Модифікація передньої панелі Deepcool MATREXX 70

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Зображення
Спочатку хотів купити meshify від Fractal Design але ціна кусається а також мені не сподобалось що на виході вверху є додатковий пластик та фільтр що заважає викиду повітря із AIO 360, тому взяв MATREXX 70, панель буду робити в стилі від фрактал, надіюсь не засудять мене.
На фрактал також ніби є обмеження по висоті оперативки при встановленні AIO довжиною 400мм, і хоч я усе одно взяв саму просту оперативку але не хотів ризикувати.
Сам корпус MATREXX 70 не поганий місткий але дуже тонкий метал і ніжне покриття.
Поверх блоку живлення йде скло яке кріпиться на планці на самонарізах, першим ділом поверх наклеїв армовану стрічку, бачив що люди жалілись на замикання матплати головками тих шурупів.
спойлер
Зображення
Вирішив модифікувати передню панель корпусу, купив модифікацію (DP-ATX-MATREXX70-BKG0P) без передніх кулерів. Хотів поставити 140мм, взяв GELID Solutions Silent PRO 14 ціна була приємна із знижкою, шкода що комплект віброкріплень не підійшов до моєї конструкції, тепер маю три зайвих комплекти.
спойлер
Зображення
І як тепер розумію мінус що нема підсвітки, але 140мм із підсвіткою ціна космос, тому в майбутньому обмежусь світлодіодною стрічкою.
Мені дісталась нова модифікація корпусу яка вже має внутрішній фільтр на магнітах, передні кулери можна поставити як спереду фільтра так і ззаду, це прекрасно, що є елемент конструктора для корпусу можна підлаштувати під себе. Якщо поставити ззаду то водянка 400мм влазить впритик, кому цікаво.
спойлер
Зображення Зображення
Для початку вирішив зробити свою панель кріплення передніх вентиляторів, думаю що стандартна завужує січення потоку повітря, та і є можливість, одною деталлю більше то не проблема.
спойлер
Зображення Зображення Зображення
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sashkotem
Підписався на тему, цікаво буде почитати продовження!
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Сама передня панель як і панель вентиляторів виготовлена із 1,5 мм порошкове пофарбування:
спойлер
Зображення
Кріплення передньої панелі на защолках приблизно як в оригіналі, для цього виготовили мені рамку на 3д принтері із чотирьох частин, пластик ніби копет 0,3мм шар.
спойлер
Зображення
Рамку до панелі я приклеїв на двосторонню акрилову стрічку 3м.
Нажаль якість друку не найвища тому доробляв напильником, також явно деталі були не в розмір бо між ними вийшли зазори, певно зв'язано із усадкою. Тим не менше панель відщолкується і ставиться як заводська.
На передню панель сітку із pvc для мене виготовив місцевий форумчанин Alex_Lviv (в нього є своя тема viewtopic.php?f=26&t=215122&sid=82d781f ... &start=160) і також допоміг мені порадами по поклейці магнітної стрічки і узагалі дуже допоміг. Якщо ви думаєте що зможете самі добре порізати ту сітку то подумайте два рази, він порізав рівно як із заводу. А я на задній вентилятор підрізав і робив отвори під кріплення то вийшло не дуже, але то не так страшно бо сітка зсередини і косяків не видно.
Примірка панелі без фільтра:
спойлер
Зображення
Консервативний варіант із фільтром поверх в повний розмір, та підсвідкою із середини (світив ясне діло ліхтариком бо вентилятори без підсвітки а стрічку поки не купив)
спойлер
Зображення Зображення
Варіант більш агресивний із фільтром іззаду, але боюсь пилюка буде на тій павутиці постійно
спойлер
Зображення
Щоб не було так скучно вирішив поверх дати емблему (на магнітах) а емблема у нас може бути зараз тільки одна:
спойлер
Зображення Зображення Зображення
Ну от в принципі і все, залишилось визначитись із фінальним виглядом та встановити за сіткою губчатий фільтр. І додатково потрібно зробити підсвітку в чому я не спеціаліст, треба вибрати стрічку яку можна підключити до материнки, вона підтримує і адресну і не адресну.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Снимаю шляпу! Дипкул, два чая этому господину
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ожидал гнутую сетку, но увы, этого не случилось
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Sashkotem: 15.09.2022 19:45 ,,,,
На передню панель сітку із pvc для мене виготовив місцевий форумчанин Alex_Lviv (в нього є своя тема viewtopic.php?f=26&t=215122&sid=82d781f ... &start=160) і також допоміг мені порадами по поклейці магнітної стрічки і узагалі дуже допоміг. Якщо ви думаєте що зможете самі добре порізати ту сітку то подумайте два рази, він порізав рівно як із заводу.
,,,,
Все вийшло шикарно! Достойна робота! Особливо останні фото, фінальний штрих :super: (стоковий варіант кейса - курить в сторонці :rolleyes: )

* радий що зміг стати у пригоді, і теж чуть доклав руки)) вдячний за високу оцінку :beer:
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Я не буду казати що гнуту передню панель неможливо зробити, як мініум можна замовити на мотозаваді штамп. Але найпростіший варіант це купити корпус від фрактал дизайн, узагалі моя порада всім хто трохи креслить і моделює та вирішив зробити власний корпус - купіть готовий
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 15.09.2022 20:09 Ожидал гнутую сетку, но увы, этого не случилось
Тогда бы у фрактала вены на лбу полезли
Хэндмэйд это конечно хорошо, но сколько по итогу все вышло (фильтры с магнитными креплениями, крепления под саму фронтальную панель и тд, с учетом что не у каждого есть сосед с 3д принтером)
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Sashkotem
забув дописати: якшо там залишилась внутрішня сітка (та що прямо на кулерах, бачу по фото https://postlmg.cc/1nT5xfmf ) - то її забрати, зовнішньої цілком достатньо)
внутрішня, хіба що продув буде гальмувати і більш нічого.
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Alex_Lviv
Так я зняв внутрішній фільтр, інакше не було б змісту робити свою панель кріплення вентиляторів.
7mindfields
кріплення 3д друк + доставка - 360грн
панель павутинка: метал - 60 грн, порізка - 190 грн пофарбування 50 грн.
фільтр - сітка 370 грн, магнітна стрічка - 80 грн.
Відповісти