Віртуалізація на МП asrock am5

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт. Перейду зразу до суті : вмикав підтримку віртуалізації в біосі на a620i (власне, модель значення не має, оскільки, біос на всіх азроках одинаковий за винятком параметрів які диктується чіпсетом), в списку є 2 пункти SVM Mode - власне ввімкнення віртуалізації та SVM Lock. За що відповідає SVM lock? По дефолту стояло в auto.
falameezaar
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

SVM Lock або SVML — це функція безпеки, яка блокує режим SVM для запобігання неавторизованим змінам.
Вузькоспеціалізовані інтернети кажуть, що Once enabled, it ensures that the virtualization settings cannot be altered without proper authorization, adding an extra layer of security to your virtualized environments. Тобто, наскільки я зрозумів, та плюшка не дає віртуалкам міняти параметри віртуалізації без додаткового дозволу. Але документація AsRock взагалі нічого про це не знає, а інтернети поводяться так ніби це очевидна штука, всі про неї знають і взагалі чого ви питаєте :think:
Пишу цей коментар в надії, що хтось, хто в темі, таки прийде і пояснить "на пальцях" нахіба воно треба як загалом, так і зокрема а620 мамці. Сам з віртуалками стикаюсь регулярно і часто, але здебільшого "в домашніх умовах", і так глибоко не занурювався)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

falameezaar: 01.08.2024 21:22 SVM Lock або SVML — це функція безпеки, яка блокує режим SVM для запобігання неавторизованим змінам.
Вузькоспеціалізовані інтернети кажуть, що Once enabled, it ensures that the virtualization settings cannot be altered without proper authorization, adding an extra layer of security to your virtualized environments. Тобто, наскільки я зрозумів, та плюшка не дає віртуалкам міняти параметри віртуалізації без додаткового дозволу. Але документація AsRock взагалі нічого про це не знає, а інтернети поводяться так ніби це очевидна штука, всі про неї знають і взагалі чого ви питаєте :think:
Пишу цей коментар в надії, що хтось, хто в темі, таки прийде і пояснить "на пальцях" нахіба воно треба як загалом, так і зокрема а620 мамці. Сам з віртуалками стикаюсь регулярно і часто, але здебільшого "в домашніх умовах", і так глибоко не занурювався)
Це чисто моя ситуація, гуглив-гуглив і склалось враження - що я перший кого це зацікавило, а всі інші і так знають навіщо воно потрібне :)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Якщо відповідь не знайшлась, то раджу цей гарний форум. Велика активність і приємне ком'юніті.
https://forum.level1techs.com/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 29.08.2024 17:44 Якщо відповідь не знайшлась, то раджу цей гарний форум. Велика активність і приємне ком'юніті.
https://forum.level1techs.com/
:up:
Та наче як вище кинули, але дивно що навіть в самому біосі пояснення (при виділенні опції) немає..
Відповісти