Перестал работать AVAST На жаль, цей продукт не підтримується у вашому регіоні

Обсуждение программ
Автор
Повідомлення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 04.09.2024 11:48
Donate: 04.09.2024 10:33 Да мне просто интересно. Вот если оно глючно и коряво то мне честно интересно где и как я могу это наблюдать. :laugh:
Пошаговой инструкции не дам, но если продукт кривой то он кривой и это заметно либо сразу либо несколько позже.
Зображення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Люди, котрі рекомендують аваст, платним ремонтом ПК займаються, я так розумію? :laugh:
Якось так склалось, що всі поголовно, хто просить подивитись компа/ноута з якоюсь жосткою віруснею, мають аваст.

Сам юзаю нод32 від незапам'ятних часів, проблем поки не мав.
leo925
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

avuremybe: 04.09.2024 14:34 Люди, котрі рекомендують аваст, платним ремонтом ПК займаються, я так розумію? :laugh:
Якось так склалось, що всі поголовно, хто просить подивитись компа/ноута з якоюсь жосткою віруснею, мають аваст.

Сам юзаю нод32 від незапам'ятних часів, проблем поки не мав.
нод32 платний, а піратки підозрілі та нестабільні
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Adamantium: 17.05.2023 13:56 Странно, что никто не насоветовал нашенский Zillya! в кач.ве альтернативы.
Ну а так, в принципе, выше все сказали - встроенного виндового при грамотном использовании достаточно.

Если прям так уж принципиально за за каждый файл - FortiClient с опцией Antivirus - но будьте готовы, шо он будет постоянно все чекать, особенно он любит куче мелких файлов :gigi:
ага заходишь на их сайт и там последняя новость за 2023 год. что за Zillya!... я лучше буду на встроенном в windows - бесплатно и сердито .
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

shnok: 04.09.2024 23:51
Adamantium: 17.05.2023 13:56 Странно, что никто не насоветовал нашенский Zillya! в кач.ве альтернативы.
Ну а так, в принципе, выше все сказали - встроенного виндового при грамотном использовании достаточно.

Если прям так уж принципиально за за каждый файл - FortiClient с опцией Antivirus - но будьте готовы, шо он будет постоянно все чекать, особенно он любит куче мелких файлов :gigi:
ага заходишь на их сайт и там последняя новость за 2023 год. что за Zillya!... я лучше буду на встроенном в windows - бесплатно и сердито .
ну как бы времени прошло достаточно... и не взлетели они.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leo925: 04.09.2024 23:37
avuremybe: 04.09.2024 14:34 Люди, котрі рекомендують аваст, платним ремонтом ПК займаються, я так розумію? :laugh:
Якось так склалось, що всі поголовно, хто просить подивитись компа/ноута з якоюсь жосткою віруснею, мають аваст.

Сам юзаю нод32 від незапам'ятних часів, проблем поки не мав.
нод32 платний, а піратки підозрілі та нестабільні
Якщо ти крякаеш антивірус то тут взагалі щось не так у житті антивірусу :laugh:
А з есетом зараз мороки нуль, це не др веб з публічними ліцензіями на рік як було раніше, але ставити зараз щось русняве це вже такє :lol:
Відповісти