Windows 10

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Avenger80
відкіля у дитини комп'ютер, якщо останні гроші на їжу витрачаєте? і знов таки нагадаю - linux безкоштовний. його не треба купляти.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ekz0rcyst
Del.
Да, хватит оффтопить. Все лицензии надо покупать, а если не можешь пользоваться бесплатным софтом. На этом и сойдёмся. :) Мир идеален, всё идеально вокруг.
Спасибо за плюс на пост который был стёрт.
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

Avenger80: 01.07.2024 16:08Вот недавно была статья о том, что повысилась средняя зарплата по Украине, так народ в комментариях начал возмущаться о том у кого она повысилась...
Ну так чиновники повысели себе зарплату, вот средний по стране и полнялся, все правильно.
artko: 01.07.2024 16:38може у вас і компьютер теж крадений?
Останній апгрейд мені подарив друг в 2017 році, від тоді так і неивистачає коштів щоб замінити на щось новіше.
artko: 01.07.2024 16:38на розпродажні ціни стіма
Тільки там і вистачає коли цвнт по пару доларів за гру. Ане по 40-70.
artko: 01.07.2024 16:38безкоштовні варіанти?
Безкоштовні хто? Які аналоги безкоштовних фотощопів відеоредактора типу соні вегаса і т.п. мене не влаштовують безкоштовні аналоги які навть близько не мають потрібниз мені звичних можливостей.
artko: 01.07.2024 16:38бажаєте грати в ААА проекти? вертаємося до питання, де взяли грошей на потужний компьютер до них?
Того що є в мене з 17 року вистачало на ігри до сих пір. Навіть рдр2 пограти та ін. До того я робив апгрейд десь раз на чотири пять роки в районі 600-700 доларів. В рік умовно відкладав по 200 доларів на апгрейд. Останній раз купляв сам залізо в році 2011 відеокарту за 250 доларів які взяв в борг і віддавав пів року. Тоді грав на ній у всякі крайзеси та гта які в нас в ліцензії навіть купити в магазинах було неможливо майже. Треба було шукати замовляти та чекати. Я пам'ятаю як хотів тотал вар медівал в якому не вирізані роліки та котор такий самий, шукав по магазинам без усякого резудьтату, по всюди продавали тільки нарізану піратку ПРОДАВАЛИ .
artko: 01.07.2024 16:38Для домашього користувача безкоштовного ПЗ більше, ніж достатньо.
Це вигадкі ваші, я сказав знацдіть мені приклад відеоредакторів на рівні з платними редакторів зображення я фотошоп та інший подібний софт. То шо вам здаєтся що хтось має дивитись дешевими версіями, щою виисебе краще почували у своїй видумпній реальності, це тільки ваші проблеми.
artko: 01.07.2024 16:38Навішо ставити згаданий фотошоп? є Krita, Inscape, GIMP, etc. Sony Vegas? Shotcut, Davinchi resolve та інше.
Це все дуже смішне порівняння після того як роками мавтсправу на вегасі чи фотошопі переходити на огризкі якісь, фантазуйье собі далі, я так розумію вік у вас ще досить юний по судженю вашому.
artko: 01.07.2024 16:38Windows - теж красти? є безкоштовний Linux.
Так , це дуже смішний жарт.
SergiusTheBest: 01.07.2024 16:26Так, бідність також на це впливає. Але при цьому "в Україні щоденно курить 45% дорослих чоловіків і 9% дорослих жінок, а серед молоді - 45% юнаків і 35% дівчат".
Так це наркотики. У людей наркотична залежність як і до алкоголю. Люди і квартири продають за наркотики до чого тут ці порівняння. Вони на сигарети та алкоголь відкаладают з дитячої їжі та ліків настількі залежні я вже не кажу просто про не сплату комунальних чи їжу. Будуь відбирати у себе чи дитини на більш якісну їжу тільки щоб залити в себе спирту чи сигарет завалити. До чого тут це порівняння з наркоманією буквальною.
SergiusTheBest: 01.07.2024 16:26Тобто, не на стільки ми бідні, якщо є кошти на цигарки
Бідні, просто люди щалежгі і відмовдяють собі в здоровому глузді коли сидять на наркотиках.
SergiusTheBest: 01.07.2024 16:26Це, все таки, більше питання культури та звички.
Масова наркоманія так, це питання культури. А неадекватно дорогий контент для розваг, це показник бідної країни в якій люди не можуть собі дозволити такі розваги, тому вони будуть діставати його іншими засобами. Алетвони не настільки від нього залежгі як від реальної наркоти типо цигарок і алкоголю, тому не будуть знімати останні штани щоб купити собі гру програму чи підписку на платгі стрімінги. Коли є альтернативні шлязи получити більшість цього контенту.

Отправлено спустя 5 минут 2 секунды:
Avenger80: 01.07.2024 17:10 лицензии надо покупать
когда в государстве соответствующая средняя и минимальная зарплата для прожиточного минумама, да.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Alvaro: 01.07.2024 17:28 Безкоштовні хто? Які аналоги безкоштовних фотощопів відеоредактора типу соні вегаса і т.п. мене не влаштовують безкоштовні аналоги які навть близько не мають потрібниз мені звичних можливостей.
Ви прям професійний відеомонтажер? вже писав - той же davinci resolve.
Alvaro: 01.07.2024 17:28
artko: 01.07.2024 16:38Для домашього користувача безкоштовного ПЗ більше, ніж достатньо.
Це вигадкі ваші, я сказав знацдіть мені приклад відеоредакторів на рівні з платними редакторів зображення я фотошоп та інший подібний софт. То шо вам здаєтся що хтось має дивитись дешевими версіями, щою виисебе краще почували у своїй видумпній реальності, це тільки ваші проблеми.
це не вигадки, з особистого досвіду. Shotcut, Inkscape, Krita - вистача і для домашнього монтажу і для замовлення на друк у майстерні.
Alvaro: 01.07.2024 17:28
artko: 01.07.2024 16:38Навішо ставити згаданий фотошоп? є Krita, Inscape, GIMP, etc. Sony Vegas? Shotcut, Davinchi resolve та інше.
Це все дуже смішне порівняння після того як роками мавтсправу на вегасі чи фотошопі переходити на огризкі якісь, фантазуйье собі далі, я так розумію вік у вас ще досить юний по судженю вашому.
нема аргументів - переходимо на особистості? ну подивились би хоча б у профіль. я на цьому форумі майже 20 років вже, раніше ніж ви :)
Alvaro: 01.07.2024 17:28
artko: 01.07.2024 16:38Windows - теж красти? є безкоштовний Linux.
Так , це дуже смішний жарт.
жодних жартів. чудово працює. і стім, і іграшки, і згадане ПЗ для малювання та відеомонтажу, та купа іншого. також - рекомендація не від стелі. особистий досвід. (так, не маю Windows на своєму комп'ютері)
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

artko
Надо обычным людям, не IT (программистам), просто менять менталитет в плане пользования ПО. Уходить от халявы в пользовании на максималках и бесплатно и платить за всё... За каждую программу, за каждый фильм на стриминговых сервисах. А для этого всего они должны 24 часа трудиться на разных работах, чтоб оплатить всем их интеллектуальную собственность. Это идеал. И для этого нужно жёстко вводить наказание за пиратство. Вот тогда это будет работать. А пока есть халява - народ будет ею пользоваться, чтоб не отдавать последнюю рубаху на лицензию богатому дяде.
Score
Junior

Повідомлення

Социальные технологи и просто офигенные умники, ХОРОШ ТЕМУ ЗАСЫРАТЬ!
Админ, ау!
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

artko: 01.07.2024 17:35Ви прям професійний відеомонтажер? вже писав - той же davinci resolve.
Ні я прсто звик з початку 2000 років працювати на них , коли на низ всі працювали в країні і це ьуло нормально, їх в магащинах продавали легальних у нас, та не бачу жодної причини чому я маю тепер різко давитись чимось зовсім іншим з іншим інтерфейсом функціоналом та іншими речами які не влаштовують. Тільки тому що повиростали якісь юнаки з ідеалвстичними баченнями світу чи люди якім повезло наварити грошей в бідній країні щоб вони могли собі позволити купляти ігри та програми ціною інколи в декілька зарплат середьного українця та розказувати іншим як треба правильно робити? Я так не думаю.


artko: 01.07.2024 17:35ну подивились би хоча б у профіль. я на цьому форумі майже 20 років вже, раніше ніж ви
Я не по профілю висновок роблю а по відповідям. Таке говорять в більшості або молоді або забезпечені або можливо в кого тісно професія повязана і там софт треба чисто по правилам компаній легальний чи бажано такий мати. Остальне винятки.
Avenger80: 01.07.2024 17:45И для этого нужно жёстко вводить наказание за пиратство. Вот тогда это будет работать.
Да, надо затянуть над нищим населением до такого уровня петлю пока они окончательно не решат валить все еще большим количеством, а останутся только богатая прослойка которая будет почти что сидеть на рабах у которых нехватает возмодностей либо воли чтобы свалить из этого прекрасного общества.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 01.07.2024 07:47 SergiusTheBest
Вы правильно написали и чтоб так всё правильно работало надо вводить криминальную и административную ответственность за кражу виртуальной интеллектуальной собственности, запретить как на Западе (вводить штрафы) за пользование торрент-ресурсами - т.е. полная борьба с пиратством. И тогда это всё подействует на население.
Подіє, але не на всіх, там де великі штрафи за піратство, використовують впн. ;)
0F
Member

Повідомлення

Alvaro: 01.07.2024 17:33 Безкоштовні хто? Які аналоги безкоштовних фотощопів відеоредактора типу соні вегаса і т.п. мене не влаштовують безкоштовні аналоги які навть близько не мають потрібниз мені звичних можливостей.
Раз ти знавець, то я тобі відкрию таку страшну істину, що якщо ти професійно займаєшся дизайном, роботу зроблену в піратському фотошопі, ніхто в тебе не прийме в кращому випадку. В гіршому просто забанять. Якщо софт не має потрібних тобі можливостей - купи той, який має. Не можеш купити - це не проблеми виробника софта. Можеш оформити підписку, яка на фініші вийде дороже, але помісячно не занадто велика сума.

P.S. Подивився. Підписка на фотошоп - $11. Не думаю, що це велика сума для того, хто ним заробляє на життя.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Alvaro: 01.07.2024 18:06 Ні я прсто звик з початку 2000 років працювати на них , коли на низ всі працювали в країні і це ьуло нормально, їх в магащинах продавали легальних у нас, та не бачу жодної причини чому я маю тепер різко давитись чимось зовсім іншим з іншим інтерфейсом функціоналом та іншими речами які не влаштовують. Тільки тому що повиростали якісь юнаки з ідеалвстичними баченнями світу чи люди якім повезло наварити грошей в бідній країні щоб вони могли собі позволити купляти ігри та програми ціною інколи в декілька зарплат середьного українця та розказувати іншим як треба правильно робити? Я так не думаю.
а я звик трактором землю обробляти та комбайном збирати. але вкрасти їх ніде - тому лопата мій кращий товариш :)
Alvaro: 01.07.2024 18:06
artko: 01.07.2024 17:35ну подивились би хоча б у профіль. я на цьому форумі майже 20 років вже, раніше ніж ви
Я не по профілю висновок роблю а по відповідям. Таке говорять в більшості або молоді або забезпечені або можливо в кого тісно професія повязана і там софт треба чисто по правилам компаній легальний чи бажано такий мати. Остальне винятки.
ну вибачайте, що виняток знайшовся. на жаль, вимушений співпрацювати з компаниями, які не дуже полюбляють ліцензії, та і грошей не так багато щоб купляти. Тому всюди, де це можливо - запроваджую безкоштовне ПЗ. Так, це вимагає від мене більше зусиль для опановування та налаштувань, але що маємо то маємо.
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

0F: 01.07.2024 19:05Подивився. Підписка на фотошоп - $11. Не думаю, що це велика сума для того, хто ним заробляє на життя.
А хто не заробляе велка, третина від комунальних платежів. Або їжі закупити на тиждень. І так додай всі підписки на різні сервіси нетфілкси ютуб спотіфай та інша хрінь і в тебе ще + одна комуналка в місяць зьявилась

Так а в чому план то взагалі? Заставити бідне населення бути ще більш бідним витрачаючи гроші на те що вони економили? І ? Далі? Яка логіка твоєї ідеї? Після цього одразу почне спадати корупція чиновників і рости рівень доходу в населення? Чи в чому план? Жити по європейським законам та цінам з заробітною платою з країн третього світу? В цьому ідея?
0F
Member

Повідомлення

Alvaro: 01.07.2024 20:13
0F: 01.07.2024 19:05Подивився. Підписка на фотошоп - $11. Не думаю, що це велика сума для того, хто ним заробляє на життя.
А хто не заробляе велка, третина від комунальних платежів. Або їжі закупити на тиждень. І так додай всі підписки на різні сервіси нетфілкси ютуб спотіфай та інша хрінь і в тебе ще + одна комуналка в місяць зьявилась

Так а в чому план то взагалі? Заставити бідне населення бути ще більш бідним витрачаючи гроші на те що вони економили? І ? Далі? Яка логіка твоєї ідеї? Після цього одразу почне спадати корупція чиновників і рости рівень доходу в населення? Чи в чому план? Жити по європейським законам та цінам з заробітною платою з країн третього світу? В цьому ідея?
Ти дуже зручно процитував лише одне речення з мого повідомлення.
Яким боком підписка на сервіси для розваг до підписки на сервіси, якими ти заробляєш гроші?

Два питання, щоб зрозуміти чи варто з тобою взагалі далі розмовляти.
1. Ти використовуєш в роботі професійний софт (фотошоп, вегас і що там ти ще згадував)?
2. В тебе легальні копії чи піратські?
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

0F: 02.07.2024 00:20Яким боком підписка на сервіси для розваг до підписки на сервіси, якими ти заробляєш гроші?
Таким що я не говорив про постійну роботу з заробітком, а про хоббі та задоволення. Це так само як дивитися сервіси грати в ігри монтувати відео працювати в фоторидакторі і т.п. Якщо додатково можна заробити це просто бонус приємний. До чого тут заробляння грошей. Хто на тому професійно працює в них інші умови та запити. Не треба за мене придумувати ситуації яких я не торкаюсь.
0F: 02.07.2024 00:20Ти дуже зручно процитував лише одне речення з мого повідомлення.
Я процитував про що вів мову, розмови про професійну працю це чисто твої тейки не маючи відношення до того про що казав я, тому я і не рухаю ці питання , очивидно.

Заміна фото відео аудіоредакторів та інш, це те саме що заміна більш дорожчих ігри більшею дешевими інді пректами, а замісь кіно яке цікавить, дивитися телемарафон . це все розваги які ти чомусь вирішив що хтось не має права мати, бо тобі так краще у твоїй голові без усілякої адекватної мети як я розумію. Чи в чому суть ? Заставити бідне населення платити величезні гроші, чи відмовлятись. До чого ця манія? Що це покращить для злиденного населення ?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alvaro: 02.07.2024 02:26 Заміна фото відео аудіоредакторів та інш, це те саме що заміна більш дорожчих ігри більшею дешевими інді пректами
Дуже зручна позиція, знецінити безкоштовні програми (які до речі також чиясь праця) до рівня інді проектів (в поганому сенсі) і продовжувати піратити професійний софт 20 років для «хоббі»
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

7mindfields
Никто ничего не обесценивает. Тут интересно другое. Отправная точка, к примеру, начало 2000-х годов. Большинство привыкло пиратить. А Windows - скачаю, куплю на лотке на базаре, а Фотошоп - найду на торренте, а там какая-то ещё программа - скачаю там, там же будет - таблетка. :)
Как кто-то переходил с этого этапа на всё лицензионное, что было отправной точкой? И я имею ввиду, не прям исконных ITишников, а обычных людей. Хотя исконные айтишники тоже не всегда были такими принципиальными... А в самом начале своего становления? Также Alvaro пытается донести, что если нет лишних средств на покупку лицензии и всегда пользовался пиратскими, что должно именно сейчас человека побудить покупать лицензии в ухудшающихся условиях жизни - войны, повышающихся цен на товары, услуги и в том числе и на коммунальные. Что может заставить человека сделаться резко правильным в этом направлении? Одной из отправных точек может быть повышение благосостояния, о чем и намекал Alvaro, а если не всё так радужно, то что снова должно побудить человека покупать везде лицензии? Только одно - закручивание гаек ещё больше - полное перекрытие каналов доступа к такому контенту. Тот же Windows - человек его возьмёт и купит, если это нужно, но он не будет переходить на Линукс.
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

Ну да, все так и есть. Я начал виндовс лицензионный ставить только когда он начал продаватся по доступной мне цене в 100-200 гривен. Тогда я не видел уже смысла городить огород и просто начал покупать ключи с привязкой к железу . но опять же это все с рук через всякие там оликсы и т.п. а официально ключи я даже не знаю как купить и сколько стоит, в майкрософт сторе ничего подобного не видел когда заходил ни цен ни предложений купить десятку не находил.

Тоже самое с играми, когда начали в стиме продаваться и других магазинах по 50-200 гривен я и начал покупать. Крайне редко чтото могу взять до 800грн. Чаще это чтото с сетевой игрой связано или с не взломаной защитой. Если все программы будут стоить около 100-300 гривен тогда и будут покупать большинство их. Или пока у нас минимальная зарплата будет соответствующая , чтобы игры и программы в пару тысяч гривен покупались так же легко как сейчас за сотню две. Что забавное в этой демагогии так это что я раньше по сути даже чаще покупал игры и программы, только это были пиратские товары в официальных магазинах по всей стране. А со временем мне обяснили что пиратки надо качать, а не покупать и когда я говорил что хожу в магазины покупаю , люди били себя ладонью по лицу. Т.е. сначала по сути я отучался покупать, чтобы приучиться скачивать все с сети. А теперь мне рассказывают, опять покупай как раньше, только в пять раз дороже. Окей, уже щяс, только штаны подтяну.
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Avenger80: 02.07.2024 08:13 Тот же Windows - человек его возьмёт и купит, если это нужно, но он не будет переходить на Линукс.
А от і не факт. Я думаю тому Microsoft і не закручує гайки, щоб люди не переходили на Linux, а користувалися хоч і піратським, але Windows. А якщо лавочку прикриють, то багато перейде. Бо домашньому користувачу що Windows, що Linux, що Android - браузер, ігри, робота з файлами, музика, якісь прості задачі по обробці фото та документів, друк. Я б сказав, що з Linux навіть менше проблем, бо не треба віруси, антивіруси, зачекайте йде оновлення.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І що всі всі ігри можна на лінуксі запустити? :-/
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Lekrs: 02.07.2024 09:18 І що всі всі ігри можна на лінуксі запустити? :-/
не всі, зокрема ті що з якимось хитровжареним антічитом. але дуже багато. стан сумісності можна подивитись на https://www.protondb.com
ну і так, той же steamdeck від valve - він на лінуксі.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

artko: 02.07.2024 09:46
Lekrs: 02.07.2024 09:18 І що всі всі ігри можна на лінуксі запустити? :-/
не всі, зокрема ті що з якимось хитровжареним антічитом. але дуже багато. стан сумісності можна подивитись на https://www.protondb.com
ну і так, той же steamdeck від valve - він на лінуксі.
Вот саме тому для геймера віндовс єдина норм система.
Відповісти