Шукаю зручний медіаплеєр на заміну AIMP

Обсуждение программ
Автор
Повідомлення
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Шановні добродії, у зв`язку із ти, що медіаплеєр AIMP має російське походження і в Україні не оновлюється, шукаю зручну альтернативу із підтримкою ASIO.
Саме через відсутність ASIO, а також ще купу інших недоліків також не розглядається Groove Music від Microsoft.
Отже, хто чим користується для прослуховування аудіофайлів, порадьте, будь ласка?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

foobar спробуйте

Отправлено спустя 9 минут 1 секунду:
PS хочу напомнить , что в вынь10 работа в обход виндового встроенного микшера звука невозможна, и поэтому ASIO имеет смысл только в какой нибудь вин7.
slv
Member

Повідомлення

zmax: 16.05.2022 21:43 foobar спробуйте

Отправлено спустя 9 минут 1 секунду:
PS хочу напомнить , что в вынь10 работа в обход виндового встроенного микшера звука невозможна, и поэтому ASIO имеет смысл только в какой нибудь вин7.
Да ладно :)) Все в фубаре ( win10)прекрасно работает - и асио и виндовый микшер . Разница лишь в том, что асио работает в монопольном режиме и несколько источников одновременно использовать нельзя.
Что до " росiйского походження " , то советую ТС поинтересоваться, что такое NGINX и сколько украинских ресурсов его использует .
АИМП спокойно качается через VPN, хотя лично мне он неоч
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Однозначно фубар. Полазайте на сайте у них, там есть разные сборки с разным интерфейсом, можно подобрать под себя.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 16.05.2022 21:43 foobar спробуйте
Я також за foobar!
zmax: 16.05.2022 21:43 Отправлено спустя 9 минут 1 секунду:
PS хочу напомнить , что в вынь10 работа в обход виндового встроенного микшера звука невозможна, и поэтому ASIO имеет смысл только в какой нибудь вин7.
А таке працює? https://www.asio4all.org/index.php/help/faq/
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

А фубар має редактор тегів,щось з опису на сайті незрозуміло?
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zmax
Дивно, останні роки виаодив звук через ASIO-драйвер. Все працювало
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Барбарис
Має
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

slv
Я знаю що таке NGNIX, а ще знаю, скільки підприємств в Україні працює на 1С. Це свідомий вибір кожного...

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
Ortyomko
deepforest
Отже, foobar. Добре, буду розбиратися. Здається, альтернативи нема
Rex
Member

Повідомлення

master
Плюсую за Фубар. Пользуюсь уже лет 10. Там все есть - и плагины, и кастомизация, и эквалайзер и, разумеется, АЗИО.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master: 16.05.2022 21:22Шановні добродії, у зв`язку із ти, що медіаплеєр AIMP має російське походження і в Україні не оновлюється, шукаю зручну альтернативу
однозначно фубар
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

AIMP установлен и через VPN иногда обновляю, но для воспроизведения музыки основным плеером давно стал встроенный в 10-ку и 11-ю Винду "Медиаплеер". Все основные настройки звука сделаны в драйвере Xonar DX, а какая оболочка выводит звук на колонки или наушники - уже вторично. ;)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А что там с Винампом?
Его молния на белом ромбе до сих пор вызывает ностальгию о старых добрых ламповых временах начала 2000х .
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

slv: 17.05.2022 00:01 Что до " росiйского походження " , то советую ТС поинтересоваться, что такое NGINX и сколько украинских ресурсов его использует .
От тільки порівняння зовсім некоректне, бо nginx - open source програма і для встановлення/оновлення вам ніякий VPN не потрібен :shuffle:

По темі - foobar завжди був гарним плеєром :up:
slv
Member

Повідомлення

Васильович: 17.05.2022 12:06
slv: 17.05.2022 00:01 Что до " росiйского походження " , то советую ТС поинтересоваться, что такое NGINX и сколько украинских ресурсов его использует .
От тільки порівняння зовсім некоректне, бо nginx - open source програма і для встановлення/оновлення вам ніякий VPN не потрібен :shuffle:

По темі - foobar завжди був гарним плеєром :up:
Ви про що взагали ? Якщо походження прогi свiносабаче , яка рiзниця чи опенсорс чи жопенсорс ?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

master: 16.05.2022 21:22 Шановні добродії, у зв`язку із ти, що медіаплеєр AIMP має російське походження і в Україні не оновлюється, шукаю зручну альтернативу із підтримкою ASIO.
Саме через відсутність ASIO, а також ще купу інших недоліків також не розглядається Groove Music від Microsoft.
Отже, хто чим користується для прослуховування аудіофайлів, порадьте, будь ласка?
Строго Media Player Classic
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

slv: 17.05.2022 15:51 Ви про що взагали ? Якщо походження прогi свiносабаче , яка рiзниця чи опенсорс чи жопенсорс ?
Надто товсто, спробуй якось тонше :rotate:
Alexiy
Member
Звідки: Харкiв

Повідомлення

foobar функционально богатый, но неудобный. Типичный опенсорс. Аналогов аимпу по совокупности преимуществ, к сожалению, не знаю. Среди киллер-фич аимпа - конвертер и нормализация громкости.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Alexiy: 17.05.2022 16:56 foobar функционально богатый, но неудобный. Типичный опенсорс. Аналогов аимпу по совокупности преимуществ, к сожалению, не знаю. Среди киллер-фич аимпа - конвертер и нормализация громкости.
у фубара много разных сборок, есть очень юзер-френдли, есть для гиков
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexiy
От тільки foobar2000 якраз не open source :rotate:
Відповісти