Windows 10

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Nazareth: 07.07.2024 21:26 мдаа... Ничего не изменилось здесь... Зашел в тему почитать про работу винды, последни две страницы - "купил-продал" лицензирование...
Как был форум филиалом OLX, так и остался...
Відмотайте трохи далі. Там різні питання обговорюються.
Ostin
Member

Повідомлення

Avenger80: 02.07.2024 13:11прописать через командную строку ключ с инета и всё
Ви, напевно, не в курсі, що основна проблема з точки зору непідготовленого користувача - знайти валідний ключ.
Якщо він коштує 100-150 грн у нас на форумі чи десь на торгівельних площадках і повністю вирішує проблему з активацією - в чому проблема? Ніхто ж не починає після цього волати, що має ліцензійну віндовс.
Можете поїхати до такого користувача і особисто ввести йому ключ з нету, але чи буде це дешевше?

Відправлено через 53 секунди:
Lekrs: 02.07.2024 13:07Ніякого самообману, це просто зручніше, безпечніше, і коштує копійки.
:up: Адекватний коментар.

Відправлено через 3 хвилини :
Donate: 04.07.2024 18:36Ліцензвйність в саме факту покупки а не тому є у вас ключ чи немає його.
Саме так. Це розуміють всі, хто планує використовувати софт для роботи. Всім іншим пофіг, де і звідки ключ. Аби гарно працювало.

Час вже перестати вести суперечки за ліцензійність в компах домогосподарок. Її там немає (у 99%) і на це всім пофіг, включаючи виробника софту. Принаймні, в нашій країні.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ostin
Это всё понятно, но для чего тогда вообще покупать, если можно нажать одну кнопку в активаторе... и 200грн целые и лишних телодвижений нет в компе домохозяйки. Вот это непонятно, если зручніше отдать просто 200грн. Я понимаю лицензия, борьба за честность и т.д. Покупка для дома BOX версии и т.д. А так - 200грн какому-то дяде отдать или одну кнопку нажать и подожать пару секунд в домашнем компе.
Ostin
Member

Повідомлення

Avenger80: 08.07.2024 12:49нажать одну кнопку в активаторе
Це лівий софт, на який кричить антивірус і вбудований захист вінди. А за 100+ грн ти вводиш ключ і спиш спокійно. І навіть 200 грн не така велика плата альтернативі виклику знайомого айтішніка, який обійдеться дорожче, навіть якщо просто на пиво йому давати)
Я так колись на стім перейшов, щоб не було "таблЄток" в скачаній грі.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ostin
У меня NOD не кричал на него. Защитник Windows - ну логично. :gigi: Главное не скачивать такой софт на левіх ресурсах с кучей рекламі и скачали 100000 раз кнопкой. :)
Востаннє редагувалось 08.07.2024 12:55 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
Ostin
Member

Повідомлення

Avenger80
Я просто обгрунтував, чому вказана сума за ключ - це мізер. І чому люди її платять.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

del
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 08.07.2024 12:53
Avenger80: 08.07.2024 12:49нажать одну кнопку в активаторе
Це лівий софт, на який кричить антивірус і вбудований захист вінди. А за 100+ грн ти вводиш ключ і спиш спокійно. І навіть 200 грн не така велика плата альтернативі виклику знайомого айтішніка, який обійдеться дорожче, навіть якщо просто на пиво йому давати)
Я так колись на стім перейшов, щоб не було "таблЄток" в скачаній грі.
Там вже давно не потрiбно навiдь нiчого скачувати :laugh:

Added in 2 minutes 36 seconds:
Ostin: 08.07.2024 12:53 Я так колись на стім перейшов, щоб не було "таблЄток" в скачаній грі.
Ага а потом розумiеш що в грi немае базових патчiв i потрiбно руцями сидiти в частинi iгор шукати i ставити патчi :laugh:
Ostin
Member

Повідомлення

Donate: 08.07.2024 13:36в грi немае базових патчiв i потрiбно руцями сидiти в частинi iгор шукати i ставити патчi
Це таке в стімі? :eek:
Я знаю лише один такий приклад гри - це Готика 3, якій вже 18 років. Ну там проблема не так в стімі, а в тому, що офіційно гру не допатчили самі розробники, а все потім допилялось руками фанбази.
Щоб не було БАЗОВОГО патчу, який випустив офіційний розробник - ще не чув.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Donate
Ostin
У моего сына недавно была история - купил в стиме Crysis, а он отказался запускаться... :) Поставил точно такой же только с торрента - пошел. :)

Отправлено спустя 6 минут 59 секунд:
Немножко оффтопа - кто мне ответит, что за фигня творится с Lifecell и гугловской почтой? Новый номер, пытаюсь зарегистрировать почту, gmail пишет - не годится, попробуйте другого оператора. В инете нашёл такое - https://www.otzyvua.net/life/review-1968409
Ostin
Member

Повідомлення

Avenger80
Ну старі відходи мамонта можуть видавати таке, але ж ігрові площадки більш стосуються нових ігор. Чесно кажучи, я не скупляю все те, що вже колись неодноразово проходив з "таблЄтками". Навіщо? Часу й так не вистачає.
Але погоджусь, що ситуація негарна. Раз взялись продавати - має бути працюючим.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 08.07.2024 13:41
Donate: 08.07.2024 13:36в грi немае базових патчiв i потрiбно руцями сидiти в частинi iгор шукати i ставити патчi
Це таке в стімі? :eek:
Я знаю лише один такий приклад гри - це Готика 3, якій вже 18 років. Ну там проблема не так в стімі, а в тому, що офіційно гру не допатчили самі розробники, а все потім допилялось руками фанбази.
Щоб не було БАЗОВОГО патчу, який випустив офіційний розробник - ще не чув.
Маленька частина ігор може взагалі не запуститися :laugh: Gothic як приклад, на перші дві потрібно взагалі накатувати неофіційні фікси тому що гра тупо не запустится. У третьої все краще але є проблема що патч не останній + там ще зверху комьюніті ще патчі робило... По пам'яті не згадаю але такого можна знайти і такого там немало. ОФК є стаття в стімі як правило с фіксами у комьюніті. Mafia наприклад теж збірник геморою, так як музіки немає, фіксів для 16:9 немає і т.д. У комьюніті вони є офк і їх можна поставити, але якось такє :D

Частина ігор має якісь проблеми які просто фіксити не хочуть... Ну там у Nier Automata при FullHD гра рендериться в 1600х900 мило із за цього безбожне, у Tales of Berseria теж помятаю трабли були прямо на релізі і комьюніті дуже швидко зробило патч...

Про відсутність локалізацію я мовчу...

І тут є торрент де можна скачати без реєстрації та смс будь що і воно буде працювати взагалі без проблем, так як все вже включено :laugh:

Added in 3 minutes 26 seconds:
Avenger80: 08.07.2024 14:04 Немножко оффтопа - кто мне ответит, что за фигня творится с Lifecell и гугловской почтой? Новый номер, пытаюсь зарегистрировать почту, gmail пишет - не годится, попробуйте другого оператора. В инете нашёл такое - https://www.otzyvua.net/life/review-1968409
Ну по якоїсь причині напевно гугл забанив номери лайфу :rotate: Я теж перевіряв і да воно нехоче :-/
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Donate: 08.07.2024 14:15 Маленька частина ігор може взагалі не запуститися :laugh:
Це більше виключення, ніж правило. Скільки всього запускав зі стіму - все працює. До того ж, хочеться підтримати розробників, щоб вони робили саме ті ігри, які мені подобаються. Тому купити щось раз чи двічі на рік за 150 грн - рука на відсохне.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Donate
Lifecell - полный скам... Такого бреда я никогда не видел. На кассе супермаркета был куплен новый пакет, после активации, начали писать люди, что за фигня это их номер и они регулярно его оплачивают. :gigi:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Век живи — век учись.

Читал-читал про то какая винда лучше: PRO или LTSC, так ничего не понял, поставил PRO и забыл.
А на днях, нужно было почистить старый софт на нескольких компах и на одном попалась LTSC.
— Очень сильно удивился, кодга увидел, что список предустановленых програм в LTSC, в несколько раз меньше чем в PRO.
— Закралось смутное сомнение...
— А сегодня прислали генеральное ЦУ(це-у) сверху: чтобы на всех ПК была PRO!
— Стал гуглить, как без переустановки LTSC сменить на PRO...
И что я вижу:
Вопрос: Что лучше Windows 10 Pro или корпоративная?
Ответ: Виндовс 10 Про защищает систему от внешних атак и позволяет быстро обмениваться данными. Версия Enterprise используется более крупными и продвинутыми корпорациями, которым важна скорость работы в сети и высокая безопасность системных файлов.

Кстати вопрос: как без переустановки LTSC сменить на PRO, остается открытым, так как серийника нету?
(Гугл советует зайти в смену ключа и ввести ключ от PRO).
Компы пришли с предустановленой виндой, и отдельного серийника на PRO просто нету? Как на одном оказалась LTSC — вопрос из довоенных времен. Скоре всего один из тогдашних админов поставил.

Преустановка — сильно крайний метод. :(
ADv
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

А точно нужна функциональность ПРО, может хватит простой подделки выводимой версии ОС?
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Avenger80: 01.07.2024 16:39 А ты должен быть в этой обстановке самым правильным, покупая за последние деньги Windows и т.д. вместо еды ребёнку. Вот такие реалии жизни, а не идеализм на форуме. А так, ещё раз повторюсь - вы правы полностью.
Боже-ж ты мой.. "еды ребенку..".
"Не мы такие - жизнь такая!"
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ADv: 26.07.2024 11:06А точно нужна функциональность ПРО, может хватит простой подделки выводимой версии ОС?
— Как по мне, так LTSC лучше PRO. Всё равно ESET стоит. Только на этот ESET есть серверная часть, на которой собирается инфа какой софт, какое железо у клиентов домена стоит. — Т.е. вариант с подделкой выводимой версии, скорее всего не прокатит. А жаль.
Reinmar
Member

Повідомлення

Стоит ли менять 10 на 11 для игр? Тесты в ютубе странные, у одних 11 проигрывает по мин фпс, у других наоборот выше средний фпс на 11 при равном минимальном.
Siferatus
Member

Повідомлення

Reinmar: 26.07.2024 17:58 Стоит ли менять 10 на 11 для игр? Тесты в ютубе странные, у одних 11 проигрывает по мин фпс, у других наоборот выше средний фпс на 11 при равном минимальном.
Зачем менять то,что отлично работает?
Відповісти