Де придбати перфорований лист для моддінгу не в промислових масштабах?

Модификации любого компьютерного оборудования
Автор
Повідомлення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Власне питання в заголовку. Є корпус Fractal Design Core 2500 у нього глуха передня панель, за якою стоять два 140 мм вентилятори, хочу замінити її на перфорований лист, але щось не можу нагуглити, де його купити розміром не 1,5х2 метри і не від однієї тони :gigi: Вилізають або оптові пропозиції, або одні сітки-просічки в бампер авто :-/ На модшопах щось теж не знайшов, одні пильові фільтри та й усе, може якось не так шукаю :dontknow:
Побачив на реддіті хтось таке робив для маленького корпусу такої ж лінійки, хочу зробити схожим чином:
спойлер
ai0lg1251s261.jpg
o9d8ez151s261.jpg
Core-2500_9.jpg
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

GreenMile
Тоже на корпусе передок глухой . Ну я хотел найти ( кто как называет плотерная порезка , лазерная порезка ) и что бы они сделали красивую перфорацию .
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

https://demetraplus.com.ua/ua/p50609739 ... dgQAvD_BwE
Це просто перший ліпший приклад, можна знайти дешевше по запиту решето :)
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пробуйте використати пвх панелі від нашого форумчанина
viewtopic.php?f=26&t=215122
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

GreenMile - на фото звичайна кругла, досить крупна перфорація.
Я теж морду на Jonsbo N1 доки шукав, хто з металу зробить по місцю, то прийшов до висновку, що 3д не набагато гірше.
На жаль - там також свої прибабахи - типу заказ від двох одиниць, щільності друку і т.п. Ну таке - як альтернативний варіант у безвихідь...
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Дякую всім, буду розглядати варіанти :beer:
На свій корпус я навіть знаходив готову 3Д-модель "дірявої" панелі з пластику, але вона мені якось не дуже подобається на перший погляд.
Ідея з нейлоновою сіткою, до речі, може і має шанс, треба обміркувати :)
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

GreenMile
Ви можете комбінувати, зробити панель із металу із великими отворами які потім закриєте із середини пвх сіткою.
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 28.07.2023 16:50 Власне питання в заголовку. Є корпус Fractal Design Core 2500 у нього глуха передня панель, за якою стоять два 140 мм вентилятори, хочу замінити її на перфорований лист, але щось не можу нагуглити, де його купити розміром не 1,5х2 метри і не від однієї тони :gigi: Вилізають або оптові пропозиції, або одні сітки-просічки в бампер авто :-/ На модшопах щось теж не знайшов, одні пильові фільтри та й усе, може якось не так шукаю :dontknow:
Побачив на реддіті хтось таке робив для маленького корпусу такої ж лінійки, хочу зробити схожим чином:
спойлер
ai0lg1251s261.jpg
o9d8ez151s261.jpg
Core-2500_9.jpg
Якщо маєте час, зверніться до Gorilla Custom, він вам виготовить
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Це бачив, дякую, але там отвори 12мм, в мене туди палець влізе, трохи занадто для ПК :) А ті що меньше - діаметром тільки, як завжди, два метри на метр :)

Поки, що або маленькі шматки на аліку знайшов, макс 250х160мм в розділі решіток для динаміків, або цілі полотна :-/
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

GreenMile
А який розмір треба?
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

GreenMile
Теж цікавить щось подібне, бо роблю кастомну передню панель на CoolerMaster Cosmos S. Якби щось знайшли, то стукніть в приватні повідомлення
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Можливо простіше сходити на базар де торгують залізяччям і вам відріжуть скільки потрібно
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

GreenMile, ще можна попитати в тих, хто автозвуком займається. Сітка для грилів.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

EvgeniyK86: 31.07.2023 13:26 GreenMile
А який розмір треба?
160x320 мм мінімум, якщо міняти тільки центральну вставку до 5,25" відсіків, на повну по довжині потрібно 410мм.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

GreenMile
https://prom.ua/ua/p1895898034-resheto- ... FYQAvD_BwE
Ну ось із запасом. Потребує допилювання але і ціна нормальна. Вирізати, пофарбувати і готово. Чим не варіант?
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

EvgeniyK86
По меркам нормального человека , это отстой . Испортить внешний вид и усё .
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Aleksandr1973
Це просто лист з дірками, заготовка. Який буде результат залежить від рук. Якщо потрібно готове рішення то вже радили. Але по грошам воно виходе в рази дорожче.
Лазерна різка під замовлення, з порошковою покраскою, або друк із пластику - ось альтернативи.
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

EvgeniyK86
Мне мою на компе нужно перфорировать . Сам сниму и ривезу .
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Aleksandr1973
Можна і так. Кинь потім фотку, цікавить результат.
Відповісти