Zoom "не відповідає"

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
simoralesha
Member

Повідомлення

Всім привіт. Раніше нормально працював зум. Молодший брат іноді навчається, коли онлайн заняття. Але останнім часом просто не розумію що коїться. Програма зависає періодично на пустому місці. Лише вона, система в нормі. Білий фон і вибиває вікно "не відповідає"

Оновлював до останньої версії. Також перевстановлював , попередньо видаляючи залишкові папки "Zoom" (правда не знаю чи точно всі знайшов).

Зовсім не хотілося б вінду перебивати через це.

Можливо хтось стикався або знає рішення такої проблеми ? Буду вдячний за будь яку інформацію :beer:

В подіях ось така помилка:

https://drive.google.com/file/d/15L9dA0 ... p=drivesdk
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Доречі він є як робота в браузері так і portable.
Видаліть існуючу, проженіть Ccleaner і встановіть знову, якщо хочеться встановленної, він само по собі крива програма
simoralesha
Member

Повідомлення

Видаляв і проганяв ccleaner. Не допомогло.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

simoralesha: 15.02.2024 09:38 Видаляв і проганяв ccleaner. Не допомогло.
А веб-версія?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988: 15.02.2024 09:37 проженіть Ccleaner
Помиї, а не софт :insane:
simoralesha
Member

Повідомлення

Alligator
Ось зараз спробуємо веб-версію

7mindfields

А чим тоді краще проганяти ?
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OMG. Я думал свидетели CCleaner остались где-то в нулевых. :pray:

Недавно такая же история была со Skype на разных компьютерах с Win10 MSDN, хотя рядом на ПК с уставшей виндой Skype работал. :gigi:
И знаете что? Его вешал Viber :mad:
simoralesha
Member

Повідомлення

AccessDenied

До речі, вайбер дійсно паралельно завжди працює. Також були думки, що через нього.
Дякую :beer:


Через браузер нормально працює. Так і будемо користуватися.
Всім вдячний за увагу і поради :super:
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

simoralesha: 15.02.2024 09:15 Всім привіт. Раніше нормально працював зум. Молодший брат іноді навчається, коли онлайн заняття. Але останнім часом просто не розумію що коїться. Програма зависає періодично на пустому місці. Лише вона, система в нормі. Білий фон і вибиває вікно "не відповідає"

Оновлював до останньої версії. Також перевстановлював , попередньо видаляючи залишкові папки "Zoom" (правда не знаю чи точно всі знайшов).

Зовсім не хотілося б вінду перебивати через це.

Можливо хтось стикався або знає рішення такої проблеми ? Буду вдячний за будь яку інформацію :beer:

В подіях ось така помилка:

https://drive.google.com/file/d/15L9dA0 ... p=drivesdk
у меня такое с вайбером на 11 винде, тоже непонятно причина, винда новая только диск поставил новый. Может из за асус аура
Відповісти