Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

DuckRider
Все нормально виглядає, у мене також д14 то я поставив два 140 геліда по 300 гривень, вибач ноктуа але жаба 🐸 задавила. Кріплення підійшли ідеально, дивно що їх ноктуа не засудила в ноль
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Зображення
Кейс стенд не мій, працюю над дизайном кастомного стенда і в пошуках деякої інфи "надибав" ось цей, як на мене виглядає дуже круто (особливо сподобались датчики температур), тому й вирішив поділитись :shuffle:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Sashkotem
на низких оборотах только шум воздуха или моторчик тарахтит?
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

odessitmws
Ну маю таких вентиляторів п'ять штук
спойлер
і вроді нічого не тарахтить, на низьких обертах крильчатка має дисбаланс який зникає із підвищенням обертів. У закритому корпусі нічого не чути інші кулери голосніші. Зустрічав інформацію що вони вібрують при горизонтальній установці, не знаю у мене всі стоять вертикально, якби два роки гарантії, якщо би щось то можна відправляти але я брав на розетці а самі знаєте яка в них гарантія.
Stray
Member

Повідомлення

ну що там, вирішив і я долучитися до клубу погорєльцев, паліїів, бетатестерів, корочє у мене амд :gigi:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
7800x3d + arctic 360 + msi b650i + fury ddr5 6000 cl32 + sn850x 2tb + 1080ti strix + Asus Loki 850 + xproto-l case

*ага, там місце під білу сіру карту, але поки що стрікса віддувається :)
CMEPTb_HD
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Stray: 12.05.2023 15:18 ну що там, вирішив і я долучитися до клубу погорєльцев, паліїів, бетатестерів, корочє у мене амд :gigi
7800x3d + arctic 360 + msi b650i + fury ddr5 6000 cl32 + sn850x 2tb + 1080ti strix + Asus Loki 850 + xproto-l case

*ага, там місце під білу сіру карту, але поки що стрікса віддувається :)
Як на мене гарненька малюка вийшла, але роз'єми під "пузом" не викликають довіру зручності користування. :)
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Stray: 12.05.2023 15:18 ну що там, вирішив і я долучитися до клубу погорєльцев, паліїів, бетатестерів, корочє у мене амд :gigi:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
7800x3d + arctic 360 + msi b650i + fury ddr5 6000 cl32 + sn850x 2tb + 1080ti strix + Asus Loki 850 + xproto-l case

*ага, там місце під білу сіру карту, але поки що стрікса віддувається :)
"корочє у мене амд" - звучить як діагноз лікаря :lol:

Радіатор водянки не прикручений, просто стоїть? Не саме безпечне рішення.
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 12.05.2023 21:09
Stray: 12.05.2023 15:18 ну що там, вирішив і я долучитися до клубу погорєльцев, паліїів, бетатестерів, корочє у мене амд :gigi:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
7800x3d + arctic 360 + msi b650i + fury ddr5 6000 cl32 + sn850x 2tb + 1080ti strix + Asus Loki 850 + xproto-l case

*ага, там місце під білу сіру карту, але поки що стрікса віддувається :)
"корочє у мене амд" - звучить як діагноз лікаря :lol:

Радіатор водянки не прикручений, просто стоїть? Не саме безпечне рішення.
Прикручений, дивіться останнє фото, та Ц на інших видно пластину до якого прикручен
Stray
Member

Повідомлення

CMEPTb_HD
ага, безшумна така історія получилася - забодали коробки, веселіше коли мʼясо на виду (заодно, як загориться - я побачу :gigi: )
щодо розʼємів - то в оригіналі там все догори дригом має стояти, але я не памʼятаю коли останній раз флешкою користувався, чи щось підключав :-/

aaleksandrenko
ага, левітуючий блок пресвятого аіо :gigi:
Stray
Member

Повідомлення

ах, ну і так, гайз - якщо що - є перша проблема, яку взагалі не знаю як вилікувати, скоріш за все стосується кодека Realtek4080 - на початку і на кінці видачі звука відбувається "поп" - при видачи звуку через line-out :gigi:
yermolim
Junior

Повідомлення

Зібрав собі системник, вирішив поділитися фото. Мій перший повністю червоний комп з 2004-го (тоді був Athlon 3000+ з Radeon 9600). У проміжку були червоні ВК, але з інтелівськими процами, або червоні проци з зеленими ВК.
Власне, фото
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Конфіг
Корпус: SAMA IM01 (ніжки не рідні, гумові 40мм висотою)
БЖ: SuperFlower Leadex V 850W Platinum
МП: MSI B650M Mortar WiFi
Проц: Ryzen 7600
ВК: 6800XT Red Dragon
ОЗП: T-Force DDR5-6000 CL36 2x16Gb
SSD: Crucial P5 Plus 2Tb + 1Tb
HDD: WD Red Plus 8Tb
Кулер: Thermalright PS 120SE
Крутилятори: Arctic P12 (ззаду), P12 Slim (спереду)
Підпірка під ВК: шматок полістіролу :-P

Проц, кулер та ніжки з Алі, материнка з Розетки, ВК брав тут на форумі, все інше з Н'юегу.
Нюанси
Задній вентилятор на стяжках, бо інакше там лише 80-92 стали б. Передній на одному гвинті (який співпав з існуючим отвором) + стяжки.

Сподівався, що зможу запхати спереду під БЖ жорсткий диск з силіконовими проставками (отвори думав просвердлити, бо рідні там під два 2.5"), фізично влазить туди чудово з цим БЖ (він лише 130мм довжиною, найкоротший з нормальних АТХ, що знайшов) але з ним ВК не вдається встановити, не залазить, буквально на 5мм коротше б ВК, і вліз би (хоча у встановленому вигляді помістилися б). Того спереду вентилятор, а ЖД зверху. Можливо, так навіть краще, бо ВК більше тепла виділяє, їй той вентилятор спереду зайвим не буде.

Кабелі блоку живлення дуже гнучкі (останній, що був у мене - EVGA G6, там значно дубовіші), того вийшло їх сховати між самим БЖ та передньою панеллю. При цьому залишилось достатньо місця, щоб не перекривати вентилятор самого БЖ та передній корпусний.

Ніжки корпусу замінив, бо рідні занизькі + чогось під хром, що не личить корпусу. Тепер для ВК більш ніж достатньо повітря.

ВК трохи в даунвольті, проц з дефолтними лімітами, підкрутив криві вентиляторів, передній корпусний прив'язаний до температури ВК, задній до ЦП. Все тихо, під повним навантаженням звісно шум є, але не суттєвий. Ноут Легіон з 5800Н-3060 дружини гучніший в рази. Можливо, розверну вентилятори кулеру + задній в інший бік, але поки й так влаштовує + спеціально брав проц зі скромним споживанням, того навіть з урахуванням гарячого повітря від ВК все ОК. Якщо у майбутньому буде гарячіший проц, ЖД приберу.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

yermolim
:up: Кейс цікавий, але бачу багато проблем з кабельменеджментом :(

А що зверху над со цп? Жд? :spy:
Stray
Member

Повідомлення

del
Востаннє редагувалось 21.05.2023 20:25 користувачем Stray, всього редагувалось 1 раз.
Stray
Member

Повідомлення

yermolim
кльова зборка, виглядає файно :)

*там просто купа місця для фантазії по продувці цього всього - ну і я б вінт вже не мучав і поставив ссд (їх зараз доволі багато різних дешевих), бо зараз він як мінімум є перешкодою для конвекційних потоків (жару) від проца й мамки :spy:

доречі, sfx/sfx-l блок живлення займав би значно менше місця - тож продувалося б ще краще - але це не принципово ;)
yermolim
Junior

Повідомлення

prosha_evolist: 21.05.2023 19:01 :up: Кейс цікавий, але бачу багато проблем з кабельменеджментом :(

А що зверху над со цп? Жд? :spy:
Зверху ЖД, так.

По кабель-менедженту, так, нюансів достатньо, хоча там і досить багато місця під передньою панеллю, але потрібні гнучкі кабелі у БЖ, щоб там нормально провести. Ну але так, під тильною панеллю за МП фактично немає місця щось прокладати. Для двох кабелів для живлення ЦП там якраз достатньо місця над МП.

Найбільша проблема, насправді, у мене була з вентиляторами, там їх кабелів ціла купа вгорі вийшла, і вони тупо запхані між баштою та ЖД.
Stray: 21.05.2023 20:22 кльова зборка, виглядає файно :)
Дякую :beer:
Stray: 21.05.2023 20:22 ну і я б вінт вже не мучав і поставив ссд (їх зараз доволі багато різних дешевих), бо зараз він як мінімум є перешкодою для конвекційних потоків (жару) від проца й мамки
Ну він чисто під архів власного фото/відео. Пора вже повністю на хмари переходити.
Ну а так, воно має викидати більшість повітря в зад, але так, звісно, що вгору частина йде гарячого повітря. Але, знову ж таки, якщо треба буде щось більш потужне за 7600 ставити, то ЖД точно звідти прибереться. Там якраз два низькопрофільних 120мм стає на стяжках з АТХ БЖ. Якщо щось придумати з подовжувачем мережевого кабелю (наприклад, купити мережевий кабель з Г штекером і завести його безпосередньо у корпус), то і звичайні 25мм стануть, бо між рамкою БЖ та задньою стінкою 25см якраз, але роз'єм живлення заважає. З SFX та знятою рамкою, теоретично, навіть 2х140 мають на стяжках стати.
Stray: 21.05.2023 20:22 доречі, sfx/sfx-l блок живлення займав би значно менше місця - тож продувалося б ще краще - але це не принципово ;)
Ну я і брав цей корпус з розруханком на те, що ATX стане. Все ж таки дешевше. Ну і я дуже настороженно відношусь до SFX з точки зору шуму. Правда я всього з двома мав справу (якийсь Сільверстоун та EVGA), але обидва ну дуже гучні були, вентитлятори стартували рано і одразу майже на повну. Можливо, з тим же Corsair SF750 то і не було б проблемою.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

yermolim: 21.05.2023 20:54Зверху ЖД, так.
Може перевести на ссд, а для файлопомийки зовнішній жд? :)
EVGA
В мене евга на 650w, вмикається рідко :) 2-3 рази в годину при рендері, при рендері+гра так, постійно. Версія на 750\850w напевно б вмикалась раз в день, але враховуючи що він вийшов 55$ в штатах... :gigi:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

yermolim
проц буде задихатись, зробіть якось так і буде набагато краще з охолодженням
спойлер
20221103_153112_2.jpg
Отправлено спустя 18 минут 48 секунд:
упд. не побачив спочатку ЖД, але його можна під морду засунути
Stray
Member

Повідомлення

oversteve: 21.05.2023 21:55 yermolim
проц буде задихатись, зробіть якось так і буде набагато краще з охолодженням
не знаю, поставити крутіятори з сантиметровою відстаню від крутіляторів відяхи і страдати від турбулентності, якщо вже дуже хочеться то роблять дешрауд ;)
ну і, наскільки я зрозумів у наведеному білді максимальних люлєй тепловий потік отримує нещасний бж, що м'яко кажучі на поцінувувача :gigi:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Stray: 21.05.2023 23:05
oversteve: 21.05.2023 21:55 yermolim
проц буде задихатись, зробіть якось так і буде набагато краще з охолодженням
не знаю, поставити крутіятори з сантиметровою відстаню від крутіляторів відяхи і страдати від турбулентності, якщо вже дуже хочеться то роблять дешрауд ;)
ну і, наскільки я зрозумів у наведеному білді максимальних люлєй тепловий потік отримує нещасний бж, що м'яко кажучі на поцінувувача :gigi:
тут основне - повноцінний холодний потік ззаду для проца, і вихід повітря зверху, а не потуги кулера витягнути трохи повітря через досить щільну бокову стінку і глуху морду
бж можна залишити в такому положенні як у вас, щоб він тягнув через морду, до речі ваш напевно таки варто залишити, бо суперквітки починають шуміти, якщо їх кормити теплим повітрям навіть без навантаження, в моєму випадку мій взагалі не вмикається
з відяхою ніяких проблем немає, ті 2 вентилятори обертаються на 500-600 обертів, яка там турбулентність на таких швидкостях, відяха з ними працює тихіше, бо менше гріється
Stray
Member

Повідомлення

oversteve: 21.05.2023 23:39 тут основне - повноцінний холодний потік ззаду для проца, і вихід повітря зверху, а не потуги кулера витягнути трохи повітря через досить щільну бокову стінку і глуху морду
бж можна залишити в такому положенні як у вас, щоб він тягнув через морду, до речі ваш напевно таки варто залишити, бо суперквітки починають шуміти, якщо їх кормити теплим повітрям навіть без навантаження, в моєму випадку мій взагалі не вмикається
з відяхою ніяких проблем немає, ті 2 вентилятори обертаються на 500-600 обертів, яка там турбулентність на таких швидкостях, відяха з ними працює тихіше, бо менше гріється
друже, видихай, я не тс - просто пошарив проблему, з якою я особисто стикався, коли раптово з'являється шум від такої компоновки :gigi:
Відповісти