Windows 10

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

MSI-PC User: 03.01.2023 21:52Ну так зайди в "Параметры - Приложения", удали заглючивший "Калькулятор", а потом в "Магазине Windows" установи его с нуля. Заодно там же обнови весь установленный софт, включая сам "Магазин".
никогда им не пользовался и не регистрировался в нем.
_FYA_EXel: 04.01.2023 00:30Ну так отключите\заблочьте обновы
кстати да, вполне вероятно после обновы он и перестал работать. Ноут с лицензионной виндой, поэтому обновы тут не отключались.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

zmax: 04.01.2023 16:37никогда им не пользовался и не регистрировался в нем.
Вне зависимости от регистрации он в фоне обновляет приложения. Зайди туда и попробуй поставить заново - иногда даже без регистрации позволяет кое-что установить.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Как включить списки недавно открытых файлов и приложений?
Rex
Member

Повідомлення

Всем привет
Поставил себе внешний PCI-E SATA контроллер, так как встроенных портов категорически не хватает. Все работает, но теперь диск, который подключен к этому контроллеру, отображается как съемный - ему можно сделать "Безопасное извлечение" и в проводнике он светится как флешка. Вопрос - как это убрать?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Rex
Если бы это было на материнской плате - в биосе должен быть пункт - так называемое горячие подключение - обычно на disabled стоит. А как это на дискретной плате - может в ПО к этому контроллеру?
Rex
Member

Повідомлення

Avenger80
Да нет там никакого ПО у этого контроллера. Это самый обычный ноунейм.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Rex
Вот у меня как на одном из компов и на втором, более новом тоже самое - вот эта настройка отвечающая за значок извлечения:
спойлер
Зображення
как с внешним контроллером - не знаю. :)
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Rex: 15.01.2023 18:56 Всем привет
Поставил себе внешний PCI-E SATA контроллер, так как встроенных портов категорически не хватает. Все работает, но теперь диск, который подключен к этому контроллеру, отображается как съемный - ему можно сделать "Безопасное извлечение" и в проводнике он светится как флешка. Вопрос - как это убрать?
Спробуйте через реєстр, як пишуть тут: https://superuser.com/questions/12955/h ... -tray-icon Знаєте, як перевірити ім'я драйверу на вашому контролері?
Rex
Member

Повідомлення

SergiusTheBest
Та я знаходив ці інструкції. Але справа в тому, що тут треба позначити канал (Bus) на якому сидить той диск. Так от, у моєму випадку це канал 3, але на ньому вже є інший диск, який підключений до мат плати (який працює у складі RAID). Не хочеться щоб воно щось зламало.
Тобто на Bus 3 висять два диски, я не знаю, може воно якось всередені плати розподіляється (типу лінії PCI-E і рідного контролера SATA об'єднані)
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Rex: 16.01.2023 06:29 Та я знаходив ці інструкції. Але справа в тому, що тут треба позначити канал (Bus) на якому сидить той диск. Так от, у моєму випадку це канал 3, але на ньому вже є інший диск, який підключений до мат плати (який працює у складі RAID). Не хочеться щоб воно щось зламало.
Тобто на Bus 3 висять два диски, я не знаю, може воно якось всередені плати розподіляється (типу лінії PCI-E і рідного контролера SATA об'єднані)
Треба вказати SATA канал, а не PCI-E. SATA канал не шариться між пристроями: один канал - один диск.
Rex
Member

Повідомлення

SergiusTheBest
Треба вказати SATA канал
Добре, як його подивитися? Може я не туди дивився??
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Rex: 16.01.2023 15:54 Добре, як його подивитися? Може я не туди дивився??
Так, на Windows 10 є краща опція. В реєстрі контролера (якщо він стандартний storahci):

Код: Виділити все

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\storahci\Parameters\Device
в значення 'IgnoreHotPlug' додати айдішку диска:
Зображення
Айдішку можна знайти в диспетчері пристроїв, в властивостях диску, деталі.
Podolyanin
Member
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Народ хтось стикався з некоректною роботою апаратного прискорення в браузерах на сучасних відеокартах? Придбав 6700хт, в іграх все супер, а от браузери лагають поки не вимкну прискорення. Куди копати, бо якось не комільфо мучати старенький проц в ютубі з такою картою.
Rex
Member

Повідомлення

Podolyanin
У мене RX6600. Все працює добре, але іноді буває таке, що підтормажує курсор, на певних сайтих при перегляді відео. Через деяки йчас - нормально стає. 100% проблема єна новій карті, а старій карті такого не було. При чому це тільки на певних сайтах. Я забив і не звертаю уваги, все інше (відтворення відео, тощо, працює як і має працювати). Може в нових драйверах пофіксять.
Podolyanin
Member
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Rex
То в мене дуже схоже, підлагує курсор при будь якому оновленні сторінки чи перемиканні між вкладками, при перегляді відео на ютубі симптоми проявляються сильніше. Одразу почав грішити на нові драйвера, бо на старій затичці такого й близько не було, але подумав може якось можна те пофіксити :-/
Rex
Member

Повідомлення

SergiusTheBest
Нічого не допомогло.
Доречі, помітив, що цей диск відрізняється від інших тим, що у нього є додатковий пункт у Політиках, що очевидно. Я думаю, що тут дещо глибше треба копати.
Треба змусити систему думати, що то її рідний контролер, без прив'язки до конкретного диску (якщо я його заміню, наприклад). Питання - чи можливо це (ні)?
Вкладення
ids.jpg
removalpol.jpg
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Rex
вот я б не в том формате писал, скриншотни (а лучше скопипасти)
1) путь к экземпляру устройства
2) последний известный родительский объект
Rex
Member

Повідомлення

Shpoker
1. SCSI\DISK&VEN_HITACHI&PROD_HTS725032A9A364\5&1E681E18&0&030000
2. PCI\VEN_1B4B&DEV_9215&SUBSYS_92151B4B&REV_11\4&379a401f&0&00E4
И дальше что?
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Rex
VEN_1B4B&DEV_9215*
и перезагрузись

Отправлено спустя 31 секунду:
правда, на руборде как-то читал что после винды 8 этот метод сломали ;)

Отправлено спустя 9 минут 2 секунды:
PS.: а марвел рейд утилити пробовал ставить\смотреть?

Отправлено спустя 8 минут 11 секунд:
PPS.: у этой железки таки должен быть свой мосх и своё управление (как у 99% всего на марвеле), просто у тебя в биосе явно заглушено отображение всяких опшн-ромов (что можно включить, внимательно вчитавшись, начав с раздела boot). с другой стороны, кроме как поклацать иде\ахси\рейд и создать пересобрать массив там ничего нет =(

Отправлено спустя 3 минуты 24 секунды:
PPPS.: Еще вспомнил! в диспетчере устройств в свойствах контроллера марвел будут политики и там будет нужная галочка! https://imgur.com/dfA76qR
Rex
Member

Повідомлення

Shpoker
Не допомогла зміна у реєстрі. Жодного ефекту
А як мені допоможе софт від марвел? У мене ж на іншому чипі контролер
Відповісти