Internet Explorer - Хто зна, чи існують оновлені/твікнуті варіанти щоб можна було й далі користуватися?

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Internet Explorer - Хто зна, чи існують оновлені/твікнуті варіанти щоб можна було й далі користуватися?
Internet Explorer мені потрібен для конвертаціїї вебсторінок у документальний pdf-формат і краще ніж з Internet Explorer'ом Adobe Acrobat з жодним браузером не робе.
Особливо унікальна функція "Вибрати" - коли треба перетворити на pdf-файл, або додати до вже існуючого не усю вебсторінку, але лише те що виделено курсором.
спойлер
Internet-Explorer-11-&-Adobe_.jpg
Востаннє редагувалось 19.03.2023 16:19 користувачем Truchmann, всього редагувалось 1 раз.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

це якесь збочення
Востаннє редагувалось 19.03.2023 16:27 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

Truchmann
А что не так с текущим IE?
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Adamantium
Нажаль Internet Explorer 11 багато сторінок вже не відображає і часто крешиться. У випадку з Google Chrome, Firefox сторінки конвертуються, але часто густо без зображень і цілком відсутня згадана та надзвичайно корисна функція "Вибрати".
Востаннє редагувалось 19.03.2023 16:26 користувачем Truchmann, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у меня Оперой это прекрасно делается
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ну я ще розумію продовжувати використовувати IE у 2023 для спец-софту типу старого терміналу Amadeus для виписки авіаквитків, але конвертація у .pdf? :gigi:
Та точно щось є з актуального світу, і не треба ніякого IE.
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

KimRomik
В Vivaldi теж існує функція копіювання всієї сторінки як зображення, але плагін Adobe Acrobat в IE 11 забеспечує можливість збереження перехресних гіперпосилань, додавання нових сторінок, або додавання обраних ділянок вебсторінки та наступного їхнього редагування при цілковитому збережені гіперпосилань і посилань (лінків) всередині готового документа. Це дуже зручно коли тема поста розвивається і треба через якийсь час додати до існуючої pdf-копії теми з вебсторінок.
StingerYar
Існують програми для збереження сайтів у різних форматах як off-сайтів на комп'ютері, але це вже "важка артилерія" і дуже не зручна на практиці
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Truchmann: 19.03.2023 16:33можливість збереження перехресних гіперпосилань
Опера то же самое умеет делать
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

KimRomik
Як оригінальна Opera на Presto закінчилася на 12-ої версії я припинив нею користуватися і перейшов в решті-решт на її заміник "Vivaldi". Можливо за цей час нова Opera змінилася на краще. Треба спробувати. А в якому поширеному форматі зберигає Опера сторінки? І потім можна редагувати і додавати нові сторінки при збереженні лінків?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Truchmann
как html одним файлом или полностью или pdf
насчет последнего не понял, это наверное нужен уже редактор самого pdf
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

KimRomik
У такому випадку мусите вручну з'єднувати окремі сторінки. Наприклад, якщо ця гілка поститиметься ще 10 сторінок, то Вам знадобиться кожну зберігати окремо, а затим вручну зшівати у один документ і притому щоб працювали лінки всередині документу (напр., з 9-ої сторінки на 2-гу, з 1-шої на 6-ту, тощо) а також гіперлінки. Інколи варто лише кілько постів з такої сторінки, в котрих є лінки, додати до загального документу, що дуже зручно забеспечує вищезгадана опція "Обрати" плагіну Adobe Acrobat і важливо, що після редагувань всього документу всі ці лінки зберігають функціональність.
Myaucher
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Колись юзав прогу IETester на Win8, потрібен був IE6 для специфічного використання, а для віртуалок комп був слабуватий. Спробуйте в цьому напрямі поекспериментувати, проги типу для кроссбраузерного тестування. Є трохи налаштувань в прозі, але основу треба було тоді все ж налаштовувати в рідному IE10. Але маю сумніви, що плагін від Акробата вийде туди прилаштувати, тре пробувати. Якщо не вийде, тоді віртуалка з Він8.1 максимум навіть в Hyper-V - Ваш варіант.
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Myaucher
Ідеться лише про IE 11
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Truchmann: 20.03.2023 09:52 Myaucher
Ідеться лише про IE 11
и что он этот вивальди, лучше хрома?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

everme: 20.03.2023 10:09
Truchmann: 20.03.2023 09:52 Myaucher
Ідеться лише про IE 11
и что он этот вивальди, лучше хрома?
да, отличный браузер от Йона Стефенсона - автора оригинальной Opera 95. Но есть ньюанс, она тоже на Blink.
Myaucher
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Там і IE11 також є. Просто мені треба було IE6 на Він8 з рідним IE10. А отримати там же рідний IE11 не було проблемою ;)
Truchmann: 20.03.2023 09:52 Myaucher
Ідеться лише про IE 11
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

everme: 20.03.2023 10:09
Truchmann: 20.03.2023 09:52 Myaucher
Ідеться лише про IE 11
и что он этот вивальди, лучше хрома?
Мені важко порівняти Chrome & Vivaldi. Я вже давно не користуюся Chrome. Знаю, що обидва на однаковому рушії і що ідеологію старої Опери намагалися на нових рушіях втілювати десь 3 команди розробників. Років з 6 тому більш просунилися поляки, але я забувся назву їхнього все що на ті часи сируватого браузера, а затим наштовхнувся на Vivaldi і тому, що Vivaldi дійсно повторює та розвиває дух старої Опери і керівником Vivaldi-проєкту є співзасновник того самого норвежського Opera Software пан Jon Stephenson von Tetzchner, я користуюся переважно Vivaldi https://vivaldi.com інтерфейс котрого є на усіх мовах, включно українську.
Відповісти