Brave/LibreWolf

Обсуждение программ
Автор
Повідомлення
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst: 08.04.2024 13:55Спробуйте Arc, він поки доступний виключно на платформі macOS але зараз активно розробляється Windows версія.
Дякую, виглядає цікаво.
Подивлюся, як там організовані профілі - для мене це майже основна вимога до браузера.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Раніше для мене це не було так очевидно, але в мене основна вимога це можливість "засторити" налаштування бразура / закладки, і потім можливість вікдрити їх на телефоні, чи от якщо переставляю систему на інший диск чи просто форматую/тощо - можливість відновити вкладки / налаштування / закладки / розширення / додатки. Не впевнений чи брейв це вміє. Звичайний хром це вмів :-/
AnatolPV
Junior

Повідомлення

Ще задовго до Brave перейшов з хрому на SRW Iron
https://www.srware.net/iron/
Німецький продукт хромподібних браузерів. Також позиціонується, як альтернатива хрому з урахуванням високої конфіденційності від хитрозадих гугл.
Гнучкий в налаштуванні, постійно оновлюється. Brave також пробував, але залишаюсь на Iron. Фіча, яка подобається: є офіційна портативна версія, в якій зберігаються всі налаштування, закладки, і при перевстановленні системи все залишається. В портативку вбудований також модуль для бекапів, але я їм рідко користувався. Воно й так зберігається в теці портаблу.
Ставлю на нього плагін uBlockOrigin (менше жре пам'яті в 2-3 рази ніж адблок) і пошукову сторінку старпейдж. Ну і темну тему якусь. Є версія під Лінукс, є і під Андроїд. Спробуйте може Вам зайде, адже одній Вашій вимозі відповідає - зберігає налаштування, закладки і інше.
Відповісти