Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

_Slavko_

У врм с 5700х там будет всё в порядке с температурами бо он там с хорошим запасом и продув там таки есть, прогретый будет вытягиваться вентилями AIO.
Sonnekonige
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

_Slavko_
Температури відносно ОК за умови що я надаю перевагу тиші, тому крива кулерів/обертів помпи досить пассивна. В цьому корпусі ідеальні температури отримати не вийде жодним чином, бо краса та розмір потребують жертв :rolleyes:
Звичайний геймінг у всіляких cp2077/ghostwire/exodus з променями хуанга у 3440х1440 - до ~70c CPU і 72c GPU (хотспот там пам'ять +- 5-7с)
Бенчі особливо не ганяв, лише базові для перевірки стабільності після андервольту карти до 1860@0.825mv, але думаю що там можна вичавити результати сильно краще. Але, поки я на службі - немає часу сидіти вечорами за тонкими налаштуваннями, тому завів і поїхав :rotate:
Можливо потім ще спробую переїхати у SSUPD Meshlicious 2 (коли він вийде), або meshroom S
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Я тут на днях немного изменил обстановку в системнике, Радик спереди переместил на вверх а спереди поставил вентили Arctic, плюс угловой переходник на 24 пин и cpu кабель в оплётке от lom_ua
Зображення
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Melofon
Какая же безвкусица... :facepalm: Ну вот зачем здесь эта водянка с её кишками? Купи красивый башенный кулер, чтобы было красиво, а не как сейчас. :up:
ShamilFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro - Rīga - Toronto

Повідомлення

Осуждаю, смотрится более чем достойно :beer:
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 15.09.2022 19:37 Я тут на днях немного изменил обстановку в системнике, Радик спереди переместил на вверх а спереди поставил вентили Arctic, плюс угловой переходник на 24 пин и cpu кабель в оплётке от lom_ua
Зображення

Угловой переходник у lom_ua брали?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та нет, трубки реально не очень, как и блок.
FunnyBear
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Моя ялинка :rotate:
Зображення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon
Норм :up:
За бистросцеп лайкос :D
Але наклейки краще здерти, мода обклеювати корпус всім чим попало пройшла ;)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Sanьka

В следующий раз когда буду от пыли продувать сдеру.
Sonnekonige
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

FunnyBear
Ялинка гарна, але мені важко від думок, яким паверліфтінгом займаються процесорний та pcie-e сокет навіть з підпоркою :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

poulk: 16.09.2022 09:54я би сказав, що її ніколи і не було
була. Коли залізячки були зовні не привабливими (2000ні роки) і стояли в непривабливих корпусах.
І завдяки наклейкам інші могли знати, що в тебе ота незрозуміла зелена платка то цілий Асус :laugh:
Зараз це моветон. Наклейка проца норм, інше - зайве.
poulk: 16.09.2022 09:54бистросцеп там із заводу )))
я знаю ;)

До речі продаються металеві наклейки проца.
Зображення
sergiiua
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Иметь такой мусорник у себя в квартире и критиковать чужие трубки - максимальный кринж :)
ShamilFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro - Rīga - Toronto

Повідомлення

Совсем забыл, что он выкладывал это :laugh:
Stamb
Member

Повідомлення

деякі персонажі це просто :lol:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

sergiiua
а чому не можна критикувати? якщо в мене немає, наприклад 3090, то мені тепер про неї говорити не можна?
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Что за менталитет у человека :think: , на голову не налазит :horror:
FunnyBear
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sonnekonige: 16.09.2022 10:51 FunnyBear
Ялинка гарна, але мені важко від думок, яким паверліфтінгом займаються процесорний та pcie-e сокет навіть з підпоркою :laugh:
Враховуючи,що там 5700g і покищо зміни не планується, я вже думав про заміну на щось менше)
1A343
Junior

Повідомлення

Моє творіння:
спойлер
Зображення
Зображення
В BIOS увімкнений Стелс режим- нічого не світиться, навіть кнопка живлення і індикатор зчитування. Корпус закритий, кришка не прозора, тому ілюмінація зайва в любому випадку. Подихаючий терабайтник відключений від МП. Якщо знадобиться- не доведеться знімати задню стінку. Кабелі SATA і доп. живлення ВК підв'язав до нижньої корзини. Передній вентилятор дує прямо на ВК.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1A343
Класно би замовити кожух на БП.
Дивно бачити Біквайт і без кожуха :insane:
Відповісти