Windows 11

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Grava
Ок, но язык интерфейса русский везде (параметры, меню и т.д.) когда регион Украина и в погоде тоже есть он вообще (русский язык). Так почему это всё не сочетается и погода выделывается в этом исполнении (в старом было всё нормально и логично)?
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Avenger80
У меня регион Украина и везде украинский язык, в погоде английский, тк нет украинского перевода. Ну а если выбран руский, есть руский перевод для погоды - то и погода на руском будет.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Grava
Не будет погода на русском языке при таких условиях - язык русский, регион - Украина, будет вот так.
спойлер
Зображення
Меняем на регион - россия и вуаля:
спойлер
Зображення
WHY??? Я не хочу регион - россия, я хочу регион - Украина. :)
alexander-magnus
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Avenger80: 03.06.2023 20:18Я не хочу регион - россия, я хочу регион - Украина.
Полностью поддерживаю. Поставил у себя обратно регион Украина. Пусть лучше погода будет на английском
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Хлопці, активніше користуйтесь українською, і тоді "Погода" обов'язково українізується ;) . І так у всьому.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Avenger80: 03.06.2023 20:18Не будет погода на русском языке при таких условиях - язык русский, регион - Украина, будет вот так.
Я про это и говорил.
Декабрист
Junior

Повідомлення

alexander-magnus: 03.06.2023 18:46 Декабрист
Реально, вы правы. Поменял регион на россию и погода стала на русском языке. Да уж, конкретный глюк.
до обновления интерфейса погоды, регион никак не влиял на язык в ней
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У меня регион Украина и везде украинский язык, в погоде английский, тк нет украинского перевода
І куди ж він подівся, якщо раніше був? Чи не було?
А взагалі, у розвинених країнах, народ відразу жаліється у підтримку, якщо шось не так. Це у нас всі такі розумні, сидять і чекають, поки хтось зробить.

прим.: Та ще й бажано Вінду ліцензійну мати.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

VovaII: 05.06.2023 11:06
У меня регион Украина и везде украинский язык, в погоде английский, тк нет украинского перевода
І куди ж він подівся, якщо раніше був? Чи не було?
А взагалі, у розвинених країнах, народ відразу жаліється у підтримку, якщо шось не так. Це у нас всі такі розумні, сидять і чекають, поки хтось зробить.

прим.: Та ще й бажано Вінду ліцензійну мати.
Після останніх оновлень «Погода» стала частина українською, частина англійською. Біди у тому немає. І так все зрозуміло :)
Ну з техпідтримкою не так все просто. Для прикладу, на ios офіс майкрософта так і не має української локалізації. Відписують - зробимо, колись…
MW124
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Остання версія w11 PRO INsiser Preview не сумісна з драйверами АМД. Акуратно.
Відкотився на 25375 230520-1632
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Коротше, були в мене вимкнені оновлення вінди, і щось мене сьогодні дьорнуло завантажити оновлення. Після якого монітор почав автоматично докидувати яскравість до дефолтної 85 %, коли в мене налаштовано в меню моніка 25.
Що тільки не пробував, видаляв оновлення, вмикав/вимикав монік в диспетчерів пристроїв, видаляв на чисту драйвера дду з під безпечного режиму. Навіть поставив рідний драйвер моніка, до цього стояв дефолтний від вінди. Ніфіга :censoured: Допомагає тільки вимкнення моніка в диспетчерів пристроїв перманентно. Наче це не дає ніяких побічних ефектів, і все працює, без цього авто підняття яскравості, але осад залишився. Знав же що таке буде, але ще раз :censoured: не вмикайте оновлення якщо це не прям критично небхідно. :gigi:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 01.07.2023 17:47 Коротше, були в мене вимкнені оновлення вінди, і щось мене сьогодні дьорнуло завантажити оновлення. Після якого монітор почав автоматично докидувати яскравість до дефолтної 85 %, коли в мене налаштовано в меню моніка 25.
Що тільки не пробував, видаляв оновлення, вмикав/вимикав монік в диспетчерів пристроїв, видаляв на чисту драйвера дду з під безпечного режиму. Навіть поставив рідний драйвер моніка, до цього стояв дефолтний від вінди. Ніфіга :censoured: Допомагає тільки вимкнення моніка в диспетчерів пристроїв перманентно. Наче це не дає ніяких побічних ефектів, і все працює, без цього авто підняття яскравості, але осад залишився. Знав же що таке буде, але ще раз :censoured: не вмикайте оновлення якщо це не прям критично небхідно. :gigi:
Скиньте ваш монітор до заводських налаштувань. І перевірте софт який може регулювати яскравість підсвітки.
спойлер
Зображення
В мене проосто такий стоїть і регулювати треба тільчи через нього томущо якщо полізу в монітор від десь хвилин через 5-30 відкине на свої параметри.
спойлер
Зображення
Оновлення останні навідь інсайдерські :insane:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Donate: 01.07.2023 17:49В мене проосто такий стоїть і регулювати треба тільчи через нього томущо якщо полізу в монітор від десь хвилин через 5-30 відкине на свої параметри
До речі, на рахунок повзунка яскравості, якого в мене нема з моменту встановлення вінди з нуля. Бо як пишуть в інеті, він є тільки на вбудованих моніках типу в ноутах, а в зовнішніх нема. Хоча я також гуглив купу способів як зробити щоб цей параметр з'явився, через групову політику, реєстр, ніфіга. Думав з'явиться ця яскравість полізу туди і виставлю галочку щоб не регулювало автоматично, але зась. :dontknow:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 01.07.2023 17:54 До речі, на рахунок повзунка яскравості, якого в мене нема з моменту встановлення вінди з нуля. Бо як пишуть в інеті, він є тільки на вбудованих моніках типу в ноутах, а в зовнішніх нема. Хоча я також гуглив купу способів як зробити щоб цей параметр з'явився, через групову політику, реєстр, ніфіга. Думав з'явиться ця яскравість полізу туди і виставлю галочку щоб не регулювало автоматично, але зась. :dontknow:
Томущо вінда не вміє хоча по протоколу взагалі нема питань регулювати

Є софт для цього щоб не ламати кнопку на моніторі постійно :gigi:
https://www.microsoft.com/store/productId/9PLJWWSV01LK
https://www.microsoft.com/store/productId/9NW33J738BL0
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Donate: 01.07.2023 17:49І перевірте софт який може регулювати яскравість підсвітки
Софта нема, крім амдшного адреналіна, але я не бачив там таких функцій. :dontknow:

Відправлено через 33 хвилини 29 секунд:
Таки був сторонній софт, який не зрозуміло звідки взявся. Завантажився разом з оновленням? Невідомо, бо дата встановлення була сьогоднішнє число, але коли точно не можна було глянути, чи я не ліз так глибоко. Коротше стояв HP Omen gaming. Проблема точно з'явилась після апдейтів вінди, тоді я поліз за дровами на профільний монітор, файл важив 0.4 Мб, цей омен всратий інстанольований незрозуміло звідки цілих 326 мб. Тому не думаю що він в той момент проскочив, там інсталяція драйвера була миттєва, без всіляких прихованих галочок, але хто його знає той НР.
Я думаю так було, проблема з'явилась після апдейта вінди, драйвер на монік від виробника її пофіксив, але разом з драйвером просочилась ще одна зараза у вигляді цього омена, яка також почала накручувати яскравість. Зараза видалена, проблема зникла. В кого які ще теорії? :gigi:
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Если я я установлю образ win11 смогу ли активировать его ключом от win8? Чтобы не обновляться до 8.1, 10 а потом до 11.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord: 10.07.2023 17:06 Если я я установлю образ win11 смогу ли активировать его ключом от win8? Чтобы не обновляться до 8.1, 10 а потом до 11.
Работает без проблем. Главное редакцию не попутайте.
divinity
Member

Повідомлення

Він 11 як краще ставити? Спочатку 10, потім обнова? Новий ссд та нова система.
vmsolver
Member

Повідомлення

divinity: 14.07.2023 22:54 Він 11 як краще ставити? Спочатку 10, потім обнова? Новий ссд та нова система.
Просто ставьте 11 и всё, если хотите локальную учетную запись, когда инсталяшка захочет в интернет, например, попросив пароль к WiFi, то нажимаете шифт+F10, откроется консоль, в ней набрать "OOBE\BYPASSNRO", пк перегрузится и после на этой фазе инстраляции появится кнопка "нет доступа к интернет", далее как обычно.
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Вчора нарешті вперше з 2011 року оновив основний диск на щось більш сучасне у вигляді Samsung 980 PRO 2 TB і відразу встановив Windows 11 - в мене звісно і Windows 10 швидко літала на Plextor 256GB (PX-256M5S) Sata III, але тут взагалі все миттєво відбувається. Здається ще й анімації у W11 порівняно з W10 зробили швидшими, тому додатковий ефект відчувається :) Поки що все дуже подобається, щось свіже після звичної W10.
Відповісти