Родительский контроль на Mac

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
PCюк
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Посоветуйте родительский контроль на MacOS, чтобы можно было блокировать сайты, программы, задавать время работы каждой программы и сайта на день.
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

В osX все вже є.
Шукаєте в системних «екранний час».
Там можна задати пароль для налаштувань, обмежити окремі програми і сайти. Навіть взагалі все вимкнути з 22:00 до 8:00.
Треба трошки розібратися, але функціонал достатній. Також, воно записує статистику користування. Що і коли, і скільки часу.
PCюк
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Я не нашел там как мне можно заблокировать конкретный сайт, например, youtube и программу, например, viber.
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

PCюк: 06.05.2024 08:54 Я не нашел там как мне можно заблокировать конкретный сайт, например, youtube и программу, например, viber.
https://support.apple.com/uk-ua/guide/m ... 0/mac/14.0

Якщо версія ос інша, то треба вибрати свою у шапці сторінки.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Sterkh
Цей функціонал здається з macOS Big Sur додали, якщо мене пам'ять не підводить. Тому бажано аби ТС написав яка в нього стоїть... :shuffle:
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ekz0rcyst: 06.05.2024 09:39 Sterkh
Цей функціонал здається з macOS Big Sur додали, якщо мене пам'ять не підводить. Тому бажано аби ТС написав яка в нього стоїть... :shuffle:
До 11 осі, воно називалося «батьківський контроль» і жило у «юзери та групи», а до левів, окремим пунктом у системних.
Але його пошуком можна було знайти без проблем, бо називалося зрозіміло :rotate:
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Sterkh
Значить мене таки пам'ять підводить. :) Дякую!
PCюк
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Sterkh
Спасибо. Попробую.
Відповісти