Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

стекло холодное, руки не подержишь. Хотя с системником внутри, оно скорее горячим будет, что тоже не комильфо.
Любая подсветка будет бить прямо в глаз. А если она где-то не отключаема - значит только откусывать. На аргумент что можно закрыть ковриком - так смысл тогда в прозрачном столе?
Никакого другого охлада кроме воды и видео только через райзеры. Опять же все провода тоже всегда на виду.
Если ящик сделать глубже для удобства прокладки/установки этот самый ящик снизу начнет упираться в коленки.

из плюсов - можно понтоваться перед друзьями :gigi:

вот вместо ножки стола - уже интереснее, хотяб функционалу самого стола не мешает. Или не на всю столешницу, а только на часть
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Paradox1306: 16.12.2021 16:26 на вкус и цвет как говорится, мне вот цвета ноктуа напоминают кое-что и проме как блевать от них не тянет
+1, именно поэтому я купил балончик краски за 40 грн и сделал их чёрными :D
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

С просторов одного из развлекательных сайтов.
Вкладення
Joy4383903.jpeg
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Видеокарта заняла все 3.5 слоты, я тоже подобным занимался, но не так криворуко :shuffle:
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

Dub1k
Согласен с вами, медленно и методично монтирую мать, бп, Куллер и тд в свой новый корпус SilverStone Seta A 1 и скажу вам за его цену блин в нем резьба под маман так криво сделана :( что прям посадочный болт прорезает через 50% пути, себе ход...
На рынке блин цена его нехилая! (ну как для меня так точно) а нюансы есть, как кривой пылевой фильтр спереди блин...
Так что вы правы корпус лучше взять один раз но нормальный, а в нынешнее время это тот ещё квест. :-/
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Paradox1306: 16.12.2021 16:26
Dub1k: 16.12.2021 16:11
спойлер
А я щось не розумію в чому прікол цих столів компютерних. Виглядає якось наче колхоз із 90-х.
Зробити красиво в середині також складно. Оскільки дуже багато простору і треба добряче вкластись та заморочитись. Що виходить не всім. А напів пустий простір виглядає якось не дуже завершеним. У таких столах відчувається пустота в середині. Я колись працював за стікляним столом. Довелось замінити дуже неоднозначні відчуття. Дерево значно інші відчуття перебування (роботи) за ним.
Вписати в інтер'єр також такий стіл важко. Тому як на мене дуже не однозначний форм фактор та не дуже візуально ефектний вигляд. І доволі не найкращі матеріали для комфортної роботи за ним (в плані відчуття тактильного але це дуже суб'єктивно та індивідуально). І ціна у нього не мала. Ну якісні столи не можуть бути дешевими. А в плані якості там все ок.
на вкус и цвет как говорится, мне вот цвета ноктуа напоминают кое-что и проме как блевать от них не тянет, но кому-то нравится. прикол столов в том что у тебя под руками всё, при чем буквально, выглядит очень необычно ну и пожалуй самый экономный вариант в плане места
спойлер
Зображення
Якраз для таких фанатів Ноктуа вийшов колаб.
https://www.overclockers.ua/video/asus- ... 8g-noctua/
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dub1k: 17.12.2021 08:40
Paradox1306: 16.12.2021 16:26
на вкус и цвет как говорится, мне вот цвета ноктуа напоминают кое-что и проме как блевать от них не тянет, но кому-то нравится. прикол столов в том что у тебя под руками всё, при чем буквально, выглядит очень необычно ну и пожалуй самый экономный вариант в плане места
спойлер
Зображення
Якраз для таких фанатів Ноктуа вийшов колаб.
https://www.overclockers.ua/video/asus- ... 8g-noctua/
Самое убогое что я видел, 4 слота, кто это вообще в здравом уме придумал? :insane:
Да и корпусы в наших широтах в их расцветке не достанешь, хотя если кому-то очень горит всё в цветах ноктуа собрать, то почему бы и нет, но оно явно не того не стоит как по мне, есть варианты сильно проще и красивее, но повторюсь, на вкус и цвет...выбор есть и это хорошо
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dub1k: 17.12.2021 08:40Якраз для таких фанатів Ноктуа вийшов колаб
:up:
Тихо и вечно
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Volodimir: 17.12.2021 10:54
Dub1k: 17.12.2021 08:40Якраз для таких фанатів Ноктуа вийшов колаб
:up:
Тихо и вечно
Нічого вічного не буває. Да і із тишиною в Асуса проблем не має у штатній серії Туф.
Не більше чим інтеграція для фанатів. Ну і можливо комусь візуально зайде.

Відправлено через 1 годину 23 хвилини 27 секунд:
ervin: 16.12.2021 18:08 С просторов одного из развлекательных сайтов.
На корпус просто ще не намайнив.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Зображення
- нарешті перегорнув водоблок АІО вбудованим мікро-вентилем догори, як він і мав би стояти від самого початку. але з таким положенням шланги довелось просунути з іншого боку кабелів живлення відяшки
- повернуся до конфігу 4x16гб. окрім практичної користі, зовнішній вигляд з 4-ма планками мені більше подобається
спойлер
Зображення
- на перетинанні шлангів АІО з дротами живлення відеокарти підсунув стяжки. звичайно, це все гріється добряче коли карта 400-440вт жере годинку-півтори в іграшках. як думаєте достатньо цих кількох мілімертрів щоб кабель з шлангом мінімально один одного підігрівали? чи не зайвим буде ще одну стяжку скласти в кілька разів і між ними вставити ?
Rex
Member

Повідомлення

достатньо цих кількох мілімертрів щоб кабель з шлангом мінімально один одного підігрівали
Яка ж там температура тих кабелів і шлангів, що вони один одного підігрівають? :spy: Думаю що ще одна стяжка там точно буде зайва.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rex: 20.12.2021 15:41Яка ж там температура тих кабелів і шлангів
термометром не міряв, але рукою торкався — нормально теплі
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Rex: 20.12.2021 15:41
достатньо цих кількох мілімертрів щоб кабель з шлангом мінімально один одного підігрівали
Яка ж там температура тих кабелів і шлангів, що вони один одного підігрівають? :spy: Думаю що ще одна стяжка там точно буде зайва.
жидкость не имеет высоких температур, если всё нормально
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306
не стільки шланги, скільки дроти теплі. по температурах АІО там все окей, можна отут глянути скрін: viewtopic.php?p=3306695#p3306695

Відправлено через 3 хвилини 32 секунди:
я, безумовно, не думаю, що там якийсь значний вплив буде на температури чи щось таке. якийсь ірраціональний внутрішній дискомфорт відчуваю коли бачу це перетинання, хочеться з ним щось зробити :laugh:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif: 20.12.2021 15:56хочеться з ним щось зробити
У тебя ж уже есть планы :)
pixels
Member

Повідомлення

leif: 20.12.2021 15:56 Paradox1306
не стільки шланги, скільки дроти теплі. по температурах АІО там все окей, можна отут глянути скрін: viewtopic.php?p=3306695#p3306695

Відправлено через 3 хвилини 32 секунди:
я, безумовно, не думаю, що там якийсь значний вплив буде на температури чи щось таке. якийсь ірраціональний внутрішній дискомфорт відчуваю коли бачу це перетинання, хочеться з ним щось зробити :laugh:
прямо лялечку з компа робиш :rotate:

А я вот прирадгоспив 120ку на стяжки. Температура ВК майже повернулась до стану, поки система була неперегорнута догори дриґом\
IMG_20211214_011456.jpg
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 20.12.2021 18:42А я вот прирадгоспив 120ку на стяжки
скільки вона rpm крутить? скільки мінуснула градусів?
pixels: 20.12.2021 18:42прямо лялечку з компа робиш
:beer:
pixels
Member

Повідомлення

leif
Це сайленттвінг. Раніше стояв на видув, зараз туди повернув 140 пуре. Усі підключені до корпусного хабу. Зазвичай 1000 обертів, в іграх. Складно сказати по градусам. Я особливо не стежу. Подивився в марке - 70/80. Раніше було 68/78. Коли перегорнув стало 72/82
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels
нормальні температури хоч так хоч так. Але 360мм аіо таки набагато краще стає в цей кейс ніж 420мм :-P
pixels
Member

Повідомлення

420 теж ок, ще й запобігає витік рідини зверху на вк.

Відправлено через 50 секунд:
Хіба що з самого радіатора буде плескати у всі боки
Відповісти