Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Не заморочуйся температурою хладагенту. Вона у тебе буде в районі 35-45 градусів максимум в стресивих навантаженнях. Тому ти можеш сміло закріпляти стяжками чи хомутами це ніяк не вплине на температуру хладагенту в контурі.
Кабеля живлення у тебе я так розумію штатні їх також можна стяжками зафіксувати оскільки стокові кабеля не гріються до великих температур це не китайський шерпотреп який може плавитись.

Відправлено через 2 хвилини 41 секунду:
А Аліку можеш підібрати кастомні кабеля із вернім розташуванням (над відеокартою). Вони вже йдуть із кутовим вигином (фіксацією). Все компактно та красиво виглядає. Можливо такий варіант тобі зайде.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dub1k: 21.12.2021 11:50Аліку можеш підібрати кастомні кабеля із вернім розташуванням
такої якості з аліка щоб мені сподобалось я не бачив, а те що мені подобається не на аліку, воно трохи задороге для дротів, жаба душить. мабуть, скоріше вже у найближчий рік-два заміню БЖ на умовний bqt dark power, в якому кабелі одразу в обплетенні :idea:
Dub1k: 21.12.2021 11:50 стокові кабеля не гріються до великих температур
стокові, так. важко рукою оцінити температуру, але реально теплі.
pixels
Member

Повідомлення

leif
Ну звичайно теплі, якщо по 150Вт віддають. Без навантаження точно такі не будуть
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Твоя відеокарта не потребує 150 ват на конектор. В пікових навантаженнях на конектор буде приходити близько 120 ват максимум.
І це при синтетичних навантаженнях, в реальних умовах експлуатації таких значень у тебе не буде. Кабель витримує значно більші силові навантаження. Тому не варто цим перейматись.
Якщо кабеля ледь теплі, то це не признак того, що вони нагрілись від живлення. Варто врахувати що відеокарта може прогріти косу кабелів від свого теплого повітря.
Да і ледь теплі кабеля це далеко не та температура, яка може бути критичною. Оскільки 40-60 градусів для кабеля це ніщо.

Купував собі такий кіт https://rozetka.com.ua/qube_qbwset24p8p ... p171054150.
Кабелі дуже якісні і товсті. Легко вкладаються оскільки чудово гнуться. Стокові кабеля від мого Корсару ну просто дерев'яні. Вкласти їх так як хотілось би фізично не можливо, оскільки практично не гнуться. Більшість вважає що жорсткий кабель це признак якості. Але насправді ні. Кабель просто закатали в сплетіння,

Відправлено через 1 годину 14 хвилин 12 секунд:
pixels: 20.12.2021 19:09 leif
Це сайленттвінг. Раніше стояв на видув, зараз туди повернув 140 пуре. Усі підключені до корпусного хабу. Зазвичай 1000 обертів, в іграх. Складно сказати по градусам. Я особливо не стежу. Подивився в марке - 70/80. Раніше було 68/78. Коли перегорнув стало 72/82
Поцони на ваших кочегарках ddr6x прогрівається до 100-110 градусах. Тому не заморочуйтесь тим що ГП до 80-ки прогріваються в ігрулях. ГП це далеко не самий гарячий елемент у відеокартах. Як би ви там не дули на відеокарту це не принесе бажаного результату. А різниця у 2-3 градуси це по факту погрішність вимірювань.
pixels
Member

Повідомлення

Dub1k
Повністю згоден, це таргани в голові. :weep:
іноді просто нічим зайнятись
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Якщо турбують температури просто відкрий бокову кришку корпусу.
Це не знизить температури комплектуючих, але дасть змогу не затримувати гаряче повітря в середині корпусу. Довго тривалі нагрузки на процесор та відеокарту супроводжуються нагрівом в середині корпуса. Який би ти корпус не підбирав, якщо він закритого типу в нього завжди буде всій мікро клімат, який суттєво теплічий чи температура кімнати. Знявши бічну кришку корпуса ти відразу даєш відеокарті кімнатний клімат. Та здійснюєш безперешкодне розсіювання гарячого повітря.
Поганяй любу важку гру із кришкою і без кришки і ти зрозумієш що у тебе залізо без кришки буде прогріватись значно менше.
Тоді спробуй відключити передні вентилятори які йдуть на вдув і задній на видув. І ти зрозумієш практично що вони також будуть із відкритою кришкою вже не потрібні і практично ніяк не будуть впливати не температурний режим заліза. А якщо мінусувати кожен зайвий вентилятор який не відіграє ніякої практичної цілі то можна добитись не просто хороших температур, а й зайвого шуму.
pixels
Member

Повідомлення

Dub1k
гарна порада, треба буде спробувати. Я, до речі, вже думав о відкритому стенді. Але їх не так і багато на ринку, а з алі великої довіри нема.

Відправлено через 2 години 55 хвилин 38 секунд:
протестував в 3дмарке, з відчиненою кришкою - 70/80, при слабкої розкрутці корпусних 800об для 120мм. Якщо зачинити, 70/80 треба рубати на повну 1400 обертів. Звичайно, без кришки шуму менше в таких умовах.

Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
Але я не можу сказати, що в другому випадку щось критичне, як на мене 50% шуму дає відік.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

pixels: 22.12.2021 07:18 Dub1k
гарна порада, треба буде спробувати. Я, до речі, вже думав о відкритому стенді. Але їх не так і багато на ринку, а з алі великої довіри нема.

Відправлено через 2 години 55 хвилин 38 секунд:
протестував в 3дмарке, з відчиненою кришкою - 70/80, при слабкої розкрутці корпусних 800об для 120мм. Якщо зачинити, 70/80 треба рубати на повну 1400 обертів. Звичайно, без кришки шуму менше в таких умовах.

Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
Але я не можу сказати, що в другому випадку щось критичне, як на мене 50% шуму дає відік.
Різниця із кришкою і без не душе помітна в Фурмарку. Оскільки нагрузка на відеокарту там є а от на процесор дуже не суттєва. Ті ж ігри прогрівають корпус значно більше чим фурмарк. Оскільки там і процесор своє відпрацьовує і відеокарта. Тому тестуй в якій графонистій грі наприклад. А ще краще в ігровому бенчмарку. При чому хочаб 30 хв. І ти відчуєш що температури кардинально різні будуть. Без кришки відеокарта не буде так швидко прогріватись і не буде таких високих температур.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dub1k: 22.12.2021 03:03Твоя відеокарта не потребує 150 ват на конектор. В пікових навантаженнях на конектор буде приходити близько 120 ват максимум.
І це при синтетичних навантаженнях, в реальних умовах експлуатації таких значень у тебе не буде. Кабель витримує значно більші силові навантаження. Тому не варто цим перейматись.
звідки ж ви такі фахівці беретесь? :laugh:
спойлер
Зображення
кіберпанк ще у нас рахується за "реальні умови"?

Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
Dub1k: 22.12.2021 03:03Кабелі дуже якісні і товсті.
ні, мені такі кабелі недостатньо якісні, я бачив такі

Відправлено через 33 секунди:
Dub1k: 22.12.2021 03:03Поцони на ваших кочегарках ddr6x прогрівається до 100-110 градусах
знову ні, максимум що бачив у себе це 84 після дуже довгих ігрових сесій в КП2077

Відправлено через 37 секунд:
Dub1k: 22.12.2021 03:03не заморочуйтесь тим що ГП до 80-ки прогріваються в ігрулях
тримаю середню десь на 72, так ок, СО карти дозволяє
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif: 22.12.2021 10:18звідки ж ви такі фахівці беретесь?
ты забыл про 75вт с пси е слота
ну а вообще 39 градусов уже теплое
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 22.12.2021 10:24ты забыл про 75вт с пси е слота
ні не забув. ти впевнений що карта їх буде повністю вибирати до того як візьме з pcie? я дивився тести колись ще з паскалями, здається там PCI-e порт на 75вт так і не вийшов, а спочатку все йшло по кабелях, треба пошукати. ну а взагалі пан фахівець заявив про
Dub1k: 22.12.2021 03:03близько 120 ват максимум. І це при синтетичних навантаженнях
тобто 360 вт в синететиці, а ж тут на скріні трохи інша історія, навіть якщо уявити, що карта спочатку бере 75вт по pcie (але це питання)
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif
открой гпу-з там пишет по каждому разъему
ну в любом случае волноваться нет причин
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 22.12.2021 10:31волноваться нет причин
я не хвилююсь
leif: 20.12.2021 15:56я, безумовно, не думаю, що там якийсь значний вплив буде на температури чи щось таке. якийсь ірраціональний внутрішній дискомфорт відчуваю коли бачу це перетинання, хочеться з ним щось зробити
Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
odessitmws: 22.12.2021 10:31пишет по каждому разъему
максимум 60вт пише через pcie, тобто 380вт через кабелі. в іграшці, не синтетиці

Відправлено через 1 годину 8 хвилин 22 секунди:
до речі, оці особливості амперів теж треба враховувати:
спойлер
Зображення
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

leif: 22.12.2021 10:18
Dub1k: 22.12.2021 03:03Твоя відеокарта не потребує 150 ват на конектор. В пікових навантаженнях на конектор буде приходити близько 120 ват максимум.
І це при синтетичних навантаженнях, в реальних умовах експлуатації таких значень у тебе не буде. Кабель витримує значно більші силові навантаження. Тому не варто цим перейматись.
звідки ж ви такі фахівці беретесь? :laugh:
спойлер
Зображення
кіберпанк ще у нас рахується за "реальні умови"?
Ваш гонор переважає вашу обізнаність. Рекомендував би збавити рівень дешевого понту. І вести себе гідно при розмові. Я на особистості не переходив і Вас не ображав. Тому попрошу виражатись адекватно, а не як школяр.
https://overclockers.ru/hardnews/show/7 ... -do-300-vt
У даній темі чітко вказано за основне живлення pci-express. Його пророда проста це інтерфейс для передачі даних, який паралельно подає основне живлення на відеокарту. Саме овновне, конектори у вигляді 6+2 являються додатковим живленням. Їхня кількість у більшості випадках являється надлишковою. І навіть якщо брати топові відеокарти то цих 3-х конекторів та стокових кабелів із головою вистачає для рекордних показників розгону. При цьому нічого не горить і не плавиться. А ти показуєш скріншот із цифермаки які по факту не мають жодног овідношення до реальної нагрузки.
Є багато відеокарт, про які ти мабуть не чув і не знаєш. Жор у них дикий і вони живляться виключно із одного 8 пін конектора.
Наприклад ось ця 250 ват і всього ли ш 1 конектор на 8 пін https://ek.ua/ua/PNY-TESLA-A100-TCSA100M-PB.htm

Буду у дома покажу тобі чіпи ддр6х які прогріваються без проблем до 90-92 градуса. У мене вони доволі вдалі. Не вдалі зразки чіпів в таких же умовах прогріваються біля 100+ І це давно відомий факт який не однократно описувався та оприлюднювався.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dub1k: 22.12.2021 16:19ти показуєш скріншот із цифермаки які по факту не мають жодног овідношення до реальної нагрузки
скрін зі споживанням в іграшці не має жодного відношення до реального навантаження :up: аргумент!
Dub1k: 22.12.2021 16:19Я на особистості не переходив і Вас не ображав
ти дивись, аж на "Ви" перейшов раптом :laugh: :up:
Dub1k: 22.12.2021 16:19Його пророда проста це інтерфейс для передачі даних, який паралельно подає основне живлення на відеокарту
основне живлення на відеокарту? а по ГПУ-З там 60вт, як так?
pixels
Member

Повідомлення

Пограв в horizon карта не дуже грілась в режимі 60 фпс, 4к все на макс. Навіть до 80 пам'ять не дійшла при середньої потужності корпусних куллерів. Ну це 60 фпс. Короче, треба меньше туди заглядати.
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

как спрятать фото под спойлер?
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rikko
кнопка спойлер
leif: 22.12.2021 16:23 скрін зі споживанням в іграшці не має жодного відношення до реального навантаження :up: аргумент!
не обращай на него внимание - он живет в параллельной вселенной :D
по PCI-E максимум 75Вт карты потребляют и остальное потребление идет только по 8х Pin разьему (там и 120-130Вт бывает на разьем).
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Той випадок коли людина епічно зафакапилась із живленням відеокарти через PCI Express і продовжує гнути свою упороту лінію.
Я все сказав вище у своїх постах. Тебе виправили люди із верху. Але для тебе і це не аргумент.
Я без СПУ-З та тестах у кібер панку +- із незначною похибкою вказав тобі твій вихлоп на конектор 8 пін. І Вказав доволі точно. Звичайно можна сказати що я помилився на 5 ват але ну ти сам розумієш живлення поняття відносне і воно коливається +- в межах. Да і не важливо 120 чи 124 на конектор все це плаваючі не статичні значення які залежать від навантаження та потреб у тих чи інших умовах. Але 120 чи 125 далеко не 150 на конектор.
Да і якщо на конектор подати 150 це не критично камон.
Почитай ось це краще.
https://miningclub.info/threads/8-pin-d ... vatt.89519
https://overclockers.ru/hardnews/show/7 ... -do-300-vt
Переглянь відеокарти які потребують не мало але чомусь при цьому юзають виключно 1 конектор 8пін. І це далеко не той варіант коли на відяшці за дофіга бабла зекономили на конекторі пару центів. Але звичайно тобі видніше. Ти знаєш краще провідних інженерів світових технічних компаній.

Відправлено через 3 хвилини 5 секунд:
Alexey1977: 23.12.2021 00:16 Rikko
кнопка спойлер
leif: 22.12.2021 16:23 скрін зі споживанням в іграшці не має жодного відношення до реального навантаження :up: аргумент!
не обращай на него внимание - он живет в параллельной вселенной :D
по PCI-E максимум 75Вт карты потребляют и остальное потребление идет только по 8х Pin разьему (там и 120-130Вт бывает на разьем).
Той випадок коли із сходу залітаєш в тему не читаючи про що в ній мова взагалі.
Перечитай вище пости і ти зрозумієш про що взагалі мова.

Відправлено через 9 хвилин 37 секунд:
pixels: 22.12.2021 16:24 Пограв в horizon карта не дуже грілась в режимі 60 фпс, 4к все на макс. Навіть до 80 пам'ять не дійшла при середньої потужності корпусних куллерів. Ну це 60 фпс. Короче, треба меньше туди заглядати.
https://club.dns-shop.ru/digest/43261-m ... do-110-gr/
Зображення
І це ще чудовий результат у пацанів буває і більше )
І це по суті адекватна температура для DDR6x під нагрузкою. Добавити нагрузку на ГП і отримаєш чудовий обігрівач на зиму.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dub1k: 23.12.2021 00:32Той випадок коли людина епічно зафакапилась із живленням відеокарти через PCI Express і продовжує гнути свою упороту лінію.
Я все сказав вище у своїх постах. Тебе виправили люди із верху. Але для тебе і це не аргумент.
нічого собі фантазії :laugh: перечитай мої пости, бо очевидно, що ти заплутався, адже від мене немає ні слова про те скільки йде живлення через кабелі.

насправді, ситуація була наступна: ти чомусь вирішив, що знаєш як працює залізо в моєму системнику краще за мене і почав панібратськи-повчальним тоном розповідати "поцонам" про "кочегарки": що у них як гріється, скільки споживає і т.д. при цьому помиляючись практично по кожному пункту своїх "висновків"

дивись, ти пишеш:
Dub1k: 22.12.2021 03:03В пікових навантаженнях на конектор буде приходити близько 120 ват максимум.
І це при синтетичних навантаженнях, в реальних умовах експлуатації таких значень у тебе не буде
я тобі скидаю скрін, де карта стабільно (спеціально вивів окремо графік) споживає 435-440вт в іграшці, а не синтетиці, по pci-e при цьому споживання 60вт, якщо не віриш цьому, зроблю ще один скірн. рахуємо: 440вт-60вт=380вт в іграшці по кабелях. а ти пишеш про "360вт в синтетиці", тому що не розбираєшся в темі.
Dub1k: 22.12.2021 03:03Поцони на ваших кочегарках ddr6x прогрівається до 100-110 градусах
я тобі кажу, що у мене максимально 84 градуси в кіберпанку. що там у тебе на іншій карті в іншому корпусі, коли ти майниш ефір чи ще щось мені абсолютно не цікаво і до температур на моїй карті це не має жодного стосунку.
Dub1k: 23.12.2021 00:32якщо на конектор подати 150 це не критично камон
ще раз раджу перечитати повідомлення на останніх сторінках, ніхто і жодного разу не написав про "критично"
Відповісти