Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

fantomrulezz: 03.06.2023 11:59Продлевают, если оплаченная заканчивается.
Т.е получается я лоханулся с
Prescott: 03.06.2023 10:22подписка в год (Экстра) 2200 грн
?
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

VovaII: 02.06.2023 15:35 Miasma Chronicles
Дякую))
По відео гра схожа на Mutant Year Zero, колись з захватом ковинув і не помітив))
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Прохожу Метро Exodus, и после первых двух частей, что-то как-то не то. Визуал конечно подкрутили, уникальные модельки для персонажей, крафт, транспорт и тд.
Но атмосфера совсем не та, много лишней болтовни стало, лишней беготни, мир открытый, но во многие места нельзя забраться до определенного момента, или можно легко пропустить локацию, без возможности туда вернуться, подходишь, а пройти тупо нельзя в проход или лестница/дверь просто испарилась. И на кой нужен такой открытый мир?
Ну а про количество багов я вообще молчу. В первых двух я прошел без единой проблемы, а тут иногда целые танцы с бубном нужно устраивать, чтобы пройти на маяк или на кран со снайпером. Постоянно съезжающая камера в буханке, сам собой включающийся свет в стелс-миссиях после быстрой загрузки и тд.
Только дошел до финала на Каспии, а уже как-то через силу идёт, обидно.
0trog0
Member

Повідомлення

Ainger: 03.06.2023 17:08И на кой нужен такой открытый мир?
Метро ніколи не були іграми про відкриті світи. Там більше про лініний сюжет.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Eduard1980: 03.06.2023 15:20
VovaII: 02.06.2023 15:35 Miasma Chronicles
Дякую))
По відео гра схожа на Mutant Year Zero, колись з захватом ковинув і не помітив))
Не играл ни в то, ни в это - как оно, сюжет норм?
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

_FYA_EXel: 04.06.2023 17:58
Eduard1980: 03.06.2023 15:20
Дякую))
По відео гра схожа на Mutant Year Zero, колись з захватом ковинув і не помітив))
Не играл ни в то, ни в это - как оно, сюжет норм?
Не звертаю в іграх уваги на сюжет, слідкую хіба щоб щось не пропустити. Головне щоб атмосферно було. В Mutant Year Zero це було. А от XCOM свого часу не зайшов, хоча досить відома гра. Miasma Chronicles - зараз пробую, здається непогано.
YoDA_91
Member
Звідки: Нетешин (Хм. область)

Повідомлення

Пока не купил Diablo IV, играю в Diablo II Resurrected, делая перерыв на Age Of Empires IV
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Плотно подсел на Timberborn. Очень прикольный Surviving Mars про Бобруйск.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Ainger: 03.06.2023 17:08 Прохожу Метро Exodus, и после первых двух частей, что-то как-то не то. Визуал конечно подкрутили, уникальные модельки для персонажей, крафт, транспорт и тд.
Но атмосфера совсем не та, много лишней болтовни стало, лишней беготни, мир открытый, но во многие места нельзя забраться до определенного момента, или можно легко пропустить локацию, без возможности туда вернуться, подходишь, а пройти тупо нельзя в проход или лестница/дверь просто испарилась. И на кой нужен такой открытый мир?
Ну а про количество багов я вообще молчу. В первых двух я прошел без единой проблемы, а тут иногда целые танцы с бубном нужно устраивать, чтобы пройти на маяк или на кран со снайпером. Постоянно съезжающая камера в буханке, сам собой включающийся свет в стелс-миссиях после быстрой загрузки и тд.
Только дошел до финала на Каспии, а уже как-то через силу идёт, обидно.
ладно, Тайга и Мертвый город (включая длс Два полковника) тронули меня конкретно, ради них стоило потерпеть Каспий и баги. Это было очень увлекательное путешествие. Много чего запало в душу. :beer:

а это моя родня обнаружила меня после прохождения залпом всех трёх частей на 100% ачив :lol:
спойлер
20230605033504_1.jpg
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Ainger: 05.06.2023 23:30 ради них стоило потерпеть Каспий и баги.
Каспий - самая унылая и душная локация. Хотя нет, за звание самой унылой и душной с ней соревнуется Волга. Тайга и Мёртвый город очень хорошие получились. DLCшки достойнешие :beer:
Ainger: 05.06.2023 23:30а это моя родня обнаружила меня после прохождения залпом всех трёх частей на 100% ачив
:D :gigi: :laugh: :lol:

Отправлено спустя 2 минуты 10 секунд:
Прохожу сейчас нового джедая. Оптимизация в игре действительно так себе, но играбельно. Сама игра... Пока прям конкретных новшеств в сравнении с предыдущей не вижу, но в целом заметно, что игра посвежее стала. Добротное приключение в мире Звёздных Войн, стоит пройти. А вот что не стоит делать, так это покупать за фулл прайс в таком техническом состоянии. Благо, на olx полно продавцов с офлайн активацией за 3 копейки.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Dremjke: 06.06.2023 00:50Каспий - самая унылая и душная локация.
+1, беготня ради беготни по унылым пескам.

Отправлено спустя 28 секунд:
Ainger: 05.06.2023 23:30(включая длс Два полковника)
10 из 10, очень трогательно.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger: 09.05.2023 14:33 Прошел вчера Mass Effect 2, держу в курсе. Это действительно лучшее, во что я вообще когда-либо играл.
Эмоций полный вагон! Не отпускает до сих пор, сразу начал третью часть. И чувствую, что мимо Андромеды тоже не пройду, хоть многие её недолюбливают, и говорят, что это совсем другая игра.
Першу пройшов, норм боєвічок, але додаткові місіїї здебільшого якась фігня. Почав другу частину, ііі якась фігня. Разраби нормальної гри пількуються про юзерфрендлі інтерфейс і керування, і роблять якісь підказки, що нажати. А тут ігрок повинен сам лупити по клавіатурі, щоб зрозуміти що чим активувати, де і що перемкнути, нормальний інвентар відсутній. Діалоги писав якийсь душніла, для якого є тільки чорне і біле. Що перша, була слаба сюжетно, що початок другої не викликає емоцій. Третю навіть починати не буду, треба дивитися щось інше.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XAMCTBO: 08.06.2023 21:49якась фігня
Може просто не твоє?
А перечисли пару ігор, які тобі найбільше сподобалися.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

XAMCTBO: 08.06.2023 21:49і роблять якісь підказки, що нажати

Вот и выросло поколение :(
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

acm_fan: 08.06.2023 23:34
XAMCTBO: 08.06.2023 21:49і роблять якісь підказки, що нажати

Вот и выросло поколение :(
ну так а якщо в грі прижок буде на правий шифт, а атака на j і не можна буде перебіндити то це буде теж покоління не таке?) це як трейд в поє, всі користуються але в кор гри добавити не можна, занадно "казуально" :gigi:
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Paradox1306: 08.06.2023 23:49
acm_fan: 08.06.2023 23:34
Вот и выросло поколение :(
ну так а якщо в грі прижок буде на правий шифт, а атака на j і не можна буде перебіндити то це буде теж покоління не таке?) це як трейд в поє, всі користуються але в кор гри добавити не можна, занадно "казуально" :gigi:
я так в дмк4 грав
redialplease
Member

Повідомлення

катаю в ведьмака 3 впервые))) Вывел на телевизор, катаю с геймпада)) Сначала плевался, было неудобно.. скептически относился.. а сейчас с кайфом.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 08.06.2023 23:08
XAMCTBO: 08.06.2023 21:49якась фігня
Може просто не твоє?
А перечисли пару ігор, які тобі найбільше сподобалися.
З останнього, що пройшов - Days Gone. Відьмак3 і кіберпанк дуже зайшли. dying light 2 також норм, перша частина в принципі також норм, але проходити всі активності бажання не було. Від ТЛОУ2 полихало, вкрай тупий світ, який створили не менш тупі гейдизайнери.
Думаю слідуючою грою буде РДР2, колись починав, дуже сподобалася, мені її на декілька місяців вистачить.

Отправлено спустя 12 минут 1 секунду:
acm_fan: 08.06.2023 23:34
XAMCTBO: 08.06.2023 21:49і роблять якісь підказки, що нажати

Вот и выросло поколение :(
В мене полихнуло, коли треба було взламати якийсь термінал, з підказок - підбирай однакові картинки із однаковим кодом - що логічно нажати щоб активувати? Для мене Enter, але там альтернатівні люди робили керування. Окрім того той типу "код" страшенно поганої якості, мутні картинки, які ще й двигаються.
Шматок геймплею зроблено на "одлюбись", і чого мені далі чекати? Гра, давай, до побачення.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XAMCTBO: 10.06.2023 09:42З останнього, що пройшов - Days Gone. Відьмак3 і кіберпанк дуже зайшли. dying light 2 також норм, перша частина в принципі також норм, але проходити всі активності бажання не було. Від ТЛОУ2 полихало, вкрай тупий світ, який створили не менш тупі гейдизайнери.
Думаю слідуючою грою буде РДР2, колись починав, дуже сподобалася, мені її на декілька місяців вистачить.
Як мінімум, можу "прописати" оминати ігри з 2000х (якими вся оригінальна трилогія ME, по суті, є), в тому числі ремастери.
Більше паттернів не помітив :)
Alexsandre93
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Всім привіт, шукав що ю зіграти, та згадав про одну давню гру, но назву не пам'ятаю... Може хтось нагадати?
2 команди стінка на стінку, або захват точок. Вибір героїв Орк з булавою, орк з щитом, гном що турель будує, та бафи розставляє, людина інквізитор з 2 мечами, та 2 жінки лисі (одна маг вогню а друга не пам'ятаю).
В свій час рубився в цю гру но її задушив неймовірний донат... Захотів глянути як воно там, но назва на язику крутиться но згадати не можу.

Отправлено спустя 52 минуты 19 секунд:
Alexsandre93: 10.06.2023 15:38 Всім привіт, шукав що ю зіграти, та згадав про одну давню гру, но назву не пам'ятаю... Може хтось нагадати?
2 команди стінка на стінку, або захват точок. Вибір героїв Орк з булавою, орк з щитом, гном що турель будує, та бафи розставляє, людина інквізитор з 2 мечами, та 2 жінки лисі (одна маг вогню а друга не пам'ятаю).
В свій час рубився в цю гру но її задушив неймовірний донат... Захотів глянути як воно там, но назва на язику крутиться но згадати не можу.
Згадав.
Відповісти