Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Это не пентиум)) а i5-4400
настройки или адвансед или бета, точно не помню, завтра могу глянуть.
також замітив що у фолдингу старі/слабі проци скоро будуть непотрібні
для задачі 13800 тре мінімум 1 ядро core2@1,8ГГц (~6 Гфлопс) щоб мінімальні очки (базу) отримати за 5 діб розрахунку :insane:
кто же их использует еще для этих целей?)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

i5-4400, а ну тоді ясно, можеш не турбуватись на рахунок номерів
Я спеціально ще раз зловив 13800 на 3930к@3800, але тепер вже на всі 12 потоків. З AVX tpf=3хв 10с, PPD=100к, без AVX tpf=3хв 30сек. Отже попередні дані (3хв 36с) для 10 потоків були не просто на 5фізічних+5логічних ядер, а 6фіз+4лог :-/ Win7x64 планує по своєму. Колись запускав на Win10, то вона розкинула перш за все з врахуванням гіпертрейдінгу, наприклад на i7 2600к (4фіз+4лог), при smp=4 грузило 2фіз+2лог, а не 4 фіз+0лог. А можливо це особливості ядра a7 і задачі 11920.
Згідно нових даних приріст швидкості від AVX - 11%, від AVX2 - 20%

Помітив що зараз клієнт не дає змінити (збільшити?) кількість потоків розрахунку після отримання задачі - якщо прийшла при smp=10, то після збільшення smp до 12 (проц 6фіз+6лог) клієнт далі запускає задачі з nt=10

Отправлено спустя 2 минуты 32 секунды:
ShaggY:
також замітив що у фолдингу старі/слабі проци скоро будуть непотрібні
для задачі 13800 тре мінімум 1 ядро core2@1,8ГГц (~6 Гфлопс) щоб мінімальні очки (базу) отримати за 5 діб розрахунку :insane:
кто же их использует еще для этих целей?)
так зараз популярні економічні проци на ядрах BayTrail/Braswell
в них х4@2,26 ГГц= 10-11 Гфлопс :(
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Помітив що зараз клієнт не дає змінити (збільшити?) кількість потоків розрахунку після отримання задачі - якщо прийшла при smp=10, то після збільшення smp до 12 (проц 6фіз+6лог) клієнт далі запускає задачі з nt=10
Не замечал такого, но проверю..
так зараз популярні економічні проци на ядрах BayTrail/Braswell
в них х4@2,26 ГГц= 10-11 Гфлопс :(
Оно как бы да, но такое тормознутое, пару ноутов приносили поставить винду, даже ССД не спасает дело, все равно тупит даже при апдейте винды.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

так це MS винна, там образ esd стиснутий по максимуму, а розархіватор однопоточний (тоді всього 1,6Гфлопс@1ГГц), або не впізнає проц і взагалі не включає sse, лише скалярні - тоді взагалі сміх. Я так раз встановлював оновлення, перетиснуте freearc - на проці Athlon 3000+ (SSE2) всього 15кБ/с видавав, тоді як 7zip мегабайти/с, як і прості інсталятори.
що цікаво, в цілочисельних операціях ці проци на рівні з сандібрідж
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Мне все эти задачи 13800 идут на бету..
сча может получится подключить еще 3790к
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Привіт народ. А є чим навантажити мої 80 потоків на 2,3 ГГц?
І по скільки зараз важать такі жаби, якщо вони існують? А то я зараз на 3G до кращих часів, які потенційно настануть через тиждень-два.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Привіт Artistus :beer:
звичайний клієнт під віндою, там задачі на а7 ядрі високий ППД мають, але чи всі - незнаю. Зараз 13800 і подібні великі задачі попадаються часто як під бета, так і в нормалі.
ядро а7 ніби максимум 24 потоки, тож декілька слотів необхідно, і дуже бажано якось :dontknow: фільтрувати задачі на а4 - в них дуже низький ППД.
якщо задачі тільки на 24 потоки, очевидно, бажано:
1. щоб всі потоки одної задачі займали були ближче один до одного - на окремий проц/ци, якщо влізуться
2. старатись для одної задачі виділити тільки фізичні ядра - тоді швидкість росте на 100%, а не 25% як при логічних, отже ППД буде у 2 рази вищий (хоча і ядер йде у 2 рази більше)
3. бажано щоб ніщо не перекидувало потоки між ядрами

тут теж експерименти ставлять на 24 ядрах (у даному прикладі 24 потока фізичних, напевно, на частоті 2,5-2,6) і далі там же на 36 ядрах

Отправлено спустя 6 минут 4 секунды:
ShaggY:сча может получится подключить еще 3790к
що за 3790к :insane:
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
i7-3770K :gigi: то что-то я попутал :)

Artistus
Downloading 6.72MiB
Upload получился примерно 15-16 метров
А вообще просто включай и посмотрим что из этого получится :) :beer:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

взагалі то я бачив тут що народ задачі на ядрі A7 на новому Xeon Phi запускав на 256 потоків.

Отправлено спустя 18 минут 14 секунд:
ради інтересу запустив задачу 13800 на Pen 3710 x4@2.56ГГц, ядра Braswell. tpf=27хв15с, це в 2,7 рази гірше ніж Pen4400 x2@3300 Skylake, що доказує що ядро Braswell в FPU у 2.1 рази гірше Core2, в 3 рази SandyBridge, в 4 рази Skylake. Зате споживання у Braswell було всього 3 Вт
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Artistus
як там рахунок на 40 потоках, можливий?
а то в Німеччині масово серваки 4 процесорні DL580g7 за копійки роздають - думаєм прикупити
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Ще не пробував, якось часу не було... Завтра спробую
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Так народ, що до чого, не знаю, але щойно встановив і просто запустив фолдинг на своїй шнязі. Що скажете? Простоює більша частина проца.
40-core Artistus 1.png
Отправлено спустя 1 час 33 секунды:
Тепер прив'язав. Вроді веселіше. 2 слота по 32 потоки. Ядро а7 вміє 32 потоки. 333Вт - це з 27" монітором на лампах.
40-core Artistus 2.png
Отправлено спустя 2 часа 40 минут 15 секунд:
Так що думаю 4P серваки з процами по 16 ядер можна брати. Воно в мене не дає фолдинг розподілити на два проци одночасно.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

щось малий PPD для x32@2000 . Навіть якщо рахувати що це 16фіз+16 лог. 6ядерний броадвел @3500 при smp=12 дає 127к в задачі 13800 (в неї десь на 20% більший ППД ніж у 86хх задач). Напевно, інші процеси відволікають.

..Воно в мене не дає фолдинг розподілити на два проци одночасно.. - а ось це цікаво :eek:

Отправлено спустя 15 минут 49 секунд:
я, здається, згадав. В мене так було, що на Win10 задача примусово займала логічні ядра, навіть коли були вільні фізичні. Тоді як у Win7 спочатку займались всі фізичні, а потім логічні. Обидві системи рахували задачі на ядрі а7. Хоча, може це особливості певних задач.

Отправлено спустя 19 минут 23 секунды:
___
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

То якісь задачі мабуть не путьові були. Ось:
40-core Artistus 3.png
Отправлено спустя 2 минуты 24 секунды:
Але питання в тому, як зробити так, щоб 2 слота автоматично на різні проци і потрібні модулі HTT кидало? А то при отриманні нового завдання перескакує по 40 ядрах і буває 2 слота одним процом рахує замість по одному на слот.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Оце вже інше діло :super:
А ще, не пробував повзунок зверху з medium на full переключити - це дозволить використовувати всі ядра (якщо задача зможе). робити це тре до отримання задачі, тому що в новому клієнті після отримання задачі її вдасться запустити з більшим smp ніж при отриманні, навіть якщо виставити максимум, клієнт далі запускає задачу з тим smp що при отриманні з сервера.

...Але питання в тому, як зробити так, щоб 2 слота автоматично на різні проци і потрібні модулі HTT кидало? А то при отриманні нового завдання перескакує по 40 ядрах і буває 2 слота одним процом рахує замість по одному на слот...

Може закріпляти ядра за процесом? Правда, тре знати як вони пронумеровані.
Тоді можна було б запускати два окремих fahclient.exe, з різних папок, зі своїми робочими настройками - свій client.cfg, в кожного свій порт мережевий - щоб не кофліктували, по одному слоту. А кожен fahclient.exe, запускати ярликом чи bat файлом через start.exe зі свою маскою ядер. Там перечисляєш всі ядра в двійковому коді. 80 ядер - 80позицій, кожна 0 чи 1. 1 - використовувати ядро, 0 - ні. Номер ядра = номеру позиції. Потім готове двійкове число перетворюєш в 16-кове і вставляєш в команду після /affinity
Моніторити одним FAHcontrol, додавши зліва ще один мережевий слот 127.0.0.1:порт2
Shustrick
Junior
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Безымянный.png
Привет всем. Решил немного нагрузить видеокарту т.к. появилось свободное время, но столкнулся с проблемой:
долго гуглил, но ниодин из предложеных варантов не работает. Как быть?
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Shustrick
драйвер видяхи самый новый?
как-то мне говорили что надо по старее
Shustrick
Junior
Звідки: Чернигов

Повідомлення

да. самый последний.
Если не новый то какой? версия?
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun:тут і тут підказка
навіть декілька:

проблема 1: новые дрова не ставить, ставить последние стабильно рабочие, а именно 372.70

проблема 2: после установки на 10-м виндоусе апдейта 1607 и 1510 OpenCL недоступен
Переустановил заново клиента (поставил новый 7.4.15) и все заработало
Shustrick
Junior
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Маленькое уточнение.
по ссылке я нашел информацию:
Для видеокарт NVIDIA на чипах GK110 рекомендуется использовать драйвер 358.87 WHQL.
Именно его и установив все заработало.
Спасибо.
Відповісти