неї отримаєте. Чи хтось примушує?
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

VovaII
Я не намагаюся пройти кожну гру швидко. Тенденії останніх 80-100 годинних ігор з відкритим світом, що там якісного контенту та цікавої історії в кращому випадку на 15-25 годин, а все інше - одноманітні активності, нудні подай-принеси квести, ще й коли швидке переміщення інколи роблять недоступним спеціально. Головне маркетологи можуть сказати "наша команда наповнила гру контентом на 100+ годин, типу ось тобі 100 одноманітних головоломок та 50-70 побічних квестів під копірку - enjoy!"

Безумовно у кожного смаки різні, в мене наприклад мало бажання по пів року проходити одну гру, граючи по декілька годин на тиждень, коли є час після роботи, особливо якщо зробиш перерву на декілька тижнів або місяців, повертаєшся і взагалі не пам'ятаєш, що і до чого там, як в мене з тою ж Horizon: Forbidden West було, коли на декілька місяців їздив у відрядження. Саме тому я радію, коли випускають чудову гру, яку можна пройти за 15-20 годин типу Ratchet & Clank: Rift Apart, отримавши при цьому неймовірно концентровану дозу позитивних емоцій без "води".

Це титанічне зусилля створити стільки цікавого контенту, щоб було цікаво грати по 50-80-100 годин і насправді вдається лише одиницям розробників навіть не кожного року, тому звісно я ціную ще більше такі приклади як The Witcher 3 + DLC, Divinity: Original Sin (1/2), Yakuza 0, Yakuza: Like a Dragon, Lost Judgment, Persona 5, Dragon Quest XI, Dragon Age: Origins, SW: KOTOR, де є відкритий світ чи його елементи, але це точно не було самоціллю "створимо величезний світ, а там щось вже із сюжетом та ігроладом придумаємо", швидше навпаки - класний ігролад з цікавою історією в першу чергу, а потім все інше. Ринок переповнений конвеєрами типу Assassin's Creed та Far Cry з їх вежами та аванпостами та ще гіршими копіями цих серій.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 10.06.2023 17:55
XAMCTBO: 10.06.2023 17:33Як можна оминути халф-лайф? А Крізиси?, а F.E.A.R? Дум, квейк, дедспейс? Ні шановний, просто є ігри де розробники вміють у логіку, вміють розробити інтуітивно зрозумілий інтерфейс і керування
Але ж це все просто шутани, окрім Dead Space :shuffle:
Там сильно придумувати з інтерфейсом не треба. Хоча, якщо раптово захочеться докопатися, то і в перечислених іграх вистачає недоліків...
Ви сказали, що ігри з 2000 робили з однаковим підходом і однаковою філософією. Але це не так, дуже не так. По можливістю взаємодії із оточуючим середовищем халф-лайф 2 заткне за пояс більшість не те що старих, а і сучасних ігор. А у другому масс ефекті не те що сильно, там зовсім не думали.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XAMCTBO: 11.06.2023 10:19Ви сказали, що ігри з 2000 робили з однаковим підходом і однаковою філософією
А можна цитату, де я таке сказав? :)
Я тільки підсумував, що майже всі з названих ігор - шутери.
А шутерам треба банально менше умовних "кнопочок", щоб розкритися - на відміну від RPG :shuffle:

XAMCTBO: 11.06.2023 10:19По можливістю взаємодії із оточуючим середовищем халф-лайф 2 заткне за пояс більшість не те що старих, а і сучасних ігор
Що мається на увазі? Фізика?
Чи відсутність рук протагоніста при керуванні транспортом? :)
Ostin
Member

Повідомлення

Підтримую щодо тривалості ігр. Коротка гарна гра дає змогу повернутись в неї знову і знову, при цьому справді насолоджуватись кожного разу і не встигає набриднути. А як згадаю, скільки разів намагався засісти за третій відьмак повторно... Звісно, це гарна гра, але одноразова для більшості гравців. Адже 200 годин ігрового часу - це 100 днів щоденного ігрового забігу. Це весь сезон гри в один тайтл. Для першого разу норм, враховуючи високу якість наведеного прикладу. Для другого разу чи більше - я особисто не готовий викинути стільки часу на повторення.
А якщо гра ще й така собі, одноманітна чи відверто нудна - то я зараз завів звичку просто кидати проходження через 5-10 годин. Раніше було навпаки: якщо сів грати - то обов'язково проходжу хоча б раз.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Дорвался до Marvel’s Spider-Man и тоже залип. Да, тут нет глубокого сюжета и трогающих за живое диалогов (хотя трогательных немного все же есть), но полёты на паутине, мувмент, боевка и красивейший Нью-Йорк, ух, да я просто регулярно забиваю на сюжет и просто ношусь по городу туда сюда, настолько кайфовые тут полёты + куча знаковых мест, отсылки к Карателю, Сорвиголове и тд. Для фанатов Спайди, коим и я являюсь, тут вообще раздолье, чистый, качественный фансервис :popcorn:
AlekseyL
Member
Аватар користувача

Повідомлення

far cry 6 пройшов ) 31 година пішла і одразу після сюжетки "видалити" :gigi:
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

AlekseyL: 12.06.2023 18:32 far cry 6 пройшов ) 31 година пішла і одразу після сюжетки "видалити" :gigi:
і як гра, бо вже давно висить в бажаному, але ніяк не куплю
єдине з чим у юбіків ок це локації, подобається там лазити
AlekseyL
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dimon2277: 12.06.2023 18:36
AlekseyL: 12.06.2023 18:32 far cry 6 пройшов ) 31 година пішла і одразу після сюжетки "видалити" :gigi:
і як гра, бо вже давно висить в бажаному, але ніяк не куплю
єдине з чим у юбіків ок це локації, подобається там лазити
взяв по знижці в стімі, гра крута, саме те після роботи побити сольдадос та стати повстанцем :lol: з другом в кооперативі буде веселіше
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Ready or not
гарний шутер про те, як швидко можна закінчитись в стрілецьких штурмах. Краще мати друзів для кооператива, бо боти тупуваті, через що трохи складно, паблік сервери поки не пробував.

в Squad хоч біжиш/їдеш до ворога пару хвилин або більше, хоча також гарний воєнно-тактичний шутер/симулятор. Надоїло тільки чергування сторін на картах, де в 90% друга гра іде за русню, перейти майже нереально. Дивно, шо тут немає окремої теми, гра крута і українське ком'юніті з серваками також є.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

почав Відьмак 3, поки щось важкувато роздуплитись, але вроді нічогенько.
ртх спробував, але і без нього норм графа. сподіваюсь гра зайде B-)
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

У другий раз проходжу с другом Wasteland 3 в коопі, на диво чудова гра, тільки позитивні враження.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Спробував Dead Island 2. А нічого така, особливо після прокачки
Відповісти